מה זה Crypto Genius?

Crypto Genius היא פלטפורמת מסחר קריפטוגרפית אוטומטית, בה המשתמשים דורשים פיקדון בסך 250 Є בלבד כדי להתחיל במסחר חי. הפלטפורמה אוטומטית לחלוטין, מה שאומר שאתה זקוק למעט ניסיון ללא התחלה לסחור. המסחר מתרחש בעזרת אלגוריתם מתוחכם הסורק את השוק כדי לחפש הזדמנויות מסחר רווחיות עבורכם. לאחר שנמצאו הזדמנויות אלה האלגוריתם מעמיד את המסחר עבורך. כל שעליך לעשות הוא להירשם, לבצע הפקדה, לנסות את חשבון ההדגמה או לעבור ישר למסחר חי. 

האם Crypto Genius היא פלטפורמת מסחר לגיטימית? 

ערכנו בדיקות רבות ואנחנו יכולים לאשר כי Crypto Genius היא פלטפורמת מסחר לגיטימית. דמי הפיקדון הם Є250, שהם נמוכים משמעותית מפלטפורמות מסחר אחרות מסוגן. יש צוות שירות לקוחות ייעודי למשתמשים חדשים שעדיין מוצאים את דרכם בפלטפורמה ומנהל חשבונות ייצור איתך קשר כדי לעזור לך במהלך המסע שלך, במיוחד כשמדובר בהקמת חשבונך. תשמח לדעת כי Crypto Genius שותפה גם עם מתווכים מוסדרים כדי לוודא שחשבונך מנוהל כראוי. 

מדריך קצר למסחר בגאון קריפטו

כדי להתחיל לסחור עם Crypto Genius, יהיה עליך לרשום את חשבונך. למרבה הצער, אף משקיע לא יוכל לחיות בסחר ללא חשבון. כל פלטפורמת מסחר המחייבת אותך להתחיל לסחור ללא חשבון אינה צריכה להיחשב אמינה. 

 • הַרשָׁמָה

כדי להירשם, כל מה שאתה צריך זה המידע הבסיסי שלך. לאחר ההרשמה מנהל חשבונות יהיה בקשר שיסייע לך בהמשך התהליך. ניתן להירשם על ידי מילוי הטופס הבא: 

 • לְהַפְקִיד

Crypto Genius מחייב את כל המשתמשים החדשים לבצע פיקדון בסך 50250. זה נמוך מפלטפורמות מסחר רבות אחרות שעשויות לגבות ממך דמי הפקדה ורישום כדי להתחיל. הפיקדון ששולם ישמש גם כהשקעת ההון הראשונית שלך. המשמעות היא שההפקדה שלך תשמש לביצוע עסקאות. 

 • סחר בהדגמה

Crypto Genius מציעה חשבון מסחר הדגמה אופציונלי למשתמשים חדשים להכיר את הפלטפורמה. זה מועיל מכיוון שהוא מאפשר לבצע עסקאות על סמך נתונים היסטוריים. תוכל לצבור ניסיון ולפתח הבנה טובה יותר של האופן שבו טכנולוגיית המסחר הזו עובדת.

 • סחר חי 

לאחר שביצעת הפקדה יש ​​לך גישה לכל תכונות המסחר החי. עם זאת, מנהל החשבון שלך יעזור לך להגדיר הגדרות ולהגדיר את מגבלות העצירה שלך. יהיה עליך גם להחליט מתי לפתוח ולסגור הפעלות מסחר.

מה כדאי לקחת בחשבון לפני המסחר עם Crypto Genius?

 1. השקיעו בחוכמה התחילו בהפקדה מינימלית של 250 אירו.
 2. משיכת הרווחים מוקדם – אנו ממליצים למשוך את הרווחים שלך ולהשאיר את סכום ההשקעה הראשוני במערכת למסחר נוסף. באופן זה, תוכלו ליהנות מהרווחים שלכם בעוד שההון הראשוני שהשקעתם ממשיך להרוויח.
 3. אל תשקיע את החסכונות שלך – אנו מציעים למשתמשים חדשים להשתמש בהכנסה הפנויה שלהם במקום להשתמש בכל החסכונות שלהם למימון המסחר הראשון שלהם. זכור ששוק המטבעות הקריפטוגרפי הוא תנודתי והדברים משתנים במהירות.

הירשם עכשיו

גאון קריפטו

רשום את שלך גאון קריפטו חשבון באמצעות Coin Insider וקבל א חינם מנהל חשבון אישי שיסייע לך בתהליך הגדרת החשבון שלך.

שם שם משפחה דוא”ל טלפון

יתרונות המסחר עם Crypto Genius

 1. בטוח ומאובטח: Crypto Genius בטוח ומאובטח בכל הנוגע להגנה על המידע האישי שלך, המידע שלך יהיה מוגן על ידי הצפנה. אינך צריך לדאוג לגנוב המידע שלך אלא אם כן אתה רשלני בחשבונך. 
 2. שיעור זכייה גבוה לעסקאות- מצאנו כי ל- Crypto Genius יש אחוז הצלחה של 80% בכל הנוגע לעסקאות. ניתן לייחס זאת לאלגוריתם המתוחכם שנמצא תמיד בעבודה. 
 3. שירות לקוחות מקוון: יש לך גישה למחלקת שירות הלקוחות 24 שעות ביממה. או באמצעות דוא”ל, צ’אט חי או טלפונית. אנו ממליצים להשתמש בתכונת הצ’אט החי, המגיבה יותר. 
 4. אין צורך בניסיון: Crypto Genius משתמש באלגוריתם מתוחכם שאינו תלוי בהפרעה אנושית כלשהי. זה עובד באופן עצמאי ולטובתך. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר החשבונות שלך.

ידוענים שיש להם אינטרסים במטבעות קריפטוגרפיים:

 • גווינת פאלטרו – בשנת 2017, גווינת פאלטרו הצטרפה לסטארט-אפ של ארנק הביטקוין אברה כיועצת במהלך פרק בסדרת Apple, Planet of the Apps..
 • מייק טייסון – בשנת 2016, מייק טייסון השיק ארנק ביטקוין בשותפות עם ביטקוין דיירקט.
 • סנופ דוג -בשנת 2013 צייץ סנופ: “הרשומה הבאה שלי שזמינה בביטקוין n נמסרה במזל”ט.” בשנת 2017 הוענקו לסנופ דוג 1,500 SparkleCOIN של החברה בשווי של כ 55,500 $ כתרומה לתוכנית הכדורגל לנוער..
 • אשטון קוצ’ר – הושקע בבלוקצ’יין של הימורי ספורט, יוניקרן, יחד עם המיליארדר מארק קובאן.
 • ג’יימי פוקס – בשנת 2017, ג’יימי פוקס אישר את חילופי המטבעות Cobinhood בטוויטר: “מצפה להשתתף באסימון @cobinhood החדש! מסחר בתשלום אפס! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.”
 • רוזאן בר – אחד התומכים הראשונים בביטקוין. בשנת 2013, היא צייצה בטוויטר: ההודעה הראשונה של החוק האפוקליפטי: עבדות בכל צורותיה אינה חוקית כיום – כולל עבדות חוב. # ביטקוין.
 • מל ב – בשנת 2013, מל בי הודיעה שהיא הולכת לקבל תשלומי ביטקוין עבור הסינגל החדש שלה. היא אמרה: אני אוהבת איך טכנולוגיה חדשה מקלה על חיינו, ומבחינתי זה מרגש. הביטקוין מאחד את האוהדים שלי ברחבי העולם באמצעות מטבע אחד. הם יכולים פשוט לשלם באמצעות ביטקוין.
 • דרו קארי – פעם צייץ: פשוט ניסיתי לקנות ארוחת בוקר עם ביטקוין. סירוב. # כאשר תרצה העולם להתפוצץ
 • פלויד מייוות’ר ג’וניור. – בשנת 2017 הוא צייץ תמונה שלו עם הכיתוב שכותרתו “הוצאת אתר ביטקוין וסוגים אחרים של מטבעות קריפטו בבוורלי היל.”
 • ריצ’רד ברנסון מאמר פורסם ודיווח כי ריצ’רד ברנסון השקיע 30 מיליון דולר בפלטפורמת התשלומים של קריפטוגרפיה BitPay.

האם קריפטו גאון לגיטימי: פסק הדין שלנו!


התוצאה של הניתוח שלנו על פלטפורמת Crypto Genius מובילה אותנו לתמוך בטענות כי Crypto Genius הוא לגיטימי ב 100% ויכול לסייע לסוחרים חדשים ומנוסים לייצר הכנסה פסיבית ולהגדיל את עושרם. נטען כי משתמש חדש יכול להרוויח בין 200 ל -1000 אירו בכל שבוע. זה תלוי לחלוטין בכמה כסף המשתמש משקיע וממשיך להשקיע מחדש.

מצאנו מספיק ביקורות ומחקרים המצביעים על כך ש- Crypto Genius אמין ומספיק לשיקול השקעה נוסף. ה- Crypto Genius זמין למשתמשים ביותר מ -150 מדינות.

שאלות נפוצות

 • מה זה Crypto Genius?

Crypto Genius היא תוכנת מסחר אוטומטית שתוכנתה לזהות הזדמנויות בשוק מטבעות קריפטוגרפיים למשתמשים המעוניינים להתחיל לסחור.

 • האם זה משתלם להשקיע ב- Crypto Genius

ישנם משקיעים הטוענים כי יש להם רווחים מעל 5,000 יורו מדי יום. עם זאת, המשתמשים יצטרכו להשקיע סכומי כסף גדולים כדי להרוויח תשואות כאלה. אנו ממליצים למשתמשים חדשים להתחיל בהפקדה המינימלית של £ 250 / € 250 ולסחור רק ברווחים משם.

 • מה העמלה לפתיחת החשבון החדש?

לא נדרש תשלום עבור פתיחת חשבון Crypto Genius חדש. זה לגמרי בחינם.

 • האם ניתן למשוך ביטקוין ממערכת המסחר לאחר שהרוויח רווח?

למרבה הצער, זה לא אפשרי. תוכנת המסחר ממירה את הרווחים שלך למטבע המקומי והרווחים שלך מופקדים בחשבון הבנק המקושר לחשבון Crypto Genius שלך.

 • האם יש פלטפורמות מסחר חלופיות חלופיות?

ישנן פלטפורמות מסחר דומות כמו קוד הביטקוין, מהפכת הביטקוין ועידן הביטקוין, בין פלטפורמות מסחר מהימנות אחרות של קריפטוקורפן.

 • האם אני יכול להגביל רווח מקסימאלי?

לא. אין מגבלות על פוטנציאל ההשתכרות שיש לך בביטקוין.

 • האם Crypto Genius הוא תוכנית פירמידה?

לא. Crypto Genius היא תוכנה עטורת פרסים וטכנית מאוד המאפשרת לך לבצע עסקאות רווחיות בקריפטוגרפים.

 • כמה זמן אצטרך להשקיע בזה?

מומלץ כי המשתמש הממוצע צריך להזין לפחות 20 דקות ביום בפלטפורמת המסחר הזו.

 • באילו מדינות ניתן להשיג Crypto Genius?

Crypto Genius זמין ביותר מ -150 מדינות וישנן אפשרויות תשלום מרובות לנוחיותכם. אתה יכול להתחיל בקלות להחזיר את ההשקעה שלך כמעט מכל מקום ברחבי העולם, כל עוד זה חוקי להשתמש ב- Crypto Genius במדינתך.

 • האם מומלץ להשקיע את כל כספכם ב- Crypto Genius?

לא, לעולם אל תשקיע כסף שאתה זקוק לו או שאינך יכול להרשות לעצמו להפסיד, עליך להשתמש רק בהכנסה פנויה. שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי ורגיש לזמן, מה שהופך אותו לסיכון גבוה ולתגמול גבוה. אנו ממליצים להתחיל בקטן. כמו בכל השקעה, ישנם סיכונים אך תכונת העצור הפסד מגנה על משקיעים פוטנציאליים מפני הפסדים עצומים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector