הפעלת פעולת כרייה בעולם של ימינו, בעוד שהיא רווחית במקרים מסוימים, מצריכה תכנון וביצוע טובים יותר על מנת לסחוט כל חלק אחרון מהרווחים הפוטנציאליים כדי להגיע ליעד ההחזר על ההשקעה. עם זאת, רשתות כרייה המשמשות כמתווך בין הכורה לבלוקצ’יין הנכרות צוברות פופולריות.

בין התכונות הפופולריות ביותר אנו יכולים למצוא החלפה אוטומטית של מטבעות (להגדלת הרווחיות) להמרה אוטומטית של רווחים למטבע פופולרי, כגון BTC. לכן, שירותים כמו Honeyminer הם התאמה מושלמת לכורים שרוצים למקסם את הרווח שלהם תוך חיסכון בזמן.

בזה סקירת ירח דבש, נסקור כמה מהיסודות של התכונות והיתרונות שלו, כמו גם להשוות את התכונות שלו עם שירותים מבוססים אחרים כגון ניסאהש. יתר על כן, נסקור את התכונות העיקריות שלו ונקים תרשים יתרונות / חסרונות כדי לראות טוב יותר את ההבדלים.

– התחל להרוויח קריפטו עם HoneyMiner –

לחץ על קישור זה וקבל 1,000 סאטושי בחינם באופן מיידי!

התחל להרוויח

מה זה ירח דבש?

סקירת ירח דבש

Honeyminer היא תוכנה שכורה מתקין על אסדת הכרייה שלהם, היא מתחברת לרשת Honeyminer ומנתבת את כל כוח הכרייה למטבעות שונים על בסיס הרווחיות שלהם. עם זאת, כל התשלומים המשולמים לכורה מתבצעים באמצעות ביטקוין (BTC).

נשמע פשוט? זהו, אך ביצוע מתגי מטבעות אלה באופן ידני יכול להוכיח את עצמו כמצוקה קשה, במיוחד אם אתה הבעלים של אסדות כרייה מרובות. לכן, כדי להפוך את זה לפשוט עוד יותר: Honeyminer מותקן על אסדה, הוא כורה את הקריפטו הרווחי ביותר כרגע ועובר אוטומטית לאחרים במידת הצורך וכל הרווח מומר ל- BTC ומשולם לכורה..

מבוסס בהובוקן, ניו ג’רזי, ארה”ב; ירח הדבש אמור להקל על כולם מזדמנים ופרו-כרייה. 

האם ירח דבש בטוח?

תוכנה זדונית היא איום ממשי ואנחנו גם לא יכולים לשכוח מהונאות. בהתחשב בכך שמדובר בתוכנה שיש להתקין באופן מקומי במחשב האישי שלך, עלולות להתעורר חששות מסוימים, אך היה סמוך ובטוח כי Honeyminer התייחסה לרובם בסעיף שאלות נפוצות. 

בטוח לירח דבש

לגבי נכסים ואבטחת רשת, נכון לתאריך הסקירה של ירח הדבש, אמצעי האבטחה שלה עומדים בקנה אחד עם הסטנדרטים של ימינו..


בנוסף, בהתחשב בתדירות התשלומים, יהיה קשה מאוד לגזול מכוח הכרייה שלך מבלי לשים לב מיד. עם זאת, תמיד בדוק את המספרים שלך ואם משהו לא מרגיש בסדר אתה תמיד יכול לעצור ולבקש מהם לסדר את זה או להפסיק להשתמש בשירות לחלוטין..

המטה בארה”ב מספק גם ביטחון נוסף מכיוון שמיזמי הקריפטו נבחנים היטב בארה”ב..

– התחל להרוויח קריפטו עם HoneyMiner –

לחץ על קישור זה וקבל 1,000 סאטושי בחינם באופן מיידי!

התחל להרוויח

איך עובד Honeyminer?

כפי שהזכרנו בעבר בסקירה זו של ירח דבש, תהליך התחלת הכרייה הוא די פשוט ופשוט. ממשק המשתמש / UX של האתר שלהם די פשוט וידידותי.

  •  הורד את Honeyminer מהאתר שלהם https://honeyminer.com
  •  לאחר התקנת ויצירת חשבון, תופיע פריסה כזו, שים לב שכן היא תסביר ותנחה אותך בתכונות של Honeyminer.

תכונות ירח דבש

  • Honeyminer יפרט את המעבדים וה- GPU שלך ויתחיל לכרות מיד, אתה משנה את זה פשוט עבור לתפריט ההגדרות בפינה השמאלית העליונה.
  • אל תשכח להגדיר כתובת תשלום ולבדוק את ההגדרות שלך למקרה שיש משהו שאתה רוצה לשנות.

נכון למועד הסקירה של ירח דבש רק Windows ו- Mac נתמכים, אך אל תפחדו, גרסת לינוקס מפותחת. למרבה הצער, שום תמיכה ב- ASIC אינה זמינה ואין שום אזכור שזה יהיה בקרוב.

יתרונות וחסרונות של תשלומים להחלפה אוטומטית

כורים רבים מטפלים ב- HODL (מחזיקים את הנכסים לטווח ארוך) ורואים רצוי להחזיק כמה שיותר מטבעות שונים. עם זאת, יותר מדי אחרים, רק המטבעות הנפוצים ביותר (Bitcoins או Ethereum עד כמה שם) שווים את זמנם.

כאשר אתה כורה סוגים שונים של מטבעות, במיוחד עם מספר רב של אסדות, יש צורך לעקוב אחר התשלומים ולעתים אפילו צריך חילופי כתובות שונים. בסופו של דבר זה יכול להיות מבולגן והיו מקרים שבהם אתה מוצא כמה מטבעות שנשכחו בארנק שלא נעשה בו שימוש ארוך (מזל שאתה הערך גדל).

הזן את תשלומי ההחלפה האוטומטית, כפי שהשם מרמז Honeyminer תחליף אוטומטית מטבעות על בסיס רווחיות, אך תמיר את כל הרווחים לביטקוין (BTC). במילים פשוטות, כל התשלומים מטופלים ב- Bitcoins (BTC).

יתרונות

  • Honeyminer תמיד יבחר את המטבע הרווחי ביותר לכרייה ויטפל בכל התשלומים בביטקוין, זה הופך את זה לפשוט יותר וקל יותר לניהול רווחים..
  • ניהול וחישוב רווחים קל יותר ומאורגן יותר.
  • למטבעות נפוצים יש יותר ויותר אפשרויות לאחסון (ארנקים קרים, מערכות חזקות של צד שלישי, בין היתר).

חסרונות

  • שמירה על מטבעות שונים אינה אפשרית כלל.
  • עסקאות אוטומטיות לפעמים יכולות להסתיים בשער חליפין לא טוב.
  • צבירת כל הרווחים בארנק מטבע יחיד יכולה להיות חבות ביטחונית.

כמעט כל דבר בעולם הקריפטו, הצרכים שלך משתנים וההחלטה אם תכונה מתאימה לך תלויה לחלוטין בשיקול דעתך. אבל, עם הסקירה הזו של ירח דבש, אנו מקווים שעזרנו לסדר את העניינים.

ירח דבש מול ניסאש

Nicehash היא פלטפורמה די ידועה בה משתמשים הכורים לרכז את מאמצי הכרייה שלהם לפלטפורמה פשוטה ומקיפה יותר. בדיוק כמו ירח דבש, ניסאש משמש כמתווך, אך יש להזכיר כמה הבדלים.

תכונה ירח דבש NiIcehash
המרת מטבעות לא, כל הנכסים משולמים ב- BTC ולא ניתן לסחור בפלטפורמה. כן, התשלומים הם ב- BTC וניתן לסחור אותם במטבעות אחרים.
מתג אוטומטי לכריית מטבעות כן, Honeyminer יעבור לרווחי ביותר בכל רגע נתון. כן.
השכרת השכרת כן, השירות נקרא Hotel Honey. כן, אחד משירותי ההשכרה הוותיקים ביותר שקיימים.
תמיכה ב- ASIC לא, Honeyminer עובד רק עם מעבד ו- GPU ב- Windows ו- Mac לעת עתה. כן, ניסאש תומכת כמעט בכל אפשרות כרייה זמינה.
תמיכה במספר אסדות כן כן
אפשרויות תוכנת כרייה מרובות לא, Honeyminer עובד רק עם האפליקציה שלהם עבור Windows או Mac כן, ניתן להגדיר את ניסאש לעבוד עם האפליקציה שלהם, USB הניתן לאתחול או תוכנת הכרייה שלך.

ראוי גם להזכיר שניצהאש פועלת אחרת. Honeyminer מחבר אותך ישירות לבלוקצ’יין של כל מטבע, ואילו Nicechash תמיד משכיר את קצב החשיש שלך לכורים אחרים ובכך מציע לך תנודות משתנות בהתאם לרווחיות המטבע ושיעור הליסינג..

יותר לא תמיד אומר טוב יותר, ל- Nicehash יש אכן אפשרויות רבות שאינן זמינות ב Honeyminer נכון לעכשיו, אך כורים רבים מעדיפים לדבוק בגישה פשוטה וישירה יותר.

– התחל להרוויח קריפטו עם HoneyMiner –

לחץ על קישור זה וקבל 1,000 סאטושי בחינם באופן מיידי!

התחל להרוויח

מסקנת סקירת ירח דבש

Honeyminer הוא כלי פשוט אך חזק המסייע בארגון ובריכוז מאמצי הכרייה. פעולות קטנות, בינוניות או אפילו גדולות יכולות ליהנות מהגישה הפשוטה של ​​Honeyminer לכרייה ולהמרת רווחים אוטומטיים לביטקוי. היותם מבוססים בארה”ב, צוות המייסדים והטכני של Honeyminer הציג ניסיון ומתגאה בצוות יועצים נהדר המסייע בבניית אמון בפעילותם.. 

באופן לא נוח, אם ברצונך להחליף את הביטקוין שלך (BTC) שהרווחת קשה, תצטרך להעביר אותם להחלפה מכיוון ש- Honeyminer לא מציעה אפשרויות לעשות זאת. יתר על כן, כל התשלומים מטופלים רק בביטקוין (BTC) ללא אפשרויות אחרות הקיימות כיום.

תמיכה במעבד ו- GPU (שניהם יחידים או מרובים על אסדה אחת), כמו גם את היכולת לחבר כמה אסדות לאותו חשבון עם טרחה קטנה. למרבה הצער, המשתמשים היחידים שאין להם ברירה אלא להעביר את ההזדמנות הם משתמשי ASIC, Honeyminer כרגע לא מציעה תמיכה למשתמשים אלה ולא חשפה תוכניות לעשות זאת בעתיד הנראה לעין..

השימוש ב- Honeyminer קל ביותר ולמרות שהוא עדיין השיק תכונות נוספות שכבר קיימות באפשרויות אחרות כמו ניסיהש, ממשק המשתמש / UX שלהן הוא סולידי ומבטיח. בנוסף, Honeyminer מאט את נטייתו לעבר תחושה כמו קהילה שתגמל את המשתמשים המסורים יותר שלה.

אם אתה רוצה להפעיל פעולת כרייה פשוטה אך יעילה רק עם המחשב האישי שלך או עם פעולת כרייה ניכרת, Honeyminer היא אפשרות לשקול. זה פשוט, ממשק המשתמש / UX שלו קל ומעוצב להפליא, התכונות שלו פשוטות אך יעילות ונשענות יותר לפיתרון מעשי עבור כורים מכל הרמות.

כמו תמיד, הקילומטראז ‘שלך עשוי להשתנות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector