כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם שערים בין מטבעות הפיאט בעולם לבין עולם המטבעות הקריפטוגרפיים, בעוד שאחרים הם רק מקומות שבהם ניתן להחליף אסימון קריפטו אחד לאחר. חלק מהבורסות הן אתרים גדולים שכמעט כולם מכירים, כמו Binance, Coinbase או Kraken. אחרים ידועים מעט מחוץ לשטחי ביתם. חלקם ידידותיים למתחילים, ואחרים יכולים להיראות מרתיעים אפילו לסוחרים מנוסים. אחד השמות שאולי נתקלתם בהם בעת קריאה על מסחר בקריפטו הוא itBit. מאמר זה הוא סקירת itBit לשנת 2020, אז קרא עוד כדי לברר אם ItBit מתאים לך.

סקירת itbit

מה זה ביט?

עם מטה בניו יורק ומשרד בינלאומי בסינגפור, חילופי itBit הושק בשנת 2013 כשירות תיווך המאפשר למשתמשים לקנות ביטקוין במטבע פיאט. בשנת 2015 הם השיגו צ’רטר ממשרד השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק, מה שהפך אותם לבורסת הביטקוין הראשונה המוסדרת בארה”ב. כעת ItBit מוסדר לחלוטין כבנק במדינת ניו יורק, מה שמאפשר להם להציע שירותי חליפין בכל 50 המדינות. לא הרבה חילופים יכולים להציע זאת.

האם זה ביט לגיטימי?

ItBit הייתה בורסת המטבעות המפוקחת הראשונה בארה”ב ונמצאת כיום תחת רגולציה מלאה כבנק במדינת ניו יורק. אז ItBit הוא לגיטימי ככל שתוכל לקבל.

למי זה BitBit?

אם תבדוק את אתר ItBit, הם מציינים שוב ושוב את היעד העיקרי שלהם: מוסדות וסוחרי מטבעות פעילים. ItBit מאפשר לך לקנות ביטקוין הן באמצעות חילופי הדברים שלהם והן דרך שולחן OTC, אך רכישות OTC מתחילות ב 100,000 דולר. אז אם אתם מחפשים לקנות כמויות גדולות של ביטקוין, אז ItBit היא בהחלט אפשרות טובה עבורכם. אבל אם אתה רק רוצה לקנות ביטקוין בשווי כמה דולרים, מעוניין לקנות אלטקוין או לעשות מסחר באסימונים בקריפטו, עדיף שתחפש מקום אחר.

מה מציע itBit?

ItBit מציעה לסוחרים כמה תכונות כדי להפוך את העסקאות שלהם למהירות ומאובטחות. שום סקירה של ItBit לא יכולה להיות שלמה בלי להסתכל על כמה מהחשובים יותר, אז הנה:

ממשק ה- API של itBit:

ItBit מציעה מספר ממשקי API לשילוב נתוני שוק הנכסים הקריפטיים שלהם בתוכניות המסחר או ההשקעה שלך.

הם מציעים FIX (eXchange מידע פיננסי). ה- API של FIX מיועד למוסדות ולסוחרים בתדירות גבוהה. FIX מספקת פתרונות למוסדות, סוחרים אלגוריתמים וסוחרים פעילים.

יש גם את ה- API של REST. REST הוא ממשק API מבוסס HTTP המציע פונקציונליות מסחר מלאה למסחר אלגוריתמי או ניתוח שוק אלגוריתמי. זהו ממשק API ציבורי לאחזור נתוני שוק מהמרכזיה ואין צורך באימות.

לבסוף, יש API של נתוני שוק, שהוא ממשק API של REST המשמש לגישה לספרי ההזמנות, נתוני התמחור ונתוני הסחר של ItBit. זהו גם ממשק API ציבורי לאחזור נתוני שוק מהמרכזיה ואין צורך באימות.


מטבעות itBit

בחירת המטבעות ב- ItBit מוגבלת מאוד. ItBit לא הושק כמרכזית קריפטו; זהו שירות תיווך המאפשר לך לקנות ביטקוין, כך שמעולם לא הייתה שום כוונה להציע מבחר רחב של אלטקוינים.

בבורסה של ItBit תוכלו לקנות ביטקוין (XBT) עם דולרים אמריקאים (דולר ארה”ב), יורו (יורו) ודולר סינגפור (SGD). ניתן לבצע רכישות ביטקוין ב- OTC באמצעות ETH, BCH, LTC, XLM, PAX, BUSD, PAXG ו- USDT.

דלפק מסחר OTC

ItBit מציעה דלפק מסחר ללא מרשם לרכישת ביטקוין עם מטבעות פיאט וכמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. העסקאות בדרך כלל מהירות; רובם מסודרים תוך יום. יש עמלת עסקה אחידה וללא דמי משיכה. עם זאת, זכור כי העסקה המינימלית בשולחן OTC היא 100,000 דולר.

ביטוח FDIC

פירושו של FDIC כי כל החשבונות מבוטחים עד 250,000 $. ItBit עשתה מאמצים רבים כדי לפקח ולהגן על המשקיעים והסוחרים, תוך התייחסות לנושאים המהווים סיכונים לבורסה. זה לא נפוץ מדי במערכת האקולוגית של הצפנה וכובעים את ItBit על אמצעי המניעה שלהם. עם זאת, בעוד שביטוח של 250,000 דולר נשמע הרבה עבור סוחרים מתחילים ונפחים נמוכים, עלינו לזכור כי אלה אינם היעד של ItBit. עבור חברות וסוחרים שיכולים להחזיק ביטקוין בשווי מיליוני דולרים ב- ItBit, סכום הביטוח אינו מרשים כלל וכלל.

בִּטָחוֹן

ItBit מאוד גדול בתחום האבטחה. מרגע יצירת חשבון, תתבקש להפעיל 2FA (אימות דו-גורמי). אמנם זה לא יוצא דופן בקרב חילופי הצפנה, ItBit לוקח את זה עוד קצת מכיוון שפרוטוקולי האבטחה שלו מכסים את כל מגזרי הבורסה. ItBit מעסיקה שכבות אבטחה מרובות, ומנסה לקבוע את הסטנדרט לבורסה הבטוחה בתעשייה. לטענתם הם מגנים על פלטפורמת המסחר מפני התקפת DDoS באמצעות פרוטוקול SSL, 2FA והצפנה מלאה.

ItBit מגן על 100% מנכסי הצפנה של הלקוח שלה באמצעות ארנקים מאובטחים לאחסון קירור. הצוות צריך לציית לבדיקות רקע חובות ולהדרכת תאימות.

תַקָנָה

כאשר ItBit קיבלה צ’רטר מ- NYSDFS (המחלקה לשירותים פיננסיים של מדינת ניו יורק) בשנת 2015, היא הפכה לבורסת ההצפנה המוסדרת הראשונה בארצות הברית. ItBit מוסדר לחלוטין כבנק בניו יורק וזה מאפשר להם להציע את שירותיהם בכל 50 המדינות.

אם יש תוצאה אחת של רגולציה שעלולה להיחשב כחיסרון אצל חלק מהסוחרים היא שאתה יכול לשכוח ממסחר אנונימי ב- ItBit. KYC הוא חובה ומפורט יותר מאשר בבורסות אחרות. המשתמשים צריכים לספק זיהוי והוכחת מגורים. זה גם איטי יותר מהחלפות אחרות … אימות KYC ייקח כשבוע ולא תוכלו לבצע רכישות או עסקאות עד לסיומו..

עמלות

דמי מסחר איטביט

הפקדת מטבע פיאט ל- ItBit היא בצד היקר. ההפקדה של דולר ארה”ב לחשבונך כרוכה בעלויות הבאות; העברות בנקאיות מקומיות עולות $ 10 + דמי סוכן (אם קיימים), העברה בנקאית בינלאומית עולה $ 25 + דמי סוכן (אם קיימים).

דמי המשיכה של ItBit הם הבאים: העברות ACH (עד וכוללות 3,000 $) הינן העברות בנקאיות מקומיות (העולות על 3,000 $) בחינם 20 $ + דמי סוכן (אם בכלל). העברות בנקאיות בינלאומיות הן 40 דולר + דמי סוכן (אם יש).

לדמי המסחר מבנה פשוט: עמלת הלוקח היא 0.35% ודמי היצרן הם 0.03%. עמלות מיוחדות זמינות, אך עליך להיות מסחר מעל 25 BTC כדי להיות זכאי. זו אחת הסיבות ש- ItBit מתאים יותר למוסדות ולסוחרים אחרים בהיקפים גדולים.

מה לגבי חלופות ל- itBit?

סקירה זו של ItBit הצביעה על כך שסוחרים בהיקפים גדולים יכולים באמת לנצל את התכונות של ItBit. אבל זה בהחלט לא מתאים לכולם. אם אתה רק רוצה לקנות ביטקוין בשווי של כמה דולרים, מחפש להתחיל לסחור בקריפטוגרפים, רוצה לקנות EOS, ADA או כל אלטקוין אחר או אם אתה פשוט רוצה להישאר אנונימי (והרבה מחזיקים בכמויות גבוהות של ביטקוין. בהחלט רוצה לשמור על פרופיל נמוך), אז אתה רוצה לחפש מקום אחר.

Coinbase, Stormgain ו- Kraken הן נקודות התחלה טובות למתחילים שרוצים לקנות את האסימונים הראשונים שלהם. השניים הראשונים מציעים כמה סרטונים נחמדים ומדריכי הדרכה המלמדים את יסודות המסחר בקריפטו. אם אתה רוצה מבחר גדול יותר של אסימונים ועדיין יש לך ממשק משתמש לא מרתיע מדי, אז Binance היא בחירה מצוינת. למי שרוצה לשמור על פרופיל נמוך, Coinswitch מאפשר לך לקנות ולסחור בהצפנה מבלי ליצור אפילו חשבון בשום בורסה..

סקירת itBit: מסקנה

ItBit נחשב לאחת הבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיים. ואחרי שקראתם את הסקירה itBit תוכלו לראות את המוניטין שלהם בהחלט ראוי. גם הבורסה של ItBit וגם השולחן OTC הן פלטפורמות קלות לשימוש, מהירות, מאובטחות ואמינות לרכישת ביטקוין. עם זאת, אנחנו לא יכולים לשכוח את העובדה ש- ItBit אינו מכוון לסוחרים בתדירות נמוכה מזדמנים או בעלי נפח נמוך. אם אתה רק מעוניין להשקיע כמה מאות דולרים במסחר במטבעות קריפטוגרפיים, אתה בהחלט רוצה לבחון אלטרנטיבה. אבל אם אתה מעוניין לקנות או למכור BTC בשווי של כמה מיליוני דולרים, קודם כל, תן לי לברך אותך. שנית, תן לי לומר לך ש- ItBit הוא בחירה נאה לעסקה שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector