חוזים חכמים היו כל ההייפ על שטח הקריפטו בשנים האחרונות. מאתריום ל- NEM, כמעט כל פלטפורמה מבוזרת ניסתה לשלב חוזים חכמים בפרוטוקול שלהם. ולמה לא? זה הפך לכלי מכריע בפיתוח מערכת אקולוגית כלשהי.

כל פלטפורמה קרובה תהיה מטורפת שלא להשתמש בהן. מה אם יש פרוטוקול חדש שעלול לקחת חוזים חכמים לשלב הבא? לא זו בלבד, אלא שהמשימה של פרוטוקול חדש זה היא לחתוך את המתווכים החוקיים ולהקל על התרגול של ניהול עסקים, ובכך לגרום לחוזים חכמים סטנדרטיים להיראות ישנים ומיושנים..

סקירת רשת בתשלום

מאמר זה מספק סקירה מפורטת ומקיפה של רשת בתשלום, פרוטוקול מבוזר חדש ובא להגדרת ההשקה שלהם הצעת דקס ראשונית (IDO) ב -20 בינואר 2021. במאמר זה נדון בתכונות הייחודיות שלה, לאן היא הולכת והאם זו יכולה להיות השקעה טובה.

מהי רשת בתשלום?

כאמור, רשת ה- PAID היא פרוטוקול מבוזר שמרחיב עוד יותר את העולם המבוזר על ידי פישוט ההיבט המשפטי של עשיית עסקים, מה שהופך אותו לקל לשימוש, חסכוני ביותר ועמית לעמית..

פרוטוקול רשת בתשלום נמצא במערכת האקולוגית של פולקדות.  מושג ראשון ברבעון השני של 2020, ברבעון הראשון של 2021 התפרסמו תכונות רבות שאליהן נגיע מעט, כולל נאמנות, ציון מוניטין, הימור, הסכם חכם וכו ‘..

הם קיימו מכירת אסימונים פרטית מוצלחת בדצמבר 2020 וכעת הם אמורים לקיים את ה- IDO הציבורי שלהם בינואר פולקאסטרטר פלטפורמה, פרוטוקול הבנוי על המערכת האקולוגית Polkadot למכירה פומבית של בריכות סמלים צולבות.

רשת PAID שותפה ומגובה על ידי כמה ארגונים ידועים, כלומר Chainlink, Alphabit, Masters Ventures, Brilliance Ventures, עד כמה שם.

למי מיועדת רשת בתשלום?

האפליקציה המבוזרת (dapp) של PAID חיונית לכל עסק ו / או משתמש / לקוח שיש לו ניסיון מועט, שיש לו כספים מוגבלים מאוד או שרוצים להימנע מפנייה לשירותים משפטיים. הדאפ של PAID מבקש לטפל בבעיות החוזרות הרבות של המערכת המשפטית באמצעות ההסכמים החכמים שלה.

סקירת רשת בתשלום


מה נכלל

לרשת בתשלום מספר כלים וטכנולוגיה. יש לו אסימון שירות משלו שנקרא PAID. היא משתמשת ברשת בלוקצ’יין מבוזרת וניתנת לתפעול לצורך אימות עסקאות שקופות והוגנות. זה יאפשר לדאפ שלהם להיות תואם לחלוטין לחסימות אחרות.

הם תיארו את המוצר שלהם כך שהוא יהיה חוקי, מאובטח וזמין לכמה שיותר משתמשים. הם כללו א מערכת ניקוד מכובדת על עסקים, כך שהמשתמשים יבצעו חוזים עסקיים עם אלה שמומלצים מאוד. הם כללו גם הגנה על ביטוח ושירותים שרירותיים.

האפליקציה שלהם תהיה זמינה בשולחן העבודה ובנייד.

סקירה כללית של תכונות

לפי שלהם אתר אינטרנט, בתשלום מתוארים חמש מאפיינים נפרדים המניעים את המערכת האקולוגית שלהם:

1) הסכמים חכמים; תבנית חדשה שהיא סטנדרטית ובעלת תכונות חכמות מלאות אוטומטית. משתמשים יכולים למלא את התנאים וההגבלות ולבצע חוזים עסקיים בעצמם, בכל מקום בעולם. הסכמים חכמים יכולים להיות הצעד ה”אבולוציוני “זה שמעניק למשתמשים גמישות חוקית לקבוע תנאים והגבלות מורכבים יותר על חוזים ממה שנחשבו בעבר.

2) תמריץ הלוואות & בריכות נזילות באמצעות איגום ביטוח וביטוח. כדי להבטיח שמוגנות הכספים, הצדדים המסכימים יכולים להשתמש בשירות נאמנות, שניתן לממן אותו על ידי שני הצדדים. כל ההלוואות וההלוואות בפקדון אמורות להתבצע באמצעות שוק P2P מבוזר בפלטפורמה בתשלום.

כמו כן, לפלטפורמה יש מנגנון מאגר ביטוחים להבטחת תשלומי מוטב. כל חבר שהשתתף בפלטפורמה יכול להשתתף במאגרי הביטוח הללו על ידי השקעת הונו בבריכה ולקבל תמורתם תשלומי פרמיה..

3) בוררות. האחראים לשמירה על שלמות המערכת האקולוגית, הבוררים הם ליישב את כל המחלוקות הנובעות מחילוקי דעות חכמים בתשלום. מדובר בכל חברי קהילה בתשלום שיש להם חלק משמעותי.

4) רשת ה- PAID שומרת על ציון מוניטין, בדומה לציון אשראי. ככל שציון המוניטין שלך גבוה יותר, כך אתה משתמש / עסק מכובד יותר, וכך הרשת תמליץ לך לאחרים לעשות עסקים..

5) כל בעל אסימון או בעל ערך יכול להיות חלק ממערכת הממשל. לחברים יש אפשרות להגיש הצעות.

האסימון בתשלום שלהם משמש ככלי הליבה שלהם ומעניק לכל בעל אסימון את הגישה והזכות הבאים:

אסימון גישה:

  • רכישת דמי שירות הסכם ושירות מנוי.

מימון מבוזר (Defi):

  • משתמשים מקבלים תגמולים בגין ההימור.
  • קבל תגמולי פרמיה עבור ביטוח הלוואות
  • נאמנות & דייקו

תדמית & ממשל:

  • הצבעה על הצעה ושינויים ברשת
  • ציוני מוניטין בבלוקצ’יין

בוררות:

  • החלטות מחלוקת

המחזור הנוכחי של אסימונים בתשלום הוא 19,884,000 עם היצע מקסימלי של 594,717,456. האסימון הוא דפלציוני, מכיוון שההיצע יקטן עם הזמן בגלל אחוז האסימונים המשמשים לעמלות העסקה שנשרפו.

הקבוצה

הצוות מורכב מאנשים רבים אינטליגנטים ומנוסים היטב. קייל שאסה הוא המנכ”ל הנוכחי של רשת PAID. ותיק בתחום הפיתוח והיזם של טכנולוגיות הבלוקצ’יין, הוא הקים סטארט-אפים רבים, כולל World Super Lotto (WSL), ההגרלה העולמית הראשונה בעולם המבוססת על ביטקוין..

יש לך גם לורנס האטסון, CTO הנוכחי, שיש לו גם קורות חיים מאוד מלוטשים. הוא הוביל את העיצוב וההשקה של Travelocity.com, אתר הנסיעות הראשון בעולם, ויש לו יותר מ -30 שנות ניסיון בבניית מוצרים ועיצובים חדשים..

יש לך גם מגוון שלם של מהנדסי בלוקצ’יין ומפתחי תוכנה כחלק מהצוות. אתה יכול להיות בטוח שפרויקט זה מגובה על ידי אנשים מיומנים מאוד שיודעים מה הם עושים.

לרשת בתשלום יש גם מועצת יועצים גדולה למדי. חלק מהיועצים הללו הם ריאן וויליאמס, מייסד משרד עורכי הדין המכובד בינלאומי, Ashbury Legal, בעל היסטוריה של תמיכה בלקוחות מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין. יש את יורי ואן גיילן, המוביל בתעשייה.

הוא השותף המנהל של APAC בקבוצת Prysm Group, חברת ייעוץ כלכלי בראשות הרווארד. כלכלנים. איוון און טק, יוטיובר מפורסם, הוא גם חלק מהוועד המייעץ. יש לו ערוץ משלו ויש לו יותר מ 200,000 מנויים. יש לך גם דידי טייהוטו, יזם ופטריארך של ‘משפחת הביטקוין’ המפורסמת, שמשפחתה ‘נכנסה’ לביטקוין בשנת 2017 כשמכר את עסקיו וביתו..

מאז ומשפחתו מטיילים ברחבי העולם ומפיצים את הידיעה על ביטקוין מאז.

מידע נוסף וביקורות אחרות

Crypto ex-pat, יוטיובר, שחרר סרטון ב- 17 בדצמבר 2020, המסביר מהי רשת PAID ומספק מדריכים חזותיים דרך אתר הבית שלהם. אנא עיין בקישור למטה:

הנה מדריך וידאו נוסף למטה:

להלן העיתון הלבן של רשת ה- PAID המתאר את משימתם, אסטרטגייתם, טוקניקה וכו ‘.

https://docsend.com/view/jdbdpza9d9nehnf2

בנוסף, להלן קובץ PDF המתאר את כל המידע אודות רשת PAID, על מה מדובר, מי תומך בה וכו ‘.

https://docsend.com/view/6i8gkzq2zvkkqce8

סקירת רשת בתשלום, מסקנה

לסיכום, לאחר סקר וקריאה דרך כתבי הלבן, האתר והידיעות שלהם, נראה כי ל- PAID Network יש בסיס איתן שממנו היא יכולה לשגר את עצמה ולראות אותה מאומצת באופן נרחב, לכל הפחות, בתוך המערכת האקולוגית של פולקדות..

הצגת הסכמים חכמים היא בהחלט הקלף העיקרי שלהם במשחק. זה עשוי לשנות את אופן ההתנהלות וההסכמה של עסקים מסורתיים, אך יכול גם מאוד לשבש את אופן השימוש הנוכחי של defi וחכמים. נראה לסופר זה כי פרויקט זה אכן מרתק וכזה שמשקיעים פוטנציאליים בהחלט צריכים לשים עיניהם עליו.

עם זאת, יש קצת דאגה. כמו בכל הפרויקטים והסטארט-אפים החדשים, הפיכתם למשקיע מוקדם, גם אם הפרויקט מחושב היטב ומגובה על ידי כמה ארגונים ידועים ואנשים פרטיים ידועים, אכן מסתכן בכך. בסרטון Youtube של Crypto Expat הוא לא נראה נלהב מאוד מהפרויקט. אבל הוא העלה נקודה טובה.

אלא אם כן ניתן לאמץ את הפרוטוקול באופן מאסיבי, זה לא משנה כמה מחושב היטב, מרגש את הפרויקט ועד כמה הצוות מוכשר.

פרויקט זה עדיין חדש, וכאשר הוא מושק במלואו, לא יכול להיות ספק שהצוות והמשקיעים שלו עלולים לחוות כמה מהמורות בהזמנה. זה ייקח משמעת, עבודה קשה, מחקר נוסף & פיתוח, ואמונה חזקה גם ברעיון הפרויקט וגם בצוות שלו. עם זאת, לאחר כל מה שמתואר במאמר זה, כותב זה מאמין כי אכן פרויקט זה ייעשה ממש טוב.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector