ביטקוין ואת’רום פועלים במידת פתיחות שאין שניה לה שרוב האנשים לא רגילים להתמודד איתה. כל העסקאות ניתנות לגילוי, זמינות לציבור ומאוחסנות ישירות ברשת שלהם בהתאמה לצמיתות. הכתובות הן הפרטים היחידים שניתן להשתמש בהם כדי לקבוע היכן ומתי מופצים BTC ו- ETH ואז נשלחים. כתובות כאלה נוצרות באופן פרטי דרך הארנקים של כל משתמש. מכיוון שהמשתמשים יכולים לאתר עסקאות כלשהן על סמך הכתובת, המשמעות היא שכל עסקה שביצעת ב- bitcoin או ב- Ethereum אינה יכולה להישאר אנונימית..

יש שפע עיקרי בקהילת הצפנה שמספק ומפריע לחלוטין בו זמנית. הודו והוזכרו כי גם הביטקוין וגם את’ריום הם חסרי הגנה על פרטיות בכל הנוגע לעסקאות בטוחות יותר. רוב משתמשי BTC ו- ETH מקפידים איכשהו על עקרונות הפרטיות או האנונימיות בכל הנוגע לעסקאות הכספיות שלהם.

מציאת פתרונות להשגת שכבת פרטיות

יש דילמה של בלוקצ’יין שפרטי העסקאות הכספיות יוצרים מסלול דיגיטלי של הנתונים שלך ברשת בלוקצ’יין שיכולה להיחשף לציבור בכל עת. מכאן שהקהילה מבינה את ההשלכות של חוסר הפרטיות על הביטקוין ואת’רום, יותר ויותר יוזמות מוגברות ומגבירות את פרטיות העסקה. מטבעות קריפטוגרפיים כגון bitcoin ו- Ethereum הם מאובטחים, אך הם לא לגמרי אנונימיים. מכיוון שהעסקאות שביצענו מאוחסנות בבלוקצ’יין ציבורי שכל אחד יכול לקבל גישה אליו.

בכל הדילמות הללו, הצורך בכלים לשיפור הפרטיות הפך לחשוב ביותר במערכת האקולוגית של הצפנה. כל העברת ביטקוין מתועדת על בלוקצ’יין או ספר החשבונות הפומבי לחלוטין שלה. זה רק עניין של זמן, כלים ומסירות כדי לבטל את האנונימיות בסופו של דבר את כל עסקאות הביטקוין ואתר. זה נכון שמעקב אחר ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים הם 100% או ככל הנראה 75%. למרבה המזל יש כמה כלים כמו VPN, ארנקי פרטיות של ביטקוין ודפדפני TOR שמבלבלים את הפעילות של המשתמש, ושומרים על פרטיות ואישיות לחלוטין..

למרות זאת, מה אם נגיד לך שייתכן שתוכל לבטל את האנונימיות של כל אחת מהעסקאות שאתה מבצע בביטקוין או באתריום באמצעות המיקסר? הנה מגיע מיקסר הביטקוין. פלטפורמה שנותנת אנונימיות מוחלטת לעסקאות שלך. הם מכניסים מטבעות קריפטוגרפיים לכוס שלהם ומערבבים אותו עם ביטקוין חדש או ETH, מה שהופך את העסקאות שלך לבלתי ניתנות למעקב ובטוח.

קרא Bexplus מציע 100x מינוף מסחר בקריפטו & בונוס הפקדה של 100%

מה הפריצה היא ערבוב מטבעות?

ערבוב מטבעות הוא אסטרטגיה נרחבת לשיפור פרטיות המשתמשים בעסקאות מטבעות קריפטוגרפיים. מערבבים של מטבעות יכולים להיות משמורת או לא משמורת. במקרה של ערבוב משמורן, צרכן המעוניין לשפר את פרטיותו שולח את מטבעותיו “הישנים” לגורם מהימן, אשר לאחר פסק זמן מסוים מחזיר מטבעות “חדשים”. ערבוב שאינו משמורן הוא פעולה דו-שלבית. ראשית, משתמשים המעוניינים לשלב מטבעות מפקידים נפח שווה ערך של ETH, BTC או אסימונים אחרים מכתובת A לחוזה מערבל. הם יכולים למשוך את המטבעות שהופקדו לאחר פרק זמן מוגדר על ידי המשתמש עם עסקת משיכה לכתובת B חדשה.

מדוע עלי להשתמש במיקסר ביטקוין?

מערבי הביטקוין עוזרים לכם לשמור על פרטיותכם. מכיוון שכל עסקה שביצענו ב- BTC או Eth נשמרת בבלוקצ’יין ציבורי. פירוש הדבר שכל מי שיושב בכל מקום בעולם שמכיר את ההיסטוריה הפיננסית שלך יכול לגשת בקלות לכל המידע שלך, כולל הכתובת והחשבונות שבאמצעותם ביצעת עסקאות אחרונות בביטקוין, באת’ריום או בכל מטבע מטבע אחר. הרעיון העיקרי לספר הוא שהדבר מעניק למשתמש יכולת סלקטיבית לשמור על פרטיותו. זה המקום שבו מערבל ביטקוין עוזר לכם לשמור על פרטיות ופטריות. מערבל ביטקוין מקשה על המעקב אחר העסקאות שלך. והכי חשוב, זה לא שומר היסטוריה של העסקאות שלך.

המדריך האולטימטיבי למיקסר הביטקוין

מיקסר ביטקוין עושה את אותו הדבר כמו שהשם נראה כמו. הוא מספק עבודות שירותי ערבוב על ידי הסתרת כל כתובות העסקה השייכות לך. בכל פעם שאתה שולח את מטבעות הביטקוין או האתר שלך לתערובת, הוא מנתק את המטבעות ממך, מערבב אותם עם החנות שלו, ואז סוף סוף שולח את המטבע המעורב לארנק המסופק שלך שאינו ניתן למעקב ולגיטימי בעת ובעונה אחת. כתוצאה מכך קיבלתם את אותם מטבעות, אך זה לא מאפשר לעקוב אחר המטבע אליכם.

אחד היתרונות שיש מיקסר ביטקוין או תערובות אתר הוא שהמטבעות מועברים ישירות לכתובת הארנק שלך. אתה יכול לשמור את הארנק הזה באופן פרטי לבדך. המטבעות בארנק נראים כמעט כשהם ממוקשים לאחרונה מכיוון שהם הגיעו ישירות מהמיקסר. הביטקוין או האת’ר הישנים שלך מאוחסנים בבריכה של מיקסר הביטקוין וכבר אינם שייכים אליך או נחקרים מהם.


קרא כיצד להשתמש באדווה (XRP) להימורים בקריפטו | מדריך למתחיל

הטבות ותכונות

BitcoinMix היא הפלטפורמה הטובה ביותר שיש לערבב את המטבעות שלך. בין אם הביטקוין שלו, Ethereum או litecoin, האתר לגיטימי ומוכן לתת לכם את כל הדרך לערבב את שירותי הערבוב הטובים ביותר שתוכלו לצפות בהם כמו:

  • בראש ובראשונה, מיקסר הביטקוין לא לבקש כל מידע אישי מכל אחד מהמשתמשים בו. מבלי להזין את הדוא”ל או את הפרטים האישיים שלך, תוכל לערבב את המטבעות שלך. זה מקטין את הסיכוי להתחקות אחריך.
  • BitcoinMix.org עומד כרגע בראש כשמדובר בערבוב המטבע שלך. כאשר אתה מערבב את המטבע שלך באתר שלהם, הוא מוודא שאף ארגון או רשות כלשהי לא יוכלו לאתר את העסקה שלך. יש 0% מכל אדם שיכול לשים את ידו על העסקה שלך מכיוון שאין יומנים שנשמרים כאשר אתה מערבב את הקריפטו שלך.
  • בניגוד לפלטפורמות אחרות שגובות עמלות גבוהות בהרבה כמו יותר מ -5% שבדרך כלל גבוהות, מיקסר הביטקוין גובה כ -2.5% עמלות עבור כל עסקה שביצעת..
  • לא רק לביטקוין, אלא שהפלטפורמה מינופה את המשתמשים לערבב גם את מטבע Ethereum מערבל אתריום. השירות זהה גם לאת’ריום וגם לליטקוין. יתר על כן, השירות הוא אוטומטי לחלוטין ואינו מצריך שום סיוע אנושי. כאשר הערבוב נעשה, הוא מסיר לחלוטין את כל המידע הקשור לעסקה ומוגדר כברירת מחדל.

מחשבות אחרונות

ישנם מערבלים רבים של מטבעות שם שמבטיחים את האנונימיות שלך. אבל רובם מבאסים! שוק הקריפטו הוא עצום. יכולות להיות דרכים וחסרונות לא חוקיים רבים של כל תפיסה שאנו עוקבים אחריה או נרצה להיכנס אליה. כפי שנאמר קודם, למיקסר טוב צריך להיות נזילות גבוהה כדי להבטיח שלמטבעות בצד המסירה אין קישור קודם לארנקם והם יהיו הם אנונימיים. כי העיקר שהמערבל מציע.

רוצה ללמוד עוד על כוס ביטקוין. תן לנו דרך לכל מה שאתה צריך לדעת עליו BitcoinMix

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector