בסקירת Freewallet זו נעריך את ארנקי הצפנה הידועים לשמצה על פי קריטריונים כגון; תכונות, עמלות, אבטחה, מפת דרכים ועוד ועוד …

עם זאת, בואו נקפוץ לתוכו!

מה זה Freewallet?

Freewallet הוא ארנק מטבעות דיגיטליים נתמכים באינטרנט, iOS ואנדרואיד, שנבנה לאחסון וניהול מטבעות קריפטוגרפיים מרובים נתמכים וגם עם בורסה מובנית שפותחה על ידי Freewallet, מפתח טאלין, אסטוניה וניתן לגשת אליה באופן מקוון ב- freewallet. org.

Freewallet הוא בין הבודדים במשפחת הארנקים שהתחילו את ארנקי המטבעות הראשונים בסלולר, עם החלפת קריפטו מובנית ואחסון קר..

Freewallet מיועד למשתמשי קריפטו וסוחרים. הוא שוחרר לראשונה בינואר 2016 בטאלין, אסטוניה. צוות Freewallet יצר לראשונה ארנק שקראו לו “ארנק FantomCoin”, בו השתמשו כדי לבחון את יכולתם הטכנולוגית, יכולת ההסתגלות והסטנדרטים שלהם, וכן כדי לסייע בהפחתת הסיכון לציפורים הראשונות..

לאחר המבחן, צוות Freewallet המשיך ליצור כמה ארנקים למטבעות קריפטוגרפיים פופולריים ואז השיק ארנקים בודדים למטבעות כמו ביטקוין, מונרו, ליטקוין, דוגקוין, את’ריום וכו ‘. הם גם השיקו את ארנק Freewallet הרב-מטבעי, את Freewallet Lite ואת הארנק Freewallet Tokens עבור אסימונים מבוססי בלוקצ’יין Ethereum..

היסטוריית פיתוח ארנקים חופשיים:

נכון לתחילת 2016, ארנק Ethereum של Freewallet דורג במקום הראשון בגוגל פליי. ואז, ביולי 2016, אישרה אפל שמדובר בארנקים של ביטקוין, מונרו ואת’רום ופרסמה אותם בחנות האפליקציות של iOS. Freewallet עבר כמה שדרוגים ורשם הרבה אבני דרך והצלחות בפיתוח.

Freewallet היה צוות הארנק הראשון שתכנן ארנק ביטקוין מזומן ספציפי (BCH) עבור אנדרואיד ו- iOS וארנק ביטקוין זהב (BTG) ספציפי למשתמשי אנדרואיד. עד שנת 2017, צוות Freewallet השיק את גרסת האינטרנט של אפליקציית הארנק הרב-מטבעית של Freewallet ובשנת 2018, הארנקים של Freewallet, באופן כללי, דורגו במקום השלישי בקטגוריית “הארנקים המקוונים הפופולריים ביותר” לאנדרואיד..

כמו כן, בשנת 2018, צוות Freewallet השיק את ארנק ה- TRON (TRX) הספציפי הראשון לאנדרואיד מיד לאחר פרסום הגירת המערכת האקולוגית הבלוקצ’יין הבלתי-תלויה של TRON. באותה שנת 2018, Freewallet רשם פרויקט רשמי של תווית לבנה בשם “Multiwallet”.

באותה תקופה, ל- Freewallet היה שיא של 23,583 הורדות APK ל- Freewallet על בסיס חודשי.

מה כלול ב- Freewallet?


סקירה על Freewallet אמורה להיות מסוגלת להתחיל במה שנכלל;

התוספות העיקריות הכלולות באוסף ארנקי ה- Freewallet הן נוכחותם של מרכזיה מובנית, אחסון קר יעיל, דף אישי להפקדות וקל להכיר את התכונה, מבלי לגרום למשתמשים לדאוג לעצמם לגבי מאפיינים טכניים ספציפיים שונים ומורכבים. הגדרות.

למשפחת ה- Freewallet יש מגוון רחב, החל מארנק הקריפטו הרב-מטבעי שלה ועד ארנקי המטבע היחיד שלה עבור Ethereum, Monero, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Bitcoin Cash ABC, TRON, Bitcoin Gold, וגם Tether..

מגוון הארנקים המאוחסנים על ידי Freewallet כולל את הארנק הרב-מטבעי האינטרנט שלו, זה APK ו- iOS רב-מטבעי APK ל- Android, 22 ארנקים במטבע יחיד לאנדרואיד ו- 8 ארנקים במטבע יחיד ל- iOS..

הארנק הרב-מטבעי של ה- Freewallet תומך בלמעלה מ -30 מטבעות דיגיטליים שניתן לאחסן, להעביר ולהחליף. יש לו תכונות של ארנקים של מטבעות חד-פעמיים ועוד, הכוללים את נקודות השיא של המטבעות שנמצאים במסלול המהיר בכל מה שקשור לצמיחה בכל רגע מסוים, והיא מראה גם את הארנקים הפעילים של המשתמש ב’מועדפים ‘.

ל- Freewallet יש גם את ארנק ה- Token שלו, המיועד במיוחד לאסימונים שנבנו תחת המערכת האקולוגית של Ethereum blockchain. הוא מקבל, מאחסן ומעביר אסימונים מבוססי אתריום. ארנק Token זה תומך בלמעלה מ -350 אסימונים של ERC20, וכמובן גם כולל את’ריום. כרגע הוא זמין רק למשתמשי Android.

יש גם את Freewallet Lite, שנבנה על ידי צוות Freewallet. ברור שארנק זה הגיע לאחר הביקורות השליליות השונות על כך ש- Freewallet היה ארנק משמור שמאכלס את המפתחות הפרטיים של המשתמשים. ארנק זה מבטיח שנוצרת כתובת חדשה לכל עסקה באופן אוטומטי, יתרתם הכוללת ופעילות העסקה קשה למעקב. זהו ארנק דטרמיניסטי היררכי שאינו דורש הרשמה, יש בו אנונימיות מוחלטת, אחסון מפתח פרטי בשליטת הלקוח ופרטיות של 100%. פיתוח זה הוא הישג עצום אחד שעשה צוות Freewallet. ה- Freewallet Lite תומך כיום באסימונים של Bitcoin, Ethereum ו- ERC20 והוא זמין גם למשתמשי Android ו- iOS..

שותפים לארנקים חופשיים:

כחלק מהפיתוח והשדרוגים שלה, וכמובן כדי לאפשר תמיכה במטבעות פופולריים נוספים עם הזמן, Freewallet נכנסה לשותפויות שונות עם מטבעות מובילים שונים, פרויקטים קריפטו / דיגיטליים וחברות פיננסיות כמו Bankex, MinerGate, Digibyte, KIN, NUT , EOSDT ו- Wallet Wallet, רק כדי להזכיר כמה.

שותפים לבדיקת הארנק החופשי

סקירת ארנקים חופשיים: תכונות

ל- Freewallet כמשפחה יש כמה מאפיינים שניתן לזהות ביניהם, אשר בולטים אותם בהשוואה לארנקים אחרים, הם כוללים;

אפשרות לקנות מטבעות נתמכים באמצעות כרטיס אשראי.

רכישת כרטיס אשראי לבדיקת ארנק חופשי

  • ניתן למלא טלפון משולם מראש באמצעות bitcoin ישירות מ- Freewallet
  • נוכחות של ארבע אפשרויות עמלה שונות בעת העברת ביטקוין ומטבעות אחרים
  • זמינות של 13 מאפייני שפה שונים, כולל אנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית, רוסית, איטלקית וסינית פשוטה
  • עסקאות מיידיות ללא תשלום בין משתמשי Freewallet

סקירה על הארנק החופשי: עמלות

קשה למצוא מידע אגרות רב ב- Freewallet. על פניו, הכל חופשי לשימוש. ללא דמי הרשמה, מנוי או פריסה רבה בשערי החליפין.

דמי ארנקים חופשיים הם לא פחות משמעותיים. זה מגיע עם דמי ברירת מחדל עבור כל אפשרות שכר טרחה, תלוי בדחיפות ההעברה שמשתנה ברגע שנזקף הסכום שיועבר. יש לה את טווחי העמלות נמוכים, רגילים, מהירים ודחופים.

העמלה שנגבית בכל טווח אפשרויות עמלה תלויה אך ורק בכמות העסקה ובעומס הרשת הנוכחי. אפשרות ברירת המחדל לדמי ברירת המחדל נשארת במצב “רגיל”.

הפונקציה של הצורך לבחור בין טווחי אפשרויות עמלה שונים נותנת לך את הנוחות לווסת את מהירות עסקת המטבע הדיגיטלי שלך בעצמך.

האם ארנק חופשי בטוח?

היה עונה שכן. מעולם לא היה ל- Freewallet שיא אבטחה שלילי. הצוות מבטיח את בטיחות כספי המשתמשים והציב תכונות אבטחה שונות כדי לאפשר זאת, הכוללים;

  • נוכחות קוד PIN ומזהה מגע.
  • אימות פעיל של 2 גורמים.
  • רב-אותות עסקאות לפני אישורים.
  • אחסון קר לכספים.
  • אפשרות לסקור באופן קבוע את כל ההפעלות המחוברות ולהפסיק את הפעולות הלא מוכרות.
  • נוכחות מגבלות העסקה במשיכות, הניתנות להתאמה אישית על ידי המשתמש.

האם Freewallet הוא ארנק הצפנה הטוב ביותר?

ייתכן ש- Freewallet לא ידורג כארנק הקריפטו הטוב ביותר, אך בהתאם לתכונותיו, ההיסטוריה והביקורות שלו, הוא בולט כארנק קריפטו יוצא מן הכלל עבור משתמשי הקריפטו וסוחריו. כמו כן, קל להתקנה, הגדרה ושימוש ב- Freewallet, עם ממשקים קלים וידידותיים למשתמש (כפי שניתן לראות בהמשך).

לוח מחוונים לבדיקת ארט חופשי -

אלטרנטיבות ל- Freewallet:

סקירת Freewallet תהיה שלמה מבלי לתת כמה אלטרנטיבות ל- Freewallet בהתבסס על התכונות שלהם, בסיס האבטחה והשירותים הניתנים. הם כוללים ארנק ESR, Electrum, ארנק Blockchain, Coinomi, Jaxx, Cryptonator, UnifyPay, GuardaWallet ו- Monerujo.

אתה תמיד יכול ליצור קשר עם התמיכה של Freewallet למידע נוסף על הצוות ומוצריו כולל עדכוני פיתוח, או לבדוק שזהו דף הבית למידע נוסף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector