מדריך למסחר חברתי

בין אם אתה חדש בעולם המסחר ובין אם רק מעוניין לייצר הכנסה נוספת מהשווקים המקוונים, המסחר החברתי יכול לעזור לך. אנו מבינים שייתכן שסחר חברתי אינו מעדיף כל סוחר, ולכן החלטנו ליצור מדריך זה יחד עם סקירה של פלטפורמות המסחר החברתיות המובילות בשנת 2021. התחלה איתם מהירה וקלה.

המשך לקרוא את המדריך שלנו למידע נוסף.

מה זה מסחר חברתי?

ניתן לתאר בצורה הטובה ביותר מסחר חברתי כהעתקת עסקאות של סוחרים מומחים. זה לא כולל רק סוחר עותקים, בו מועתקת רק סחר יחיד, אלא גם מסחר במראה שבו הסוחר המנוסה פחות מעתיק את אסטרטגיית המסחר המדויקת כסוחר מנוסה יותר. סחר חברתי אינו מושג חדש, למעשה הוא קיים די הרבה זמן. יש כיום טונות של פלטפורמות מסחר המציעות סחר חברתי או העתקה של השקעות פוטנציאליות. חשוב לציין כי המסחר החברתי אינו מתאים לכל אחד.

המסחר החברתי הוא אידיאלי למתחילים חדשים מכיוון שהוא מאפשר לך תובנות לגבי אסטרטגיות בסיסיות ומורכבות, עוזר לך להבין את נוף המסחר ותקבל תחושה של מה עובד ומה לא. מסחר חברתי מאפשר לך גם ללמוד טקטיקות מסחר ושיטות עבודה מומלצות לשימוש בפלטפורמה שלך. פשוט אין דרך טובה יותר ללמוד מאשר מהמומחים.

מה שאתה בעצם תעשה זה להשתמש בסוחרים ומשקיעים אחרים ובהחלטות שלהם כמודל בסיס לקבלת החלטות על טכניקות המסחר או אסטרטגיית ההשקעה שלך. אתה יכול לשכפל את האסטרטגיה של מומחה ולהפוך אותה לשלך או להשתמש בטכניקות המומחים כדי לעורר השראה לאסטרטגיית המסחר שלך.

מסחר חברתי אינו מורכב כלל. אתה פשוט מסתכל על עסקה אחת שהושלמה על ידי המשתמש x, ומשתמש במידע זה כדי להשפיע על החלטת המסחר שלך. יש אנשים שמעדיפים להשתמש במונח העתקת מסחר במקום.

היתרונות של מסחר בעותקים

מתחילים חדשים רבים אינם מודעים ליתרונות המסחר החברתי / עותקים יכול להניב. נפרט כמה מהיתרונות לסוחרים חדשים ומנוסים להלן:

1. תובנה יקרת ערך

היכולת לראות כיצד סוחרים אחרים קיבלו החלטות על בסיס השווקים יספקו לך הבנה רבה יותר לגבי הנכסים והמחירים. ייתכן שאתה תוהה כיצד תקבל את התובנות האלה? המסחר החברתי מאפשר זאת בכך שהוא מראה לך היכן, מתי, איך ולמה סוחר החליט ליישם משהו. זה חשוב מאוד, ואם ייושם נכון, ייתן לך יתרון תחרותי.

2. רגשות השוק

מסחר חברתי ייתן לך נקודת מבט כשמדובר בשוק. תוכל לראות כמה אנשים קונים או מוכרים נכסים מסוימים ואילו הם רווחיים או יורדים באופן עקבי.

3. מודיעין ואוטומציה


חשוב לציין כי למחקר תפקיד גדול בקבלת החלטות מסחריות מסוימות. אנליסטים ומתמטיקאים משקיעים שבועות על איסוף וניתוח נתונים. החלטה על סחר חברתי פירושה שאתה עוקב אחר סוחרים אמינים והחלטותיך מבוססות על מחקר וכאלה שכבר בדקו את העסקאות.

4. מקור למידה

על סוחרים חדשים ומנוסים תמיד להבטיח שהם ימשיכו ללמוד ולהרחיב את הידע שלהם, במיוחד בכל הנוגע לסחר בשווקים. עבור אותם סוחרים המתעניינים בשוק הקריפטו, למידה חשובה במיוחד, מכיוון ששוק הקריפטוגרפים הוא תנודתי ביותר ומשתנה מיום ליום.

יתרונות וחסרונות המסחר החברתי

כמו בכל סחר או השקעה, ישנה רמת סיכון. החלטנו להוציא את הכל לשם ולוודא שאתה מבין למה אתה נכנס כשאתה מחליט על מסחר חברתי.

יתרונות חסרונות
✔️ זו דרך די קלה למתחילים להתחיל, מכיוון שמסחר חברתי בעצם מעתיק עסקאות של סוחר מנוסה יותר. אינך צריך לדאוג שיהיה לך ידע נרחב לפני שתתחיל. אתה יכול ללמוד תוך כדי. ❌ רק בגלל שאתה מעתיק עסקאות מסוחרים מנוסים זה לא אומר שסוחרים אלה לא עושים טעויות. כל סוחר יכול לעשות טעויות. זו הסיבה שאתה צריך לוודא שאתה בודק גם את התוצאה הסופית של עסקאות.
✔️ מסחר חברתי מאפשר לך לדבר עם אנשים אחרים. אתה יכול לקיים אינטראקציה עם סוחרים אחרים ולאחד את הידע הקולקטיבי שלך לטובת כולכם. ❌ יתכן שתמצא קושי למצוא סוחר שתואם את היעדים המדויקים שלך או את הזרמת ההון שלך.
✔️ זה דורש השקעה נמוכה מאוד. העתקת עסקאות מסוחר מנוסה יותר פירושה שאינך צריך להקדיש זמן רב ללימוד השווקים. ❌ מכיוון שמסחר חברתי הוא בסיכון נמוך יחסית, אינך צובר ניסיון ממקור ראשון רב.

כיצד אוכל לבחור פלטפורמה למסחר חברתי?

כידוע כעת, מסחר חברתי הוא תהליך השימוש בפלטפורמה בה האפליקציה או האתר מאפשרים לך להעתיק את עסקאות המומחים. תהליך המסחר החברתי והמסחר בהעתקים שונה בכל פלטפורמה, חשוב גם לציין שלא לכל הפלטפורמות יש את התכונה הזו. לכל פלטפורמות המסחר יש תכונות והבחנה משלהן, חלקן אפילו מציעות בונוסים ותמריצים.

הנה כמה מפלטפורמות המסחר החברתיות הטובות ביותר בשנת 2021

1. פלטפורמת מסחר eToro

eToro הוא מתווך ידוע לסחר חברתי לפינטק. החברה הוקמה בשנת 2007 וממוקמת בישראל. נמסר כי eToro היא אחת מחברות הסחר וההשקעות החברתיות הגדולות בעולם. ל- eToro מיליוני לקוחות בלמעלה מ -140 מדינות. בתחילה, eToro הייתה פלטפורמת מט”ח אינטנסיבית גרפית, אשר שילבה כעת כלים למסחר בקריפטו. לקוחות שאינם בארה”ב יכולים לסחור בקטגוריות נכס נוספות כגון CFD ומניות במגוון בורסות. הפלטפורמה היא משב רוח למשקיעים שיש להם הבנה בסיסית במסחר בקריפטוגרפים.

תכונה עיקרית של eToro

 • ממשק ידידותי למשתמש.
 • לקוחות שאינם אמריקאים יכולים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.
 • לא גובים עמלות מפורשות.
 • סוחרים יכולים לעקוב ולהעתיק את עסקאותיהם של סוחרים רווחיים אחרים.

2. פלטפורמת מסחר Trade 360

בעיקרון, Trade360 מנצל מחקר קוגניטיבי, הבוחן את האפשרות שקהל יעשה בחירות טובות יותר מאנשי מקצוע בודדים. דווח כי Trade360 פונה לסוחרי אלפי שנים שמעדיפים גישה חברתית על פני מסחר. המתווך משתמש בטכנולוגיית CrowdTrading ובפלטפורמת MetaTrader 5, הפופולרית בקרב מתווכים בכל רחבי העולם ונראה כי סוחרים מרגישים נוח יותר לסחור בפלטפורמות אלה..

התכונות העיקריות של Trade 360

 • Trading Central נחשב לאחד המובילים במחקר שוק עצמאי ואחד הנכסים המשמעותיים ביותר של Trade360
 • סוחרים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש להם כיסוי טוב של השוק וגישה לנכסים יקרי ערך ב- Trade360. לסוחרים יש גם גישה לדוחות שוק יומיים שיכולים להיות שימושיים בעת קבלת החלטות מסחר בפלטפורמה.
 • יש יישום סלולרי זמין לכל הסוחרים. זה נגיש למשתמשי iOS ו- Android.
 • הצעות מחיר חיות זמינות עבור נכסים סחירים.
 • ל- Trade360 טכנולוגיית CrowdTrading חדשנית הכוללת תכונות מלאות.
 • עבור בין הדגמה לחשבונות אמיתיים בלחיצה אחת.
 • להפקיד כספים, לבקש משיכה ולהציג היסטוריית חשבונות.
 • בצע הזמנות באמצעות מספר הזמנות או שנה וסגר הזמנות.
 • ניתן להגדיר התראות מחיר עבור הנכסים המועדפים.
 • עד שמונה סגנונות תרשים מוצגים בעשר מסגרות זמן.
 • מעל 100 אינדיקטורים טכניים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector