השימוש היומיומי ב- Cryptocurrency הפך לאישי יותר ככל שהשימושים המרכזיים גדלים באופן דרמטי. וככזה, הצורך במעורבות אישית יותר בניהול הנכסים הדיגיטליים גובר. עם זאת, ישנם רק כמה ארנקים או בורסות שם שמעניקים למשתמשים את הגמישות לטפל בתיק הנכסים הדיגיטליים שלהם ללא פשרות משמעותיות בין אבטחה ונזילות. כאן נבצע סקירה של Evercoin כדי להציג כמה מהתכונות שמבליטות את הפלטפורמה ולספק תובנה לגבי בטיחותה..

סקירת evercoin

עד כה, משתמשי מטבעות קריפטוגרפיים יידרשו להשתמש בארנקים שונים עבור נכסים שונים, דבר שיכול להיות מסורבל לניהול. נוסף על כך, הצורך להחליף נכס אחד בשני יכול להיות משימה עלייה למדי במקרים רבים; נניח לדוגמא, לבוב ואליס יש עסקה שתנהל ביניהם ובוב מבקש נכס ספציפי שאליס אינה מחזיקה כרגע, היא תצטרך להשתמש בבורסה כדי להמיר את כל הנכס שיש לה לנכס היחסי של בוב.

הבעיה הנפוצה בדוגמה שלעיל היא הצורך להתמודד עם דמי חליפין, עמלות עסקאות של בלוקצ’יין, זמן אישור בלוקצ’יין, עיכובים של KYC (במידת הצורך, בהנחה שאליס אין כרגע חשבון עם חילופי ריבית), שערי חליפין ו סוף סוף הזמן שלוקח לכל התהליך. זה יכול להפוך את השימוש ב- cryptocurrency למדי לא מושך. עם זאת, בדומה לאוורקוין, המכשול בניהול והעברת נכסים דיגיטליים בקרב עמיתים מצטמצם מאוד.

מה זה אוורקוין?

מה זה evercoin

תהיתי אי פעם כיצד הפך Coinbase לאפליקציה לתושבי ארה”ב בכל הקשור לשימוש בקריפטו. העובדה היא שזה הקל על רוב משתמשי המטבעות הקריפטוגרפיים לנהל, לסחור או להעביר את הנכסים הדיגיטליים שלהם בכמה צעדים פשוטים, עם זאת, הוא תומך רק בכמה נכסים ומחזיק במפתחות הפרטיים לכספי המשתמש, ובכך לוקח את השליטה המשתמש.

מלבד Coinbase, ישנם מספר ארנקים אחרים של מטבעות קריפטוגרפים שם בחוץ, אך רק כמה מהם עם התכונות הנמצאות ב- פלטפורמת Evercoin. אז מה זה אברקוין, אפשר לשאול, במיוחד כאשר תומכים כמו גומי קריפטוס קפיטל, רוג’ר ור, רוס מייסון, מארק פלורי, ג’ון פיגוט, אימאן פוליס, גייסו לאחרונה מיליון דולר כדי לתמוך בפיתוח הפלטפורמה? בסקירה זו של Evercoin אנו מקווים לבחון מה הופך את הפלטפורמה לעניין עבור שמות גדולים בתעשיית הקריפטו.

אוורקוין הוא תוצר של עמק הסיליקון, כזה שיכול להיחשב כהכלאה של ארנק המציעה שירותים של חילופי מטבעות וארנק שאינו משמורן. הוא הוקם בשנת 2017 על ידי טליפ אוזטורק יחד עם 5 חברי צוות אחרים. נאמר כי טליפ מימש את ניסיונו ביצירת Hazelcast – מאגר מידע פתוח עם זיכרון קוד פתוח הפופולרי בקרב מוסדות פיננסיים רבים – לפיתוח אפליקציית Evercoin, לאחר שראה עד כמה משבש הפוטנציאל של טכנולוגיות קוד פתוח בשילוב עם טכנולוגיות מבוזרות.

פלטפורמת Evercoin מאפשרת לכאורה למשתמשים לשלוט על הנכסים הדיגיטליים שלהם בדרכים. נכון לעכשיו, ניתן לגשת אליו באמצעות אפליקציית אנדרואיד או iOS. הפלטפורמה מבקשת להתחרות בבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם בפלטפורמות משמורת כדי לספק את החוויה המקסימלית ביותר למשתמש הקריפטוגרפי בדרכים.

אפליקציית Evercoin

לאפליקציית Evercoin יש עיצוב ירוק אלגנטי המציע שוק, ארנק, חילופי קריפטו לקריפטו בזמן אמת ויומן פעילויות המאפשר למשתמש לנווט בצורה חלקה בהיסטוריית השימוש שלהם. האפליקציה כוללת גם מערכת תמיכה בתוך האפליקציה שמאפשרת למשתמש לתקשר עם התמיכה הטכנולוגית בפלטפורמה במידה ויתקלו בקשיים כלשהם בעת ניהול נכסיהם..

התקן את Evercoin ב- iOS

התקן את Evercoin ב- iOS

נכון למועד כתיבת סקירה זו של Evercoin, האפליקציה תומכת כיום בכ -19 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל:


 • מטבע דולר (USDC)
 • ביטקוין (BTC)
 • אתריום (ETH)
 • ליטקוין (LTC)
 • אדווה (XRP)
 • EOS (EOS)
 • מזומן ביטקוין (BCH)
 • Bitcoin SV (BSV)
 • מקף (DASH)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • מונרו (XMR)
 • Zcash (ZEC)
 • זהב ביטקוין (BTG)
 • Dogecoin (DOGE)
 • הוכרז (DCR)
 • Qtum (QTUM)
 • BitTorrent (BTT)
 • Digibyte (DGB)
 • TRON (TRX)

הפלטפורמה גם הבטיחה להוסיף תמיכה לעוד אסימוני ERC-20.

סקירת Evercoin: המקצוענים

הדבר הראשון שבולט הוא שהאפליקציה היא ארנק שאינו שמירה המאפשר למשתמשים להיות בשליטה בכספים שלהם בזמן שהם שולטים במפתח הפרטי..

הפלטפורמה מבטלת את מכשול ההרשמה, ולעתים קרובות מגבילה את רוב המשתמשים שאינם רוצים לשתף את הנתונים הפרטיים שלהם עם מרכזיות. במילים אחרות, משתמשים יכולים להשתמש בשירות הפלטפורמה בדרכים, שכן הוא נועד לספק רמה מסוימת של אנונימיות. עם זאת, יש מגבלות חשבון שניתן לבטל את הנעילה רק לאחר ניקוי רמות KYC.

שלא כמו רוב חילופי המטבעות או שירותי הארנק שמבקשים רישום ואימות זהות לפני השימוש בשירותים בפלטפורמה, אפליקציית Evercoin מאפשרת למשתמשים להשתמש בשירות עם ההורדה מבלי לעבור את הכאב של המתנה לרישום שלהם או ל- KYC. תהליך האימות יסתיים.

מאפיין חשוב נוסף הוא צו הגבלה, אפשרות המאפשרת למשתמשים לקבוע באיזה מחיר צריך לסחור נכס אם מחיר השוק הנוכחי אינו שלילי, כמו לקנות נמוך ולמכור גבוה, דרך מגניבה להרוויח במפרש תנודתי. תכונה זו היא מצרך נדיר ברוב הארנקים הניידים ובהחלט מייחדת את הארנק ההיברידי הזה.

סוחרים יכולים לנצל את תכונת התרעת המחירים כדי לאפשר להם לעקוב אחר שינויים במחיר במקום לבהות כל היום בתרשים. תמיכה חיה בתוך האפליקציה המאפשרת למשתמשים לתקשר את הבעיות שלהם בזמן אמת, ולא בהכרח צורך לצאת מהאפליקציה.

סקירת Evercoin: החסרונות

מבנה העמלות אינו מפורש היטב, מכיוון שעמלות החליפין מתמחרות לעיתים קרובות בתעריפים בזמן החלפת נכסים, ואי הבנה של מתחילים בעולם הקריפטו יכולה להיות פיצוי עצום. אחרי הכל, מי רוצה לשלם עמלות גבוהות יותר? אף אחד!

הכיבוי השני עשוי להיות העובדה שיש שערים מוגבלים להמרה בין פיאט לקריפטו. לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות פיאט (דולר ארה”ב) נגיש כעת רק עשר מדינות בארה”ב על ידי חיבור הפיקדון הבנקאי של המשתמש. למרות שהפלטפורמה מבטיחה לפרוס בנקים נוספים בעתיד, עם זאת, זה יכול בינתיים לשלוח משתמשים לפלטפורמות אחרות לקנות את הנכסים שלהם ואז לחזור ולאחסן באפליקציית Evercoin – קצת יותר מדי טרחה..

האם אברקוין בטוח?

כחלק מהאתגרים הגדולים בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים – למרות ההבטחה לביזור, והאפשרות האינסופית לבצע פעולות בצורה חלקה יותר ועמלות נמוכות יותר ממערכות פיננסיות מכהנות; האבטחה והשליטה בנכסים דיגיטליים בבורסת מטבעות קריפטוגרפית תמיד דאגה למשתמשים הנוכחיים והרתעה עצומה גם למשתמשים חדשים..

לפני התלהבות אפליקציות הארנק הסלולרי או הארנקים הקשיחים, מרבית בעלי המטבעות הקריפטוגרפיים נאלצו לסמוך על חילופי הצפנה שיחזיקו את כספם והדבר בא עם הרבה בעיות מכיוון שהוא חושף את המשתמש לסיכונים כמו אובדן כספים באמצעות פריצה או אולי בשל לחוסר נזילות. לכן, כל משמורת או שירות חילופי מטבעות צריכים לעמוד בתקן מסוים כדי להיחשב בטוח לשימוש.

אז, האם Evercoin בטוח לשימוש? לאחר שעברנו סקירה זו של Evercoin, הדרך הטובה ביותר לקבוע זאת בוודאות היא לשקול מה מציעה הפלטפורמה ואז להתאים אותם לחוויות משתמש בזמן אמת, שעשויות להיות המדד המושלם להדגשת נקודות החוזק או החולשה של הפלטפורמה..

גרסת ה- iOS של האפליקציה זכתה לשבחים רבים עם דירוג של 4.7 מתוך 5 מתוך דירוגים של 2.6k ב- Apple App Store. בפלטפורמת אנדרואיד, דירוג ממוצע של 4.0 מתוך 5 מתוך 132 ביקורות, עם רק כמה תלונות על באגים שהתמיכה פנתה אליהם יכול להיות מתוקן על ידי עדכון האפליקציה, ואחרים גם התלוננו על אובדן כספים בגלל עמלות גבוהות, אולי בגלל חוסר בהירות לגבי אופן פעולתו של מבנה האגרות בפלטפורמה.

פסק דין כולל

ממשק משתמש: ידידותי ונוח לשימוש.

אבטחת כספים: המשתמשים הם בעלי השליטה במפתח הפרטי.

נְזִילוּת: נעשה שימוש במילוי הזמנה מיידי, למעט פונקציית הזמנת הגבלה.

תמיכה: תמיכה חיה ואקטיבית.

דרישות KYC: כן, לעסקאות גבוהות יותר.

מגבלות עסקה:

 • ברמה 1, החלף 0 $ ליום
 • ברמה 2, החלף 100,000 $ ליום; בנק רוכש 1,000 דולר לשבוע; משיכות בנק 1,000 דולר ליום [נדרש אימות מזהה].

עמלות אברקוין: העמלה משולבת בשער החליפין ונעה בין 0.5-0.8% מהעסקה.

קרא עוד: כיצד לקנות קריפטו באמצעות דולר ארה”ב

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector