מהו מסחר בארביטראז ‘בקריפטו?

סחר בארביטראז ‘במטבעות קריפטוגרפיים הוא כאשר סוחר קונה מטבע מטבעות במחיר זול ממקום אחד ואז מוכר אותו לרווח בבורסה אחרת כדי לנצל את הפרשי המחירים. סחר בארביטראז ‘בביטקוין הוא אחת הדרכים הקלות ביותר להרוויח במסחר בביטקוין עם סיכונים מינימליים.

האם סחר בארביטראז ‘חוקי?

מסחר בארביטראז ‘חוקי כל עוד אתה סוחר במדינות בהן הביטקוין חוקי. סוחר ארביטראז ‘רק מנצל את הפרש המחירים בין מספר בורסות כדי להרוויח.

איך עובד סחר בארביטראז ‘?

מטבעות קריפטוגרפיים נמכרים בפרמיה בשווקים מתפתחים ובמדינות עם בעיות כלכליות כמו זימבבואה וונצואלה, ואילו מטבעות קריפטוגרפיים במדינות מפותחות מוכרים במחיר קרוב יותר לשווי השוק האמיתי שלה. סוחרים עם גישה לשווקים זרים יכולים לנצל את הבדל המחירים והביקוש על ידי רכישת ביטקוין במחיר נמוך במדינות מפותחות ומכירה במחיר גבוה יותר במדינות מתפתחות או במדינות ללא מערכת אקולוגית קריפטו מפותחת..

כיצד להתחיל במסחר בארביטראז ‘בביטקוין

כשרוצים לקנות ביטקוין במחיר נמוך ולמכור במחיר גבוה יותר בבורסה אחרת. הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לפתוח חשבון בכל המרכזיות התומכות בשיטת התשלום שלך. לאחר ההרשמה לבורסות השונות, יהיה עליכם לקנות ביטקוין בבורסה במחיר הזול ביותר ולמכור בבורסה במחיר היקר ביותר.

מהם העמלות הכרוכות במסחר בארביטראז ‘בביטקוין?

בנוסף לבדיקת מחיר הביטקוין, יהיה עליכם לבחון את דמי המסחר ודמי המשיכה של הבורסות השונות. על מנת להרוויח, שלך מחיר קנייה כולל דמי עסקה חייב להיות נמוך ממחיר המכירה שלך כולל דמי עסקה.

דמי העסקה כוללים עמלות עבור כל סחר ודמי משיכה למשלוח קריפטו לבורסה אחרת.

סחר בארביטראז ‘ביטקוין בדרום אפריקה

בדרום אפריקה, אתה יכול לעשות ארביטראז ‘ביטקוין על ידי קנייה Coindirect.com ולמכור Luno.com אוֹ localbitcoins.com.


החוכמה היא לקנות באמצעות כרטיס האשראי / כרטיס הצ’ק שלכם ב- Coindirect שם הרכישות בכרטיסי אשראי זולות יותר משיטות תשלום אחרות ולמכור בלונו שם הביטקוין נמכר בפרמיה המקומית.

בזמן הכתיבה קניית ביטקוין בקוינדירקט באמצעות כרטיס אשראי תעלה לך R176,077 לעומת R178900 ב- Luno. ככל שהשווקים תנודיים יותר כך פער המחירים הזה הולך וגדל ככל שבורסות מקומיות לוקח זמן להסתגל למחירי ביטקוין גלובליים תחרותיים יותר.

כיצד לקנות ביטקוין ב- Coindirect באמצעות כרטיס אשראי (או כרטיס ביקורת VISA)

 1. הירשם לחשבון Coindirect חינם (פשוט התחבר אם כבר יש לך חשבון).
 2.  מצא את דרכך לארנק הביטקוין שלך.
 3. לחץ על ‘קנה’ ואז בחר ‘כרטיס VISA חדש (EUR)’ מהתפריט הנפתח.
 4. הזן את ערך ה- EUR של ה- BTC שאתה רוצה לרכוש (יותר מהמגבלה המינימלית) או את סכום ה- BTC שאתה רוצה לקנות ואז לחץ על ‘תצוגה מקדימה של קנייה’.
 5. תקבל הצעת מחיר, לחץ על ‘אשר’ לפני שנגמר הטיימר (נספר מ- 55 שניות).
 6. הקלד את פרטי כרטיס האשראי שלך ושלם.
 7. תועבר לדף כדי לאמת את העסקה שלך.
 8.  לבסוף, תועבר חזרה לארנק Coindirect שלך לאחר שהתשלום יצליח.

כיצד למכור ביטקוין בלונו

 1. הירשם לחשבון לונו ואמת את זהותך.
 2. שלח ביטקוין מארנק הביטקוין של Coindirect לארנק הביטקוין Luno שלך.
 3. או לחץ על ‘מכור’ בארנק Luno שלך וקבל הצעת מחיר כדי לראות אם תקבל יותר כסף ממה שקנית עבור ב- Coindirect.com, או

צור הזמנת מכר בבורסת Luno שגדולה מהסכום שקנית עבורו ב- Coindirect (כולל עמלת העסקה ודמי המשיכה).

לאחר שמכרתם את הביטקוין ברווח בבורסה היקרה יותר. אתה צריך למשוך כסף לחשבון הבנק שלך (כרטיס אשראי) ולחזור על התהליך כדי להמשיך ולקנות נמוך ולמכור גבוה בכל פעם שהפרש מחירים מופיע. ככל שמחיר הביטקוין תנודתי יותר כך יש יותר הזדמנויות להרוויח יותר.

גורמי סיכון עיקריים שיש להכיר:

 • עדיף לפעול במהירות כדי למזער את החשיפה לתנועות השוק. מכיוון שהפרש המחירים יכול להיעלם לפני שתבצע עסקאות בגלל התנודתיות של מטבע הקריפטו.
 • אם יש הרבה עסקאות, הבלוקצ’יין יכול להיות צפוף, כך שייקח קצת זמן להעביר את הביטקוין שלך מארנק חילופי אחד לאחר..
 • ודא תמיד שיש ברשותך כספים בכדי לנצל את הבדלי המחירים במקרה של שינויים פתאומיים במחיר. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא שלא יהיה לך כסף לקנות בבורסה הזולה יותר כאשר ההזדמנות מציגה את עצמה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector