סחר והשקעות במטבעות קריפטוגרפיים זכו לפופולריות בשנים האחרונות כאשר משתתפים מרכזיים יותר מביעים עניין בשווקים חלופיים. אפילו משקיעים מוסדיים החלו להפנות את תשומת ליבם לכלול מטבעות דיגיטליים כחלק מתיק ההשקעות שלהם.

כדי למקסם את פוטנציאל ההשתכרות שלהם, חלק מהסוחרים החלו להשתמש בבוטים למסחר כדי לייעל את פעילויות המסחר שלהם. בוטים למסחר פועלים על פי מערכת כללים מוגדרת שעל המפעיל (האנושי) להגדיר בבירור ולתכנת אותם בבוט. קבוצות תנאים אלה מאפשרות לבוט לבצע הזמנות קנייה ומכירה פשוטות עד מורכבות.

הקמת רשת מורכבת של עסקאות גידור וסחר הגנתי. טריילר רווח הוא בוט מסחר המיועד למשתמשים חדשים ומתקדמים. טריילר רווח יכול להיות כלי חזק בתיק הטריקים של סוחר. הכלי הזה מאפשר לכם לישון, שתמיד חסר לכם שוק קריפטו 24 שעות שנראה שלא ישן.

הם סיפקו פלטפורמה עם כלי תרשים משולבים מתצוגת המסחר, אשר בכוחות עצמם יכולים להעלות את חוויית המסחר שלך אם תבוצע כראוי עם בדיקה חוזרת. במאמר זה נבדוק מהו הבוט למסחר רווחים, כיצד הם פועלים ומה היתרונות שניתן למנף בעת השימוש בהם.

סקירת טריילר רווח

מהו Bot Bot Trading?

טריילר רווח יכול להיות כלי חזק בתיק הטריקים של סוחר. הכלי הזה מאפשר לכם לישון, שתמיד חסר לכם שוק קריפטו 24 שעות שנראה שלא ישן.

הם סיפקו פלטפורמה עם אינטגרציה מתצוגת המסחר, אשר בפני עצמה, יכולה להעלות את תהליך המסחר שלך אם תבוצע כראוי עם בדיקה חוזרת. ה- Profit Trailer VPS מגיע מותקן מראש ומוכן לסחר, מה שמסיר כאבי ראש רבים מהקמת בוט מסחר.

לוח המחוונים לניטור מתוכנן היטב עם היכולת להגדיר הגדרות מהטלפון הנייד שלך. יש להם גם יומן רכישה אפשרי, הסוקר עסקאות אפשריות ומבוצע אם המחיר תואם את יחסי תגמול הסיכון שנקבעו. יומן הזוגות מראה את המטבעות שרכשתם בצורה נקייה ו.

יומן DCA (ממוצע עלויות דולר) מאפשר רכישות מרובות, המופעלות על ידי הפסד באחוזים. אנחנו לא אוהבים לעשות ממוצע ממוצע, לעולם לא זורקים כסף טוב אחרי כסף רע שמצפים לתקן את המסחר. זה יגביר את ההפסדים שלך בטווח הארוך ויתייחס למסחר כאל הימורים יותר מאשר לניהול סיכונים. יומן האבק מתעד חלקים שלא נמכרו מהעסקאות שלא בוצעו.

טריילר רווח עובד בבורסות הבאות; Poloniex, Bittrex, Binance, BinanceUS, Binance Futures, BinanceJersey, Binance DEX, Kucoin, Huobi, BitMEX, and Bybit. זוהי רשימה מרשימה של חילופי דברים מכובדים במקצת.

ביצענו רווחיות לבדיקת בוט המסחר הזה. עם זאת, זה לא אומר שתהיה רווחי. יש לנו ניסיון של שנים במספר שווקים ומבינים כיצד להשתמש בסקריפט אורן ובמסחר ראייה. אנו ממליצים על הגרסה החינמית לכל הסוחרים להתנסות בה.

מי יכול להשתמש בטריילר רווח?

טריילר רווח הוא בוט מסחר המיועד למשתמשים חדשים ומתקדמים.

מוגדר מראש להתחיל לסחור באופן מיידי; כפי שפורט לעיל, על המפעילים להגדיר תוכניות מסחר ולתכנת טריילרים רווח באופן הולם ובהתאם לתנאי השוק.


ניתן להתאים גם את כל ההגדרות.

אסטרטגיות טריילר פרופיל

לבוטים למסחר יש הרבה יתרונות על פני מסחר בבני אדם. בוטים למסחר יכולים לסחור בשווקים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע במשך כל השנה, ולא יתלוננו.

הם לא צריכים לישון, לאכול או לנהל חיי חברה. זה מאפשר למשתמשים שלהם לחיות קצת רגיל ולקצור את הפירות להקמת מערכת מסחר רווחית.

כדי להקים כראוי מערכת מסחר, עליך להבין כיצד השווקים עובדים. אילו תנאים יביאו לרווח ואילו תנאים עלולים לגרום להפסד.

מתי לקבל הפסד ומתי להכפיל לרווח גדול יותר. הבעיה עם בוט מסחר היא שהם יעשו רק את מה שאתה אומר להם לעשות.

אם אינך מבין מדוע בוטים למסחר מבצעים פעולות מסוימות, זה יעבור רק עניין של זמן עד שחשבונך יחוסל.

גם אם אתה מבין מה עושה בוט מסחר, עליך לפתח כל העת את גישת המסחר שלך כדי לשמור על קו עם השווקים.

אם יש לך תוכנית מסחר יעילה, בוט המסחר שלך יכול למנף זאת כדי לסחור כל הזמן. תמיד ניתן לשפר את תוכניות המסחר והשווקים הם דינמיים.

כל מפעילי הבוטים המצליחים משתמשים בבדיקות חוזרות כדי לפתח את תוכניות המסחר שלהם עם השווקים או ליצור תוכניות מסחר חדשות שמתפקדות תחת קבוצה שונה של תנאי שוק..

אנו ממליצים להשתמש ב- Tradingview וב- Backtest-Rookies. Tradingview משתמש בתסריט Pine, מבוא נהדר לבדיקות חוזרות עם קהילה נהדרת, והמון משאבים זמינים.

לשווקי דובים ושוורים יש בדרך כלל מערכת תנאים משלהם. מערכת הכניסה והיציאה הארוכה הרווחית ביותר לא בהכרח תעשה מכירה קצרה.

מערכות מסחר יכולות להיות מורכבות ביותר, עם תנאי כניסה מרובים ותנאי יציאה שאינם קשורים לחלוטין.

תוכנית מחשבים ומסחר יכולה גם לסחור במספר שווקים בו זמנית ולהגיב לכל השינויים בו זמנית אם היא צריכה.

מצד שני, אדם יכול לבצע רק כניסה אחת או יציאה אחת בכל פעם.

תכונות ותמחור של טריילר רווח

ל- Trait Profit 4 רישיונות, חינם, מהדורה יחידה, Basic ו- Advanced. אנו ממליצים להתחיל ברישיון החינמי ולהכיר את התוכנית.

נסה לאבד את עסקאות הנייר שלך בכוונה. ראה כיצד בוט Profit Trailer מגיב לשווקים בהינתן גירויים שונים וזוגי מסחר שונים.

ניתן לשלם את האגרות מדי חודש, עליהם אנו ממליצים, או לרכוש חברות לכל החיים. העמלות נעות בין € 30.00 ל- € 999.00

לטריילר הרווח יש עמלות נוספות שיש לקחת בחשבון. ניתן להתקין רווח טריילר ב- VPS. לנוחות שימוש נוספת, תוכלו להשתמש ב- VPS שלהם במחיר של 10.00 אירו לחודש. חריץ מפתח אחד ל- API עולה € 250.00.

מפתח API מאפשר לבוט לגשת לחשבון החליפין שלך ולסחור. שדרוג רב חליפין עולה 150.00 אירו ומאפשר לך להשתמש בכל המרכזיות.

חריצי Config Save נעים בין € 10.00 – € 50.00 נמכרים בחבילות של 10. ייתכן שתרצה ליצור ולאחסן מספר רב של קבצי תצורה בשרת שלך למענה מיידי לתנאי שוק המתפתחים במהירות..

שילוב TradingView במחיר של 5.00 € לחודש הוא ללא ספק התכונה הטובה ביותר.

זה באמת מאפשר לך להיות בשליטה מוחלטת, לבצע הזמנות מורכבות שמכניסות נתוני שוק מכל נכס הזמין ב- Tradingview כתנאי כניסה או יציאה..

סוחרים מוסדיים מבצעים עסקאות הבודקות מספר שווקים כדי לקבל תובנות נוספות בשווקים.

התרסקות הקריפטו האחרונה ראתה במסחר ב- BTC בהתאם לממוצע התעשייתי של דאו ג’ונס.

המוצר האחרון שזמין הוא המזין במחיר של € 169.00. כלי זה מאפשר שינוי דינמי של פרמטרי המסחר בזמן אמת, ללא הגדרת קובץ תצורה או כתיבת סקריפט ב- Tradingview..

אמנם זה יכול להיות שימושי, אך הוא מהווה סיכון כבד לחשבון המסחר שלך אם נעשה בצורה שגויה מאחר והמפעילים נוטים לכישלון בתנאים רבים..

לאחר שתירשם לאחת החברות, תקבל גישה לאותות המסחר שלהם, שאיננו ממליצים עליהם.

אין שום דבר רע במוצר, אך חשוב יותר לחשוב בעצמך ולהצדיק עסקאות משלך.

השימוש בתכנית המסחר שלך להפקת אותות משלך הוא הדרך היחידה להתפתח להבנתך את השווקים ואת המורכבויות של מסחר באותו זוג ספציפי..

כיצד להגדיר טריילר רווח

טריילר רווח

לטריילר הרווח יש כמה משאבים מדהימים: רווח טריילר וויקי ערוך היטב, בוחן את המורכבות של בוט המסחר שלהם באנגלית קריאה. הם הופכים את תהליך הגדרת וניהול הבוט שלהם לביצוע עבור האדם הלא טכני הממוצע. שֶׁלָהֶם מַחֲלוֹקֶת הקהילה מלאה במפעילי בוטים מועילים; יש להם גם מדריך אם מעולם לא השתמשת במחלוקת לפני כן.

טריילר רווח ביסס את צוות התמיכה שלהם בדיסקורד. כדי להציע רזולוציה מהירה, תגובת התמיכה ב- VPS אורכת לא יותר מ -30 דקות. לטריילר הרווח יש גם ערוץ YouTube מעולה עם משאבים להתחלה. לרווח טריילר יש את השיווק שלו בנקודה. לחשבון הפייסבוק שלהם יש מטרה ואסטרטגיה ברורים, וגם יש להם טוויטר כדי לתת למשתמשים שלהם דעות ברורות לגבי בוט המסחר עצמו.

חלופות בוט למסחר בקריפטו

טריילר רווח אינו הבוט המסחר היחיד. Zenbot הוא אלטרנטיבה חופשית לחלוטין למסחר בוטים עם קוד פתוח, אך עקומת הלמידה תלולה, ודורשת הבנה חזקה של שווקים וקידוד, ואינה מיועדת למתחילים.

קריפטוהופר

הבוט הזה הוא plug and play, מאפשר אסטרטגיות מותאמות אישית ובדיקות חוזרות. אסטרטגיות מוצעות גם למכירה. אנו ממליצים תמיד לחשוב בעצמך, אך הרעיונות יכולים לספק השראה או להוביל לחשיבה יצירתית, בעבודה עם המסופק. נהדר למתחילים.

Cryptotrader

גובה עמלות נוספות ועוסק רק בקריפטו. הם גם מאלצים אותך לשדרג את התוכנית שלך ככל שגודל חשבונך גדל. פלטפורמה זו אינה מספקת לך תוכנית.

הם מציעים פורטל מבוסס אינטרנט שבו אתה מנחה את הבוט שלהם כיצד לבצע את העסקאות שלך. יש להם שוק אסטרטגי ותומכים בבדיקות חוזרות.

אקדח

יש תשלום חד פעמי בלבד והוא ידוע ואמין. יש להם שוק אסטרטגי, שהוא קצת יקר. הם ממליצים להשתמש ב- VPS או בשרת משלך, והם לא יגדירו זאת עבורך. יש לו גם תוסף Tradingview, המאפשר גם בדיקה חוזרת.

יש להם מבחר גדול של מוצרים, כולל סחר בארביטראז ‘. Gunbot אינו מיועד למתחילים.

הסבוט

יקר יותר אך בעל תכונות רבות; יש להם גם סחר בארביטראז ‘, בדיקות חוזרות, כוונון אוטומטי ואמצעי בטיחות, המהווים הגנה מצוינת. הם ממליצים על שרת, ואנחנו לא מרגישים שהם מיועדים למתחילים. גם התמיכה שלהם מדהימה.

האם רווח טריילר לגיטימי?

טריילר רווח הוא לגיטימי ודרך משתלמת מאוד לסחור. אם אתה יודע כיצד לסחור, יכול לתכנן ולבצע סחר על פי כללים מוגדרים מראש, וידע לקודד.

אם אתה יכול לעשות את שלושת הדברים האלה, אתה אמור לראות רווחים. אם אינך יכול לעשות את שלושת הדברים האלה, לא תרוויח כל כך הרבה או עלול לאבד את כל הון המסחר שלך בחשבונות המקושרים להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים.

סיכום

בוטים למסחר עובדים קשה וארוך יותר מבני אדם, הם אינם רגשיים ולא יבהלו. למרבה הצער, הם יעשו רק את מה שאתה אומר להם ויכולים לרוקן את חשבונך במהירות אם הם מוגדרים בצורה שגויה. לפני שאתה חושב להסתכל על בוט מסחר, עליך קודם להיות סוחר רווחי, לאורך פרק זמן מוגדר.

אנו ממליצים על שנה עד שנתיים, וגם אז, אתה לא יכול להיחשף למורכבות של כל מה שיש לשור או לשוק דובים להציע. סוחרי חישוב רבים מבלים שנים בשכלול הידע המתמטי, התכנותי והשוק שלהם כדי להפוך לרווחיים. סקירת אינספור תרשימים ובדיקה חוזרת של כל משתנה שניתן לחשוב עליו.

זכור תמיד; אם האסטרטגיות החינמיות היו טובות כל כך, מוסד פיננסי היה קונה את החברה כולה בסכום של 8 עד 10 ספרות. אפילו אסטרטגיות מסחר בתשלום אינן שימושיות מאותה סיבה. תמיד יש תוכנית מסחר משלך. אנו ממליצים בחום לנסות את הגרסה החינמית, גם אם אינכם מתכננים לסחור באמצעות בוט.

התכונות ותובנות השוק יכולות לעזור לך לגבש אסטרטגיית מסחר או להגדיר עוד את הבנת השוק שלך. לסיום, לעולם אל תשמור את כל המטבעות שלך בחשבון הנסחר בבוט בבורסה אחת. השתמש בבורסות מרובות כדי לגוון את הסיכון והשתמש בארנק חומרה להון העתודה שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector