רוב אגוזי הפרטיות לא ראו פרסומות כבר שנים. מה כל המהומה בדפדפן אמיץ? האם הדפדפן האמיץ הוא באמת צעד קדימה לזכויות המשתמשים לפרטיות או פשוט דרך חכמה לבחור באנשים להיות עבדים למכונת השיווק הארגונית? זה משהו שעלינו לחקור ובגלל זה כתבנו את סקירת הדפדפן האמיץ המעמיקה הזו.

האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיי היומיום במובנים רבים. הדפדפן האמיץ מציע למשתמשים דרך לגלוש באינטרנט ללא מודעות, פשוט על ידי הגבלת חשיפת הנתונים שלך למפרסמים. אלגוריתמים או אלגו אינם יכולים לזהות אותך מכיוון שנתוני מעקב אינם נשלחים אליהם, ולכן לא כדאי לפרסם מודעה. זה מה שחוסך את חיי הסוללה וטוען עמודים מהר יותר. אז מה שונה מהגישה הזו מהוספת תוספות לדפדפן הרגיל שלך? המשך לקרוא בסקירת דפדפן אמיץ זה כדי ללמוד עוד.

סקירת דפדפן אמיצה - -

האם דפדפן אמיץ בחינם?

כן, הדפדפן האמיץ הוא בחינם, ויכול גם לרפד את הכיסים שלך. הדפדפן האמיץ משתמש באסימון Ethereum ERC-20 בשם Basic Attention Token או BAT כדי לשלם למשתמשים עבור גלישה במודעות שלהם. זוהי תוכנית opt-in המשלמת BAT עבור הצגת מודעות שאושרו על ידי דפדפן אמיץ. הנתונים שנאספו על ידי הדפדפן נעשים באופן מקומי, ואז הם מציגים מודעות שממוקדות במיוחד אליך. ההתקנה אינה פולשנית והם עשו עבודה נהדרת לשכנע אנשים שהם בטוחים.

דפדפן אמיץ מעסיק משתמשי קצה לספק שירות, את תשומת ליבם. אם אינך רוצה להשתתף אינך צריך והדפדפן שלהם חופשי לשימוש גם אם אינך רוצה לראות מודעות מאושרות ואמיצות.

האם אמיץ הוא דפדפן בטוח?

לא, אך שום דבר אינו בטוח מבחינה ביטחונית; זה תמיד מרוץ חימוש בין מעצבי מנעולים למפסקי מנעולים. נאמר, אם אתה מחפש דפדפן שאינו מרכל שלא נותן מידע רב אודותיך, אמיץ הוא בחירה טובה, אם אתה זקוק למשהו plug and play.

עוגיות עוקבות אחר כל מה שאתה עושה באינטרנט, כך תוכנן האינטרנט לעבוד. לרוע המזל, תקציבי שיווק יודעים לנצל זאת. פייסבוק, גוגל, מיקרוסופט, אמזון וכל אתר יכול ליצור תמונה חזקה מאוד של מי שאתה. אם יש להם רשת מספיק גדולה כדי לעקוב אחריך ברחבי האינטרנט.

אומנם Brave לא יפוצץ ישירות את האבטחה התפעולית שלך (או את opsec), ספק הארנק של צד שלישי לקיים שמחה ל. באמצעות ניתוח שרשרת, הרשמה לקבלת תשלום ומשיכת כספים תחשוף הכל. רשתות בלוק שקופות ובלתי ניתנות לשינוי. תהליך KYC יקשר את כספי ה- BAT שלך לכל ארנק, בורסה או עסק של Ethereum אליו תעביר אותם.

לעורכי הדין האמיצים הסופר לא מגניבים, המפרים פרטיות, לא הייתה ברירה אלא להגן על האינטרס המקיף של הדפדפן האמיץ. עם זאת, אנו לא רואים שום בעיה בכך מכיוון שמדובר בשירות opt-in בחינם שאינו מפלה שימוש. הם שוכרים כל אחד ומשלמים באופן שווה, אך ורק על בסיס צפייה במודעות בנוסף הם יצרו מסדרון תשלומים עבור צרכני תוכן לתגמל את יוצרי התוכן.

תכונות דפדפן אמיצות

האם הדפדפן האמיץ משתמש בגוגל?

נראה כי הדפדפן האמיץ משתמש בגוגל בשלוש דרכים. הראשון הוא Chromium, שהוא רשת בדיקות קוד פתוח בבעלות Google עבור Google Chrome. אמיץ מבוסס על Chromium המהווה את הקוד הבסיסי של הדפדפן.


הם פשוט הסירו את תוכנת הריגול של גוגל, הוסיפו HTTPS בכל מקום, חסמו כמה תכונות מעקב, הוסיפו Tor ללא הוראות, ארנק BAT ורקעים אקראיים לכל כרטיסייה חדשה שאינה בשימוש..

השני הוא מנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל. אתה יכול להגדיר את גוגל כמנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל. עם זאת, זה לא מומלץ. השלישי הוא, שהדפדפן האמיץ יכול להשתמש רק בתוספים של Chrome, זה מאפשר העברה קלה יותר מכיוון שגוגל אכן שולטת בנתח השוק של משתמשי האינטרנט וזה מובן מאליו שגם החלק העיקרי של מפתחים ייצרו אפליקציות דפדפן..

דפדפנים אמיצים יכולים גם להשתמש בשירותי Google בעקיפין אם המשתמש צריך לגשת ל- Gmail שלהם, לצפות ב- YouTube או לכל שירותי Google אחרים.

כל המודעות, כולל מודעות Google, לא יוצגו, מכיוון שנתוני המעקב מושבתים על ידי המגן האמיץ. מגן אמיץ לא רק חוסם מודעות אלא מכיל פקדי עוגיות, שדרוגי HTTPS, חוסם סקריפטים, מניעת טביעות אצבע ושירותים אלה ניתנים להתאמה אישית לכל אתר או באופן גלובלי לכל אתר. כמה מאפיינים אינם זמינים עבור כל הפלטפורמות, לכן תמיד עשה מחקר משלך.

הורדת דפדפן אינטרנט אמיץ

אז עכשיו, אחרי הקדמה קטנה, אתה חושב שאולי תרצה לתת לאמיץ ללכת? לך ל Brave.com ובחר הורד. זה מזכיר לי את הבדיחה הישנה של Internet Explorer ובינג. הפעם היחידה שהיית משתמש אי פעם ב- IE ובבינג, היא אם עליך לחפש דפדפן אחר לאחר התקנת חלונות. אם כבר מדברים על IE, הם משתמשים גם בכרומיום עבור קוד הבסיס שלהם.

כל אחד צריך לנסות את הדפדפן האמיץ. השימוש בזיכרון או בזיכרון ה- RAM מרשים ועושה עבודה מדהימה בכך שלא מלחיץ מחשבים ישנים יותר. עם זאת, לא היינו מפעילים את זה על מערכת פנטיום 3, לא צוחקים יותר מדי, זה דאגה לגיטימית עבור ארגוני צדקה המספקים הכשרה ממוחשבת לילדים ולמבוגרים..

אנשים רבים ברחבי העולם לא יכולים להרשות לעצמם מחשבים טובים יותר והדפדפן האמיץ לא מתאים להם. הלא בנקים אינם בנקים מסיבה. אין להם ניירת ולעולם לא יורשה להם KYC. ככאלה, הם לעולם לא יכולים לזכות בתמורה כספית מהשימוש בדפדפן האחד שיכול היה לעזור להם לשדרג את המחשבים המזדקנים שלהם.

כיצד להשתמש בדפדפן אמיץ

הדפדפן Brave הוא אינטואיטיבי ופשוט לשימוש. אם אתה יכול להשתמש ב- Internet Explorer, אתה יכול להשתמש באמיץ. יש להם הנחיית ממשק פשוטה להגדרה ששואלת כמה שאלות על האופן שבו ברצונך לגלוש. לאחר שהושלם האינטרנט נמצא בהישג יד באופן פרטי למחצה עד פרטי בהתאם לבחירתך.

ברגע שתפעיל את הדפדפן תבחין מיד בכמה דברים שונים. כשתפתח כרטיסייה חדשה תוצג בפניך תמונה מדהימה של משהו מגניב לפחות אנחנו חושבים כך. הם מציגים בפניכם כמה נתונים סטטיסטיים בצד שמאל למעלה, הכוללים; מודעות ועוקבים חסומים.

נתונים סטטיסטיים אלה הם הסיבה המרכזית להשתמש באמיץ. הם לא מאפשרים לחשוף פרטים מסוימים אודותיך לאתרים שאתה מבקר בהם, זה כולל את היסטוריית האינטרנט שלך ואת המיקום שלך. זה מגביל את המפרסמים בזיהוי ישיר של אהבות וסימוני עניין שלך, כלומר הם לא יכולים לשווק לך.

שדרוגי HTTPS מגנים גם על הנתונים שלך על ידי הצפנת ההפעלה שלך. מקשה על ניתוח התעבורה שלך. המדד האחרון הוא הזמן שלך שנחסך, זה ישירות תוצאה של אי טעינת מודעות ותגובה למעקב. דמיין שאתה מנסה לצאת מהמשרד אבל זה יום ההולדת שלך וכולם רוצים לאחל לך. זה גולש עם מודעות.

עכשיו דמיין את היום שבו אתה מתפטר סוף סוף ממשרה שאתה שונא, אתה פשוט נכנס, נותן לבוס שלך את ההתפטרות שלך ויוצא החוצה. מהיר, קל וממש מספק. ככה זה גלישה ללא מודעות. גלישה ללא מודעות מאריכה באופן דרמטי את חיי הסוללה מכיוון שהדפדפן שלך פשוט לא מבצע את המשימות האלה יותר.

יש גם שעון שלא בעוד 24 שעות ולכן הוא חסר תועלת לדעתנו. הם ניסו לתקן בעיה זו כמעט שנתיים ופשוט ויתרתי. הדבר האחרון שצריך להזכיר הוא הארנק שהזכרנו לעיל. הם גם שחררו ארנק של Binance לֵילִי גרסה זו אינה זמינה במהדורה היציבה ולכן אנו עדיין לא מתכוונים להגיב.

מודעות תגמול אמיצות

אמנם אנחנו לגמרי נגד השימוש בארנק העומד. הדרך בה הם בחרו לייצר רווחים מפרויקט זה מכובדת. דפדפן אמיץ מוכר שיווק ממוקד למפרסמים. משתמשים המצטרפים להצגת מודעות מקבלים תשלום עבור זמנם באסימון תשומת לב בסיסי או ב- BAT. זה win-win לכל הצדדים המעורבים.

מאפיין נוסף של השירות הוא הטיית יוצר התוכן לתוכנם. זה מאפשר לכל מפרסמים ויוצרים ליהנות גם מתשומת ליבך, גם אם הסרת את התמריץ הכספי שלהם ליצור תוכן.

הגאונות השיווקית מאחורי Brave ו- BAT מדהימה. זה כמו וירוס, אם תתן טיפ ליוצר שלא נרשם, הם תמריצים כלכלית להירשם, ומעבירים נתוני KYC כדי למשוך כספים מכיוון שיש כסף בחינם ורוב האנשים מעריכים כסף על פני פרטיות.

האם דפדפן אמיץ טוב יותר מ- Chrome?

כן. דפדפן אמיץ עדיף על Google Chrome רגיל. גוגל כרום מתוכנן ככלי שיווק ישיר, השולט על 64.45% מנתח השוק. ל- Chrome יש תוספים מובנים שניתן להשבית. Chrome אוסף נתונים אודות משתמשים, מעבד נתונים אלה באמצעות אלו של algo ומספק תוכן ישירות בטווח הראייה שלך בזמן שאתה גולש באינטרנט. גביית מיליארדי דולרים בתהליך, האמרה הישנה “אם זה בחינם, אתה המוצר” עולה בראשך.

כאשר משתמשים בו בדרך זו, כרום איטי לטעון דפים. זה הופך למעבד ולחזיר זיכרון, שמרוקן את הסוללה או דוחף את יחידות אספקת החשמל או את PSU חזק יותר מהנדרש. עולה לכם זמן וחשמל.

דפדפן אמיץ לעומת ספארי

Safari תוכנן על ידי Apple Inc. השימוש היחיד ב- Safari הוא הורדת דפדפן אחר. מענק ספארי טוב בהרבה מ- IE, עם נתח שוק כולל של 17.5%. ספארי מסתדרים די טוב בעצמם שמגיעים למקום השני.

בנוסף, אפל תנסה להגן על זכויותיך הדיגיטליות וללכת לבית משפט כדי לא למסור את הנתונים שלך לגורמים ממשלתיים אם ובמקום בו משתמשים בהצפנה, אך אם ייאלץ לצו בית משפט, הם יצייתו.

אמיץ מול פיירפוקס

המנכ”ל הנוכחי של אמיץ ברנדן אייך היה גם יוצר Javascript ומנכ”ל לשעבר של תאגיד מוזילה. תאגיד מוזילה יצר ומנהל את Firefox. מוזילה מרוויחה את כספה מ … ניחשתם נכון, מודעות. טוב סוג של. מנועי חיפוש משלמים תמלוגים של מוזילה על מנת להשתמש בדפדפן כדי לקבל גישה לנתוני המשתמשים. Firefox הוא בחינם ומקור פתוח עם קהילת פיתוח שמבוססת בכל רחבי העולם. היא עדיין בבעלות מוזילה, שהיא חברה למטרות רווח.

דפדפן Tor מבוסס על Firefox מסיבה כלשהי, זה מאוד ניתן להתאמה אישית של תוספים נוספים שאינם מובנים אלא זמינים להתקנה ושימוש. במאבק הוגן עם תוספים, אמיץ מתקשה נגד פיירפוקס. אנחנו לא חושבים שהדפדפן האמיץ משתמש במלואו ב- Tor וחסר את התוספות הדרושות בדפדפן Tor כדי לשנות זהויות בזמן שאתה גולש בזמן שאתה עדיין יכול להשיג זאת על ידי סגירת כל ההפעלות, החלונות והכרטיסיות של Tor ופתיחת סשן Tor חדש, חלון, או כרטיסייה.

פיירפוקס שולטת ב -4.58% מנתח השוק של הדפדפנים עם כרבע מיליארד משתמשים פעילים בחודש, ברציפות הם גדולים פי 20 מדפדפן אמיץ, שמונה 12 מיליון משתמשים פעילים בחודש..

יתרונות וחסרונות לדפדפן אמיצים

לדפדפן אמיץ יש יותר יתרונות מאשר חסרונות. זוהי בחירה טובה יותר בדפדפן בכל הנוגע לפרטיות ועוקבת אחר פחות, בהשוואה להתקנות דפדפנים רגילות. הוא מגיע כסטנדרט עם Adblocker מובנה ומהיר יותר ויעיל יותר בגלישה באינטרנט.

בצד השני, דפדפן Brave נתון לחסדיה של גוגל בכל הנוגע לתוספים, מכיוון שאין לו ספריית תוספים משלו ועליו לעקוב אחר הוראותיו של צד שלישי. הרחבות צד שלישי גם אינן נבדקות על ידי Brave באופן אינדיבידואלי, למרבה המזל, הדפדפן Brave ימליץ אם הוא מבחין בפעילות לא נאותה מהתוסף. שירות Tor זה עובד אבל לא משתווה לדפדפן Tor המקורי וזה פשוט גימיק שיווקי, לדעתנו.

תכונת הייבוא ​​של דפדפן אמיץ שימושית לסימניות ולהיסטוריה שלך וזהו. Brave לא יכול לייבא את הסיסמאות שלך. זה כאב עבור רוב משתמשי הקצה. אפשר לטעון שאסור לאחסן את הסיסמאות שלך בדפדפן שלך, אבל אף אחד לא עוקב אחר העצות האלה מלבד אנשים שנפרצו ונלמדו מהטעויות שלהם, משתמשים אלה הם מעטים.

חסרונות

הפיל בחדר עם תגמולים אמיצים ושיווק ההצטרפות שלהם הוא שאתה מסכים לשירות, שבו אתה המוצר. זה יכול להיות בסדר עבור אנשים מסוימים אבל זה חצי מידה.

כדי לפדות אסימונים של BAT בכסף אמיתי אתה צריך לעשות KYC שמביס את נקודת הפרטיות המקוונת. אנשים צריכים פחות כניסות הקשורות לזהותם האמיתית. כל חברה שיש לה את נתוני KYC שלך היא וקטור תקיפה נוסף עבור האקרים.

למה כדאי להשתמש?

הדפדפן האמיץ מספק את מה שהובטח, הם מעידים למטה בצורה הטובה ביותר לשימוש בכוח ויאריכו את חיי הסוללה שלך באופן דרמטי. באופן אישי לא ראינו מודעות שנים ולא יודעים על מה המהומה. אנחנו לא מתכוונים לרשום את התוספים שלנו בגלל opsec ומה לא.

סקירת דפדפן אמיצה - -

סקירת דפדפן אמיצה: מסקנה

גלישה פרטית היא אחריות, לא זכות. אמנם הדפדפן האמיץ הוא צעד בכיוון הנכון. זה פשוט בסדר, הוא לא מציע שום דבר מיוחד בחזית הפרטיות והוא לא הכלי הטוב ביותר. בעוד שטור טוב יותר, אל תתעתע לחשוב שגם אתה בטוח להשתמש בו.

גלישה פרטית היא בערך קבוצה מורחבת של פרוטוקולים, ולא רק באמצעות דפדפן קסום שיגן עליך. בתור התחלה קבלו VPN, חשבו על עיצוב המחשב הנוכחי שלכם DBAN ומתחיל בהתקנה חדשה. יש כמה פרטיות הדרכות שיכול באמת לעזור אפילו באמת זקנים. כמה צעדים הם קיצוניים ותלויים במה שאתה מנסה לעשות.

נתוני KYC שלנו שווים לנו יותר כסף ממה שהדפדפן האמיץ יכול להציע, כל מה שצריך זה דליפה אחת כדי לגנוב את הזהות שלך ולהיאלץ לבזבז שנים מחייך להילחם על הזהות שלך. בתקופת הלימבו הזו אינך יכול לרכוש בית, להשיג מכונית חדשה והמשטרה עשויה לעצור אותך במחשבה שאתה גנב הזהות.

למרות שאנו לא מרגישים שהדפדפן האמיץ בולט בהשוואה לקהל, מבחינת האבטחה והפרטיות, זה מקום נהדר עבור המשתמשים להתחיל בו. משתמשים שלא יודעים דבר על שיטות עבודה מומלצות באינטרנט זקוקים לנקודת התחלה מוצקה ואמיצים מספקים זאת באתרים. למרבה הצער, אבטחת פרטיות היא כמו אקדח טעון ומשתמשי קצה עשויים לירות בעצמם ברגל.

אמיץ הוא הדפדפן הטוב ביותר לחיסכון בחשמל. היינו ואנחנו ממשיכים להשתמש בדפדפן Brave בעת שימוש במכשירים שפועלים על סוללות. זה חוסך אנרגיה מדהים ואנחנו ממליצים לכולם לנסות אותם.

הרקע האקראי של הכרטיסייה הוא התכונה הטובה ביותר שיש לדפדפן הזה, הוא מאט אותך כדי לשקף באמת את מה שאתה מחפש או איזה אתר אתה עומד לבקר. לקחת רגע כדי לשקף ולהתבונן ביופי אמיתי הוא הפסקה נחמדה מהטחינה של החיים הדיגיטליים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector