שנת 2017 הייתה שנת המטבעות הקריפטוגרפיים. הודות לעצרת ההצפנה של 2017, יש לנו מטבעות קריפטוגרפיים כגון כוכבי לומן. כמו כל מטבע קריפטוגרפי אחר, משתמשים בקריפטו מתמודדים עם האתגר של סוג הארנק לשימוש. מאמר זה מתמקד בארנק Stellar Lumens הטוב ביותר שהמשתמשים ימצאו מאובטח ושימושי. 

על כוכבי לומן

הארנק הטוב ביותר לומן כוכבים

לרוב, אנשים מבלבלים בין כוכבי לומן לבין אדווה. הם אמנם נושאים קווי דמיון מסוימים, אך לומן כוכבי אינו מזלג של אדווה. אחת הסיבות לבלבול היא שמייסד Stellar Lumens. ג’ד מק’לב, שהוא במקרה מייסד חילופי הר גוקס, יצר את סטלר. כמו כן, ג’ד היה מייסד שותף של ריפל. עם זאת, הנייר הלבן של Ripple and Stellar יראה לכם את ההבדלים הטכניים העצומים בין שני המטבעות הקריפטוגרפיים. 

כדי להוסיף הבהרה נוספת, ריפל תוכננה בשנת 2012 על ידי מתכנת אמריקאי. המטרה הייתה לאפשר לבנקים להעביר כספים בינלאומיים תוך מספר שניות באמצעות מערכת התשלומים SWIFT ללא עלות. מצד שני, Stellar היא מערכת תשלומים המאפשרת לבנקים ולאנשים להעביר כסף באמצעות פרוטוקול ספר חשבונות מבוזר. 

הכוכבים נשארים ב עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לפי שווי שוק. נכון למועד כתיבת מאמר זה, לכוכב יש שווי שוק של 1,167,383,778 דולר, שהם כ- 144,111 BTC כדי להראות ש- Stellar היא עדיין מטבע קריפטוגרפי יקר.. 

חלק מהקריטריונים שמשתמשים רואים בחיפוש אחר הארנק הטוב ביותר של Stellar Lumens סובבים סביב אבטחה. משתמשים רוצים להיות בטוחים שהמטבעות שלהם יהיו בטוחים, והם ישלמו פחות עבור העברות לארנקים אחרים. ריכזנו עבורכם רשימת ארנקים שתוכלו לסמוך עליהם:

ארנקים עליונים להחזקת לומן כוכבי

שם הארנק  תכונה 1 תכונה 2 דירוג העורכים 
ספר חשבונות ננו X ארנק חומרה מופעלת Bluetooth
ארנק לובסטר מתפקד כמו בנק נייד מחירון הודעה ודוא”ל
ארנק שולחן העבודה של סטלה ארנק חם אתה יכול לאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בעצמך
ארנק צופה בכוכבים ארנק קוד פתוח זמין למשתמשי Android, Windows, Mac ו- Linux
ארנק אסטרה  ארנק אינטרנט הצפנת נתונים עם AES-256,
ארנק סולארי  ארנק שולחן עבודה משמש גם כמחליף 
StellarTerm פלטפורמת מסחר מבוססת אינטרנט  דמי מסחר בעלות נמוכה
BlockEQ זמין ב- IOS, MAC ו- Windows  שליטה על מטבעות באמצעות ביטוי התאוששות
ארנק אטומי ארנקי קריפטו מרובי מטבעות עסקאות אנונימיות

ספר חשבונות ננו X

ספר חשבונות ננו x

לרוב, אנשים מעדיפים לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם במצב לא מקוון כדרך ביטחון. Ledger Nano X מציעה למשתמשיה שכבת הגנה נוספת על ידי הרחקת המטבעות שלכם ברשת והרחק מהאקרים. מכשיר זה תומך ביותר מ -1,000 מטבעות קריפטוגרפיים מביטקוין, דאש, ריפל, ליטקוין וכו ‘. ספר חשבונות ננו X הוצג במאי 2019. ל- Nano X יש עיצוב משופר ותפקוד השונים בהרבה מהמכשיר הקודם, Ledger Nano S.

חלק מהתכונות של ה- Nano X כוללות; 

  • Bluetooth: ה- Nano X מאפשר למשתמשים להתאים ולשלוח את Stellar דרך טלפון חכם בצורה מאובטחת.
  • מסך גדול: ל- Nano X מסך מלא בהשוואה לגרסת ה- nano S, מה שמקל על התפעול.
  • אבטחה: שבב האבטחה של ספר החשבונות החדש של ננו כולל אלמנט מרכזי משופר שהופך אותו לבטוח יותר. 
  • סוללה: המכשיר מגיע עם חיי סוללה מצוינים כדי לסייע בניידות. 

קרא גם: Ledger Nano S לעומת Trezor

ארנק לובסטר

אין צורך לחפש את הארנק הטוב ביותר של Stellar Lumens עם הארנק Lobstr. באמצעותו ניתן לשלוח, לקבל ולנהל עסקאות בצורה חלקה ויעילה. ארנק לובסטר יש גם אפליקציות לנייד וגם לאינטרנט. הוא נוצר על ידי אותו מתכנת שתכנן את ריפל, והוא הושק באותה שנה גם עם פרויקט Stellar. 

הארנק נוצר כדי לאחסן מטבעות XLM בלבד. הוא נוצר עבור הלא בנק, כך שהארנק עובד בדיוק כמו בנק נייד. זה מגיע עם טיקר מחירים, הודעת דוא”ל ועוד כמה תכונות שהופכות אותו לארנק ייחודי וחכם. עם Lobstr, אתה נשאר 100% בשליטה על המטבעות שלך. 


ארנקים Stellar Desktop

זהו ארנק חם שמשמעותו המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים במצב לא מקוון. עם זאת, בהשוואה לארנקים אחרים הם לגמרי בחינם לשימוש. אתה רק צריך לספק את כל אמצעי האבטחה הדרושים כדי להגן על מטבעות הכוכבים שלך. 

עליך לוודא שאתה משתמש באנטי-וירוס הנכון. כמו כן, וודא שכל חומות האש שלמות כדי להגן על המפתחות הפרטיים שלך מפני גניבת האקרים. אם המחשב שלך מוגן לחלוטין, אינך צריך לדאוג מכיוון שארנקים שולחניים הם די בטוחים בהשוואה לארנקי רשת. 

היתרונות של הארנק השולחני הכוכבי הם שהמפתחות הפרטיים שלך נשמרים במחשב האישי שלך. כמו כן, הארנק השולחני של Stellar תומך ביותר מקריפטוגרפיה אחת. באותה מידה יש ​​לה צוות פיתוח פעיל וללא עלות רכישה.

ארנק של כוכבים

זהו ארנק הגון נוסף לשליחה, קבלה ואחסון של כוכבי הלומן שלך. ראשית, stargazer הוא ארנק קוד פתוח שמשמעותו שכל אחד יכול לאמת את קוד המקור של הארנק. יש לו כמה מאפיינים ייחודיים כמו מספר נכסים, פונקציות מרובות חתימות, כתובת מאוחדת, יבוא וייצוא של חשבונות, תוויות לעסקה e.t.c. 

בעבר היו תלונות רבות על טעויות שונות עם ארנק כוכבים. תלונות אלה גרמו להרבה משתמשים להפסיק להשתמש בארנק. אך לאחרונה, היזמים הצליחו לתקן את השגיאות. מאז, הארנק עובד כהלכה. כמו כן, מעולם לא היו תלונות על קרע ביטחוני.

בעזרת stargazer אתה הבעלים של הכספים שלך, שכן אתה יכול לשחזר במהירות את הארנק שלך באמצעות הכלים הזכירים לשחזור. תאמין לי כשאני אומר שיש כל כך הרבה מה שאתה יכול לעשות עם הארנק. יש לו כמה תכונות תפעוליות ייחודיות שקשה להשיג מארנקים אחרים. Stargazer זמין למשתמשי Android, Windows, Mac ו- Linux. 

ארנק אסטרה

למי שמעדיף להשתמש בארנק אינטרנט, אסטרה צריכה להיות בחירה. היזמים בנו את אסטרה כדי לשפר את האבטחה של אחסון מטבעות כוכבים על ידי הוספת נוחות נוספת של אי-צורך לאחסן מפתחות פרטיים. מאפייני האבטחה של אסטרה מקשים על פריצה. 

שכבות אבטחה המקודדות לארנק האינטרנט כוללות; הצפנת נתונים עם AES-256, שכבת שקע מאובטחת, אימות דו-גורמי לכל החשבונות והסיסמאות, חשיש עם Argon2 הזוכה בתחרות הגיבוב לשנת 2015. 

חוץ מזה, הארנקים של אסטרה גם מאפשרים למשתמשים לקבל כוכבים מכתובת מאוחדת וגם באמצעות דוא”ל דרך [email protected]*astralwallet.io וגם מספקים תמיכה ללקוחות נוספים באמצעות דוא”ל. אסטרה תומכת ב- XLM, MOBI, SLT ותוסיף עוד אסימונים כוכבים בעתיד. 

ארנק סולארי

ארנק סולארי

זהו ארנק ממקור פתוח שפותח על ידי SaotohsiPay. ארנק הכוכבים הוא ארנק ידידותי עם אבטחה חזקה ומהירות מצוינת. לא קשה לפתוח חשבון ארנק ב- ארנק סולארי. כארנק שולחן עבודה, מפתחות פרטיים נשמרים במחשב האישי של המשתמש. המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים בצורה מוצפנת באמצעות אלגוריתם הגיבוב SHA256 ו- PBKDF2. אם אתה שוכח את הסיסמה שלך אין שום דרך לשחזר את ה- XLM שלך אלא אם כן המשתמש עשה גיבוי. 

ארנק השמש כולל תכונות אחרות כגון פונקציות מרובות צדדים. יש גם חילופי כוכבים מבוזרים פנימיים הנקראים (DEX)

תמיכה ב- Testnet. כמו כן, ארנק השמש תוכנן היטב עם שכבת אבטחה מאובטחת למתן התקפות מצד האקרים. אם אתם מחפשים ארנק שתוכנן במפורש עבור רשת הכוכבים, ארנק השמש הוא הבחירה הסטנדרטית עבורכם.

StellarTerm

אם אתה מחפש את הארנק הטוב ביותר של Stellar Lumens, שקול את StellerTerm. מדובר בבורסה מבוזרת שפותחה על ידי צוות לובסטר. חילופי הדברים נוצרו כדי שיהיו להם פונקציות כפולות; פלטפורמת מסחר וארנק לשמירה ושליחה של קריפטוגרפיה. מדובר בבורסה מבוזרת שנבנית מעל רשת Stellar, ולכן היא יכולה לשמש גם כארנק. 

כפלטפורמת מסחר מבוזרת באינטרנט, היא מאפשרת לך לאחסן, לשלוח, לקבל ולסחור מטבעות כוכבים ללא קשר לניסיון שלך. באמצעות StellarTerm, ניתן לרכוש יותר מנכס אחד עם (XML) וללא עלות נוספת, בניגוד לפלטפורמות מסחר אחרות. זה ללא מטרות רווח ואינו גובה תשלום מהמשתמשים עבור השירותים שהם מעניקים להם. יש לה מסחר בעלות נמוכה כיתרון העיקרי שלה. משתמש יצטרך לשלם 100 פעימות שהן 0.00001 XLM לעסקה.

זו פלטפורמת מסחר משמעותית שבטווח הארוך תהיה לה השפעה פיננסית עולמית. זו פלטפורמה מתאימה לאלו המחפשים פלטפורמות למשלוח, קבלה וסחר ב- XLM.

BlockEQ

BlockEQ הוא עוד ארנק מצוין לאחסון מטבעות הכוכבים שלך. בעזרת ארנק זה תוכלו לשלוח, לקבל, לאחסן את המטבעות שלכם בקלות עם פונקציה נוספת המאפשרת למשתמשים לסחור ב- XLM בבורסה המבוזרת של Stellar..

עם ביטוי ההתאוששות שלך 12-24, תוכל לקבל שליטה מוחלטת על המפתחות הפרטיים שלך. ל- BlockEQ תכונת אבטחה משופרת המאפשרת לך להשתמש בקוד PIN כדי לשמור את הארנקים שלך. זה זמין ב- iOS, MAC ו- Windows וזה חדשות טובות עבור אלה המחזיקים מטבעות כוכבים. 

ארנק אטומי

ארנק אטומי

מנכ”ל צ’אנג’לי קונסטנטין גלדיץ ‘יצר את ארנק האטום. ארנק זה מכוון לשלוש הדרישות המשמעותיות במרחב הקריפטו;

  • עסקה אנונימית
  • ביזור
  • בִּטָחוֹן

המפתח הפרטי של ארנק אטומי מאוחסן במכשיר המשתמש. המשמעות היא שאף אחד בצוות הפיתוח של ארנקי האטום אין גישה לנתונים רגישים כלשהם.

ארנק זה מאפשר למשתמשים להחליף מיידית מטבעות קריפטו ישירות זה לזה, עמית לעמית. אבל זה לא זמין עבור כל המטבעות. היזמים שילבו את שירות ההחלפה של צ’אנג’לי ושפשיפט לתמיכה בכל מטבע קריפטוגרפי ללא פונקציית החלפה אטומית. הארנק להחלפה אטומית הוא אחד מארנקי הצפנה הטובים ביותר רב מטבעות בשוק, והם תומכים בלומנים כוכבים. 

סיכום 

זה יכול להיות קשה לבחור אפשרות מתוך הרשימה הארוכה של ארנקים ברשת הכוכבים. עם זאת, אם אתה מחפש את הארנק הטוב ביותר של כוכבי לומן, אתה יכול לבחור מתוך הארנקים המפורטים לעיל. 

המעוניינים בארנקי חומרה ימצאו את Ledger Nano X מתאים. חובבי ארנקי רשת, ארנקים חמים וארנקים מבוססי סלולר ימצאו אחד שיתאים להם. באותה מידה, מרבית הארנקים הללו תומכים גם בכוכבי הלומן וגם באדווה. אנחנו כבר יודעים ששניהם משרתים מטרות שונות. לכן, אם אתה זקוק לארנק ה- Stellar Lumens הטוב ביותר, אני מקווה שתמצא את הבחירה שלך. 

קרא עוד:

  • מיטב ארנקי ה- IOTA
  • מיטב ארנקי המזומנים של ביטקוין

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector