סקירת עידן הביטקוין: האם זו תרמית או לגיטימית?

Contents

מהי עידן הביטקוין?

עידן הביטקוין היא טכנולוגיית מסחר מתקדמת המאפשרת מסחר אוטומטי של ביטקוין כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים בולטים אחרים. טכנולוגיית מסחר זו משתמשת באלגוריתמים סטטיסטיים כדי להשוות נפחים גדולים של נתונים היסטוריים ורעננים. לאחר מכן היא מחילה נתונים אלה על שוק הקריפטוגרפים הקיים, תוך שימוש במגמות בשוק כדי לחזות עסקאות רווחיות.

איך עידן הביטקוין עובד?

היא פועלת באמצעות חיבור למתווכים שונים של מטבעות קריפטו כדי להקל על עסקאות. הטכנולוגיה מחשבת תחילה נקודות כניסה ויציאה מיטביות למסחר בנכס מטבע קריפטוגרפי מסוים, ואז שולחת מידע זה לברוקר שותף באמצעות ממשק API. עם קבלת אות המסחר, המתווך מבצע באופן אוטומטי לפי הקריטריונים שנקבעו.

בנוסף, הטכנולוגיה מאפשרת מסחר ידני למשתמשיה. זה מאפשר למשתמש להזין פרמטרים למסחר כולל נכס המטבע הקריפטוגרפי, הסכום אותו סוחר רוצה להשקיע, לעצור הפסד ואסטרטגיית מסחר. ברגע שתנאי השוק עוברים בהתאם לדרישות המשתמש, האלגוריתם החכם של Bitcoin Era ממקם את המסחר.

כיצד לפתוח חשבון בעידן הביטקוין

הצעדים להרוויח כסף בעזרת תקופת הביטקוין הם פשוטים. המשקיעים פשוט יוצרים חשבון (ללא תשלום) עם פרופיל משתמש מדויק, לאחר אישורו אתה מבצע הפקדה ומתחיל לסחור.

שלב 1: רישום ואימות חשבון

יצירת חשבון עידן ביטקוין היא תהליך פשוט וקל שנמשך מספר דקות. התחל ביצירת חשבון חינם באמצעות הטופס למטה. לאחר ההרשמה המוצלחת יוקצה לך מתווך אישי שיעביר אותך בתהליך ההגדרה:

שלב 2: פיננסים

 אתה יכול לבחור בחשבון תרגול על מנת להכיר את יסודות המסחר בקריפטוגרפים. לחלופין, אתה יכול ללכת ישירות למסחר חי. על מנת לעשות זאת, עליך לממן את חשבונך בהשקעה מינימלית של 250 ליש”ט / € 250. הפקדה על עידן הביטקוין היא קלה מאוד: האתר מציע אפשרויות תשלום מרובות כמו מאסטרקארד, ויזה, פייפאל, נט-טלר וסקריל, בין היתר. אנו מתרשמים במיוחד משירות זה מכיוון שאפשרויות תשלום מרובות מאפשרות למשתמשים מכל חלקי העולם בהם תקופת הביטקוין זמינה להשתתף. הפיקדון המרבי בעידן הביטקוין הוא 15,000 אירו.

שלב 3: מסחר בהדגמה

מסחר בהדגמה הוא תכונה המאפשרת לך להתאמן על סחר באמצעות כסף מזויף. אתה יכול להכיר את הפלטפורמה ואת שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים לפני שנסחר בכסף אמיתי. ברגע שנוח לך לסחור אתה יכול להפקיד את הסכום המינימלי של £ 250 / € 250 כדי להתחיל לסחור בחשבון החי.

שלב 4: מסחר חי

לאחר שהכרת את האופן שבו עובדת פלטפורמת עידן הביטקוין, ובוצעה הפקדה בחשבון עידן הביטקוין שלך, כעת תוכל להתחיל לסחור..


יתרונות וחסרונות של עידן הביטקוין

עידן הביטקוין נוצר והושק בשנת 2019; היא כוללת מערכת שמבצעת עסקאות מהר יותר מתהליכי השוק הקריפטוגרפי הרגיל. עם זאת, גילינו שיש בו גם כמה אתגרים. סיכמנו עבורכם את המקצוענים והחסרונות וקוראים לכם להמשיך ולעשות מחקר נוסף על טכנולוגיית המסחר הזו לפני שתתחילו לסחור..

מקצוענים חסרונות
✔️ תהליך רישום ואימות קל ❌ אפשרויות מוגבלות של קריפטוגרפיה
✔️ הגדרות סחר הניתנות להתאמה אישית ❌ אין אפליקציה לנייד
✔️ ללא חיובים נסתרים, עמלות ועמלת מתווך ❌ מידע מעורפל ולעיתים מטעה באתר
✔️ ניתן לגשת לתשלומים על בסיס יומי מכיוון שאין מגבלות על משיכות ❌ יש מספר אתרים בשמו, ולכן קשה לאמת את האותנטיות שלהם
✔️ עסקאות נעשות רק באמצעות מתווכי CFD, כך שכל העסקאות מתרחשות במטבע פיאט ולא במטבע קריפטוגרפי. Claims האתר תובע זכיות בפרס אך לא נמצאה הוכחה.

מאפיינים חשובים של עידן הביטקוין

פלטפורמת עידן הביטקוין מצוידת בכמה תכונות נהדרות שהופכות את חווית המסחר החי להצלחה. 

 1. תשלומים: עידן הביטקוין מציע תשלומים מהירים. ניתן למשוך את כל הכספים והרווחים בלחיצת כפתור. אתה יכול להעביר את הרווחים או את הון המסחר שלך ישירות לחשבון הבנק שלך.
 2. המערכת גם לא מציב מגבלות על המשיכות שלך וניתן לגשת לתשלומים על בסיס יומי. ראוי לציין כי עידן הביטקוין אינו מציע תשלומים בביטקוין או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים שכן הוא נסחר רק עם מתווכי CFD..
 3. זוגות מטבעות קריפטוגרפיים: קל יותר להרוויח יותר כסף על ידי השקעה בעידן הביטקוין; גילינו שפלטפורמת המסחר מציעה למשתמשים הזדמנות לקבוע עסקאות אוטומטיות עם צמדי מטבעות שונים כגון BTC / USD, BTC / EUR וכו ‘..
 4. פיקדונות ומשיכות: ניתן להפקיד כספים ולמשוך אותם בכל שעה ביום כי המערכת תמיד פעילה. תהליך המשיכות מתרחש דרך חשבון המתווך. אמנם אין מגבלות על מגבלות המשיכה, אך הכסף לוקח עד 36 שעות להגיע לחשבונך.
 5. מערכת אימות: מערכת האימות משופרת על מנת להבטיח שכל המידע שהוזן על ידי בעלי החשבון היה מדויק. זה מונע עיכובים בתשלום או משיכות וגם מוריד את סיכויי ההונאה.
 6. מתווכים מקצועיים: כדי להבטיח שכל המשתמשים מרוויחים הרבה כסף בעזרת עידן הביטקוין, המערכת מנוטרת על ידי מתווכים מקצועיים שעוסקים בווטרינר שנבחרו על ידי טכנולוגיית המסחר..
 7. דלפק העזרה של שירות הלקוחות: דלפק העזרה זמין לכל המשתמשים 24/7; בדקנו את דלפק העזרה ויכולים לאשר שהוא מגיב. אנו שמחים על תכונה זו מכיוון שכולם יכולים לקבל הדרכה ותמיכה כאשר יש להם בעיות.

כמה טיפים להכשרה למתחילים 

חשוב לערוך מחקר לפני מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. Crypto הוא שוק מסובך ולעיתים תנודתי, ואפילו סוחרים מנוסים צריכים לנהוג בזהירות לפני שהם סומכים על כספם לטכנולוגיית מסחר. הנה העצה מצוות המומחים שלנו לכל מי שנכנס למסחר אוטומטי:

 1. למד אודות מסחר לפני שאתה משתמש בטכנולוגיית מסחר לאנשים חדשים בתחום המסחר, חשוב ללמוד על הפרטים של מה זה כרוך – גם אם משתמשים בטכנולוגיית מסחר. באמצעות זה תוכלו להכיר אסטרטגיות כמו הצבת גבולות והפסקת הפסדים כדי להגן על כספיכם וליצור אסטרטגיית מסחר טובה יותר.
 2. למידע נוסף על מטבעות קריפטוגרפיים. מטבעות קריפטוגרפיים הם נכס מסובך, וחשוב להבין את היסודות במה שאתה סוחר לפני שנרשמת לשירות טכנולוגיית מסחר.
 3. חקר מגמות בשוק: הירשם בפורומים דיגיטליים שבהם נותח את שוק הקריפטוגרפים והתעדכן במגמות הנוכחיות. עם המידע שתוכלו לאסוף, יהיה קל יותר לדעת מתי עליכם להשקיע יותר בכדי להשיג רווחים משמעותיים מעסקאות.
 4. התחל עם חשבון הדגמה. שירותי טכנולוגיה מסחרית מאפשרים למשתמשים להתחיל לסחור בחשבון הדגמה, מה שמאפשר לכם להכיר את הפלטפורמה מבלי לסכן את כל הכסף שהרווחתם קשה.. 
 5. בנה את תיק ההשקעות שלך בהדרגה לאורך זמן. אסטרטגיות המסחר הטובות ביותר הן לטווח הארוך, המתבססות סביב יצירת צמיחה מתמשכת לאורך תקופה ארוכה. עדיף תמיד להתחיל את החוויה שלך עם פלטפורמת מסחר מושלמת כגון עידן הביטקוין עם הפקדה מינימלית של 250 דולר. לאחר שהרווחת את הרווח הראשון שלך, תוכל להגדיל בהדרגה את ההשקעה שלך לאורך זמן כאשר יש לך הבנה טובה יותר של האופן שבו מערכות מסחר אוטומטי פועלות..
 6. השקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. הכלל החשוב ביותר כשמדובר במסחר בנכסים מכל סוג שהוא הוא רק להשקיע את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. אין אסטרטגיית מסחר מובטחת ותמיד יהיה סיכון מסוים לסוחרים בודדים, אז אל תשקיע את כל הכסף שלך בטכנולוגיית מסחר.

האם עידן הביטקוין אושר על ידי ידוענים?

היו טענות כי עידן הביטקוין אושר על ידי ידוענים בינלאומיים. החלטנו לחקור כל מקרה בו סלבריטאי נקשר לעידן הביטקוין או לכל יישום מסחר אחר בקריפטו.

האם גורדון רמזי תומך בעידן הביטקוין?

גורדון רמזי הוא אחד השפים המפורסמים ביותר בעולם. השף הבריטי, המסעדן, הכותב ואיש הטלוויזיה הבריטי בכיכובו של רב מישלן הוא בעל מותג ענק ולכן התמיכה שלו תעניק לכל אמינות המוצר. חיפשנו ברשת וביוטיוב כדי לברר אם הוא תומך בעידן הביטקוין לצערי לא מצאנו כלום. אז השמועות שקריות.

האם פיטר ג’ונס תומך בעידן הביטקוין?

פיטר ג’ונס הוא איש עסקים בריטי וכוכב טלוויזיה בריאליטי בתוכנית ההשקעות הפופולרית דרקונים דן ותוכנית הטלוויזיה האמריקאית “הממציא”. יש לו שווי נקי מוערך קרוב ל -500 מיליון דולר, ולכן אם מישהו ממצבו הכלכלי תומך במוצר השקעה, אנשים רבים גם ישקיעו בו. חיפשנו מקרים לפיטר ג’ונס אישר את עידן הביטקוין, אולם לא מצאנו דבר.

האם אילון מאסק תומך בעידן הביטקוין?

אילון מאסק הוא המיליארדר האקסצנטרי עם שלוש לאומים, דרום אפריקה, קנדית ואמריקאית. הוא האיש שמאחורי טסלה ו- SpaceX. ציוצים של אילון מאסק משפיעים על שוק המניות, אם הוא היה תומך בעידן הביטקוין זה יהיה בכל החדשות ואתר הביטקוין עידן היה קורס. חיפשנו באינטרנט כל ראיה תקפה לכך שאלון מאסק תומך בעידן הביטקוין, ושוב לא הצלחנו לאמת את הטענות הללו.

האם טרבור נח ממליץ על עידן הביטקוין?

טרבור נח הוא קומיקאי דרום אפריקאי, פרשן פוליטי, שחקן ומנחה תוכנית השיחה האמריקאית הפופולרית, The Daily Show. היו שמועות כי טרבור נח משתמש בעידן הביטקוין בשל מודעות שמסתובבות ברחבי האינטרנט על כך שטרבור מתעשר בגלל ביטקוין. ידוע בציבור כי מקור העושר של טרבור נח הוא חוזהו עם המופע היומי וסיורי הקומדיה שלו. האם טרבור נוח משקיע בביטקוין או לא אינו ידיעה ציבורית. לא ניתן לאשר שהוא משתמש בעידן הביטקוין.

האם קייט ווינסלט משתמשת בעידן הביטקוין?

קייט ווינסלט היא שחקנית בריטית מפורסמת הידועה בעבודתה על טיטניק ודרמות תקופתיות. יש עלייה בחיפושים של אנשים שתהו אם קייט ווינסלט תומכת בפלטפורמת מסחר מתקדמת כלשהי. חקרנו ולא מצאנו עדויות לכך שקייט ווינסלט תומכת בפלטפורמת מסחר כלשהי.

הולי ווילובי ועידן הביטקוין?

הולי מארי וילובי היא סופרת, דוגמנית ומנחת טלוויזיה בריטית בסרט “הבוקר ורוקדת על הקרח”. כמו שאר הסלבריטאים ברשימה זו, היו טענות שהיא תומכת ביישום מסחר קריפטו מתקדם, אך אין שום ראיות שתומכות בכך.

האם פטריס מוטספה משתמשת בעידן הביטקוין?

פטריס מוטספה היא אחת מהדרום אפריקאים העשירים ביותר, עם שווי נקי של מעל 1,6 מיליארד דולר. הוא עשה את עושרו מאינטרסים של כרייה שלו. הוא מייסד ויו”ר ההנהלה של מינרלים קשת אפריקאית, שיש לו אינטרסים בזהב, מתכות ברזליות, מתכות בסיס ופלטינה. הוא עשה את כספו מעסקים מסורתיים, לא מצאנו שום עדות למעורבותו בביטקוין או בעידן הביטקוין.

האם אליקו דנגוט משתמש בעידן הביטקוין?

אליקו דנגוטה הוא מיליארדר ניגרי והאיש העשיר ביותר באפריקה, ששוויו מוערך ביותר מ -8.5 מיליארד דולר. הוא המייסד והיו”ר של קבוצת הקונגלומרט Dangote התעשייתי. היותו האיש העשיר ביותר באפריקה הופך אותו למפורסם, הדבר גורם לאנשים לרצות לשייך אליו מוצרים, במיוחד אם למוצרים יש קשר להרוויח כסף. אם האיש העשיר ביותר באפריקה ישקיע בביטקוין אז אפריקאים אחרים ירצו להשקיע גם בביטקוין בתקווה לצבור חלק קטן מהשווי הנקי שלו. לרוע המזל אין שום ראיות שמצביעות על כך שאליקו דנגוטה משתמש בעידן הביטקוין או אם הוא משקיע בביטקוין או לא.

למרות שאף אחד מהאישורים המפורסמים לא בדק, חשוב לציין שאף אחת מהטענות לא הועלתה על ידי יוצרי תקופת הביטקוין. משווקי שותפים משתמשים בשמות הסלבריטאים כפיתיון קליקים. מערכת עידן הביטקוין מספקת את מה שהיא אומרת שהיא יכולה לעשות.

מה באמת ידוענים אומרים על הביטקוין

ביטקוין הוא מחלקת הנכסים המניבה ביותר בעשור האחרון, עם תוצאות מסוג זה משכה את תשומת ליבם של מיליונרים בדמות סלבריטאים ואנשי עסקים. זה ממש משנה את האופן שבו אנו רואים ומשתמשים בכסף. הנה מה שיש למפורסמים לומר על ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים:

1. “יש שלוש תקופות של מטבע: מבוסס סחורה, מבוסס פוליטית, ועכשיו מבוסס מתמטיקה.” – כריס דיקסון (מייסד שותף של האנץ ‘בבעלות איביי, מייסד שותף של SiteAdvisor בבעלות מקאפי)

2. “חסרים מחלקות שלמות של באגים.” – דן קמינסקי (מומחה לחדירת אבטחה עבור סיסקו ואוויה)

3. “זה כסף 2.0, עסקת ענק ענקית.” – Chamath Palihapitiya (הקודם היה ראש שליח AOL מיידי)

4. “אתה לא יכול לעצור דברים כמו ביטקוין. זה יהיה בכל מקום והעולם יצטרך להסתגל מחדש. ממשלות העולם יצטרכו להסתגל מחדש. ” ג’ון מקאפי

5. “הביטקוין כאן כדי להישאר. תהיה סערת האקרים לכל מי שניסה לקחת קרדיט על הפטנט של המטבע הקריפטוגרפי. ולא הייתי רוצה להיות בקצה הזעם של זעם האקרים. ” אדם דרייפר

6. “אם יש התרעה חיובית אחת מקריסת הר גוקס, הנכונות של דור חדש של חברות ביטקוין לעבוד יחד על מנת להבטיח את עתיד הביטקוין ואבטחת כספי הלקוחות.” – בריאן ארמסטרונג (מנכ”ל Coinbase)

7. “נראה כי הביטקוין הוא רעיון מבטיח מאוד. אני אוהב את הרעיון לבסס את האבטחה על ההנחה שכוח המעבד של משתתפים כנים גובר על זה של התוקף. זו תפיסה מודרנית מאוד המנצלת את כוחו של הזנב הארוך. ” הל פיני

8. “ביטקוין מאפשר שימושים מסוימים שהם ייחודיים מאוד. אני חושב שזה מציע אפשרויות שאף מטבע אחר לא מאפשר. למשל היכולת להוציא מטבע שקורה רק כששני צדדים נפרדים מסכימים להוציא את המטבע; עם צד שלישי שלא יכול היה לברוח עם המטבע עצמו. ” – פיטר ויל

9. “היי, ברור שזו תקופה מאוד מעניינת להיות בביטקוין כרגע, אבל אם אתם רוצים להתווכח אם זו מציאות או לא, ביטקוין אחד יאכיל יותר מ -40 חסרי בית בפנסקולה כרגע. אם אתם רוצים הוכחה שהביטקוין אמיתי, שלחו לי אותם, אני אקנה להם כסף ואאכיל הומלסים. ” ג’ייסון קינג

10. “בלוקצ’יין הוא הטכנולוגיה. הביטקוין הוא רק הביטוי המרכזי הראשון לפוטנציאל שלו. ” – מארק קניגסברג

11. “הביטקוין נוצר במטרה לשרת כוונה פוליטית ביותר, רשת חופשית ולא מצונזרת בה כולם יכולים להשתתף עם גישה שווה.” – אמיר טאקי

12. “ככל שהערך עולה, ראשים מתחילים להסתובב וספקנים מתחילים להתרכך. הפעלת מטבע חדש היא קלה, כל אחד יכול לעשות זאת. החוכמה היא לגרום לאנשים לקבל את זה, כי השימוש בהם הוא שנותן את הערך “כסף”. – אדם ב ‘לוין

13. “בבסיסו, הביטקוין הוא מטבע חכם, שתוכנן על ידי מהנדסים חושבי קדימה מאוד. זה מבטל את הצורך בבנקים, נפטר מעמלות כרטיסי אשראי, עמלות המרת מטבע, אגרות העברת כספים ומפחית את הצורך בעורכי דין במעברים … כל הדברים הטובים. ” – פיטר דיאמנדיס

14. “הביטקוין, והרעיונות שעומדים מאחוריו, יהוו משבש את המושגים המסורתיים של מטבע. בסופו של דבר המטבע יהיה טוב יותר בשבילו. ” אדמונד סי מוי

15. “יש כל כך הרבה פוטנציאל, … אני רק מחכה שזה יהיה תעשייה של מיליארד דולר.” “וואו, דרך המשי באמת עובדת” – צ’רלי שרם

ידוענים המעורבים בפרויקטים של קריפטו

סלבריטאי פרויקטים של קריפטו
ריצ’רד ברנסון לפי הדיווחים, ריצ’רד ברנסון השקיע 30 מיליון דולר ב- BitPay.
מל ב הודיעה שהיא עומדת לקבל תשלומי ביטקוין עבור הסינגל החדש שלה.
אשטון קוצ’ר אשטון קוצ’ר היה תומך בביטקוין והוא השקיע בבלוקצ’יין של הימורי ספורט, יוניקרן
ויליאם שטנר מעורב בחברת Solar Alliance, חברה בוונקובר המפעילה חוות כריית ביטקוין המופעלת באמצעות השמש
מייק טייסון טייסון השיק קו משלו של כספומטים בביטקוין בלאס וגאס בשנת 2015.
50 סנט מכר אלבום עבור המטבע הצפוני שכותרתו: להחזיק אותו ולשכוח ממנו
גווינת פאלטרו הצטרף לסטארט-אפ בארנק הביטקוין אברה כיועץ במהלך פרק בסדרת אפל, Planet of the Apps.
סנופ דוג בשנת 2017 הוענקו לסנופ דוג 1,500 SparkleCOIN של החברה בשווי של כ 55,500 $ כתרומה לתוכנית הכדורגל לנוער..
דניס קולס דניס קולס, הודיע ​​על השקעתו בעולם הקריפטו כמייסד שותף של קרם קפיטל, חברה שמטרתה לבנות רשת כספומט של בלוקצ’יין כדי להקל על השימוש במטבעות כמו את’ריום וביטקוין.
ג’יימי פוקס ג’יימי פוקס קפץ על עגלת המטבעות הקריפטוגרפיים כשהחל לקדם את מכירת האסימונים של Cobinhood, בורסת מסחר בחופשיות עם קריפטוגרפים
ריצ’רד שרמן ריצ’רד שרמן הודיע ​​בפייסבוק כי החנות המקוונת הרשמית שלו תחל לקבל תשלומי ביטקוין, וכינה אותה “מטבע העתיד”.
ג’וני דפ בסתיו 2018 הפך השחקן לשותף עם סטארטאפ הבלוקצ’יין TaTaTu, העוסק ביצירת סרטים.
לואיס סוארס לואיס סוארס רוצה כעת גם להרוויח כסף על ידי ניבוי מי ינצח במשחק. כוכב הכדורגל האורוגוואי הזמין 25 מיליון מחסידיו באינסטגרם להצטרף אליו להירשם לפלטפורמת שוק החיזויים מבוססת את’ריום, סטוקס ולחזות את פתיחת ארה”ב
לותר מתיאוס לותר מתיאוס הצטרף כשגריר כדורגל, מכיוון שכפי שהוא אמר, על ידי ביזור כישרון הסקירה של טוקנסטארס יש פוטנציאל גדול להבטיח שנראה את המרתונות והרונאלדו החדשים בעתיד הקרוב..
ג’אנלוקה זמברוטה הוא מתמקד באימון מועדון הכדורגל בסין ובעולם הקריפטו כשגריר הכדורגל של TokenStars.
רדפו הוא קודן שעובד על פרויקט Ethereum! הוא מאוד בבלוקצ’יין ותרם כמה פריטים אישיים למכרז צדקה לחג המולד של TokenStars Crypto.
רוג’ר ור נכון לעכשיו הוא מעורב במספר פרויקטים, כגון Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter. רוג’ר תרם את חולצת הטריקו שלו למכירה הפומבית של Crypto Charity של TokenStars.
טומי האס הוא שגריר טניס עבור TokenStars.

סקירת עידן הביטקוין: פסק הדין שלנו

אפליקציית עידן הביטקוין נוצרה באמצעות התכנות המתקדם ביותר שראה עולם המסחר. התוכנה מקדימה את השווקים ב 0.01 שניות. ‘זינוק הזמן’ הזה הופך את התוכנה לאפליקציית המסחר העקבית ביותר על פני כדור הארץ. 

אנו יכולים להסיק בביטחון כי עידן הביטקוין הוא פלטפורמת מסחר נהדרת שיכולה לעזור למשתמשים להרוויח רווחים מדי יום. תחילת העבודה קלה למדי, עם תהליך רישום ואימות מהיר המאפשר לך להתחיל לסחור בפחות מ -3 דקות. במהלך הניווט בפלטפורמה לא נתקלנו בבעיות, וזה גורם חשוב מאוד בעולם המסחר בקריפטו. הממשק קל לניווט, כאשר עזרת הלקוחות 24/7 מוכנה לסייע אם למשתמשים יש שאלות או להיתקל בבעיות כלשהן. 

מצאנו גם הוכחה כי היזמים האחראים על ניהול המערכת מחויבים לספק אבטחה מקוונת נאותה בפלטפורמה להגנה על מידע וכספי משתמשים. גם מערכת התשלומים שקופה ומדויקת.

עידן הביטקוין היא טכנולוגיית מסחר חוקית ואם אתם מתכננים להשתמש בה, הדרך הטובה ביותר לגשת אליה היא ככלי תומך בשכלול אסטרטגיית המסחר שלכם. על ידי למידה נוספת אודות מסחר וקריפטו, תוכלו להגדיר פרמטרים בחשבונכם שיכולים לעזור לכם להפחית את הסיכון ולהניב תשואות גבוהות יותר. 

שאלות נפוצות

האם אוכל למשוך ביטקוין מהמערכת?

לא, זה לא אפשרי, המערכת ממירה ביטקוין שנצבר למטבע המקומי שלך עם נשלחת לחשבון הבנק שלך.

האם אוכל לבחור מתווך לחשבון Bitcoin Era שלי?

לא, זה גם לא אפשרי, המערכת קושרת אוטומטית חשבונות למתווכים. עם זאת, אישרנו כי כל המתווכים המזוהים עם תקופת הביטקוין הינם מנוסים ואמינים. אנו יודעים שאפשר לסמוך עליהם שיבטיחו רווחים מרביים מעסקאות הנעשות על ידי טכנולוגיית המסחר.

האם זה כמו MLM או שיווק שותפים?

לא, עידן הביטקוין אינו דומה ל- MLM, שיווק שותפים או כל דבר אחר שם. התוכנה זוכה בעסקאות עם דיוק של 99.4%.

מה הסכום המקסימלי שאני יכול לעשות?

על פי אתר Bitcoin Era, הרווחים שלך הם בלתי מוגבלים בעידן הביטקוין וכמה חברים הרוויחו את המיליון הראשון שלהם בתוך 61 יום בלבד.

כמה שעות ביום אני צריך לעבוד?

חברים עובדים בממוצע 20 דקות ביום או פחות. הסיבה לכך היא שהתוכנה מטפלת במסחר כמות ‘העבודה’ הנדרשת היא מינימלית.

כמה עולה התוכנה?

חברי עידן הביטקוין מקבלים עותק של התוכנה הקניינית ללא עלות.

האם יש עמלות כלשהן?

אין עמלות נסתרות, עמלות מתווך או עמלות. כל הכסף שלך הוא 100% שלך ואתה חופשי למשוך אותו בכל עת שתבחר ללא דיחוי.

מילון מונחים למונחי מטבעות קריפטוגרפיים

ביטקוין על פי הדיווחים, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם. הביטקוין פועל על Bitcoin Blockchain והוא מטבע מבוזר הפועל באופן עצמאי מבנקים מרכזיים וסמכות
את’ריום את’ריום, כמו ביטקוין, הוא מטבע מטבע מבוזר. כאן, משקיעים יכולים להעביר ולהחליף ערך.
ליטקוין Litecoin הוא גם מטבע קריפטוגרפי וביטקוין המשקף בלוקצ’יין.
לְהַחלִיף בורסת הקריפטו היא בעצם פלטפורמה מקוונת בה משקיעים בקריפטו יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
כריית ביטקוין כריית ביטקוין מתרחשת כאשר אימות ואישור של עסקאות ביטקוין לפני הוספתם לבלוקצ’יין של ביטקוין.
ארנק קריפטו ארנק קריפטו הוא תוכנה המאחסנת את המפתחות הפרטיים והציבוריים של המשקיעים. זה גם מאפשר למשתמשים להעביר, לקבל, להוציא, לאחסן ולבדוק את היתרות שלהם.
מחזור אספקה הכוונה היא לכמות מטבע קריפטוגרפי נתון או אסימונים הזמינים לציבור ומסתובבים בשוק בין קונים למוכרים.
שווי שוק שווי שוק מתייחס לשווי השוק של כל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים בשוק ביום.
Altcoins הביטקוין היה הראשון והמצליח מכל מטבעות הקריפטו. כל שאר המטבעות מקובצים יחד בקטגוריית אלטקוינים.
חסום את סייר כלי מקוון לחקר וניתוח הבלוקצ’יין של מטבע קריפטוגרפי.
חסום גובה גובה הבלוק מתייחס למספר הבלוקים המחוברים בבלוקצ’יין.
חסום תגמול תמריץ שניתן לכורה ביטקוין שחישב בהצלחה את החשיש (אימות) בבלוק.
קישור שרשרת העברת מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו. לשם כך נדרשת העסקה בשתי רשתות חסימות נפרדות.
קונסורציום בלוקצ’יין בלוקצ’יין בבעלות פרטית ומופעלת.
קריפטוגרפיה תהליך הצפנה ופענוח מידע.
ארגון אוטונומי מבוזר הכוונה לארגונים המופעלים על ידי תוכנות מחשב או תוכנה ולא על ידי קלט אנושי. אין סמכות מרכזית בעניין זה.
אֲסִימוֹן אסימונים קשורים מאוד ל- ICO ולעתים קרובות הם בנויים על התקן הקיים מראש מחסומי “חוזה חכם” שהוקמו כמו Ethereum..
ICO זה מייצג הצעת מטבע ראשונית ומתייחס לשיטה חדשה ומפריעה לפרויקטים להשיג מימון.
מזלג במונחים של מטבע קריפטוגרפי, מזלג הוא אירוע שבו מטבע קריפטוגרפי קיים מתחלק לשתי וריאציות של הקוד.
ארנק ארנק מטבעות קריפטו הוא הדרך העיקרית שבעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לגשת למטבעות שלהם.
אחסון קר וקור הכוונה היא למקום בו מתארח ארנק מסוים. אחסון חם מתייחס לארנק שנגיש מחיבור לאינטרנט, כאשר אחסון קר מתייחס לאחסון הארנק שלך במצב לא מקוון בחומרה נפרדת.
נאמנות נאמנות היא הסדר פיננסי בו צד שלישי מחזיק ומסדיר את תשלום הכספים הנדרשים לשני צדדים המעורבים בעסקה נתונה.
חוזה חכם ה- Blockchain של Ethereum מאפשר לפרוס עליו קוד בצורה של חוזה חכם. חוזה זה הוא למעשה מכלול כללים מתמטיים המכתיבים כיצד פועלות העסקאות
הוכחת עבודה (PoW) כדי לאשר עסקאות ולהוסיף אותן לפנקס הבלוקצ’יין, ישנן גישות שונות שפותחו להשלמת תהליך זה.
הוכחת יתד (PoS) במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי PoS, יוצר הבלוק הבא נבחר באמצעות שילובים שונים של בחירה אקראית ועושר או גיל.
הוכחת חשיבות (POI) זהו סגנון הוכחה שהמטבע NEM חלץ עליו כחלופה שלישית ל- PoW ו- PoS.
ת.א. ראוי לניתוח טכני, או ניתוח ערכי מטבעות על בסיס תנועות מחירים היסטוריות ואינדיקטורים מתוחכמים.
צוֹמֶת מחשב המחובר לרשת מטבע מטבע מסוים.
כְּרִיָה כרייה היא תהליך של אימות עסקאות חדשות על ספר מופץ של מטבעות קריפטוגרפיים.
מונשוט הכוונה היא לקריפטוגרפיה שיורה כלפי מעלה באופן דרמטי.
שווקי דובים ושור שוק שור מתייחס לעליית מחירים ולסנטימנט אופטימי המעודד קנייה. שווקי הדובים נחשבים להיפך משווקי השוורים, עם מגמות ירידה במחירים ורגש פסימי שמעודד מכירה
לוויתן הכוונה למי שמחזיק כמות גדולה של מטבע קריפטוגרפי
HODL מתייחס לאסטרטגיית ההשקעה הפסיבית של התעלמות מסערת השוק והמתנה לתשואות ארוכות טווח.

מערכות מסחר מתקדמות אחרות

סוחר קריפטו לולאת ביטקוין אורח חיים ביטקוין Rush ביטקוין
אבולוציית ביטקוין מהפכת הביטקוין רווח ביטקוין קוד ביטקוין

הצהרת אחריות: אין להתייחס לתוכן בדף זה כייעוץ פיננסי. זה למטרות הסברה בלבד. לעולם אל תשקיע את מה שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד. חקר תמיד ככל האפשר לפני שתקבל החלטה כלכלית והתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map