Bitcoin Cash הוא תוצאה של מזלג קשיח מרשת הביטקוין בשנת 2017. מאז המזלג הקשיח שלו, המטבע הדיגיטלי נותר אחד מעשרת המטבעות הראשונים, במיוחד בשנת 2018. עם זאת, עד אוגוסט 2018 היו דיבורים על מזומן ביטקוין פיצול רשת. בסופו של דבר, הרשת התפצלה ל- Bitcoin Cash ABC ו- Bitcoin Cash SV. עם זאת, מטרת הסקירה הזו היא לגלות את ארנק הביטקוין המזומנים הטוב ביותר, וזה מה שנעשה …

חיפוש אחר ארנק מטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות משימה קשה, במיוחד כשיש לך קריטריונים ספציפיים שהארנק צריך לעמוד בהם. לרוב, משתמשי הארנק מודאגים מתפקוד, אבטחה, קלות שימוש וגורמים אחרים. יש הרבה אפשרויות לגבי ארנקי BCH. בואו ננתח כראוי את האפשרויות האחרונות של המיטב ארנקי מזומנים של ביטקוין בשנת 2019.

ארנק Electrum של ביטקוין קאש

הארנק הטוב ביותר במזומן הביטקוין

בניגוד למה שאתה עשוי לראות באינטרנט, ארנק Electrum המסורת תומך רק בביטקוין, ולא בביטקוין קאש.

למזלכם, הם יצרו מזלג של Electrum בשם Electron Cash (אותו אנו מכסים בהמשך כאחד מארנקי Bitcoin Cash הטובים ביותר) במיוחד עבור אותם משתמשים שרוצים לתבוע את ה- Bitcoin Cash שלהם..

הנה ה הוראות כיצד לעשות זאת מהאתר שלהם.

ארנק החירות של Jaxx

ארנק jaxx liberty

ה ארנק Jaxx Liberty הוא ארנק בלוקצ’יין חוצה פלטפורמות המאפשר למעלה מ -80 מטבעות קריפטו כולל מזומן של ביטקוין. הוא קל לשימוש, והוא גם מספק ממשק משתמש חלק לאחסון מזומני ​​הביטקוין בתמיכת לקוחות בת שבעה ימים. Jaxx מאפשר לך שליטה מוחלטת על המקשים שלך. זה זמין עבור מערכות הפעלה Windows, Mac ו- Linux. יש לו גם גרסה התומכת גם באנדרואיד. משתמשים חדשים ימצאו את Jaxx קל ליצור כתובת של ארנק מזומן בביטקוין, לייצא את המפתח הפרטי, לשלוח מטבעות ולראות יתרה.

ארנק BTC.com

ארנק btc.com

זהו אחד מארנקי האינטרנט הפופולאריים ביותר המגובים על ידי חברה שבסיסה בבייג’ין בשם Bitmain. עם זאת, הוא תוכנן במקור על ידי Blocktrail. לביטמיין יש גם חוקר בלוקים וחברת כריית בריכות המשתמשת ביישוב שנקרא PPS (תשלום למניה). הם נועדו להקל על שליחה וקבלה של ביטקוין ומזומן ביטקוין.

ה ארנק BTC.com הוא ארנק בעל מקור פתוח התומך באימות דו-גורמי ועסקאות מרובות חתימות. כמו כן, זהו ארנק דטרמיניסטי היררכי שמאפשר לך לגבות את הכספים שלך במקרה שאתה מאבד גישה למכשיר שלך. זה זמין למשתמשי Android ו- iOS.

ארנק Coinomi


ארנק מטבעות

אם אתם מחפשים ארנק ידידותי למשתמש ונגיש שתומך במספר מטבעות כמו Dash, ETH, Verge ו- Litecoin, אז הנה. זהו ארנק קל המאפשר לך לשלוט במפתח הפרטי שלך. אחת מתכונות האבטחה הטובות ביותר שלה היא שארנק Coinomi אינו תומך באחיזת מסך הן עבור Android והן עבור iOS. תכונת אבטחה זו מקשה על מישהו לגנוב את המפתח הפרטי שלך. אם תרצה ארנק שלא מתפשר על מפתח פרטי אז זהו זה. Coinomi בטוח לשימוש לעסקאות BCH עם אפליקציית סחר מובנית של צד שלישי כמו Shapeshift ו- Changelly..

ארנק CashAddress

ארנק CashAddress

זוהי אפשרות לארנק הנייר הזמינה עבור אנשים שמוצאים זאת כחלופה בטוחה לאחסון מזומני ​​הביטקוין שלהם. זהו מחולל ארנקים של קוד פתוח של javascript בצד הלקוח. אם אתה חושב לאחסן את ה- BCH שלך זמן רב, אז CashAddress בשבילך. תוכלו גם להעביר את ארנק הנייר במתנה ליקיריכם. החיסרון היחיד הוא אם המטבעות במקומם אבדו לנצח.

ארנק ביטקוין ללא הגבלה

ארנק BitcoinUnlimited

זו מערכת מזומנים אלקטרונית עמית לעמית שהוציאה בשנת 2015 על ידי אנדרו סטון, פיטר שיפר ו

אנדראה סויסאן. הארנק ידוע בעמלות עסקה קטנות ובמהירות אישור מהירה מהירה. הארנק יכול לשמש למפעילי צומת, כורים ומשקיעים. זהו יישום צומת מלא לביטקוין. ארנק הביטקוין ללא הגבלה הוא כמו ארנק ליבה מעודכן של ביטקוין. זה מאפשר ללקוחות הביטקוין לעבד עסקאות לבלוקים שגודל מקסימלי פוטנציאלי גדול מהמגבלה המקודדת של Core של מגה-בת אחד. הגרסה 1.1.0.0 תומכת במזומן של ביטקוין. ארנק Bitcoin Unlimited זה תומך ב- BCH והוא זמין למערכות הפעלה לינוקס, Windows ו- Mac.

ארנק רחקוט

ארנק רחקוט

Rahakott הוא ארנק HD רב מטבעות המאפשר לכל אחד לשלוח או לקבל כסף מכל חלק בעולם. על ידי שימוש בביטוי מנמוני, הצורך להתחבר הופך לבטל.

תוכל לגשת ליותר מארנק אחד אם תפעיל את האימות הדו-גורמי שלך. ארנק שיוצר אוטומטית כתובת חדשה לכל עסקה. שלא לשכוח זה מאפשר למשתמשים לעבוד במנהרות וירטואליות כמו tor עם טכנולוגיית ערבוב שלא מאפשרת לעקוב אחר עסקאות.

ארנק CoinPayments

ארנק מטבעות

Coinpayments הוא שער תשלומים מבוסס אינטרנט דיגיטלי לקריפטוגרפי. תשלום מטבעות תומך ביותר מ -2,580 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל מזומנים בביטקוין. הדבר הטוב ביותר ב- CoinPayments הוא התוספים הקלים לשימוש שלהם עבור סוחרי מזומנים ומפתחי ביטקוין.

ל- CoinPayments יש תכונת קמרון היוצרת שכבת אבטחה נוספת נגד האקרים. יש לו גם תג ייחודי לתשלום עבור כל המטבעות. במקום הכתובת האלפאנומרית הארוכה בארנק תשלום המטבעות, אתה יכול להשתמש בתגי שם כדי להעביר BCH לכל מי שמשתמש בפלטפורמת תשלום המטבעות.

CoinPayments מספק מגוון תכונות, כולל אישור מיידי של GAP600, Airdrops, APP נייד, הסדר פיאט, המרת מטבעות אוטומטית, ארנק רב מטבעות, פיאט נקודת מכירה, ומספר שירותים חדשניים.

ארנק Ledger Nano S

ספר חשבונות ננו ס

אחסון חומרה מספק פתרון אחסון לא מקוון, מה שהופך אותו לאחת מאפשרויות האחסון המאובטחות ביותר הקיימות. לדג’ר ננו S יש אבטחה מכוסה כשמדובר בארנקי חומרה. זה מאפשר למשתמשים לאחסן את המטבעות שלהם בשבב מאובטח המוגן באמצעות קוד PIN.

הוא מספק אימות דו-גורמי, רב מטבעות, ומאפשר גם לארנקים חיצוניים לנהל נכסים אחרים. העסקאות מאומתות רק באמצעות תמיכת OLED על ידי לחיצה על כפתורים במכשיר. Ledger Nano S מציע תמיכה ל -22 מטבעות ואסימונים מסוג ERC-20 ישירות משולחן העבודה באמצעות יישום Ledger Live.

ארנק טרזור

Trezor הוא ארנק חומרה נייד שימושי אשר נוצר בכדי לספק אחסון לא מקוון של מטבעות קריפטוגרפיים. פונקציות החומרה מאפשרות למתן גניבות ותקיפת תוכנה זדונית שרוב הארנק המקוון נוטה אליהן.

עם טרזור ​​אבטחת הנכס שלך קלה ויעילה. זה מגיע עם כפתורים מובנים ומסכים דיגיטליים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לאמת עסקאות נכסים. במקרה שאתה ממקם את החומרה שלך אתה יכול בקלות לגשת לגישה למטבעות מהגיבוי הלא מקוון שלך. ניתן להשתמש בחומרת טרזור ​​לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים שונים כמו ETH, Ethereum Classic, Dash, Cash Cash ו- Litecoin..

קרא גם: Ledger Nano S VS. השוואה בין ארנק טרזור

ארנק מזומנים אלקטרונים

ארנק המזומנים הטוב ביותר בביטקוין

בחיפוש אחר ארנק המזומנים הטוב ביותר בביטקוין, איננו יכולים לעקוף את SLP של Electron Cash. מדובר בארנק קל משקל שנבנה על ידי מפתחי מזומנים של אלקטרונים. ארנק ה- EC הציג פיתרון שאינו שומר על אסימון פרוטוקול פשוט Ledger (SLP). הארנק הוא מזלג של ארנק Electrum ומעניק לך שליטה על המפתחות הפרטיים שלך.

סיכום

מציאת ארנק המזומנים הטוב ביותר בביטקוין לא אמורה להיות כל כך מלחיצה ברגע שיש לך את רשימת הדרישות שלך. עבור רוב משתמשי הארנק, כל מה שהם רוצים זה ארנק עם עמלות עסקאות נמוכות, אבטחה ואנונימיות. אחרים רוצים ארנק פשוט עם ממשק משתמש מעולה. אך איש אינו מוכן להתפשר על בטיחות. אז, בטוח שארנק מאובטח יהיה הארנק הטוב ביותר במזומן של הביטקוין.

קרא גם: מיטב ארנקי הלומנס הכוכבים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector