Contents

מהו קוד ביטקוין?

קוד הביטקוין הוא תוכנית טכנולוגית קריפטו שנועדה לבצע עסקאות אוטומטית עבור משתמשיה, התוכנית אינטואיטיבית ומתקדמת ביותר. היא מייצרת אותות באמצעות האלגוריתמים שלה ולאחר הערכת קריטריוני הסחר, התוכנית מנתחת את שוק הקריפטו באמצעות הטכנולוגיה שלה כדי לזהות את אפשרויות המסחר הרווחיות ביותר עבור המשקיע.. 

קוד Bitcoin תואם למערכות הפעלה שונות, כולל iOS, Android ו- PC. זה הופך את קוד הביטקוין לתוכנית נוחה ויעילה.

האם קוד הביטקוין הוא תרמית?

מצאנו שקוד הביטקוין הוא פלטפורמת מסחר לגיטימית המשויכת למתווכים מוסדרים. הוא מציע את טכנולוגיית המסחר העדכנית ביותר, חשבון הדגמה ותכני חינוך כדי להתחיל.

כמו בכל השקעה, קיים סיכון מסוים שניתן לצפות לו. חשוב לציין ששווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם תנודתיים ורגישים לזמן. אנו מציעים לבצע מחקר מעמיק, כגון קריאת סקירה זו כדי לחנך את עצמך וכן להשתמש במלוא המשאבים המסופקים על ידי הפלטפורמה כגון חשבון ההדגמה ולהתחיל לסחור בכמויות קטנות כדי שתוכל למזער את הסיכון והרגיל לפלטפורמה ולתעשייה..

כיצד ליצור חשבון עם קוד ביטקוין

שלב 1: הרשמה

הצעד הראשון הוא צור חשבון חינם באמצעות הטופס למטה. לאחר ההרשמה המוצלחת יוקצה לך מתווך אישי שיעביר אותך בתהליך ההגדרה:

שלב 2: הפקדה 

יהיה עליך לבצע הפקדה, והמינימום הוא £ 250 / € 250. כסף זה ישתקף בחשבון המסחר שלך. זה לא עמלה אלא הכסף שתשתמש בו כדי לסחור.

שלב 3: התחל לסחור 

השלב האחרון בהגדרת החשבון כולל הגדרת התצורה של החשבון והגדרת העסקאות שלך.

איך קוד ביטקוין עובד?

לאחר מימון החשבון, המסחר יכול להתחיל מיד. התוכנית יכולה לפעול באופן ידני ואוטומטי. 

לתכנית קוד Bitcoin יש שלוש תכונות ייחודיות למקסימום יעילותה. הם: 

 • אותות סחר: תוכנית Bitcoin Code מייצרת אותות מסחר מדויקים ורווחיים ביותר באמצעות האלגוריתם האינטואיטיבי שלה. אלגוריתם זה משמש לניתוח יסודי של שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים.
 • טכנולוגיית מסחר: טכנולוגיית המסחר נועדה להיכנס ולצאת מעסקאות רווחיות בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. טכנולוגיה זו נשלטת על ידי פרמטרי המסחר שקבע המשקיע במהלך תהליך הגדרת החשבון. 
 • מגן פרטיות: קוד הביטקוין לוקח את האבטחה של כל משקיע ברצינות רבה והציב פרוטוקולים מסוימים כדי להגן על המשקיעים. כל מתווך נבדק ביסודיות כדי לוודא שהמשקיע וכספו מטופלים היטב. 


מהם היתרונות של מסחר עם קוד הביטקוין?

דווח כי ישנם יתרונות רבים של מסחר עם קוד הביטקוין. פירטנו כמה מהם לשיקול. 

 • תוכנה חינמית

התוכנית הטכנולוגית של Bitcoin Code היא לגמרי בחינם. משקיעים פוטנציאליים אינם נדרשים לשלם עמלות, חיובים או עמלות נסתרות בגין השימוש בתוכנית. הרווחים שנצברו שייכים למשקיע. 

 • סחר במספר מטבעות קריפטוגרפיים

ביטקוין יכול להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולאריים ביותר, אך הוא לא היחיד שניתן לגשת אליו באמצעות תוכנית Bitcoin Code. משקיעים פוטנציאליים עשויים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון ETH, BCH, Dash, LTC, XRP ורבים אחרים. מדווחים כי תוכנית קוד הביטקוין נסחרת גם במטבעות פיאט. 

 • תוכנה מבוססת אינטרנט

קוד הביטקוין אינו מצריך הורדה ואינו זקוק לעדכון שוטף. התוכנית מבוססת אינטרנט לחלוטין. כל מה שמשקיע פוטנציאלי צריך הוא גישה לחיבור לאינטרנט ולדפדפן אינטרנט. זה תואם למחשבים ניידים, סמארטפונים, מחשבים שולחניים וטאבלטים. 

 • יעילות ודיוק סחר 

ישנן טענות כי קוד הביטקוין הוביל את הענף עם אחוזי הצלחה של 99.4%. שיעור הצלחה זה מוכר ליעילות התוכנית ולדיוק בתוצאות המסחר שהיא משיגה. זה כנראה אידיאלי עבור משקיעים חדשים ומנוסים וטוענים כי הם יכולים לייצר רווחים מהשקעה ראשונית. 

 • קל להתחיל

תוכנית קוד הביטקוין טוענת שהתהליך המסחרי הוא רווחי ומהנה כאחד. מכאן, תהליך הרישום המהיר והקל שלהם. 

 • רווחים רגילים

כפי שציינו ביקורות רבות, ניתן להרוויח יומי על ההשקעה שלך באמצעות תוכנית Bitcoin Code ללא קשר לניסיון.

 • אימות חשבון מהיר

בדרך כלל, אימות חשבון כולל מילוי טפסים ארוכים ומסירת מידע מוגזם. תהליך אימות זה יכול להימשך גם מספר ימים לפני אישורו. עם זאת, צופן הביטקוין קיצר את התהליך הזה עבור משקיעים פוטנציאליים. זה צריך לקחת רק כמה דקות כדי לאמת את החשבון. פרטי תשלום הם דרישה והמידע האישי של המשקיע צריך להיות מדויק ב 100%. התוכנית מתייחסת ברצינות רבה לבטיחות המשקיע ומסירת מידע מדויק היא אחת הדרכים לאבטחת החשבון. 

 • הפקדות ותהליכי משיכה קלים

קוד הביטקוין טען שהופך את תהליכי ההפקדה והמשיכה לקופות לקלים מאוד. יש מגוון רחב של אפשרויות תשלום העומדות בפני המשקיעים, כולל כרטיסי חיוב / אשראי וארנקים אלקטרוניים כגון Neteller. לאחר הגשת טופס בקשת משיכה, המתווך מאשר זאת ושולח את הכספים תוך 24 שעות. התוכנית טענה גם כי אין עמלות תיווך או משיכה. 

 • חשבון מסחר בהדגמה

מאפיין משמעותי נוסף של קוד הביטקוין הוא חשבון המסחר בהדגמה. תכונה זו מאפשרת למשקיעים חדשים ומנוסים לבדוק ולהבין את הפלטפורמה לפני הפעלת תכונת המסחר החי. ניתן להשתמש בחשבון המסחר בהדגמה כדי לנסות אסטרטגיות ולפתח אחת לסחר. זה יסייע למשקיעים פוטנציאליים להכיר את הטכנולוגיה המניעה את התוכנית. 

 • שירות לקוחות 

בתכנית קוד Bitcoin יש קו טיפוח לקוחות 24/7. מטרה זו היא לסייע למשקיעים חדשים ומנוסים בעזרתם הנחוצים להם בכדי להצליח בתוכנית ובשוק הקריפטו. 

 • מינימום פיקדונות למסחר

בדומה ל- Bitcoin Evolution ו- Bitcoin Trader, Code Bitcoin דורש רק פיקדון מינימלי של £ 250 / € 250 להתחיל השקעה ראשונית. 

תכונות עיקריות של קוד הביטקוין

 • ביצועים: כעת אנו יודעים כי שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא תנודתי ורגיש לזמן וזה יכול להשפיע על ביצועי התוכנית. עם זאת, קוד ביטקוין טוען כי אתה יכול להרוויח עד € 2000 ליום בתוכנית. איננו יכולים, עדיין, לאשר טענה זו. 
 • בִּטָחוֹן: קוד ביטקוין דווח שהוא תוכנית טכנולוגית אמינה. היא גם טענה שהיא אחת הפלטפורמות המשומשות והאמינות ביותר. 
 • עמלה נמוכה: קוד הביטקוין אינו גובה עמלות נוספות, אלא רק אלה שכבר הוקמו. ההרשמה היא בחינם. 
 • מתווכים: קוד Bitcoin עובד עם רשת מתווכים. המתווכים עושים את כל העבודה עבור המשקיעים בזמן המסחר. 

קוד ביטקוין לעומת תוכניות אחרות לטכנולוגיות המסחר בקריפטו

ביטקוין תוכניות אחרות 
✔️ ההרשמה קלה וללא טרחה. זה ייקח למשקיעים חדשים לא יותר מ -20 דקות להירשם. תוכניות אחרות עשויות לכלול מילוי טפסים ארוכים עם מידע מוגזם. 
✔️ קוד ביטקוין טוען שיש לו אחוזי הצלחה של 99.4%, מה שהופך אותו לתוכנית אמינה. תוכניות אחרות אינן מצליחות באותה מידה ועלולות לחסר את הביצועים הנחוצים להפקת אחוזי הצלחה אלה. 
✔️ הסכום המינימלי להתחיל לסחור הוא £ 250 / € 250. תוכניות אחרות אינן מהימנות ועשויות להיות כרוכות בעמלות נסתרות ובעלויות עסקה.
✔️ משקיעים פוטנציאליים יכולים לבצע הפקדות בקלות באמצעות תהליך מאובטח תוכניות אחרות עשויות להימשך שבועות עד ליציאת נסיגה.

כמה טיפים לשימוש בקוד הביטקוין

למשקיעים זהירים חדשים שרוצים למזער את הסיכון שלהם להפסד פוטנציאלי, יש לנו שני טיפים חשובים: 

 • התחל במינימום

אנו מציעים שמשקיעים חדשים יתחילו עם הפיקדון המינימלי, שהוא 250 אירו. אולי עדיף גם להשתמש בהכנסה פנויה. משקיעים יכולים תמיד להשקיע מחדש לאחר הרווח הראשון. 

 • למד כמה שיותר קודם 

תכונת המסחר בהדגמה היא דרך נהדרת להתחיל ללמוד על שוק המטבעות הקריפטוגרפיים ועל תוכנית קוד הביטקוין. אנו מציעים למשקיעים פוטנציאליים לוודא שהם יודעים כמה שיותר באמצעות קריאת ביקורות כמו זו ועדויות של משקיעים שהשתמשו בקוד הביטקוין בעבר.. 

האם לביטקוין קוד יש אפליקציה לנייד?

היו ביקורות שדיווחו שקוד הביטקוין כולל אפליקציה לאנדרואיד. אנחנו עדיין לא יכולים לאשר זאת. עם זאת, הביקורות דיווחו כי האפליקציה הסלולרית תתאים לטלפונים ניידים אחרים מלבד אנדרואיד בשלב מאוחר יותר. 

האם קוד הביטקוין הוצג במדיה?

היו טענות רבות כי תוכנית קוד הביטקוין הוצגה בתקשורת המיינסטרים ואושרה על ידי ידוענים. איננו יכולים לאשר טענות אלה בשלב זה. אין הוכחה לגיטימית לכך שקוד הביטקוין שודר בטלוויזיה. הנה כמה מתוכניות הטלוויזיה ששמועות משדרות את קוד הביטקוין: 

האם קוד הביטקוין הוצג במאורת הדרקון?

Dragon’s Den היא תוכנית טלוויזיה בריטית בהנחיית אוון דייויס. בתערוכה זו, יזמים שאפתנים מקבלים שלוש דקות להעביר את הרעיונות העסקיים שלהם לחמישה מיליונרים מוכנים להשקיע ברעיון הגדול הבא. היו טענות כי דן של דרגון אישרה את קוד הביטקוין, אולם טענות אלה הן רק שמועות בשלב זה.  

האם קוד הביטקוין הוצג ב- Shark Tank?

טנק כריש הוא מופע השקעות אמריקאי הדומה לדרקונים דן. יזמים מקבלים כמה דקות להעביר את הרעיון שלהם בפני פאנל מיליונרים בתקווה שמיליונרים אלה ישקיעו כסף ברעיון שלהם. אם קוד הביטקוין היה זוכה לתמיכה של כריש טנק, אפשר לומר שזה יהיה בכל החדשות, אולם איננו יכולים לאשר שטענות אלה נכונות. בשלב זה, לא הייתה כל זיקה בין קוד הביטקוין לכריש טנק. 

האם קוד הביטקוין הוצג בבוקר זה?

בוקר זה היא תוכנית טלוויזיה בריטית המשודרת מדי יום. הוא מתארח על ידי פיליפ שופילד והולי ווילובי. היו דיווחים כי התוכנית כללה כלי מסחר, שתומך בקוד הביטקוין. עם זאת, אנו יכולים לאשר שדיווחים אלה אינם נכונים. 

האם קוד ביטקוין אושר על ידי ידוענים?

היו טענות כי סלבריטאים בינלאומיים אושרו על קוד הביטקוין. בואו נסתכל על כמה מהשמועות הללו. 

האם קוד הביטקוין אושר על ידי אילון מאסק? 

אילון מאסק הוא מהנדס בעל שם, מעצב תעשייתי ויזם טכנולוגי. לפי השמועות הוא תומך בדברים רבים בשוק המטבעות. למרות שמאסק הביע סקרנות בנוגע לקוד הביטקוין, איננו יכולים לאשר כי קיים קשר כלשהו בין מאסק לתוכנית או שהוא אישר זאת. עם זאת אנו יכולים לאשר שאלון מאסק מחזיק בביטקוין כלשהו.

האם קוד ביטקוין אושר על ידי מרטין לואיס? 

מרטין לואיס הוא יועץ פיננסי מפורסם המקושר לאתר ההשוואה הידוע של סופרמרקט כסף. אנו יכולים לאשר שלא היה קשר בין קוד הביטקוין למרטין לואיס. למעשה, מרטין גינה בפומבי כל מעורבות בקוד הביטקוין. 

האם קוד ביטקוין אושר על ידי פיטר ג’ונס?

פיטר ג’ונס הוא איש עסקים בריטי וכוכב טלוויזיה בריאליטי בתוכנית ההשקעות הפופולרית דרקונים דן ובתוכנית הטלוויזיה האמריקאית Inventor. יש לו שווי נקי מוערך קרוב ל -500 מיליון דולר, ולכן אם מישהו ממצבו הכלכלי תומך במוצר השקעה, אנשים רבים גם ישקיעו בו. חיפשנו מקרים לפיטר ג’ונס אישר את קוד הביטקוין, אולם לא מצאנו דבר.

עד כה כל הטענות שהועלו על ידוענים שונים תומכים בקוד הביטקוין נמצאו שקריות. שים לב שמדובר במשווקים הטוענים טענות אלו ולא בפלטפורמת קוד הביטקוין עצמה. יש לראות רק את המידע המתפרסם באתר Bitcoin Code כנכון.

ידוענים שיש להם אינטרסים במטבעות קריפטוגרפיים:

ביל גייטס– בשנת 2014, ביל גייטס החל להביע עניין נלהב בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. 

הוא אמר: 

“ביטקוין טוב יותר ממטבע בכך שאתה לא צריך להיות באותו מקום פיזית, וכמובן, עבור עסקאות גדולות, המטבע יכול להיות די לא נוח.”

אשטון קוצ’ר– בשנת 2010, אשטון קוצ’ר הקים חברת השקעות משלו (יוניקויין גולד), יחד עם המיליארדר מארק קובאן והיה תומך חזק בביטקוין.. 

יו לורי– בשנת 2015, יו לורי השקיע בביטקוין. דווח כי לורי השקיעה בביטקוין לפי שווי של 5,000 דולר לאחר שחבר הציע זאת. 

ליונל מסי– בשנת 2017, הפך לשגריר המותג של חברה ישראלית, Sirin Labs, המייצרת את סמארטפון הקריפטו הראשון בעולם. 

מל ב– בשנת 2014 דווח כי מל ב ‘, נערת התבלינים המפורסמת, החלה לקבל ביטקוין כתשלום עבור סינגל חג המולד לשנת 2014. 

היא אמרה: 

“אני אוהב איך הטכנולוגיה החדשה מקלה על חיינו, ומבחינתי זה מרגש”, אמרה האמנית כשהודיעה שהיא תקבל תשלומי קריפטו. “ביטקוין מאחד את האוהדים שלי ברחבי העולם באמצעות מטבע אחד”.

גווינת פאלטרו– בשנת 2017 דווח כי גווינת פאלטרו היא הפנים החדשות של ארנק הביטקוין, אברה, וכן הופכת ליועצת בחברות אלה.. 

פריס הילטון– בשנת 2017 דווח כי העניין של פריס הילטון סביב ביטקוין הולך וגדל. 

ציטוטי ביטקוין מפורסמים

 1. “ביטקוין הוא סיבוב הופעות טכנו.” – ביל גייטס
 2. “ביטקוין הוא הישג קריפטוגרפי יוצא דופן, ליכולת ליצור משהו שאינו ניתן לשכפול בעולם הדיגיטלי יש ערך עצום.” – אריק שמידט (מנכ”ל גוגל)
 3. “הביטקוין הוא התפתחות מאוד מרגשת, זה עלול להוביל למטבע עולמי. אני חושב שבעשור הקרוב הוא יגדל להיות אחת הדרכים החשובות ביותר לשלם עבור דברים ולהעביר נכסים. ” – קים דוטקום (מנכ”ל MegaUpload) 
 4. “בחרנו לשים את כספנו ואת אמוננו במסגרת מתמטית נטולת פוליטיקה וטעות אנושית.” – טיילר וינקלבוס (ממציא בפייסבוק)
 5. “לביטקוין יש למעשה את האיזון והתמריצים, ובגלל זה הוא מתחיל להמריא.” – ג’וליאן אסאנג ‘ (מייסד Wikileaks)
 6. “אז ביטקוין הוא מטבע סנוב-סייבר …” – ויליאם שטנר (שחקן ב- TOS מסע בין כוכבים)
 7. “וירג’ין גלקטיק היא טכנולוגיה יזמית נועזת. זה מניע מהפכה וביטקוין עושה את אותו הדבר כשמדובר בהמצאת מטבע חדש. ” – סר ריצ’רד ברנסון (מייסד קבוצת החברות בתולה)
 8. “אני מאוד אוהב ביטקוין. יש לי ביטקוין. זה מאגר ערך, ספר חשבונות מבוזר. זה מקום נהדר לשים נכסים, במיוחד במקומות כמו ארגנטינה עם 40% אינפלציה, שבהם 1 יורו כיום שווה 60 סנט בשנה, והמטבע של הממשלה לא מחזיק בשווי. זה גם כלי השקעה טוב אם יש לך תיאבון לסיכון. אבל זה לא יהיה מטבע עד שהתנודתיות תאט. ” – דייויד מרקוס (מנכ”ל Paypal)
 9. “אני חושב שהעובדה שבתוך יקום הביטקוין אלגוריתם מחליף את הפונקציות של [הממשלה] … היא די מגניבה. אני מעריץ גדול של ביטקוין. ” –  אל גור (סגן נשיא ארצות הברית ה -45)
 10. “ביטקוין עשוי להיות ה- TCP / IP של הכסף.” – פול בוכייט (יוצר Gmail)

סיכום

לאחר ביצוע ניתוח מצאנו כי קוד הביטקוין הוא תוכנית טכנולוגית מתפקדת לחלוטין. משקיעים פוטנציאליים יכולים לעשות שימוש בקו הטיפול בלקוחות למידע נוסף על אופן פעולת התוכנית. לאחר שעברנו באינטרנט מצאנו כי אמנם יש אנשים שהפסידו כסף, אך אנשים רבים מרוויחים 2,000 אירו לשבוע. אנו ממליצים שתתחיל בקטן עם ההפקדה המינימלית של € 250 ותלמד כיצד הפלטפורמה עובדת לפני שתשקיע סכומים גדולים יותר.

שאלות נפוצות

 • לאיזה סוג תשואות עלי לצפות בקוד הביטקוין?

מדווחים שכאשר אתה מתחיל חשבון באמצעות קוד הביטקוין, אתה יכול להרוויח כ -1, 300 € רווחים ליום. זה עדיין לא אושר. 

 • מה הזמן היומי שאצטרך להקדיש לקוד הביטקוין?

אתה צריך להשקיע לפחות 20 דקות ביום בתוכנית.

 • מה תקרת הרווח כשאני משתמש בקוד ביטקוין?

ככל הנראה אין מגבלה לרווח שאתה יכול להרוויח באמצעות תוכנית קוד הביטקוין. 

 • מה מצב האבטחה והלגיטימיות של קוד הביטקוין?

מדווחים כי תוכנית קוד הביטקוין מאובטחת לחלוטין ומשתמשת בתוכנה לגיטימית. ביקורות רבות אישרו כי התוכנית מספקת אחוזי הצלחה של 99.4%. 

 • איך התחיל קוד ביטקוין?

על פי ביקורות אחרות, תוכנית Bitcoin Code פותחה כדי לשקף את תוכנית Bitcoin Trader. האלגוריתם נותן לקוד הביטקוין יתרון על פני תוכניות אחרות.

 • מה יעלה לי להשתמש בתוכנת קוד הביטקוין?

תוכנית קוד הביטקוין בחינם לחלוטין ואין חיובים או עמלות נסתרות. 

 • שמעתי על תוכניות שיווק שותפים ופירמידות; במה קוד ביטקוין שונה מהם?

קוד הביטקוין אינו מתפקד כמערכת פירמידה. אתה לא צריך להציג אף אחד לפני שאתה מרוויח. זה גם לא תוכנית שיווק שותפים. 

 • האם יש עמלות שאני צריך לדעת עליהם?

לא, אין עמלות פתוחות או נסתרות שכדאי להיות מודעים אליהן. 

 • כיצד אוכל לקבל חשבון עם קוד הביטקוין?

פתיחת חשבון היא מהירה וקלה. עליכם לבקר באתר הרשמי ולמלא את טופס הבקשה / ההרשמה בדף הבית. לאחר אימות חשבונך אתה אמור להיות מסוגל להתחיל.

מילון מונחים

טווח הַגדָרָה
פיאט באופן מסורתי מכונים פיאט כספי נייר, שאין להם ערך מהותי, אך הערך נקבע בעצם על ידי היוצר, ברוב המקרים זו תהיה הממשלה..
ביטקוין על פי הדיווחים, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם. הביטקוין פועל על Bitcoin Blockchain והוא מטבע מבוזר הפועל באופן עצמאי מבנקים מרכזיים וסמכות
את’ריום את’ריום, כמו ביטקוין, הוא מטבע מטבע מבוזר. כאן, משקיעים יכולים להעביר ולהחליף ערך.
ליטקוין Litecoin הוא גם מטבע קריפטוגרפי וביטקוין המשקף בלוקצ’יין.
לְהַחלִיף בורסת הקריפטו היא בעצם פלטפורמה מקוונת בה משקיעים בקריפטו יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
כריית ביטקוין כריית ביטקוין מתרחשת כאשר אימות ואישור של עסקאות ביטקוין לפני הוספתם לבלוקצ’יין של ביטקוין.
ארנק קריפטו ארנק קריפטו הוא תוכנה המאחסנת את המפתחות הפרטיים והציבוריים של המשקיעים. זה גם מאפשר למשתמשים להעביר, לקבל, להוציא, לאחסן ולבדוק את היתרות שלהם.
מחזור אספקה זה מתייחס לכמות מטבע קריפטוגרפי נתון או אסימונים הזמינים לציבור ומסתובבים בשוק בין קונים למוכרים.
שווי שוק שווי שוק מתייחס לשווי השוק של כל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים בשוק ביום.
Altcoins הביטקוין היה הראשון והמצליח מכל מטבעות הקריפטו. כל שאר המטבעות מקובצים יחד בקטגוריית אלטקוינים.
חסום את סייר כלי מקוון לחקר וניתוח הבלוקצ’יין של מטבע קריפטוגרפי.
חסום גובה גובה הבלוק מתייחס למספר הבלוקים המחוברים בבלוקצ’יין.
חסום תגמול תמריץ שניתן לכורה ביטקוין שחישב בהצלחה את החשיש (אימות) בבלוק.
קישור שרשרת העברת מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו. לשם כך נדרשת העסקה בשתי רשתות חסימות נפרדות.
קונסורציום בלוקצ’יין בלוקצ’יין בבעלות פרטית ומופעלת.
קריפטוגרפיה תהליך הצפנה ופענוח מידע.
ארגון אוטונומי מבוזר הכוונה לארגונים המנוהלים על ידי תוכנות מחשב או תוכנה ולא על ידי קלט אנושי. אין סמכות מרכזית בעניין זה.
אֲסִימוֹן אסימונים קשורים חזק ל- ICO ולעתים קרובות הם בנויים על תקן קיים מראש מחסימות ‘חוזה חכם’ שהוקמו כמו Ethereum.
ICO זה מייצג הצעת מטבע ראשונית ומתייחס לשיטה חדשה ומפריעה לפרויקטים להשיג מימון.
מזלג במונחים של מטבע קריפטוגרפי, מזלג הוא אירוע שבו מטבע קריפטוגרפי קיים מתחלק לשתי וריאציות של הקוד.
ארנק ארנק מטבעות קריפטו הוא הדרך העיקרית שבעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לגשת למטבעות שלהם.
אחסון קר וקור הכוונה היא למקום בו מתארח ארנק מסוים. אחסון חם מתייחס לארנק שנגיש מחיבור לאינטרנט, כאשר אחסון קר מתייחס לאחסון הארנק שלך במצב לא מקוון בחומרה נפרדת.
נאמנות נאמנות היא הסדר פיננסי בו צד שלישי מחזיק ומסדיר את תשלום הכספים הנדרשים לשני צדדים המעורבים בעסקה נתונה.
חוזה חכם ה- Blockchain של Ethereum מאפשר לפרוס עליו קוד בצורה של חוזה חכם. חוזה זה הוא למעשה מכלול כללים מתמטיים המכתיבים כיצד פועלות העסקאות
הוכחת עבודה (PoW) כדי לאשר עסקאות ולהוסיף אותן לפנקס הבלוקצ’יין, ישנן גישות שונות שפותחו להשלמת תהליך זה.
הוכחת יתד (PoS) במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי PoS, יוצר הבלוק הבא נבחר באמצעות שילובים שונים של בחירה אקראית ועושר או גיל.
הוכחת חשיבות (POI) זהו סגנון הוכחה שהמטבע NEM חלץ עליו כחלופה שלישית ל- PoW ו- PoS.
ת.א. מענה לניתוח טכני, או ניתוח ערכי מטבעות על בסיס תנועות מחירים היסטוריות ואינדיקטורים מתוחכמים.
צוֹמֶת מחשב המחובר לרשת מטבע מטבע מסוים.
כְּרִיָה כרייה היא תהליך של אימות עסקאות חדשות על ספר מופץ של מטבעות קריפטוגרפיים.
מונשוט הכוונה היא לקריפטוגרפיה שיורה כלפי מעלה באופן דרמטי.
שווקי דובי ושור שוק שור מתייחס לעליית מחירים ולרגש אופטימי המעודד קנייה. שווקי הדובים נחשבים להיפך משווקי השוורים, עם מגמות ירידה במחירים ורגש פסימי שמעודד מכירה
לוויתן הכוונה למי שמחזיק כמויות גדולות של קריפטו
HODL מתייחס לאסטרטגיית ההשקעה הפסיבית של התעלמות מסערת השוק והמתנה לתשואות ארוכות טווח.
מזלג קשה הכוונה לסוג של מזלג שיוצר שינוי קבוע לפרוטוקול הסטנדרטי של מטבע דיגיטלי
מיקום ארוך / ארוך מתייחס להימור כי נכס מסוים יעלה בסופו של דבר בערכו.
מפתח פרטי פיסת מידע המוצגת כמחרוזת אותיות ומספרים שמשקיע יכול להשתמש בה כדי לגשת למטבע הדיגיטלי שלהם
מפתח ציבורי כתובת שבה משקיע יכול לקבל את המטבע הדיגיטלי שלו באמצעות שילוב של אותיות ומספרים.
רקט מתרחש כאשר משקיע מאבד סכומי כסף גדולים בשוק הקריפטו
שורט / שורט מתרחש כאשר משקיע נוקט עמדה קצרה – מתערב כי נכס או מטבע יירדו בערכם
תמריץ כרייה תגמול שכורים מקבלים עבור אישור עסקאות וכרייתן לבלוקים
נוב מתייחס למשקיעים חדשים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים.
DApp מתייחס ליישום מבוזר.

מערכות מסחר קריפטו אחרות

סוחר קריפטו סוחר ביטקוין לולאת ביטקוין אורח חיים ביטקוין
Rush ביטקוין אבולוציית ביטקוין מהפכת הביטקוין רווח ביטקוין

הצהרת אחריות: אין להתייחס לתוכן בדף זה כייעוץ פיננסי. זה למטרות הסברה בלבד. לעולם אל תשקיע את מה שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד. חקר תמיד ככל האפשר לפני שתקבל החלטה כלכלית והתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector