הבחירה ממגוון רחב של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים יכולה להיות קשה, במיוחד כשאתה מתחיל רק במסחר. לפעמים סוחרים מקצוענים רוצים לנסות פלטפורמה אחרת יכול להיות בגלל שפרויקט שהם מעריצים מופיע בבורסה. אתה צריך לדעת שהרבה בורסות פונות לסוגים שונים של סוחרים במרחב הקריפטו. זֶה מטבע החליפין סקירה יענה על כל השאלות שלך.

מכיוון שאתה קורא מאמר זה, אני יכול רק להניח שאתה שוקל להשתמש ב- CoinExchange. צורכי המסחר של מרבית הסוחרים סובבים סביב גורמים מסוימים. גורמים אלה כוללים אם הבורסה אמינה או לא, עלות ההפקדה והמשיכה ומספר המטבעות הרשומים בבורסה..

מה זה מטבע החליפין

סקירת מטבע החליפין

CoinExchange הינה פלטפורמת מסחר מקוונת המציעה בעיקר שירותי מסחר קריפטו לקריפטו. הבורסה מתרכזת יותר בפשטות ובתמיכת לקוחות. תמצאו מידע נוסף על מצב האבטחה שלהם בסקירה זו של מטבע החליפין. עם זאת, הבורסה מציעה מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים, בעיקר מטבעות קטנים יותר שבורסות אחרות נמנעות מלרשום. מטבעות נעולים באמצעות מדיניות אחסון קר לצורך אבטחה טובה יותר. הם גם משתמשים באימות 2-FA עבור כל עסקה שמתבצעת בפלטפורמת המסחר. 

לפי השמועות, הבורסה היא פלטפורמת סחר במטבע דיגיטלי אוסטרלי או רומני. צוות ההנהלה שעומד מאחורי הבורסה, שהושק במרץ 2016, אינו ידוע עד כה מכיוון שהם אינם רשומים או מורשים בשום מקום. לכן, קשה לקבוע היכן הוא מבוסס. 

שלא כמו בורסות אחרות, פלטפורמת המסחר מיועדת אך ורק לקריפטוגרפיה. המשמעות היא שלמשתמשים אין אפשרות להפקיד או למשוך בפיאט כמו Poloniex ובורסה אחרת בולטת יותר. תחילה עליך להמיר את הפיאט שלך ל- BTC או לכל אלטקויני אחר בכדי לבצע עסקה בבורסה. אנו נסתכל על פרטים מורכבים אחרים בנושא זה סקירת CoinExchange

מטבעות רשומים ב- CoinExchange

מלבד הביטקוין, מטבע החליפין מציע גם תמיכה במטבעות אלטרנטיביים רבים כמו Dash, Litecoin, Ripple e.t.c. ה דְרִישָׁה שהמטבעות רשומים בבורסה פשוטים. המטבעות ודאי תרמו למדע, לאנושות ולסביבה, המטבעות חייבים להיות חדשניים וגם בעלי ביקוש גבוה. אם המטבעות שלך עומדים באחד הקריטריונים שהוזכרו לעיל, ניתן לרשום אותם בבורסה. 

כיצד להשתמש ב- CoinExchange

כדי להתחיל עסקאות ב- CoinExchange, עליך להיות בטוח שיש לך הכספים שהומרו לקריפטוגרפיה. לאחר ההמרה, אתה יכול עכשיו לשלוח את המטבעות לתוך שלך ארנק CoinExchange כתובת. לאחר מכן, עליך לעבור לדף היתרה בחשבונך כדי להיות בטוח שהוא קיבל אישור מקסימום של 20, אשר תלוי בקריפטו. כמה מטבעות, כמו PAC Global, לוקחים כ -500 אישורים. 

השלב הבא הוא חיפוש המטבעות שתרצו לקנות. אתה יכול לעשות זאת על ידי הזנת חיפוש כללי דרך שדה החיפוש. לאחר שהצלחת לאתר את המטבעות, ברצונך לרכוש, לחץ על הזוג שנבחר, אשר יפנה אותך לספר ההזמנות של זוג הקריפטוגרפים. אם בחרת מחיר בסעיף “הזמנות מכירה”, הזמנת הקנייה תושלם במהירות מכיוון שהמערכת הצליחה למצוא הזמנת מכירה תואמת. העסקאות שלך יעודכנו כמעט באופן מיידי בטייפ הבורסה. 

כמו כן, הרכישה שלך תוצג בדף היתרה בחשבונך. עם זאת, אם ברצונך לבצע הזמנת קנייה באופן ידני, תוכל להקליד את מחירך בשדה הנדרש. השלב הבא הוא לחכות עד שתהיה לך הזמנה תואמת או שמישהו יחליט למכור במחיר שהזנת. 

הפקדה ומשיכה

כפי שכולנו יודעים, CoinExchange אינו מקבל פיאט הן להפקדות והן למשיכות; זה חייב להיות בקריפטו. כדי להתחיל עסקת פיקדון בארנק שלך, עבור לדף היתרה. הדף נמצא בכרטיסייה “החשבון שלי” ואז אתה בוחר את המטבעות שברצונך להפקיד בארנק שלך. פעולה זו לא תיצור באופן אוטומטי כתובת ארנק אישית. יהיה עליך ללחוץ על כפתור “צור כתובת חדשה”, הקשור לחשבון ההחלפה שלך בלבד. כמה מטבעות לוקח קצת זמן להופיע בגלל ההתקפה של 51%. ייתכן שיידרשו עד 500 אישורים לפני שהמטבעות מופיעים בלוח המחוונים שלך. 

המשיכות מ- CoinExchange דומות להליך ההפקדה לעיל; ההבדל היחיד הוא שאתה מושך במקום לבצע הפקדה. לאחר שתלחץ על כפתור הנסיגה, תישלח הודעה לדוא”ל שלך כדי לאשר שהבקשה יזמה על ידך. התוקף של הדוא”ל נמשך רק כ -5 דקות אם אף אחד לא לוחץ על הקישור שפורסם. לאחר שאישרת את המשיכה, אינך יכול לבטל את הבקשה יותר. 

עמלת חילופי מטבעות

דמי החלפת מטבע

מטבע החליפין גובה שיעור אחיד של 0.15% עבור קנייה ומכירה של כל מטבע קריפטוגרפי בפלטפורמה שלהם. בהשוואה לבורסות אחרות, המחירים שלהם די נמוכים. באשר לדמי הפקדה, מטבע החליפין אינה גובה כל תשלום עמלות על מטבעות שהופקדו בבורסה. עם זאת, יש תשלום עבור כל בקשת משיכה בבורסה. למעשה, ה דמי משיכה של CoinExchange עבור BTC הוא 0.00150000 ו- 0.01000000 עבור LTC. 

סקירת CoinExchange: פרטיות ואבטחה

כידוע לכולנו, לביטחון יש חשיבות עליונה בכל הנוגע לקריפטוגרפיה. למעשה, הדבר הראשון שמשתמש פוטנציאלי יחפש עשוי להיות “האם מטבע החליפין בטוח?”עד כדי כך, CoinExchange מגן על משתמשיה באמצעות אימות דו-פקטורי ושומר על כל מטבעות הקריפטו שלה באחסון קר. לפיכך, משתמשים יכולים להיכנס ולהיסוג רק לאחר הזנת קוד חד פעמי לשדה האבטחה הדו-גורמי בבורסה. 

בכל הנוגע לפרטיות, הבורסה אינה מבקשת כל אמצעי זיהוי לבעלי חשבונות. לכן, אין הגבלה על הסכום שמשתמשים יכולים להפקיד או למשוך מהמרכזיה. 

יתרונות מטבע החליפין

 • עמלות נמוכות: פלטפורמת המסחר מציעה עמלה זעומה בהשוואה לבורסות אחרות, וזה יתרון גדול למי שחושש מעלויות בכל סחר. הם גובים 0.15% הן בקנייה והן במכירה של מטבע קריפטוגרפי. למרות שזה לא הכי זול, זה עדיין הרבה פחות יקר מאשר בורסות אחרות שם. 
 • מספר אלטקוינים מרובים: היתרון המשמעותי ביותר של מטבע החליפין הוא העובדה שהם מונים מאות מטבעות קריפטוגרפיים למסחר כפי שהם מאמינים בשוק החופשי. המטבעות הרשומים הם בעיקר מטבעות קטנים, מה שמקל על סוחרים לקנות מטבעות זולים. הם תומכים באסימונים ממטבעות שמקורם בביטקוין / מזלגות ליבה של ביטקוין ונכסי ERC20 / Ethereum. הם תומכים גם בנכסי QRC20 / QTUM ובנכסי רשת קומודו / קומודו על פי המידע שנמצא באתר האינטרנט שלהם.. 
 • ממשק מסחר ידידותי למשתמש: גם אם אתה חדש במסחר בקריפטו, כאשר אתה נכנס לאתר CoinExchange, תמצא שהפלטפורמה קלה לשימוש. ההחלפה אידיאלית הן למתחילים והן למשתמשים שאינם טכניים. בנוסף, לאתר יש ממשק פשוט ומעט צבעים, כך שהוא קל לעיניים.
 • יכולת תרשים: CoinExchange מאפשר לסוחרים לשוחח ביניהם בצורה מאובטחת. זה יאפשר לסוחרים לקרוא מה משתמשים אחרים בקהילת הצפנה אומרים על כל פרויקט מסוים, שיעזור גם בקבלת ההחלטות. למרות שיש יותר טרולים בפורומי הצ’אט הפתוחים מאשר משתמשים אמיתיים, אתה עדיין יכול לבצע ניחושים מחושבים על הפרויקט על ידי קריאת השיחות. 
 • מסחר אנונימי: בעוד שבורסות קריפטוגרפיות אחרות מיושמות בבורסתן מדיניות KYC, אין למטבע החליפין. המשתמשים אינם מתבקשים להגיש דרכון או כל אמצעי זיהוי אחר. אז אתה יכול לקנות ולמכור מטבעות באופן אנונימי. למי שחשוב לו לשמור על פרטיותם, CoinExchange צריכה להיות אחת האפשרויות שלך. 
 • אין דמי הפקדה: חלק מהבורסות מחייבות דמי הפקדה של משתמשים, ולא CoinExchange. דמי משיכה שכיחים יותר ברוב חילופי הצפנה. אך יש המציעים גם דמי פיקדון. העמלה היא לרוב שיעור עמלה אחידה, ללא קשר לסכום שהופקד בבורסה.

חסרונות מטבע החליפין

 • אין מידע על החברה: החשש העיקרי שיש לרוב הסוחרים מול מטבע החליפין הוא שאין מידע על מי יצר את הבורסה. זה דאגה גדולה מכיוון שאם יקרה משהו, כמו סגירת הבורסה, לא יהיה אפשרות לאף כוח ביטחון לעקוב אחריהם או אפילו להחזיר את כספי הסוחרים. 
 • תמיכת לקוחות: חסרון נוסף במסחר ב- CoinExchange הוא שאין תמיכה או מספר טלפון בשידור חי. הדרך היחידה שתוכל להגיע אליהם היא באמצעות גיוס כרטיס. כמו כן, משתמשים רבים התלוננו כי הם פתחו כרטיסים, והם עדיין לא קיבלו תשובה ממרכז התמיכה שלהם. בנוסף, בחלק העזרה יש מידע מוגבל. 
 • אין פיקדונות מט”ח של פיאט: העובדה שלבורסה אין מערכת תשלום יומיומית זמינה המשולבת באתר האינטרנט שלהם היא דגל אדום עבור חלק מהסוחרים. סוחרים רוצים להשתמש בכרטיס החיוב או בחשבון הבנק שלהם כדי להעביר כספים ולסחור כמו כל חילופי קריפטו רשומים. עם זאת, מטבע החליפין אינו מציע הזדמנות כזו להשתמש בפיאט. 
 • כמויות מסחר נמוכות: הבורסה מחזיקה במסחר נמוך. מחזורי המסחר הפופולריים ביותר שלהם הם כמיליון דולר בתקופת מסחר של 24 שעות. בחלק מהמטבעות נפח מסחר הוא כ -10 דולר ביום. זה יכול לגרום למאתגר לקנות ולמכור מטבעות ב- CoinExchange. 
 • קושי טכני: בשנת 2018, הבורסה נאלצה להשתמש בתחום אחר (coinexchange2.com) כאשר השרת שלהם ירד מכיוון שהדומיין בו השתמשו ברשימה השחורה. הם פורסמו ברשימה השחורה כתוצאה מרוב חוויות לקוחות גרועות ותלונות שהופנו למארחי הדומיינים.
 • ביקורות גרועות: אם אתה מבצע חיפוש רגיל בגוגל ב- CoinExchange, תוכל להבחין שיש הרבה חוויות לקויות של לקוחות. מרבית התלונות קשורות להשבתה, עיכוב נסיגה ושירותי לקוחות עלובים.

סקירת מטבע החליפין: מסקנה

בעוד CoinExchange היא פלטפורמה מצוינת למצוא מטבעות קריפטוגרפיים חדשים, לבורסה היה רקורד די גרוע. באותה מידה, חוסר הרגולציה שלה הוא דגל אדום. עם זאת, אם אתה מעדיף להשתמש בבורסה עם מפתח או הנהלה לא ידועים, CoinExchange הוא בשבילך. מהצד השני, CoinExchange מציע פלטפורמת מסחר לסוחרים שמוכנים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים חדשים וזולים. זֶה סקירת CoinExchange בדק את היתרונות והחסרונות של הבורסה. עם זאת חדשות מעניינות נוספות הן שהאתר הודיע ​​כי ייסגר בקרוב. לסוחרים הומלץ למשוך את מטבעותיהם. 

קרא גם:

 • סקירת מטבע מטבעות
 • LATOKEN סקירה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me