אם אתה חושב להיכנס לקריפטו, השקעת לאחרונה, או אם זה היה לפני זמן מה ויש לך זיכרון מצוין, אולי תזכור את התחושה של בלבול מוחץ, תמיהה ותמיהה שהגיעה. מחשבה בנוסח ש’קריפטו בוודאי משחק לאופי ההצפנה של מימון דיגיטלי ‘אולי עלתה בראשך. אם זה היה קורה, והמחשבות שלך התערפלו ומצח מקומם כשמנסים להתמודד עם כור ההיתוך של הטכנולוגיה, הכספים וחוסר ההבנה, אתה לא לבד.

הצלילה אל הקצה העמוק והכהה של ביטקוין, הבלוקצ’יין והבנקאות הלא ממשלתית עשויה להרגיש מכריעה למדי אם אין לכם את הצווארון הנכון שיעזור לצניחה. או גרוע מכך, חליפת ההצלה הלא נכונה בצורת “תמיכה” של אנשים שאוהבים לחשוב שהם מבינים כשאין להם מושג מה ההבדל בין מזלג קשה בקריפטו לסכו”ם על שולחן האוכל..

משאבים מקוונים בהחלט מועילים, אך אם אין לך ידיעה על היסודות, תוך ניסיון להתמודד עם המונחים המונעים טכנולוגית, הדיוט יכול לארוז את תיקו וללכת הביתה ולהשאיר את ארנק הנייר מאחור.

אבל אם הדיוט היה אורז את מזוודותיו, לא היינו מקיימים את הנישואין המורכבים של ההתרגשות החדשנית שמגיעים עם מטבע החוץ. (או אולי אני חושב על סאטושי נקאמוטו, אך מכיוון שאיננו יודעים את שמו של היוצר של ביטקוין, נוכל לשער שהוא עובר על ידי הדיוט ולהיות מדויק על הכסף.)

סאטושי נקאמוטו ונוכחותו החידתית הביאו אותנו לביטקוין והובילו אותנו במורד ארנבת הארנב של המטבע הקריפטוגרפי.

זה אימוץ, זה מה שקורה בשוק, זה טכנולוגיה, פוליטיקה, ופיננסים הכל עטוף בצרור מסובך של חדשנות שאנו יכולים לבחור להמשיך או לוותר עליו..

אם ניקח את מחיר הביטקוין כדוגמה – הוא עלה וירד פעמים רבות יותר מאשר ילד בן חמש שלומד לרכוב על אופניים אך במורדות, הדבר היחיד שגובר כל הזמן הוא העניין שיש לאנשים. בּוֹ. והקבוע הזה חייב להיות מסיבה. הרעיון של כסף מבוזר – מטבע ללא ממשלות ועמלות מיסים ונסתרות – עורר עניין שגדל לתעשייה שואגת.

אם נסתכל על הסטטיסטיקה, cryptocurrency זכה לתשומת לב רבה יותר בשנה האחרונה מאשר אופרה ווינפרי. הצעות מטבע ראשוניות – דרך בה חברות סטארט-אפ מטבעות קריפטו יכולים לגייס כספים דומים לזו של הנפקות ציבוריות – גרפו סכומי עתק של 5.6 מיליארד דולר. מדובר במיליארדים שהושקעו בפרויקטים המבוססים על רעיון שאפילו לא בן עשור.

לא רק שיש עניין, יש גם אופטימיות. Google Trends מראה כי שאלת “מה זה ביטקוין” נחקרת הרבה יותר ברחבי העולם מאשר השאלה “האם ביטקוין ייכשל”.

העניין התגלה, וחשבונות בנק אינם הדבר היחיד להוכיח זאת.

בין אם זו בועה – כמו שכינה אותה רבים – הימור או הונאה ממש, זה כאן עכשיו וזה נושא לוהט ומסיבה זו בלבד, אולי כדאי לדעת קצת על החדשנות שמתפתחת ליותר מסתם אדווה בבריכה, אך גל חדש של פוטנציאל.

אז מה אתה עושה אם אתה מעוניין לגמרי ולא יודע כלום על זה?

מניסיון, כל אחד בכל דבר חדש יכול להגיד לך שזה כמו לבנות עם אבנים; זה תהליך. אתה לומד דבר אחד, עם כאבי הראש והניצחונות ואז אתה לומד יותר. יש כל כך הרבה היבטים בקריפטוגרפי, כי אי אפשר יהיה להתוות אותם על פיסת נייר לבן אחת. אבל עם כל היבט חדש, מגיעה הזדמנות חדשה.

הזדמנויות כמו נקלעות ליותר משני אנשים “אמן הראפ האהוב החדש”, או פעור בסכומי הכסף המגוחכים שיושבים ללא פתרון בחידה בהשראת מטבעות קריפטוגרפיים..


אנו נעביר אותך למה שאנחנו חושבים שהם שלושת היסודות הבסיסיים החשובים ביותר של מטבע החוץ.

אבן בניין מספר אחת – שיחות כסף:

מטבעות קריפטוגרפיה הם ממוקדים בכסף. זה על פיננסים וזה ממש בכותרת. מטבעות קריפטוגרפיה נקראו השלב הבא באבולוציה של כסף ולמזלי אתה לא צריך להיות וורן באפט כדי להבין את זה.

בעולם המודרני, אין מטבעות – בין אם דיגיטליים ובין אם לאומיים – המחזיקים ערך אמיתי כלשהו. הערך נשלט על ידי מידת היכולת של סוחר לקבל את המטבע כמכרז לביצוע עסקאות. ביטקוין ורוב המטבעות הקריפטוגרפיים ממלאים את הנכסים הדרושים כדי לפעול ככסף, אך עם היתרון הנוסף שהוא עושה זאת טוב יותר מרוב המטבעות המסורתיים. נתמך על ידי העובדה שהיא מסתמכת על הוכחה מתמטית כבסיסה, מטבע קריפטוגרפי בטכנולוגיית Blockchain מציע את התכונה הבולטת שהיא מכרזת ללא כאב ראש בבנקאות..

מה שמוביל אותנו ל …

אבן בניין מספר שתיים – ענייני טכנולוגיה:

מטבעות קריפטוגרפיה מפעילים את הטכנולוגיה הפורצת דרך שהיא בלוקצ’יין.

מוח חסום?

לא. בלוקצ’יין. זהו מסד נתונים הקיים במחשבים רבים המשותפים בין משתמשים רבים בו זמנית. כאשר מערכי רשומות חדשים, או ‘חסימות’, מתווספים למסד הנתונים, הוא גדל. כל בלוק חדש מקשר לבלוק הקודם ויוצר שרשרת. כאשר מדברים על קריפטוגרפיה “מבוזרת” המשמעות היא שמאגר המידע אינו נשלט על ידי גוף יחיד, בנק מרכזי או ממשלה. במקום ישות אחת שתנהל את הרשת, כל המעורבים ברשת מקבלים עותק של כל מסד הנתונים. כל בלוק חדש נוסף לפנקס באמצעות תהליך בלתי הפיך ובנוי על גבי בלוקים ישנים, שנשמרים לנצח. זה הופך את השרשרת לבלתי אפשרית לתפעל ולזייף מסמכים, עסקאות כוזבות ומידע מרוכז אחר אין סיכוי לחדור לגושים..

אבל אם לכולם יש עותק, האם לכולם יש גישה לכספים שלי? שאלה טובה! ולמרבה המזל לא. כל הבלוקים מוצפנים בתבנית ממוחשבת ייחודית, כך שלמרות שלכולם יש גישה לכל ה”מידע “, זה כל כך מורכב שאי אפשר יהיה לנסות ולפענח את מסד הנתונים. במקום זאת, כל משתמש שמוסיף רשומה חדשה לרשת מסוימת הוא הבעלים של מפתח הצפנה ייחודי משלו. אם המפתח נשאר פרטי עבורך, לאף אחד אחר אין אפשרות לבצע מניפולציות בעסקאות שלך.

זה משאיר אותנו עם תהליך שקוף עצמאי (מבוזר) (לכולם יש גישה לרשומות), ומאובטח (רק לך יש גישה לכספים שלך). היתרונות בכך הם בוטים. יש לו סיכון מופחת, אמינות נתונים מאובטחת ועסקאות נסתרות ברורות כמו היום. זה נשמע כמו רעיון שכולם צריכים לקפוץ עליו.

אך לא כל הצדדים מסכימים, ולכן אנו מוצאים את הנושאים של …

אבן בניין מספר שלוש – פוליטיקה:

מלבד מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים, זהו אחד ההיבטים התנודתיות ביותר של מטבעות דיגיטליים.

אזרחים אוהבים את זה או שונאים את זה או שלא יכולים להחליט איזה בצד הגדר הם רוצים לשבת. חדשות על ממשלות מדינות המאמצות חוק בחוק או אוסרות עליו שימוש חוקי נפוצות. זה רעיון חדש והשימושים – או ההתעללויות – עדיין לא ברורים ולכן רק הגיוני שהרשויות לא לגמרי מוכנות לקבל את כל מה שבלוקצ’יין. זה הגיוני עוד יותר שהבנקים לא יהיו מרוצים מהמושג של כסף מבוזר חוקי.

זהו חלק מ- cryptocurrency שמשתנה כל הזמן לא משנה היכן אתה נמצא. כאשר מחירי הקריפטו מתחילים להתייצב, אנו עשויים לראות היבט זה הולך בעקבותיו. אולם לעת עתה, אנו יכולים רק לסכן ניחוש כיצד ממשלות לאומיות ינהגו.

דבר אחד שאנחנו יכולים להיות בטוחים בו הוא ש …

אבן בניין מספר ארבע – הבחירה שלך

… זה לגמרי תלוי בך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector