Contents

מהי אבולוציה של ביטקוין

אבולוציית ביטקוין הינה תוכנת מסחר מתקדמת אשר נועדה לסחור בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים באמצעות אלגוריתמים חכמים כדי לספק תשואות גבוהות עבורך. תוכנת מסחר אוטומטית זו ידועה כאחת מיישומי המסחר המהירים, המדויקים והמכובדים ביותר עבור הביטקוין. המערכות המשמשות לסחר בביטקוין הן אינטואיטיביות ומפחיתות את זמן העסקה. מה שייקח כמה דקות לעשות באופן ידני, תוכנת מסחר זו עושה תוך שניות ספורות. 

האם Bitcoin Evolution היא תרמית או לגיטימית?

Bitcoin Evolution היא פלטפורמת מסחר אמיתית המזוהה עם מתווכים מוסדרים. כמו בכל השקעה, קיים סיכון לאבד את ההשקעה הראשונית שלך. ככל ששוק המטבעות הקריפטוגרפי תנודתי יותר, כך הסיכון גבוה יותר, אך המשמעות היא גם תגמולים גדולים יותר. כמובן שניתן להפחית סיכונים אלה כאשר מקפידים על טיפול הולם. פלטפורמות כמו Bitcoin Evolution פותחו כדי לתת למשתמשים את היתרון בתנאים כאלה.

היינו מציעים לך נסה את חשבון ההדגמה ללא סיכון לפני שמשקיעים סכומי כסף גדולים.

כיצד לבצע את המסחר הראשון שלך עם Bitcoin Evolution

להלן מדריך צעד אחר צעד לפתיחת חשבון: 

1. הרשמה

הצעד הראשון הוא צור חשבון חינם באמצעות הטופס למטה. לאחר ההרשמה המוצלחת יוקצה לך מתווך אישי שיעביר אותך בתהליך ההגדרה:

אבולוציה של Bitcoin נקטה בכל הצעדים הנדרשים על מנת להבטיח את בטיחות נתוני המשתמשים, כולל הצפנת אתרים, הגנת נתונים ועמידה ב- GDPR.

2. חשבון הדגמה

כאמור, ניתן להשתמש בחשבון ההדגמה כל עוד יש צורך. לאחר שתבחר באפשרות חשבון ההדגמה, תוכל לערוך סיור קצר בפלטפורמה כדי לבדוק את הפונקציות שלה. התוכנה מעניקה לך זיכוי של € 500. 

3. הפקדה

לאחר שבדקתם את חשבון ההדגמה תוכלו כעת לעבור לחשבון החי. כל מה שאתה צריך הוא פיקדון ראשוני בסך £ 250 / € 250 ותוכלו להתחיל לסחור. שוב, אנו מציעים השקעה מינימלית בניסיון הראשון שלך. אמצעי התשלום המקובלים הם Mastercard, Visa, Maestro, American Express ו- Discover Network.


האם אתה יכול להרוויח כסף באמצעות Bitcoin Evolution?

האם התפתחות הביטקוין היא לגיטימית

באתר עצמו דווח על הצלחות רבות. משקיעים רבים מדווחים על תוצאות מספקות לאחר המסחר, אפילו כאלה שמעולם לא נסחרו בעבר באמצעות מערכת מסחר אוטומטית. למרות שקיימים סיכונים בשוק הקריפטו המשתנה ללא הרף, ישנם גם סיפורי הצלחה רבים. 

כמה טיפים מועילים למשקיעים שמתחילים

כדי למזער את הסיכון לאובדן כספים, הנה כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון: 

 • התחל בקטן – ההפקדה הראשונה היא מינימום של £ 250 / € 250. סכום כסף זה מספיק לכל משקיע לאמוד את תקפות הפלטפורמה ולהרוויח רווח תוך כדי למידה נוספת. 
 • השקעה חוזרת – יותר כסף נעשה כאשר משקיעים מחדש לאחר המשיכה הראשונה. אנו מציעים להשקיע מחדש חלק מהרווחים שהושגו בתחילה. 
 • למד מהמומחים – קרא ביקורות או מדריכים כמו זה שיעזור לך להבין את המערכת הזו. מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להיות מורכבים ולעיתים אין די בהבנה בסיסית. השקעה זהירה טובה בהרבה מהשקעה חסרת אחריות.

מאפייני המפתח של אבולוציית הביטקוין

לכל המשתמשים הרשומים ניתנת גישה לתכונות של תוכנת המסחר האוטומטית. זה, כמובן, מעודד יותר סוחרים להשתמש במערכת מסחר זו ובתמורה, היזמים מרוויחים הכנסות מהיקף העסקאות הגבוה. 

להלן מספר מאפיינים עיקריים של Bitcoin Evolution: 

 • מתווכיםלאחר ההרשמה תוכלו לבחור מתוך רשימת המתווכים שיסייעו לכם במסחר. 
 • תכונת סחר אוטומטי– ל- Bitcoin Evolution תכונת סחר אוטומטי המאפשרת למערכת האוטומטית לבצע עסקאות. המשקיע הפוטנציאלי יוכל להציב מגבלות מסוימות כדי לקבוע את נפח המסחר שבוצע במערכת. בהתחשב באופי התנודתי של שוק הקריפטו, ההשקעה היא שהמשקיע הפוטנציאלי יבחר בהגדרות סחר על בסיס השוק הנוכחי. 
 • ביצוע עסקאות-. פתיחת חשבון אינה מחייבת כל תשלום. העסקה היחידה הדרושה היא ההשקעה הראשונית.
 • תהליכי אימות: חובה שכל משקיע פוטנציאלי יעבור את תהליך האימות כדי להבטיח רישום מוצלח. התהליך הוא די פשוט, כל עוד ניתנים כתובת הדוא”ל הנכונה ופרטי יצירת הקשר. 
 • משיכות והפקדות– לאחר התחלת משיכה, המערכת מעבדת את הבקשה. הסכום המגיע למשקיע אמור לשקף תוך 24 שעות לאחר עיבוד הבקשה. זהו בונוס למשקיעים הזקוקים לכספים בדחיפות. 
 • שיטות תשלום– יש מגוון אפשרויות תשלום עבור הפקדות. 
 • עלות ועמלות– דווח כי אין עמלות או חיובים נסתרים בחשבון לפני המשיכה או אחריה.
 • שירות לקוחות– קיימת פונקציית תמיכת לקוחות 24 שעות למשקיעים. אינטראקציה עם שירותי הלקוחות יכולה להיעשות באמצעות דוא”ל או צ’אט חי.

יתרונות המסחר עם Bitcoin Evolution

כפי שגילינו, יש כמה מאפיינים ייחודיים לאבולוציה של ביטקוין. ביישומי מסחר קריפטו רבים אחרים חסרים כמה תכונות חיוניות כגון אפשרויות תשלום מוגבלות או ללא חשבון הדגמה. 

להלן 6 יתרונות של מסחר עם Bitcoin Evolution: 

 • התקנה ללא טרחה- ממשק המשתמש והאלגוריתם הייחודי המשמש את מהפכת הביטקוין הופכים את הקמת החשבון לתהליך חלק. 
 • אחוזי הצלחה מרשימים- מדווח כי משקיעים יכולים להגיע לשיעור הצלחה של עד 88%, תלוי במסחר.
 • חשבון הדגמה- חשבון הדגמה יכול לשמש למסחר בפועל לפני ביצוע הכספים. באופן זה, מותר למשקיעים לחוות את אופן פעולתה של המערכת ואין גבול למשך זמן ההדגמה הזו נשארת פעילה. 
 • ידידותי למשתמש- זו תוכנה מורכבת מאוד, אבל האלגוריתם המתוחכם שלה מבצע פונקציות מעניינות מאוד והיא משתמשת בממשק פשוט מאוד לשימוש.
 • יש אפליקציה – יש אפליקציה אבל היא לא זמינה בכל המדינות.
 • סחר במט”ח – לא רק שאתה יכול לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות התוכנה, זה גם מאפשר לך לסחור בזוגות מט”ח.

אבולוציית ביטקוין לעומת יישומי מסחר אחרים

אבולוציית ביטקוין יישומי קריפטו אחרים
✔️ Bitcoin Evolution מציע חשבון הדגמה בחינם שיעזור למשקיעים חדשים לחוות את הפלטפורמה לפני שהם משקיעים סכומים גדולים. Systems מערכות מסחר אחרות בדרך כלל מחייבות אתכם לבצע השקעה מאולצת מההתחלה ללא כל הדגמה. 
✔️ Bitcoin Evolution טוען שיש לו אחוזי הצלחה של 88% ומעלה. Applications יישומי מסחר אחרים הם בדרך כלל הונאות או שיש להם סדרה של עסקאות לא מוצלחות וביקורות גרועות. 
הסכום המינימלי להתחיל איתו הוא £ 250 / € 250. Applications יישומי מסחר אחר בקריפטו אחרים בדרך כלל דורשים סכומי כסף גדולים, אפילו עבור ההשקעה הראשונית.
✔️ רישום הוא תהליך חלק במקרה זה. ❌ יישומי מסחר אחרים מחייבים אותך למלא טפסים בפירוט רב והפלטפורמות שלהם לא יכולות להיות ידידותיות במיוחד.
✔️ תהליך נסיגה מהיר Platforms בפלטפורמות מסחר אחרות יש מערכת עסקאות איטית, שמרתיעה עסקאות מקבילות.

האם התפתחות הביטקוין הוצגה בטלוויזיה?

היו דיווחים רבים על כך שהביטולוציה של ביטקוין הופיעה בתוכניות טלוויזיה כמו דן של דרקון, הבוקר והטנק כריש. אין עדויות קונקרטיות לטענות אלה ולפי שעה, פסקנו שהן שמועות. 

בדקנו את כל הטענות לגבי תכניות הטלוויזיה Bitcoin Evolution שהוצגו, להלן התוצאות:

דרקונים דן

טנק כריש

הבוקר

האם התפתחות הביטקוין הוצגה ב- Dragons Den?

דרקונים דן היא מופע בריטי מפורסם שבו מקבלים אנשי עסקים שאפתנים 3 דקות להעלות את הרעיון העסקי שלהם לפאנל של אנשי עסקים מצליחים בתקווה לקבל השקעה להשקתם ולקחת את הרעיון העסקי שלהם לשלב הבא. כל מוצר המשויך לתוכנית זו יזכה להצלחה בן לילה. לא מצאנו שום קשר בין Bitcoin Evolution ו- Dragons Den.

האם התפתחות הביטקוין הוצגה ב- Shark Tank?

טנק כריש הוא מופע השקעות אמריקאי הדומה לדרקונים דן. יזמים נתנו כמה דקות להעלות את הרעיון שלהם בפני פאנל מיליונרים בתקווה שמיליונרים אלה ישקיעו כסף ברעיון שלהם. אם לביטקוין אבולוציה הייתה תמיכה של כריש טנק, אפשר לומר שזה יהיה בכל החדשות, אולם זה מאוד לא סביר מכיוון ש- Bitcoin Evolution אינו מורשה במדינות..

האם התפתחות הביטקוין הוצגה בבוקר זה?

הבוקר היא תוכנית טלוויזיה בריטית בשעות היום ב- ITV שפעילה מאז 1988. התוכנית היא שילוב של ראיונות ידוענים, חדשות עסקיות, דיונים אקטואליים, תחרויות, בריאות וכו ‘. אם התוכנית Bitcoin Evolution תוצג בתוכנית זו, מיליונים של אנשים בריטים יגיעו, והרשתות החברתיות והחדשות יוצפו בחדשות, שאלות והאשטאגים על התפתחות הביטקוין בבוקר זה.

האם התפתחות הביטקוין אושרה על ידי ידוענים?

היו טענות כי סלבריטאים בינלאומיים אושרו על התפתחות הביטקוין. החלטנו לבדוק כל מקרה בו ידוען נקשר לביטקוין אבולוציה או לכל יישום מסחר אחר בקריפטו.

האם גורדון רמזי תומך באבולוציה של ביטקוין?

גורדון רמזי הוא אחד השפים המפורסמים ביותר בעולם. השף הבריטי, המסעדן, הכותב ואיש הטלוויזיה הבריטי בכיכובו של רב מישלן הוא בעל מותג ענק ולכן התמיכה שלו תעניק לכל אמינות המוצר. חיפשנו ברשת וביוטיוב כדי לברר אם הוא תומך באבולוציה של ביטקוין לצערי לא מצאנו כלום. אז השמועות שקריות.

האם פיטר ג’ונס מאשר את התפתחות הביטקוין?

פיטר ג’ונס הוא איש עסקים בריטי וכוכב טלוויזיה בריאליטי בתוכנית ההשקעות הפופולרית דרקונים דן ותוכנית הטלוויזיה האמריקאית “הממציא”. יש לו שווי נקי מוערך קרוב ל -500 מיליון דולר, ולכן אם מישהו ממצבו הכלכלי תומך במוצר השקעה, אנשים רבים גם ישקיעו בו. חיפשנו מקרים לפיטר ג’ונס אישר את התפתחות הביטקוין, אולם לא מצאנו דבר.

האם אילון מאסק תומך באבולוציה של ביטקוין?

אילון מאסק הוא המיליארדר האקסצנטרי עם שלוש לאומים, דרום אפריקה, קנדית ואמריקאית. הוא האיש שמאחורי טסלה ו- SpaceX. ציוצים של אילון מאסק משפיעים על שוק המניות, אם הוא היה תומך בביטקוין אבולוציה זה היה בכל החדשות ואתר Bitcoin אבולוציה היה קורס. חיפשנו באינטרנט כל ראיה תקפה לכך שאלון מאסק תומך באבולוציה של ביטקוין, ושוב לא הצלחנו לאמת את הטענות הללו.

האם טרבור נוח ממליץ על אבולוציית ביטקוין?

טרבור נח הוא קומיקאי דרום אפריקאי, פרשן פוליטי, שחקן ומנחה תוכנית השיחה האמריקאית הפופולרית, The Daily Show. היו שמועות שטרבור נח משתמש בביטקוין אבולוציה עקב מודעות שמסתובבות באינטרנט אודות טרבור שמתעשר בגלל ביטקוין. ידוע בציבור כי מקור העושר של טרבור נח הוא חוזהו עם המופע היומי וסיורי הקומדיה שלו. האם טרבור נוח משקיע בביטקוין או לא אינו ידיעה ציבורית. לא ניתן לאשר שהוא משתמש בביטקוין אבולוציה.

האם קייט ווינסלט משתמשת באבולוציה של ביטקוין?

קייט ווינסלט היא שחקנית בריטית מפורסמת הידועה בעבודתה על טיטניק ודרמות תקופתיות. יש עלייה בחיפושים של אנשים שתהו אם קייט ווינסלט תומכת בפלטפורמת מסחר מתקדמת כלשהי. חקרנו ולא מצאנו עדויות לכך שקייט ווינסלט תומכת בפלטפורמת מסחר כלשהי.

הולי ווילובי וביטקוין אבולוציה?

הולי מארי וילובי היא סופרת, דוגמנית ומנחת טלוויזיה בריטית בסרט “הבוקר ורוקדת על הקרח”. כמו שאר הסלבריטאים ברשימה זו, היו טענות שהיא תומכת ביישום מסחר קריפטו מתקדם, אך אין שום ראיות שתומכות בכך.

למרות שאף אחת מהטענות הללו לא הוכחה כנכונה מצאנו רשימה של ידוענים שהשקיעו או אישרו מטבעות קריפטוגרפיים. שים לב גם כי הטענות לעיל לא הועלו על ידי יוצרי Bitcoin Evolution.

מחשבות סלבריטאים על הצפנה ומעורבות בפרויקטים של מטבעות קריפטו:

סלבריטאי ציטוטים פרויקטים של קריפטו
אריק שמידט (מנכ”ל גוגל) “ביטקוין הוא הישג קריפטוגרפי יוצא דופן, ליכולת ליצור משהו שאינו ניתן לשכפול בעולם הדיגיטלי יש ערך עצום.”
ביל גייטס “הביטקוין הוא סיבוב הופעות טכנו.”
טיילר ווינקלבוס (ממציא שותף של פייסבוק) “בחרנו לשים את כספנו ואת אמוננו במסגרת מתמטית נטולת פוליטיקה וטעות אנושית.”
ריצ’רד ברנסון “וירג’ין גלקטיק היא טכנולוגיה יזמית נועזת. זה מניע מהפכה וביטקוין עושה את אותו הדבר כשמדובר בהמצאת מטבע חדש. “ לפי הדיווחים, ריצ’רד ברנסון השקיע 30 מיליון דולר ב- BitPay.
דייויד מרקוס (מנכ”ל Paypal) “אני מאוד אוהב ביטקוין. יש לי ביטקוין. זה מאגר ערך, ספר חשבונות מבוזר. זה מקום נהדר לשים נכסים, במיוחד במקומות כמו ארגנטינה עם 40 אחוז אינפלציה, שבהם 1 דולר כיום שווה 60 סנט בשנה, והמטבע של הממשלה לא מחזיק ערך. זה גם כלי השקעה טוב אם יש לך תיאבון לסיכון. אבל זה לא יהיה מטבע עד שהתנודתיות תאט. “
מל ב “אני אוהב איך הטכנולוגיה החדשה מקלה על חיינו, ומבחינתי זה מרגש”, אמרה האמנית, כשהודיעה שהיא תקבל תשלומי קריפטו. “הביטקוין מאחד את האוהדים שלי ברחבי העולם באמצעות מטבע אחד.” הודיעה שהיא עומדת לקבל תשלומי ביטקוין עבור הסינגל החדש שלה.
מארק צוקרברג “הטכנולוגיה שמפעילה את הביטקוין יכולה לעזור בשיפור פייסבוק בעתיד.”
אילון מאסק “דעתי על הביטקוין היא שזה כנראה דבר טוב. זהו, אני מניח, בעיקר אמצעי לביצוע עסקאות לא חוקיות, אך זה לא בהכרח רע לחלוטין מכיוון שחלק מהדברים אולי לא צריכים להיות לא חוקיים. זה יהיה שימושי לעסקאות חוקיות ובלתי חוקיות. “
קניה ווסט “זה היה הרגע שרציתי להשתמש בביטקוין, כשראיתי את הרייט טובמן על שטר של 20 דולר,”
אשטון קוצ’ר “אני חושב שברור שהביטקוינים הופכים להיות יותר ויותר רלוונטיים,” אשטון קוצ’ר היה תומך בביטקוין והוא השקיע בבלוקצ’יין של הימורי ספורט, יוניקרן
ויליאם שטנר מעורב בחברת Solar Alliance, חברה בוונקובר המפעילה חוות כריית ביטקוין המופעלת באמצעות השמש
מישל פן “זו הסיבה שביטקוין וקריפטו וביזור הם הגל הבא. זו האבולוציה החשובה ביותר של האינטרנט, “
מייק טייסון “אנשים לא באמת מבינים מטבע שמבוסס על משוואות מספריות. באופן אישי אני עדיין לא … אבל אני אסיר תודה להיות חלק מהמהפכה ומקווה שההשתתפות שלי במרחב הזה תוביל ליותר שיחות ותסייע בהגברת הידע והמודעות, טייסון השיק קו משלו של כספומטים בביטקוין בלאס וגאס בשנת 2015.
ראסל אוקונג “הביטקוין מרגיש כמו רנסנס, ההתעוררות או ההארה הגדולים, וזה מה שאנחנו מנסים לתפוס,”
50 סנט מכר אלבום עבור המטבע הצפוני שכותרתו: להחזיק אותו ולשכוח ממנו
נאס (נסיר ג’ונס) “[ביטקוין] יתפתח לתעשייה כגדולה, אם לא גדולה יותר מהאינטרנט. האיש שלי בן הורוביץ ממש פקח את עיניי עד לאותה נקודה. זה לא מתקופת האינטרנט, הביטקוין הוא הגיל שלו “.
גווינת פאלטרו הצטרף לסטארט-אפ ארנק הביטקוין אברה כיועץ במהלך פרק בסדרת אפל, Planet of the Apps.
סנופ דוג “הרשומה הבאה שלי זמינה בביטקוין n שמועברת במזל”ט.” בשנת 2017 הוענקו לסנופ דוג 1,500 SparkleCOIN של החברה בשווי של כ 55,500 $ כתרומה לתוכנית הכדורגל לנוער..
פלויד מייוות’ר ג’וניור. “הוצאת אתר Bitcoins וסוגים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים בבוורלי היל.”
לואיס סוארס “לבנות יחד את שוק החיזויים הטוב בעולם.”
דונלד גלובר “אני יודע שהרבה אנשים ספקנים, אבל אני מרגיש שאם הכל יחיה באינטרנט, למה לא ביטקוין? להיות מגובה בזהב נראה לי מאוד ותיק ונוסטלגי. להיות מגובה בביטקוין, שלוקח לו זמן להכין בפועל ויש את המשוואה הזו שצריך לעשות, שמרגיש לי אמיתי יותר והגיוני יותר “.
ג’ו רוגן “למען האמת אני בהחלט מוקסם מהרעיון, אך לא נתתי לו את מלוא תשומת ליבי. בערך ישבתי לאחור וצפיתי בו מרחוק וחיכיתי לראות אם הוא שורש. אם זה יקרה, אני באמת חושב שזה באמת יכול לטלטל את הכלכלה העולמית. “
מארק קובני “זה עדיין מאוד הימור. זה יכול להגיע לסכום של 15,000 דולר או אפס ואולי שניהם באותו יום. “
המשחק “המשחק הצטרף למנכ”לית פרגון ג’סיקה ורסטייג כדי לעודד שימוש בקריפטוגרפי בתעשיית הקנאביס”.
דניס קולס “אני באופן אישי חושב שכל מה שמציב מטבעות קריפטוגרפיים לנגד עיניהם של אנשים יומיומיים הוא דבר נהדר עבור השווקים בסך הכל,” דניס קולס, הודיע ​​על השקעתו בעולם הקריפטו כמייסד שותף של קרם קפיטל, חברה שמטרתה לבנות רשת כספומט של בלוקצ’יין כדי להקל על השימוש במטבעות כמו את’ריום וביטקוין.
ג’יימי פוקס ג’יימי פוקס קפץ על עגלת המטבעות הקריפטוגרפיים כשהחל לקדם את מכירת האסימונים של Cobinhood, בורסת סחר בשירות קריפטוגרפי בחינם
אקון הביטקוין “הולך לשנות את העולם מנקודת מבט של עסקאות כסף לא רק לאפריקה, אלא לכל מקום”,
רוזאן בר “בואו באמת נבין #bitcoin זה יכול להיות טוב יותר מאשר להסיר את העתודה הפדרלית, ובדרך מהירה יותר 2 לסיים שלטון פולחן שטני”.
ריצ’רד שרמן ריצ’רד שרמן הודיע ​​בפייסבוק כי החנות המקוונת הרשמית שלו תחל לקבל תשלומי ביטקוין, וכינה אותה “מטבע העתיד”.
צ’אד ‘אוצוצ’ינקו’ ג’ונסון “לדון עם המושג @Bitcoin עם חבר. האם תוכלי להראות לי כמה זה קל? “
ג’וני דפ בסתיו 2018 הפך השחקן לשותף עם סטארטאפ הבלוקצ’יין TaTaTu, העוסק ביצירת סרטים.
דרו קארי פעם צייץ; “פשוט ניסיתי לקנות ארוחת בוקר עם ביטקוין. סירוב. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness “
אל גור “אני חושב שהעובדה שבתוך יקום הביטקוין אלגוריתם מחליף את הפונקציות של [הממשלה] … היא די מגניבה. אני מעריץ גדול של ביטקוין. “
לואיס סוארס לואיס סוארס רוצה כעת גם להרוויח כסף על ידי ניבוי מי ינצח במשחק. כוכב הכדורגל האורוגוואי הזמין 25 מיליון מחסידיו באינסטגרם להצטרף אליו להירשם לפלטפורמת שוק החיזויים מבוססת את’ריום, סטוקס ולחזות את פתיחת ארה”ב
לותר מתיאוס “מצפה לראות את מראדונאס ורונאלדוס החדשים! שמח להיות שגריר של כוכבי אסימון בכדורגל ”. לותר מתיאוס הצטרף כשגריר כדורגל, מכיוון שכפי שהוא אמר, על ידי ביזור כישרון הסקירה של טוקנסטארס יש פוטנציאל גדול להבטיח שנראה את המרתונים והרונאלדו החדשים בעתיד הקרוב..
ג’אנלוקה זמברוטה הוא מתמקד באימון מועדון הכדורגל בסין ובעולם הקריפטו כשגריר הכדורגל של TokenStars.
רדפו הוא קודן שעובד על פרויקט Ethereum! הוא מאוד בבלוקצ’יין ותרם כמה פריטים אישיים למכרז צדקה לחג המולד של TokenStars Crypto.
רוג’ר ור נכון לעכשיו הוא מעורב במספר פרויקטים, כגון Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter. רוג’ר תרם את חולצת הטריקו שלו למכירה הפומבית של Crypto Charity של TokenStars.
טומי האס לאחרונה הפך לשגריר טניס ב- TokenStars.

מסקנותינו

מהמחקר שערכנו אנו יכולים לתמוך בטענות שתוכנת Bitcoin Evolution היא אמינה, יעילה והאפשרות לייצר רווח היא מציאות. המלצות של משתמשים שנסחרו בביטקוין אבולוציה מאששות עוד יותר את הטענות הללו. 

כעת זיהינו שהתוכנה הינה מגיבה וידידותית למשתמש. ניתן לפתוח חשבונות בקלות ותהליך העסקה חלק. אנו גם יודעים שהמידע הסודי של המשתמש והכספים שלו מאובטחים. בסך הכל נוכל לאשר כי הסיכוי להרוויח באמצעות Bitcoin Evolution הוא גבוה.

שאלות נפוצות

 • האם התפתחות ביטקוין היא לגיטימית או הונאה?

על פי דיווחים וביקורות שונות, Bitcoin Evolution הוא לגיטימי ולא תרמית. משקיעים רבים השאירו ביקורות במקום בו קיבלו או הניבו רווח לאחר השקעה. 

 • האם ארוויח עם Bitcoin Evolution?

ישנם משקיעים רבים הטוענים שהם מרוויחים € 1,000 + ליום עם Bitcoin Evolution. זה עשוי להשתנות בהתאם להשקעה שאתה מבצע בהתחלה. 

 • האם אוכל למשוך את הביטקוין בחשבון Bitcoin Evolution שלי?

לצערי לא. לא ממש תרכשו את הביטקוין, הוא ישמש ביטקוין הזמין בשוק על ידי המתווך שבחרתם. 

 • האם עלי להשקיע בביטקוין אבולוציה?

ביטקוין הוא נכס תנודתי מאוד ואנשים רבים טענו שהוא הפך אותם למיליונרים בן לילה. אבולוציית ביטקוין היא רעיון טוב להתחיל למתחילים. 

 • האם ל- Bitcoin Evolution יש אחוזי הצלחה גבוהים?

על פי מקורות זה כן. צפוי להעריך אחוז הצלחה של מעל 88%. 

 • אילו סלבריטאים אישרו את אבולוציית הביטקוין?

סלבריטאים רבים שיתפו את דעתם החיובית בנוגע לאבולוציה של ביטקוין, אך איש מהם לא תמכה בכך בגלוי. 

 • מדוע יש כל כך הרבה מוצרים הדומים ל- Bitcoin Evolution והאם כולם מציעים את אותם היתרונות?

שוק המטבעות קריפטוגרפי רחב וישנם כלים רבים אחרים שקיימים כעת כתוצאה מאבולוציית הביטקוין, אין זה אומר בהכרח שהכלים הללו טובים יותר. היו ערניים לרמאים המשתמשים בכלים אלה וגונבים את כספיכם. 

 • האם חובה לחסוך ביטקוין לפני השימוש ב- Bitcoin Evolution?

לא. אינך זקוק לחיסכון ביטקוין בכדי להשתמש בתוכנת Bitcoin Evolution. הכלי נוצר כדי לאפשר לאנשים להרוויח מבלי להזדקק לקנות ולהציל את המטבע הקריפטוגרפי. 

מילון מונחים

טווח הַגדָרָה
פיאט באופן מסורתי מכונים פיאט כספי נייר, שאין להם ערך מהותי, אך הערך נקבע בעצם על ידי היוצר, ברוב המקרים זו תהיה הממשלה..
ביטקוין על פי הדיווחים, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם. הביטקוין פועל על Bitcoin Blockchain והוא מטבע מבוזר הפועל באופן עצמאי מבנקים מרכזיים וסמכות
את’ריום את’ריום, כמו ביטקוין, הוא מטבע מטבע מבוזר. כאן, משקיעים יכולים להעביר ולהחליף ערך.
ליטקוין Litecoin הוא גם מטבע קריפטוגרפי וביטקוין המשקף בלוקצ’יין.
לְהַחלִיף בורסת הקריפטו היא בעצם פלטפורמה מקוונת בה משקיעים בקריפטו יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
כריית ביטקוין כריית ביטקוין מתרחשת כאשר אימות ואישור של עסקאות ביטקוין לפני הוספתם לבלוקצ’יין של ביטקוין.
ארנק קריפטו ארנק קריפטו הוא תוכנה המאחסנת את המפתחות הפרטיים והציבוריים של המשקיעים. זה גם מאפשר למשתמשים להעביר, לקבל, להוציא, לאחסן ולבדוק את היתרות שלהם.
מחזור אספקה זה מתייחס לכמות מטבע קריפטוגרפי נתון או אסימונים הזמינים לציבור ומסתובבים בשוק בין קונים למוכרים.
שווי שוק שווי שוק מתייחס לשווי השוק של כל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים בשוק ביום.
Altcoins הביטקוין היה הראשון והמצליח מכל מטבעות הקריפטו. כל שאר המטבעות מקובצים יחד בקטגוריית אלטקוינים.
חסום את סייר כלי מקוון לחקר וניתוח הבלוקצ’יין של מטבע קריפטוגרפי.
חסום גובה גובה הבלוק מתייחס למספר הבלוקים המחוברים בבלוקצ’יין.
חסום תגמול תמריץ שניתן לכורה ביטקוין שחישב בהצלחה את החשיש (אימות) בבלוק.
קישור שרשרת העברת מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו. לשם כך נדרשת העסקה בשתי רשתות חסימות נפרדות.
קונסורציום בלוקצ’יין בלוקצ’יין בבעלות פרטית ומופעלת.
קריפטוגרפיה תהליך הצפנה ופענוח מידע.
ארגון אוטונומי מבוזר הכוונה לארגונים המנוהלים על ידי תוכנות מחשב או תוכנה ולא על ידי קלט אנושי. אין סמכות מרכזית בעניין זה.
אֲסִימוֹן אסימונים קשורים חזק ל- ICO ולעתים קרובות הם בנויים על תקן קיים מראש מחסימות ‘חוזה חכם’ שהוקמו כמו Ethereum.
ICO זה מייצג הצעת מטבע ראשונית ומתייחס לשיטה חדשה ומפריעה לפרויקטים להשיג מימון.
מזלג במונחים של מטבע קריפטוגרפי, מזלג הוא אירוע שבו מטבע קריפטוגרפי קיים מתחלק לשתי וריאציות של הקוד.
ארנק ארנק מטבעות קריפטוגרפיים הוא הדרך העיקרית שבעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לגשת למטבעות שלהם.
אחסון קר וקור הכוונה היא למקום בו מתארח ארנק מסוים. אחסון חם מתייחס לארנק שנגיש מחיבור לאינטרנט, כאשר אחסון קר מתייחס לאחסון הארנק שלך במצב לא מקוון בחומרה נפרדת.
נאמנות נאמנות היא הסדר פיננסי בו צד שלישי מחזיק ומסדיר את תשלום הכספים הנדרשים לשני צדדים המעורבים בעסקה נתונה.
חוזה חכם ה- Blockchain של Ethereum מאפשר לפרוס עליו קוד בצורה של חוזה חכם. חוזה זה הוא למעשה מכלול כללים מתמטיים המכתיבים כיצד פועלות העסקאות
הוכחת עבודה (PoW) כדי לאשר עסקאות ולהוסיף אותן לפנקס הבלוקצ’יין, ישנן גישות שונות שפותחו להשלמת תהליך זה.
הוכחת יתד (PoS) במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי PoS, יוצר הבלוק הבא נבחר באמצעות שילובים שונים של בחירה אקראית ועושר או גיל.
הוכחת חשיבות (POI) זהו סגנון הוכחה שהמטבע NEM חלץ עליו כחלופה שלישית ל- PoW ו- PoS.
ת.א. מענה לניתוח טכני, או ניתוח ערכי מטבעות על בסיס תנועות מחירים היסטוריות ואינדיקטורים מתוחכמים.
צוֹמֶת מחשב המחובר לרשת מטבע מטבע מסוים.
כְּרִיָה כרייה היא תהליך של אימות עסקאות חדשות על ספר מופץ של מטבעות קריפטוגרפיים.
מונשוט הכוונה היא לקריפטוגרפיה שיורה כלפי מעלה באופן דרמטי.
שווקי דובי ושור שוק שור מתייחס לעליית מחירים ולרגש אופטימי המעודד קנייה. שווקי הדובים נחשבים להיפך משווקי השוורים, עם מגמות ירידה במחירים ורגש פסימי שמעודד מכירה
לוויתן הכוונה למי שמחזיק כמויות גדולות של קריפטו
HODL מתייחס לאסטרטגיית ההשקעה הפסיבית של התעלמות מסערת השוק והמתנה לתשואות ארוכות טווח.
מזלג קשה הכוונה לסוג של מזלג שיוצר שינוי קבוע לפרוטוקול הסטנדרטי של מטבע דיגיטלי
מיקום ארוך / ארוך מתייחס להימור כי נכס מסוים יעלה בסופו של דבר בערכו.
מפתח פרטי פיסת מידע המוצגת כמחרוזת אותיות ומספרים שמשקיע יכול להשתמש בה כדי לגשת למטבע הדיגיטלי שלהם
מפתח ציבורי כתובת שבה משקיע יכול לקבל את המטבע הדיגיטלי שלו באמצעות שילוב של אותיות ומספרים.
רקט מתרחש כאשר משקיע מאבד סכומי כסף גדולים בשוק הקריפטו
שורט / שורט מתרחש כאשר משקיע נוקט עמדה קצרה – מתערב כי נכס או מטבע יירדו בערכם
תמריץ כרייה תגמול שכורים מקבלים עבור אישור עסקאות וכרייתן לבלוקים
נוב מתייחס למשקיעים חדשים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים.
DApp מתייחס ליישום מבוזר.

מערכות מסחר קריפטו אחרות

סוחר קריפטו סוחר ביטקוין לולאת ביטקוין אורח חיים ביטקוין
Rush ביטקוין מהפכת הביטקוין רווח ביטקוין קוד ביטקוין

הצהרת אחריות: אין לקחת את התוכן בעמוד זה כייעוץ פיננסי. זה למטרות הסברה בלבד. לעולם אל תשקיע את מה שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד. חקר תמיד ככל האפשר לפני שתקבל החלטה כלכלית והתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector