Contents

מה זה סוחר קריפטו?

סוחר Crypto היא מערכת מסחר במטבעות חליפין המשתמשת בטכנולוגיית מסחר חכמה לניתוח אותות שוק המטבעות קריפטוגרפיים ולהצגת המשקיעים עם העסקאות הרווחיות ביותר.

בדומה למט”ח, בשוק הקריפטו המטרה של כל משקיע היא לקנות את הקריפטו בקצב הנמוך ביותר ואז למכור אותו מחדש כדי להרוויח כשהמחיר עולה. לעשות זאת באופן ידני יכול להיות קשה מאוד, גוזל זמן ורוב הסיכויים שאתה בסופו של דבר תעשה את זה לא בסדר. זה המקום שבו סוחר קריפטו הופך להיות מאוד שימושי; רובוטי המסחר האוטומטיים יאתרו את הזדמנויות המסחר הטובות ביותר עבורך על ידי מעקב אחר שווקי המטבעות.

מכיוון שקרייפטו טריידר הוא אוטומטי לחלוטין, רשאים המשקיעים לבצע פיקדונות אשר יושקעו על ידי רובוטי המסחר בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. ההפקדה הנמוכה ביותר שמשקיע יכול לבצע היא £ 250 / € 250 וההפקדה הגבוהה ביותר המותרת היא £ / 15 000 €.

סוחר הקריפטו הוא אחד מצורות המסחר האמינות והלגיטימיות ביותר בשוק הקריפטו. החלטנו לשתף אתכם בביקורת זו כדי לוודא שיש לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי לקבל החלטה מושכלת.

האם Crypto Trader הוא הונאה או לגיטימי?

אנו מבינים שמשקיעים צריכים לדעת אם הם יכולים לסמוך על המערכת לפני שהם חורשים לה כסף. זה אושר כי Crypto Trader הוא לגיטימי. פלטפורמת המסחר מציעה לכל משקיע הזדמנות ברת קיימא להרחיב את הכנסותיהם.

להלן מידע חשוב יותר אודות סוחר הקריפטו: 

 • ל- Crypto Trader יש ציון הצלחה של 95%. המשמעות היא שרוב המשקיעים יכולים לייצר כמות נכבדה של עושר בשוק הקריפטו.
 • למשקיעים מותר להבטיח החזר כספי למשך 60 יום אם הם אינם מרוצים מתוצאותיהם.
 • כל מי שיש לו מינימום של £ 250 / € 250 להשקיע יכול להתחיל להרוויח כסף ב- Crypto Trader.

כיצד לפתוח את חשבון Crypto Trader שלך

אצרנו את כל המידע המשקיעים הפוטנציאליים צריכים לפתיחת חשבון חדש. חשבון זה יכול לשמש אפילו עבור משקיעים פוטנציאליים רק כדי לבדוק את המערכת. תזדקק לשם חשבון, כתובת דוא”ל ומספר טלפון. וודא שכתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון שניתן היא תקפה, כך שניתן יהיה לאמת את החשבון בהצלחה ואז להמשיך להשלים את המשך תהליך ההרשמה..

יתכן שתגלה כי תהליך זה קצר באופן משמעותי מפלטפורמות מסחר אחרות. תוך מספר דקות בלבד החשבון מוגדר ומוכן לשימוש. זו חווית משתמש נהדרת, רוב האנשים נוטים להתייאש מלהרשם חשבון בפלטפורמות שדורשות כמות נרחבת של פרטים לצורך אימות. יש רשימה של מעל 100 מדינות בהן משקיעים פוטנציאליים יכולים להרוויח כסף באמצעות Crypto Trader. עם מספר אפשרויות תשלום זמינות באתר ובאפליקציה, הגדלת ההכנסה הפסיבית שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.

רישום חשבון חדש

הצעד הראשון הוא צור חשבון חינם באמצעות הטופס למטה. לאחר ההרשמה המוצלחת יוקצה לך מתווך אישי שיעביר אותך בתהליך ההגדרה:

סוחר הקריפטו נקט בכל האמצעים הדרושים כדי להבטיח את בטיחות נתוני המשתמשים, כולל הצפנת אתרים, הגנת נתונים ותאימות ל- GDPR.

לאחר אישור הפרטים והשלמת ההרשמה, הפקדה ראשונה של £ 250 / € 250 עשוי. תהליך ההפקדה הוא בזק, תוך פחות משלוש דקות המשקיע הפוטנציאלי יכול להתחיל לסחור.

יש תכונה מסוימת הנקראת תכונת “עצור הפסד” שעלינו להסביר. פלטפורמות מסחר אחרות אינן מציעות למשקיעים פוטנציאליים אפשרות זו, היא ייחודית לפלטפורמת Crypto Trader. תכונה זו מונעת ממשקיעים פוטנציאליים לאבד את כל הכספים / כספים שלהם אם השוק מתחלף פתאום. זה אכן קורה מעת לעת מכיוון ששווקים אלה רגישים לזמן. תכונת הפסד העצירה מוגדרת לפני תחילת סחר מסחר והמסחר לא יעלה על המגבלה שקבע בעל החשבון.


סוחר Crypto הוכיח את עצמו כאחד מרובוטי המסחר הטובים ביותר בשוק. לכל משקיעים פוטנציאליים המעוניינים לייצר הכנסה משוק הקריפטו יש סיכוי גבוה להצליח באמצעות בוט המסחר הזה.

מי יצר את Crypto Trader?

פלטפורמת מסחר קריפטו זו נוצרה על ידי צוות מומחים אשר מפקח, מארגן ומפקח באופן אישי על שוק הקריפטו. הצוות מורכב ממהנדסי תוכנה מצליחים כמו פרדי פארקר, משקיעי טכנולוגיה וסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים. אדוארד קלארק הוא סוחר מצליח ביותר ומנהל צוות Crypto Trader. גם לקלארק וגם לפארקר יש את המומחיות, הניסיון והעושר לבסס כי Crypto Trading היא מערכת שעובדת. במיוחד עבור משקיעים המעוניינים להרוויח הכנסה פסיבית או להשיג עצמאות כלכלית.

עבור משקיעים פוטנציאליים המעוניינים להרוויח כסף כסוחר במטבעות קריפטוגרפיים עשויים לדרוש הכשרה והשכלה, מסיבה זו פלטפורמות מסחר אוטומטיות כמו Crypto Trader הפכו לדרך פופולרית לייצר הכנסה בקלות..

יתרונות המסחר עם Crypto Trader

ישנם סוחרים ומשקיעים שמרוויחים יותר מ -5000 אירו מדי יום בפלטפורמה זו. לאחר הבנת תהליך עסקת המסחר אין זה מפתיע.

להלן היתרונות העיקריים של מסחר עם Crypto Trader:

 • ציון ההצלחה הגבוה אומר שכל משקיע יכול להרוויח כסף מדי יום בפלטפורמה זו.
 • מערכת המסחר מדויקת ב 99.4%.
 • הרובוטים המשמשים לסחר הם אינטליגנטים ומהירים ברקים, ומבטיחים שכל משקיע מקבל את התוצאות הטובות ביותר תוך שניות ספורות.
 • בטיחות מקוונת היא בראש סדר העדיפויות – פרוטוקול האבטחה המקוון SSL קיים, למשקיעים המודאגים מבטיחות העסקאות שלהם.
 • אין צורך בדמי רישום.
 • משיכות מהירות – משקיעים יכולים לקבל את התשלום הראשון שלהם תוך 24 שעות והכספים מופקדים לחשבונות הבנק הישירים שלהם במטבע המקומי.
 • אין עמלות נסתרות – מערכת העסקאות שקופה לחלוטין.

עסקאות מסחר – איך זה עובד?

היינו להוטים להבין כיצד בדיוק המסחר עובד ולכן היינו קריטיים בניתוח שלנו. במיוחד מכיוון שכל כך הרבה מהעסקאות האוטומטיות הניבו רווחים גבוהים.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של בוטים המסחריים הללו הוא שהם יעילים ביותר, יש שאפילו יאמרו שברק מהיר – זה קריטי בעת המסחר מכיוון שהמחירים משתנים תוך שניות ספורות. בדרך זו Crypto Trader מבטיח את העסקאות הטובות ביותר עבור המשקיע ומתקשה יותר להבין מדוע שיעור ההצלחה בכל העסקאות עומד על 95%.

איך עובד Crypto Trader?

מערכת ה- Crypto Trader מגיבה מאוד. זה מקל על השימוש ותהליך קל לביצוע.

הנה מה שקורה לאחר הרשמה בחינם וביצוע הפקדה:

 • מערכת טכנולוגיית המסחר תבצע עסקאות מטעם המשקיע באופן אוטומטי באמצעות נתונים שנאספו משוק הקריפטו.
 • ייבחרו רק עסקאות פוטנציאליות שיכולות להוביל לרווחים גבוהים עבור המשקיע. המשמעות היא שמשקיעים יקבלו רק את העסקאות המשתלמות ביותר.
 • לאחר שהרוויחה רווח, המערכת האוטומטית לוקחת אחוז מהרווח והיתרה, כולל ההון, תיזקף לחשבון Crypto Trader של המשקיעים..

האם קיימת אפליקציית סוחר קריפטו?

יש. האפליקציה מאפשרת למשקיעים פוטנציאליים לנהל את חשבונותיהם ולגשת לתכונות שלהם. זה ידידותי למשתמש, אינסטינקטיבי ונוח. אפליקציית ה- Crypto Trader עובדת כמו גם גרסת הדפדפן. למשקיעים פוטנציאליים צריכה להיות חווית משתמש טובה עם טרחה מועטה ביותר באפליקציה.

ניתן להוריד את האפליקציה באתר הרשמי והיא לגמרי בחינם להורדה. אין אימות תשלום או דרישות. ניתן גם לבצע הפקדות באמצעות האפליקציה.

סוחר קריפטו לעומת יישומי מסחר אחרים

ישנם כמה הבדלים ברורים בין Crypto Trader לבין מערכות מסחר אחרות שבדקנו. בתור התחלה, Crypto Trader מהיר וקל, פלטפורמות מסחר אחרות דורשות מידע רב יותר, כולל דמי מנוי, תלוי באיזה משקיע אחד בוחר. ייתכן שייקח זמן רב יותר לפתיחת חשבונות אלה.

עם Crypto Trader, המשיכות מעובדות תוך 24 שעות, בעוד שפלטפורמות אחרות עשויות לדרוש תקופת המתנה או שייקח לה שבוע או שבועיים כדי לקבל רווחים ממשקיעים לאחר תחילת משיכה. תמיכת לקוחות היא עניין גדול ומשקיעים עשויים לגלות שלוקח יותר זמן ליצור קשר ולקבל תמיכה מסוחרים אחרים, כאשר Crypto Trader הפעם קצר משמעותית..

האם אתה יכול להרוויח כסף באמצעות Crypto Trader?

בהתבסס על ביקורות מרחבי האינטרנט ועוברים באפליקציה, אפשר להרוויח באמצעות תוכנת המסחר Crypto Trader. עם זאת, בדיוק כמו כל סוג של מסחר, בגלל האופי התנודתי של מטבעות הקריפטו יש סיכונים לאבד את ההשקעה שלך אם אתה מבצע עסקאות שגויות.

להלן מספר טיפים להפקת המיטב מ- Crypto Trader:

 • תתחיל בקטן – התחל עם ההפקדה המינימלית של € 250 ואל תסחר בכסף גדול עד שאתה לא מכיר את אופן הפעולה של Crypto Trader והתחלת להרוויח קצת.
 • פעל לפי ייעוץ מומחה – צפו בהדרכות וידאו ממומחים כיצד להשתמש בפלטפורמות מסחר בקריפטו.
 • השקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד – אל תסחר בכסף שאתה צריך כדי לשרוד ולשלם חשבונות.

האם לקוחות אמריקאים יכולים להשתמש ב- Crypto Trader?

לא, בגלל החוק האמריקני, אנשים מארה”ב אינם יכולים לגשת לסוחר Crypto. ישנן פלטפורמות מסחר חלופיות במטבעות קריפטוגרפיים שיכולות לשמש אזרחי ארה”ב.

האם סוחר הקריפטו הוצג בטלוויזיה?

יש טענות כי Crypto Trader הוצג בתוכניות טלוויזיה פופולריות כמו Shark Tank ו- Dragon’s Den. ישנן טענות נוספות לפיהן סוכני Crypto אושרו על ידי ידוענים כמו אילון מאסק וגורדון רמזי. החלטנו לבדוק את הטענות הללו.

האם סוחר הקריפטו הוצג ב”דרקונים דן “?

פרצה של דרקונים דן ביטקוין

דרקונים דן היא מופע בריטי מפורסם בו נותנים לאנשי עסקים שאפתנים 3 דקות להעלות את הרעיון העסקי שלהם לפאנל של אנשי עסקים מצליחים בתקווה לקבל השקעה להשקתם ולקחת את הרעיון העסקי שלהם לשלב הבא. כל מוצר הקשור לתוכנית זו יזכה להצלחה בן לילה. לא מצאנו שום קישור בין Crypto Trader ו- Dragons Den.

האם סוחר הקריפטו הוצג בכריש טנק?

מיכל כריש פרצה בביטקוין

טנק כריש הוא מופע השקעות אמריקאי הדומה לדרקונים דן. יזמים נתנו כמה דקות להעלות את הרעיון שלהם בפני פאנל מיליונרים בתקווה שמיליונרים אלה ישקיעו כסף ברעיון שלהם. אם ל- Crypto Trader הייתה תמיכה של Shark Tank, זה בטוח לומר שזה יהיה בכל החדשות, אולם זה מאוד לא סביר שכן Crypto Trader אינו מורשה במדינות..

האם סמל הקריפטו אושר על ידי ידוענים?

היו טענות כי סוכני קריפטו אושרו על ידי ידוענים בינלאומיים. עם זאת, לא מצאנו שום הוכחה לכך שטענות אלה נכונות ולפי שעה יש לשלול זאת כספקולציות. 

האם גורדון רמזי אישר את סוחר הקריפטו?

גורדון רמזי הוא אחד השפים המפורסמים ביותר בעולם. השף הבריטי, המסעדן, הכותב ואיש הטלוויזיה הבריטי בכיכובו של רב מישלן הוא בעל מותג ענק ולכן התמיכה שלו תעניק לכל אמינות המוצר. חיפשנו ברשת וביוטיוב כדי לברר אם הוא אישר את Crypto Trader לצערנו לא מצאנו כלום. אז השמועות שקריות.

האם פיטר ג’ונס אישר את סוחר הקריפטו?

פיטר ג’ונס הוא איש עסקים בריטי וכוכב טלוויזיה בריאליטי בתוכנית ההשקעות הפופולרית דרקונים דן ותוכנית הטלוויזיה האמריקאית “הממציא”. יש לו שווי נקי מוערך קרוב ל -500 מיליון דולר, ולכן אם מישהו ממצבו הכלכלי תומך במוצר השקעה, אנשים רבים גם ישקיעו בו. חיפשנו מקרים לפיטר ג’ונס אישר את Crypto Trader, אולם לא מצאנו דבר.

האם אילון מאסק אישר את סוחר הקריפטו?

אילון מאסק הוא המיליארדר האקסצנטרי עם שלוש לאומים, דרום אפריקה, קנדית ואמריקאית. הוא האיש שמאחורי טסלה ו- SpaceX. ציוצים של אילון מאסק משפיעים על שוק המניות, אם הוא היה תומך ב- Crypto Trader זה יהיה בכל החדשות ואתר Crypto Trader היה קורס. חיפשנו באינטרנט כל ראיה תקפה לכך שאלון מאסק תומך בסוחר הקריפטו, ושוב לא הצלחנו לאמת את הטענות הללו.

עד כה כל הטענות שהועלו על ידוענים שונים תומכים בקריפטו טריידר נמצאו שקריות. שים לב כי מדובר במשווקים הטוענים טענות אלה ולא בפלטפורמת Crypto Trader עצמה. יש לראות רק את המידע המתפרסם באתר Crypto Trader כנכון.

האם טרבור נח אישר את סוחר הקריפטו?

טרבור נח הוא קומיקאי דרום אפריקאי, פרשן פוליטי, שחקן ומנחה תוכנית השיחה האמריקאית הפופולרית, The Daily Show. היו שמועות כי טרבור נח משתמש ב- Crypto Trader עקב מודעות שמסתובבות באינטרנט על כך שטרבור מתעשר בגלל ביטקוין. ידוע בציבור כי מקור העושר של טרבור נח הוא חוזהו עם המופע היומי וסיורי הקומדיה שלו. האם טרבור נח משקיע בקריפטו או לא אינו ידיעה ציבורית. לא ניתן לאשר אם הוא משתמש ב- Crypto Trader או לא, לכן אנו מניחים שהמידע במודעות שעושה את הסבבים באינטרנט אינו נכון..

מה אומרים אנשים מפורסמים על הביטקוין

עכשיו כשסיקרנו את כל המידע השקרי, הנה מה שאנשים מפורסמים ואנשי עסקים מצליחים אומרים על מטבעות קריפטוגרפיים.

1. “הביטקוין הוא מרגש מכיוון שהוא מראה כמה זול זה יכול להיות. ביטקוין עדיף על מטבע בכך שלא צריך להיות באותו מקום פיזית וכמובן, עבור עסקאות גדולות המטבע יכול להיות די לא נוח. ” – ביל גייטס

2. “ביטקוין הוא הישג קריפטוגרפי יוצא דופן, ליכולת ליצור משהו שאינו ניתן לשכפול בעולם הדיגיטלי יש ערך עצום.” – אריק שמידט (מנכ”ל גוגל)

3. “ביטקוין הוא התפתחות מרגשת מאוד, הוא עשוי להוביל למטבע עולמי. אני חושב שבעשור הקרוב הוא יגדל להיות אחת הדרכים החשובות ביותר לשלם עבור דברים ולהעביר נכסים. ” – קים דוטקום (מנכ”ל MegaUpload)

4. “בחרנו לשים את כספינו ואמוננו במסגרת מתמטית נטולת פוליטיקה וטעות אנושית.” – טיילר וינקלבוס (ממציא שותף של פייסבוק)

5. “לביטקוין למעשה יש את האיזון והתמריצים, ובגלל זה הוא מתחיל להמריא.” – ג’וליאן אסאנג ‘(מייסד Wikileaks)

6. “אז הביטקוין הוא מטבע הסנוב הסייבר …” – ויליאם שטנר (שחקן ב- TOS מסע בין כוכבים)

7. “וירג’ין גלקטיק היא טכנולוגיה יזמית נועזת. זה מניע מהפכה וביטקוין עושה את אותו הדבר כשמדובר בהמצאת מטבע חדש. ” – סר ריצ’רד ברנסון (מייסד קבוצת החברות וירג’ין)

8. “אני מאוד אוהב ביטקוין. יש לי ביטקוין. זה מאגר ערך, ספר חשבונות מבוזר. זה מקום נהדר לשים נכסים, במיוחד במקומות כמו ארגנטינה עם 40 אחוז אינפלציה, שבהם 1 דולר כיום שווה 60 סנט בשנה, והמטבע של הממשלה לא מחזיק בערך. זה גם כלי השקעה טוב אם יש לך תיאבון לסיכון. אבל זה לא יהיה מטבע עד שהתנודתיות תאט. ” – דייויד מרקוס (מנכ”ל Paypal)

9. “אני חושב שהעובדה שבתוך יקום הביטקוין אלגוריתם מחליף את הפונקציות של [הממשלה] … היא די מגניבה. אני מעריץ גדול של ביטקוין. ” – אל גור (סגן נשיא 45 של ארצות הברית)

10. “ביטקוין עשוי להיות ה- TCP / IP של הכסף.” – פול בוכייט (יוצר Gmail)

11. “אני מסוקרן מאוד מביטקוין. יש בו את כל הסימנים. שינוי פרדיגמה, האקרים אוהבים את זה, ובכל זאת זה ללעג כצעצוע. ממש כמו מיקרו מחשבים. ” – פול גרהם (חנות יאהו)

12. “ביטקוין יעשה לבנקים מה שדוא”ל עשה לתעשיית הדואר.” – ריק Falkvinge (מייסד מפלגת הפיראטים השוודית)

13. “כרגע הביטקוין מרגיש כמו האינטרנט לפני הדפדפן.” – Wences Casares (מייסד בנקו לימון)

14. “[מטבעות וירטואליים] עשויים לקיים הבטחה ארוכת טווח, במיוחד אם החידושים מקדמים מערכת תשלומים מהירה, בטוחה ויעילה יותר.” – בן ברננקי (יו”ר הפדרל ריזרב)

15. “אני חושב שביטקוין הוא הראשון [כסף מוצפן] שיש בו פוטנציאל לעשות משהו כמו לשנות את העולם.” – פיטר ת’יל (מייסד שותף של Paypal)

סלבריטאים עם תחומי עניין בקריפטו:

גווינת פאלטרו – בשנת 2017, גווינת פאלטרו הצטרפה לסטארט-אפ של ארנק הביטקוין אברה כיועצת במהלך פרק בסדרת Apple, Planet of the Apps..

מייק טייסון – בשנת 2016, מייק טייסון השיק ארנק ביטקוין בשותפות עם ביטקוין דיירקט.

סנופ דוג -בשנת 2013 צייץ סנופ: “הרשומה הבאה שלי שזמינה בביטקוין n נמסרה במזל”ט.” בשנת 2017 הוענקו לסנופ דוג 1,500 SparkleCOIN של החברה בשווי של כ 55,500 $ כתרומה לתוכנית הכדורגל לנוער..

אשטון קוצ’ר  – הושקע בבלוקצ’יין של הימורי ספורט, יוניקרן, יחד עם המיליארדר מארק קובאן.

ג’יימי פוקס – בשנת 2017, ג’יימי פוקס אישר את חילופי המטבעות Cobinhood בטוויטר:

 “מצפה להשתתף בטוקן @cobinhood החדש! מסחר בתשלום אפס! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.”

רוזאן בר – אחד התומכים הראשונים בביטקוין. ב 2013, היא צייצה:

החוק האפוקליפטי לאחר ההודעה הראשונה: עבדות בכל הצורות היא כיום בלתי חוקית – כולל עבדות חוב. # ביטקוין.

מל ב – בשנת 2013, מל בי הודיעה שהיא הולכת לקבל תשלומי ביטקוין עבור הסינגל החדש שלה.

היא אמרה:

אני אוהב איך הטכנולוגיה החדשה מקלה על חיינו, ובעיניי זה מרגש. הביטקוין מאחד את האוהדים שלי ברחבי העולם באמצעות מטבע אחד. הם יכולים פשוט לשלם באמצעות ביטקוין.

דרו קארי – פעם צייץ:

 פשוט ניסה לקנות ארוחת בוקר עם ביטקוין. סירוב. # כאשר תרצה העולם להתפוצץ

פלויד מייוות’ר ג’וניור. – בשנת 2017 הוא צייץ תמונה שלו עם הכיתוב שכותרתו “הוצאת אתר ביטקוין וסוגים אחרים של מטבעות קריפטו בבוורלי היל.”

ריצ’רד ברנסוןמאמר פורסם ודיווח כי ריצ’רד ברנסון השקיע 30 מיליון דולר בפלטפורמת התשלומים של קריפטוגרפיה BitPay.

אילון מאסק – ב צִיוּץ אילון מאסק אמר:

“אני עדיין הבעלים של 0.25 ביטקוין בלבד.”

סקירת סוחר קריפטו: קרא את פסק הדין!

לאחר ביצוע ניתוח מצאנו כי Crypto Trader היא פלטפורמת מסחר מתפקדת לחלוטין, אתה יכול גם לדבר עם היועצים שלהם אם אתה צריך לדעת איך זה עובד. לאחר שעברנו באינטרנט מצאנו כי אמנם יש אנשים שהפסידו כסף, אך אנשים רבים מרוויחים מ- € 200 לשבוע ל- € 1000 / שבוע. אנו ממליצים שתתחיל בקטן עם ההפקדה המינימלית של € 250 ותלמד כיצד הפלטפורמה עובדת לפני שתשקיע סכומים גדולים יותר.

שאלות נפוצות

 • מי המציא את Crypto Trader? 

סוחר הקריפטו הומצא על ידי אדוארד קלארק, סוחר קריפטוגרפי ידוע ופרדי פארקר, מהנדס תוכנה מצליח.

 • האם Crypto Trader לגיטימי? 

כן. סוחר Crypto הוא פלטפורמת מסחר לגיטימית למטבעות קריפטוגרפיים. זה נבדק ביסודיות וזה עובד.

 • האם ניתן לסחור בכל מטבעות הקריפטו ב- Crypto Trader? 

כן. משקיעים פוטנציאליים יכולים לסחור בביטקוין, Ethereum, Dash, Litecoin ומטבעות אחרים.

 • האם Crypto Trader הוא תוכנית פירמידה?

לא זה לא. לסוחר הקריפטו יש תהליך דומה לבורסה, הוא פשוט משתמש בביטקוינים ובמטבעות אחרים כדי לסחור.

 • האם אוכל להרוויח כסף מ- Crypto Trader? 

כן. יש אפשרות ענקית להגדיל את ההכנסה הפסיבית שלך ולקבל חופש כלכלי מדי יום. מה שתרוויח תלוי בהפקדה שתבצע. אנו ממליצים לך להתחיל בהתחלה בקטן ולגלות כמה שיותר מידע על אופן הפעולה של מערכות מסחר אוטומטי. תמיד תוכל להכפיל את ההפקדה לאחר המשיכה הראשונה שלך ולהרוויח יותר כסף.

 • עד כמה התהליך המקוון בטוח? 

התהליך בטוח מאוד. האתר משתמש בתעודת SSL שמצפין כל מידע סודי ומגן על משקיעים פוטנציאליים מפני אובדן כספם בגניבה מקוונת או ‘האזנת סתר’.

 • האם ניתן ללמוד כיצד בוטים למסחר עובדים?

כן. יש מגוון מידע העומד לרשותך. זה יאפשר ויצייד אותך לסחור באחריות ולגלות כיצד פועלים רובוטים המסחריים האלה.

 • מתי אקבל את התשלום הראשון שלי לאחר ביצוע ההפקדה? 

ניתן לעבד את התשלום הראשון שלך תוך 24 שעות לאחר ביצוע ההפקדה הראשונית.

 • עד כמה מערכת התשלומים שקופה? 

תגלה של- Crypto Trader יש אחת ממערכות התשלום המקוונות השקופות ביותר. הרווחים שלך מחושבים במדויק ומופקדים לחשבון המשתמש שלך תוך שניות.

 • מהן אפשרויות התשלום הזמינות לביצוע הפקדה? 

אתה יכול להשתמש בוויזה, מאסטרקארד, Netteller, WebPay, בין אפשרויות אחרות.

 • כמה דרוש לרישום חשבון Crypto Trader?

זהו תהליך רישום בחינם. כל שעליך לעשות הוא להפקיד כדי להתחיל לסחור.

 • האם מומלץ להשקיע את כל כספי בפלטפורמה זו?

שוק המטבעות הקריפטו הוכיח את עצמו בתנודתיות ורגיש בזמן. אנו ממליצים להתחיל בקטן. כמו בכל השקעה, ישנם סיכונים אך תכונת העצור הפסד מגנה על משקיעים פוטנציאליים מפני הפסדים עצומים. לחלופין, אנו ממליצים להשקיע את ההכנסה הפנויה שלך.

 • האם זרים יכולים לפתוח חשבון Crypto Trader? 

כן. סוחר הקריפטו זמין בלמעלה מ 100 מדינות וישנן אפשרויות תשלום רבות לנוחיותכם. אתה יכול להתחיל בקלות להחזיר את ההשקעה שלך כמעט מכל מקום ברחבי העולם.

 • כמה זמן לוקח לפתוח חשבון?

זה ייקח כשבע דקות לפתיחת חשבון חדש. התהליך נוח ופשוט.

מילון מונחים

טווח הַגדָרָה
פיאט באופן מסורתי מכונים פיאט כספי נייר, שאין להם ערך מהותי, אך הערך נקבע בעצם על ידי היוצר, ברוב המקרים זו תהיה הממשלה..
ביטקוין על פי הדיווחים, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם. הביטקוין פועל על Bitcoin Blockchain והוא מטבע מבוזר הפועל באופן עצמאי מבנקים מרכזיים וסמכות
את’ריום את’ריום, כמו ביטקוין, הוא מטבע מטבע מבוזר. כאן, משקיעים יכולים להעביר ולהחליף ערך.
ליטקוין Litecoin הוא גם מטבע קריפטוגרפי וביטקוין המשקף בלוקצ’יין.
לְהַחלִיף בורסת הקריפטו היא בעצם פלטפורמה מקוונת בה משקיעים בקריפטו יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
כריית ביטקוין כריית ביטקוין מתרחשת כאשר אימות ואישור של עסקאות ביטקוין לפני הוספתם לבלוקצ’יין של ביטקוין.
ארנק קריפטו ארנק קריפטו הוא תוכנה המאחסנת את המפתחות הפרטיים והציבוריים של המשקיעים. זה גם מאפשר למשתמשים להעביר, לקבל, להוציא, לאחסן ולבדוק את היתרות שלהם.
מחזור אספקה זה מתייחס לכמות מטבע קריפטוגרפי נתון או אסימונים הזמינים לציבור ומסתובבים בשוק בין קונים למוכרים.
שווי שוק שווי שוק מתייחס לשווי השוק של כל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים בשוק ביום.
Altcoins הביטקוין היה הראשון והמצליח מכל מטבעות הקריפטו. כל שאר המטבעות מקובצים יחד בקטגוריית אלטקוינים.
חסום את סייר כלי מקוון לחקר וניתוח הבלוקצ’יין של מטבע קריפטוגרפי.
חסום גובה גובה הבלוק מתייחס למספר הבלוקים המחוברים בבלוקצ’יין.
חסום תגמול תמריץ שניתן לכורה ביטקוין שחישב בהצלחה את החשיש (אימות) בבלוק.
קישור שרשרת העברת מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו. לשם כך נדרשת העסקה בשתי רשתות חסימות נפרדות.
קונסורציום בלוקצ’יין בלוקצ’יין בבעלות פרטית ומופעלת.
קריפטוגרפיה תהליך הצפנה ופענוח מידע.
ארגון אוטונומי מבוזר הכוונה לארגונים המנוהלים על ידי תוכנות מחשב או תוכנה ולא על ידי קלט אנושי. אין סמכות מרכזית בעניין זה.
אֲסִימוֹן אסימונים קשורים חזק ל- ICO ולעתים קרובות הם בנויים על תקן קיים מראש מחסימות ‘חוזה חכם’ שהוקמו כמו Ethereum.
ICO זה מייצג הצעת מטבע ראשונית ומתייחס לשיטה חדשה ומפריעה לפרויקטים להשיג מימון.
מזלג במונחים של מטבע קריפטוגרפי, מזלג הוא אירוע שבו מטבע קריפטוגרפי קיים מתחלק לשתי וריאציות של הקוד.
ארנק ארנק מטבעות קריפטוגרפיים הוא הדרך העיקרית שבעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לגשת למטבעות שלהם.
אחסון קר וקור הכוונה היא למקום בו מתארח ארנק מסוים. אחסון חם מתייחס לארנק שנגיש מחיבור לאינטרנט, כאשר אחסון קר מתייחס לאחסון הארנק שלך במצב לא מקוון בחומרה נפרדת.
נאמנות נאמנות היא הסדר פיננסי בו צד שלישי מחזיק ומסדיר את תשלום הכספים הנדרשים לשני צדדים המעורבים בעסקה נתונה.
חוזה חכם ה- Blockchain של Ethereum מאפשר לפרוס עליו קוד בצורה של חוזה חכם. חוזה זה הוא למעשה מכלול כללים מתמטיים המכתיבים כיצד פועלות העסקאות
הוכחת עבודה (PoW) כדי לאשר עסקאות ולהוסיף אותן לפנקס הבלוקצ’יין, ישנן גישות שונות שפותחו להשלמת תהליך זה.
הוכחת יתד (PoS) במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי PoS, יוצר הבלוק הבא נבחר באמצעות שילובים שונים של בחירה אקראית ועושר או גיל.
הוכחת חשיבות (POI) זהו סגנון הוכחה שהמטבע NEM חלץ עליו כחלופה שלישית ל- PoW ו- PoS.
ת.א. מענה לניתוח טכני, או ניתוח ערכי מטבעות על בסיס תנועות מחירים היסטוריות ואינדיקטורים מתוחכמים.
צוֹמֶת מחשב המחובר לרשת מטבע מטבע מסוים.
כְּרִיָה כרייה היא תהליך של אימות עסקאות חדשות על ספר מופץ של מטבעות קריפטוגרפיים.
מונשוט הכוונה היא לקריפטוגרפיה שיורה כלפי מעלה באופן דרמטי.
שווקי דובי ושור שוק שור מתייחס לעליית מחירים ולרגש אופטימי המעודד קנייה. שווקי הדובים נחשבים להיפך משווקי השוורים, עם מגמות ירידה במחירים ורגש פסימי שמעודד מכירה
לוויתן הכוונה למי שמחזיק כמויות גדולות של קריפטו
HODL מתייחס לאסטרטגיית ההשקעה הפסיבית של התעלמות מסערת השוק והמתנה לתשואות ארוכות טווח.
מזלג קשה הכוונה לסוג של מזלג שיוצר שינוי קבוע לפרוטוקול הסטנדרטי של מטבע דיגיטלי
מיקום ארוך / ארוך מתייחס להימור כי נכס מסוים יעלה בסופו של דבר בערכו.
מפתח פרטי פיסת מידע המוצגת כמחרוזת אותיות ומספרים שמשקיע יכול להשתמש בה כדי לגשת למטבע הדיגיטלי שלהם
מפתח ציבורי כתובת שבה משקיע יכול לקבל את המטבע הדיגיטלי שלו באמצעות שילוב של אותיות ומספרים.
רקט מתרחש כאשר משקיע מאבד סכומי כסף גדולים בשוק הקריפטו
שורט / שורט מתרחש כאשר משקיע נוקט עמדה קצרה – מתערב כי נכס או מטבע יירדו בערכם
תמריץ כרייה תגמול שכורים מקבלים עבור אישור עסקאות וכרייתן לבלוקים
נוב מתייחס למשקיעים חדשים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים.
DApp מתייחס ליישום מבוזר.

מערכות מסחר קריפטו אחרות

סוחר ביטקוין לולאת ביטקוין אורח חיים ביטקוין Rush ביטקוין
אבולוציית ביטקוין מהפכת הביטקוין רווח ביטקוין קוד ביטקוין

הצהרת אחריות: אין להתייחס לתוכן בדף זה כייעוץ פיננסי. זה למטרות הסברה בלבד. לעולם אל תשקיע את מה שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד. חקר תמיד ככל האפשר לפני שתקבל החלטה כלכלית והתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector