Earncrypto.com קיים די הרבה זמן. הפלטפורמה המקורית התחילה ככל הנראה בסוף 2016, ופלטפורמות המדיה החברתית שלהן מגיעות משנת 2017. Earncrypto.com הוא אתר בו תוכלו להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים על ידי השלמת מגוון משימות, בדומה לאתרי תגמולים אחרים כמו Swagbucks. בסקירת Earncrypto זו, נבחן את הפלטפורמה ונבחן האם היא לגיטימית או לא, נראה כיצד היא פועלת וקובע אם זו תרמית או לא..

כל אחד יכול ליצור חשבון ב- Earncrypto, וככל הנראה אנשים רבים קיבלו שכר. עם זאת, לאנשים היו גם בעיות רבות עם תשלומים שהוחמצו ופגומים מצד החברה, וביקורות רבות על Earncrypto רואות באתר הונאה..

בסקירת Earncrypto זו ננסה לאסוף דעות שונות מרחבי האינטרנט כדי לראות אם הפלטפורמה היא תרמית או לא. אין הרבה מקורות רשמיים מאיפה לשאוב מידע, כל כך הרבה ממה שקראת על Earncrypto יגיע מדעת הקהל.

האתר עצמו עדיין בבנייה, ובעמוד אודותינו אין מידע רלוונטי. חוסר המידע הזה הוא מה שהאנשים הכי לוקחים בחשבון בכל מה שקשור לפתיחת חשבון ב- Earncrypto.

הרי האתר, למרות שהוא קל לגלוש ולהבנה, נראה ריק ומיושן משהו, מה שלא מצייר תמונה טובה עבור החברה שמאחוריו. מלבד הדף הראשי שלהם, ישנו חשבון טוויטר משנת 2017 שמתפרסם באופן קבוע במקצת, אך אין חשבונות פייסבוק או אינסטגרם רשמיים.

ערכת המשנה שלהם היא משנת 2013, אך היא לא הייתה פעילה במיוחד ואין לה יותר מ -200 חברים. עם זאת, ישנם שפע פוסטים עם קישורי הפניה וביקורות אשר אכן מספקים מידע מעניין למשתמשים פוטנציאליים בפלטפורמה.

מה זה Earncrypto.com?

הפלטפורמה מזמינה אנשים להשלים משימות קטנות כדי להרוויח קריפטו. משימות אלה עשויות לכלול צפייה בסרטונים, מענה על סקרים, לחיצה על פרסומות והורדת אפליקציות. החברה גם מפרסמת עבודות הזנת נתונים קטנות ועסקאות קריפטו שמשתמשים יכולים להשלים לקבלת תגמולים נוספים.

אתה יכול לממש את המטבע הקריפטוגרפי בארנק האישי שלך או להחליף אותו. על פי האתר הרשמי, הפלטפורמה מציעה סכומי השתכרות ללא הגבלה ביותר ממאה מטבעות. תוכנית זו היא שהופכת אותה לאטרקטיבית למשתמשים, ואחד משורות התגים שלהם מתאר את פעולתם הרבה יותר טובה מכרייה.

מכל המשימות הזמינות, הורדת אפליקציות עשויה להניב את המספר הגבוה ביותר של תגמולים בודדים. עם זאת, עליך גם לבצע משימות שונות בתוך היישומים שאתה מוריד, כדי לייצר פעילות. זה הופך את הזמן שאתה מבזבז על התגמול הזה להרבה יותר גבוה מצפייה בתוכן וידאו, מה שמקנה פחות נקודות באופן משמעותי.

האתר לא רק מבטיח לך תגמולים בקריפטו, אלא הוא גם מלמד אנשים לפתוח ולתחזק ארנק. עם זאת, אין מדריכים ניכרים שאפשר לעקוב אחריהם בעת השימוש בפלטפורמה עצמה. פיסת המידע היחידה שתקבל בעת יצירת החשבון היא שכל נקודה שנצברה באתר מתורגמת ל 0.0000009 ביטקוין.


אתה יכול להגדיר את המטבע המועדף עליך בפרופיל שלך, כאשר הביטקוין הוא מטבע ברירת המחדל עבור משתמשים חדשים. מלבד זאת, תוכלו לקבל תגמולים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו DogeCoin, Dash, Ethereum, IOTA, LiteCoin, Monero, Ripple ו- ZCash. למעשה, רבים מהמשתמשים האחרונים מדווחים על פלטפורמה זו מקורם ב- DogeCoin subreddit.

שיקולים אחרים למשתמשים: משיכת הנקודות שלך לקריפטוגרפיה כרוכה בתשלום, בדרך כלל כמה נקודות. דמי המינימום יורדים כאשר אתה מקשר את חשבון ה- PayPal שלך, אך לא בהרבה.

סקירת Earncrypto: Legit or Scam?

השאלה הראשונה שתמצא בכל ביקורת Earncrypto האחרונה. כשאתה מסתכל על זה בפעם הראשונה, פלטפורמת Earncrypto לא מניפה מייד דגלים אדומים. לאתר יש אישור DDoS שעליך לעבור, אך זה כשלעצמו אינו דבר רע. אתרים רבים אחרים עם מטרות דומות עושים זאת גם כן.

לאתר אין עותקים פגומים או דפים שאינם פועלים, מה שיהוו אינדיקטורים טובים יותר להונאה. הוא אינו בנוי בצורה גרועה, מלבד ממשק המשתמש הפשוט שלו. הדבר היחיד שחסר בפרופיל שלך הוא ערוץ תמיכה, שאכן עורר חשש בקרב המשתמשים. עם זאת, יש תמיכה באמצעות דוא”ל בתחתית דף הבית. מחיקת החשבון שלך היא גם מאוד קלה, ויש קישור ישיר בהגדרות הפרופיל שלך.

מאפיינים אלה מוסיפים את המסקנה אליה הגיעו חוות דעת הלקוחות העדכניות ביותר שנכללו בביקורת Earncrypto זו: פלטפורמת העבודה של האתר היא לגיטימית, אך יתכן שהם לא יוכלו להתמודד עם בסיס המשתמשים שלהם טוב מאוד. זה לא אומר שמשתמשים אשמים, אלא שבאתר יכולות להיות כמה בעיות פנימיות שמובילות לכך שאנשים לא יקבלו את תגמולי הקריפטו שלהם..

האם יש ביקורות טובות על Earncrypto?

אם תחפש באינטרנט עדיין תראה הרבה פוסטים המפרסמים Earncrypto.com, אך רובם יהיו אנשים המציעים קישורי הפניה. נראה שרוב האנשים מרוויחים את מרבית הנקודות שלהם על ידי שיתוף הקישורים שלהם או צפייה בסרטונים. זה עשוי להוות בעיה עבור מדינות מסוימות, מכיוון שהסרטונים אינם זמינים לצפייה ברחבי העולם.

Earncrypto מאפשר גם רק חשבון אחד לכל מכשיר, IP או משק בית. המפרסמים שלהם גם הציבו כמה תקנות כדי למנוע שליחת אותה מודעה פעמיים לאותו משתמש. כשמוסיפים לבעיה זו את בעיית הסקר, נראה כי הקמת חשבון היא השקעה גרועה.

אם יש לך הרבה זמן פנוי, אולי תהיה לך חוויה טובה יותר, אבל יש הרבה מחסומים עבור מישהו שמעוניין להרוויח קריפטו. ל- Earncrypto אין אפליקציה לנייד לאנדרואיד ולא ל- iOS, מה שמשמעותו כרגע רק להשתמש במחשב הנייד או בשולחן העבודה כאמצעי להרוויח. מכיוון שפלטפורמות ה- PTC האחרונות (אפילו Swagbucks) כבר עברו ליישומים ניידים, הדבר משאיר את Earncrypto הרחק מאחור מבחינת הפיתוח..

האם אתה יכול להרוויח ביטקוין מסקרים ב- Earncrypto?

תשובה קצרה, כן. אתה יכול להגיש בקשה למענה על סקרים המשלמים נקודות, ותאוריה ניתן להחליף נקודות אלה עבור ביטקוין. לא נראה שיש בעיה עם החלק הזה. הבעיה עשויה להיות האם בר מזלכם שלא חווים בעיות בעת השימוש בפלטפורמה. רוב המשתמשים ממליצים להתרחק מהורדת אפליקציות מכיוון שרבים מהם כוללים תוכנות זדוניות.

ישנם גם פריצות Earncrypto רבות שאנשים פרסמו לפני כמה שנים, אם כי קשה למצוא מידע כלשהו עליהם. לא היו עדכונים רשמיים של Earncrypto גם בעניין זה.

כמו כן, אם אתה חושב כיצד להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים, ייתכן שסקרים אינם האפשרות הטובה ביותר שלך. רוב המשתמשים מגלים כי השלמת סקרים אלה עלולה להיות זמן רב מאוד. הדיווחים האחרונים מצביעים על בין 5 ל -30 דקות לכל סקר. זה מעלה גם את החשש שלא להתקבל לסקרים. מקומות אחרים כמו Swagbucks, שוב, סובלים גם מהנושא הזה.

כמו כן, כפי שניתן לראות בתמונה למטה, יהיה עליכם למלא שאלון לפני הסקר. זה נפוץ במקומות שמציעים לך את האפשרות לענות על סקרים. אתה מזין את המידע האישי שלך והמערכת בוחרת סקרים שעשויים להיות קשורים לך באופן אישי.

כיצד לענות על השאלון לפני הסקר

עליכם למסור מידע כמו מצב משפחתי, נתונים משפחתיים, מוצא אתני וכתובת. האתר מבקש שתענה על השאלות בכנות, וציין כי שותפי הסקר עשויים לשאול את אותן השאלות לפני שהם נותנים גישה לסקר. אם התשובות שלך אינן תואמות, הן יכולות לפסול אותך מהסקר.

עם זאת, בסקירת Earncrypto זו, זה לא יהיה הוגן אם לא נגלה שמשתמשים מזייפים מידע זה כל הזמן. למעשה, אולי תמצאו מדריכים מקוונים שיעידו לכם כיצד לענות. על ידי יצירת פרסונה מקוונת עם תכונות מסוימות, אנשים רבים מאמינים שתוכל לשחק את המערכת לסקרים נוספים. כמובן שהעדויות לעבודה בשיטות אלה הן שמועות.

אנשים ממדינות אחרות עשויים גם להתקשות לענות על סקרים, למרות ש- Earncrypto.com מקבל את כל המדינות. יש גרסה ספרדית לשאלון, כך ששפות אחרות עשויות להיות זמינות.

עם זאת, רוב הסקרים, כפי שדווחו על ידי משתמשים, פונים במידה רבה לאמריקאים. זה עשוי להוות מכשול תרבותי עבור אנשים מסוימים, מה שעלול להוביל לסקרים מוכחשים יותר.

דרכים אחרות להרוויח כסף ב- Earncrypto.com

סקירת Earncrypto זו לא תהיה שלמה אם לא נבדוק את כל הדרכים בהן תוכלו להרוויח בפלטפורמה, אז בואו נסתכל על כל האפשרויות ש- Earncrypto מציע להשיג נקודות. תוכל לגשת אליהם בתפריט הראשי שלך.

1. להרוויח הצעות

האפשרות הראשונה שתיתקל בה היא החלק להרוויח הצעות. יהיה עליך למלא את שאלון הסקר כדי לקבל גישה. לאחר מכן, תקבל קוד בדוא”ל שאתה צריך להזין כדי להתחיל להרוויח. עליך גם להשבית את AdBlock שלך, כפי שהיית עושה באתרי תגמולים אחרים.

החלק הרוויח הצעות עובד כאזור העיקרי להשגת נקודות מבלי לסנן לפי המשימה. ישנן תשע משימות ‘קירות מציעים’ אליהם תוכלו לגשת, עם שלוש הראשונות המסומנות בזהב, כסף וברונזה כקירות המוצעים העליונים. אלה הם Wannads (מקום ראשון), OfferToro (שני) ו- AdWall (שלישי).

יצרנו חשבון מבחן וענינו על השאלון באנגלית ובספרדית. באמצעות אותן תשובות בשני השאלונים יצרנו פרופיל לחיפוש סקרים. הייתה רק תוצאה אחת, כפי שניתן לראות בתמונה למטה. כשירות לאותו סקר ועונה עליו מעניקה 18 נקודות לחלוטין.

סקרי earncrypto

2. עבודות מלאות

מלבד החלק להרוויח הצעות, אתה יכול גם להגיש מועמדות למשרות מלאות. משתמשים מהפלטפורמה יוצרים עבודות אלה, כך שאין הרבה מהם זמינים. אתה יכול ליצור עבודות משלך כדי להרוויח קריפטו באמצעות קישורי הפניה, אך תצטרך להיות בר מזל למצוא משרות שפורסמו. מכיוון שהביקוש כה נמוך, משתמשים חוטפים אותם מהר מאוד.

משרות earncrypto

3. הזנת נתונים

עליך להשלים הדרכה קצרה כדי להיכנס למקטע הזנת נתונים. Earncrypto משתמש בממשק משתמש שנקרא Type is Money. על פי האתר הרשמי, רוב המשרות בפלטפורמה זו זמינות בין השעות 22: 00-19: 00.

השלמת ההדרכה מובילה אותך למסך הראשי, שם תזין כמה פיסות טקסט קטנות. הם בדרך כלל שמות, כתובות ופיסות מידע אישי אחרות. אתה מרוויח PP עבור כל קלט נכון שאתה מבצע, אך PP אינו זהה לנקודות Earncrypto. PP עובד רק במקטע הזנת נתונים, ו- 200 PP שווה לנקודת Earncrypto אחת, או 0.0000010 BTC.

הזנת נתונים של earncrypto

Earncrypto משלמת למשתמשים פעם ביום עבור כל הפעילויות שהם מסיימים יום קודם. הם משלמים להם בשעה 15:00 אחר הצהריים עבור הפעילות שנעשתה בין השעות 12: 00-15: 00, כפי שאתה יכול לראות באתר הרשמי שלהם. משתמשים יכולים להרוויח ביטקוין מבלי להגיע ל -200 PP, עם זאת. האתר ישלם להם כל עוד הם מרוויחים יותר מ -10 PP ביום אחד.

פלטפורמה זו עשויה להיראות מבלבלת עבור משתמשים מסוימים: היא נראית פשטנית בדיוק כמו שאר האתר. יש לה אפילו כמה שגיאות כתיב בעותק שלה, אבל מערכת ההשתכרות שלהם ב- PP עובדת, ואתה יכול לראות את היתרה שלך בכל פעם שאתה לוחץ על סיום בפינה השמאלית העליונה. זה מסתיים בפגישה ואתה יכול לעשות את זה מתי שאתה רוצה.

4. משימות הקהל

אפשרות זו מיועדת למשימות כלליות שאינן קשורות להזנת נתונים. הם יכולים להשיג את עבודתם משלושה מקורות: SuperRewards, Wannads ו- Personally. עליכם ליצור חשבון SuperRewards כדי לגשת למשימות שלהם, ועליכם למלא את השאלון כדי לראות את אלו מ- Wannads.

באופן אישי מציע אותן אפשרויות כמו מתי נכנסים לראשונה ל- Earncrypto: אתה יכול להשתמש בהם כדי לענות על סקרים, לפתוח חשבונות לנקודות ולהוריד אפליקציות. התגמול שלהם נראה גבוה בהשוואה ל- SuperRewads ו- Wannads, ויש הרבה משימות שזמינות.

להרוויח משימות לבדיקת קריפטו

מסקנת סקירת Earncrypto

יש צורך במידע נוסף על פלטפורמה זו. רוב מה שהמשתמשים רואים כרגע מגיע משדרות ציבוריות כמו Reddit. לפלטפורמת Earncrypto יש רק את צד המשתמש שלה בכל מה שקשור לתביעות שנויות במחלוקת. ערוץ התמיכה הרשמי סומן כלא אמין, אך חלק מהמשתמשים האחרים לא מדווחים על בעיות כלל בפלטפורמה.

מכיוון שזו המציאות הנוכחית עם Earncrypto, המשתמשים צריכים להיזהר מההבטחות שהעניקה הפלטפורמה. המילה “חינם” יכולה לתרגם לשעות עבודה. די קל להיפסל מסקרים, גם אם משתמשים בונים פרסונה מקוונת שמקנה להם אפשרויות סקר רבות יותר..

Earncrypto משווה השוואות רבות עם Coinbase, מקום מפלט נוסף לאנשים המעוניינים להרוויח “קריפטוגרפיה בחינם”. עם זאת, המשתמשים עשויים להסתכל טוב יותר על Coinbase ושיטות כניסה אחרות להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים כדי למנוע בעיות.

ל- Coinbase יש רקורד טוב יותר בכל הנוגע ללמד קריפטו למשתמשיה. כפי שהצהרנו קודם, Earncrypto מפרסם גם חינוך במטבעות קריפטוגרפיים עבור המשתמשים בו, אך אין משאבים זמינים (נכון לשנת 2019).

כרגע דעת הקהל מניעה את רוב הדברים שדנו זה עתה בסקירת Earncrypto זו, אך מרביתם הם משנת 2018, ואחרים משתרעים מאחור כמו 2015. אלא אם כן ביקורות השטח הנוחות יותר אינן יכולות לצייר תמונה טובה מאוד על ערכה. כפלטפורמה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector