מאמר זה מכסה פרטים מעמיקים על פלטפורמת ההלוואות של YouHodler, כולל מידע חשוב כמו שיעורי ריבית, תוכניות הלוואות, מטבעות קריפטו שאושרו לשימוש כבטוחה בפלטפורמה וכו ‘..

נחשב כמשבש פוטנציאלי משמעותי למערכות פיננסיות מסורתיות, מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם צוברים תאוצה מדי יום.

עם זאת, למרות הפוטנציאלים העצומים הטמונים בטכנולוגיה זו, משתמשים מוצאים לעיתים קרובות אתגר להשקיע במרחב זה. הדבר נובע בעיקר מהאופי ההפכפך ביותר של המערכת האקולוגית כולה של מטבע החוץ.

הצלחה במרחב ההצפנה מחייבת את המשתמשים להחזיק בנכסי הצפנה למרות תנודות מחירים לא טובות. היבט מרכזי זה של חלל הקריפטו היווה השראה להשקת YouHodler.

סקירה זו של YouHodler שופכת אור רב יותר על הפרטים המורכבים של הפלטפורמה, על הפונקציונליות שלה, על הריבית, על התכונות ועל מידת הבטיחות שלה, בין כמה פרטים חשובים אחרים..

סקירת YouHodler

מה זה YouHodler?

YouHodler, שהושק בשנת 2019, הוא חברת פינטק המתמקדת במתן הלוואות מגובות קריפטו במטבעות פיאט. הפלטפורמה מתהדרת בהקלת המרות קריפטו-קריפטו וקריפטו-פיאט לצד חשבונות חיסכון בריבית גבוהה.

מטבעות פיאט נתמכים בפלטפורמה כוללים USD, EUR, CHF, GBP. YouHodler תומך גם בכמה מטבעות קריפטוגרפיים, חלקם כוללים BTC, ETH, BCH, BNB, LTC, XLM, DASH, HT, REP וכו ‘.

גם מטלות יציבות אינן נותרות בחוץ על הרציף. משתמשים יכולים לגשת להלוואות באמצעות מטבעות יציבים כמו USDT, USDC, TUSD, PAX, PAXG, DAI ו- HUSD. YouHodler היא חברה באיחוד האירופי, שוויצרית ומשרדיה בשוויץ ובקפריסין.

הפלטפורמה מספקת פיתרון יעיל לפחד להחמיץ (FOMO) פופולרי בקרב בעלי קריפטו. YouHodler, משתמשים יכולים להחזיק בקלות את נכסי הצפנה שלהם תוך שמירה על האפשרות למנף אותם להלוואות.

בשל האופי ההפכפך של המטבע הקריפטוגרפי, הפלטפורמה הינה פיתוח מבורך למשקיעי קריפטו.

סקירה זו של YouHodler מראה כי לאורך זמן הפלטפורמה חוותה צמיחה מעריכית ואימוץ המוני עולמי. נכון לעכשיו היא נתפסת כפלטפורמה פיננסית חזקה וכוללת הצפנה.

הפלטפורמה מתגאה במספר תכונות המותאמות היטב כדי לפתוח את ערך נכסי הצפנה. חלק מהתכונות הללו כוללות הלוואות בגיבוי קריפטו, שילוב של מספר אפיקי תשלום (מטבעות בנק, חוטי בנק, כרטיסי אשראי), פתרונות מסחר וכו ‘..

אחת התכונות המרתקות הקשורות לפלטפורמה היא האפשרות למשוך פיאט לחשבון בנק אישי. הפלטפורמה מציעה למשתמשים גם אפשרות להחזיק את נכסי הקריפטו שלהם בחשבון חיסכון של YouHodler.

על פי דף הבית של הפלטפורמה, המשימה של YouHodler היא לעזור למשתמשים לשים סוף ל”המולה “הפסיבית של נכסי הצפנה..

למי מיועד YouHodler?

הפלטפורמה תוכננה במיוחד כדי לענות על הצורך של משקיעי קריפטו, כמו גם בעלי קריפטו המעוניינים לקבל הלוואות מבלי לוותר על הבעלות על הנכסים הדיגיטליים שלהם..

זה עוזר בהגנה על משקיעי קריפטו ו”הודלרים “מפני תנודתיות, שהיא מאפיין מרכזי של תעשיית הקריפטו.

האם YouHodler בטוח?

אי סדרים, מניפולציות, הונאות, פריצות ופעילויות מרמה אינן התרחשויות חדשות במרחב הצפנה. מאז הקמתה, המערכת האקולוגית בקריפטו ובבלוקצ’יין סבלה מידי אנשים רעים.

משתמשים לאורך זמן איבדו נכסי קריפטו בשווי מיליוני דולרים כתוכניות שערוריות ומוצלות שערוריות. נושא מרכזי זה הקשור למרחב הקריפטו מעורר את השאלה האם YouHodler בטוח?

על פי הדיווחים, YouHodler מושתת על עקרונות משפטיים מוצקים. המשרד תואם לחלוטין את חוקי האיחוד האירופי ויש לו גם כמה חובות אבטחה אחרות כדי להבטיח את הביטחון הגבוה ביותר.

הפלטפורמה עושה שימוש בשיטות אחסון ארנק קר וגם חם. פירושו של דבר הוא שכספי המשתמשים מאוחסנים גם במצב לא מקוון (הרחק מהשרתים) וגם באופן מקוון.

YouHodler גם גילה כי הפלטפורמה מצוידת באבטחה ברמת 3FA. תיקון אבטחה זה מאפשר למשתמשים לנעול את כספם ואף להשבית תכונות משיכה בפלטפורמה.

כדי למנוע כל סוג של מניפולציה, הנסיגה תתאפשר רק לאחר אימות זהות ולכתובת בעל הארנק בלבד.

המשתמשים נהנים עוד מהגנה נוספת מפני הליך יעיל של הוועדה הפיננסית העצמאית ליישוב סכסוכים. במקרה של אי הסכמה, למשתמשים הזכות להגיש תלונה לאגודה.

פלטפורמת יישוב סכסוכים תיתן בוודאות פתרונות מהירים, הוגנים ולא מחייבים. YouHodler מעסיקה את השירותים של CipherTrace ו- Elliptic.

שתי הפלטפורמות עוקבות מקרוב אחר עסקאות בפלטפורמת ההלוואה, עוקבות אחר וניתוח כל סוג של התנהגות חשודה. אֶלִיפְּטִי ו- Mindity Mind מציעים שירותים תואמי הלבנת הון (AML) לפלטפורמת ההלוואות.

הרוויחו עניין בקריפטו

YouHodler מספק למתעניינים הלוואות קריפטו מיידיות. כאמור, היא מציעה יחס הלוואה-ערך של 90%, שהוא כיום הטוב ביותר בענף כיום.

כ -15 מטבעות קריפטוגרפיים שונים מתקבלים כבטוחה בפלטפורמה. ניתן לקבל הלוואות כ- fiat, ביטקוין או Tether. הריבית עומדת על 12% באפריל. עם זאת, הריבית עשויה לרדת עד 2.5% עבור הלוואות לזמן קצר.

YouHodler ביטוח

אף על פי ש- YouHodler הציב פרוטוקול אבטחה מהשורה הראשונה, פלטפורמת ההלוואות עדיין מתגאה ברזרבות כספיות של מיליון דולר. בעיקרו של דבר, הגברת האמון של המלווה בפלטפורמה.

הפלטפורמה שילבה גם את הטכנולוגיה של Ledger Vault כדי לספק למשתמשים אפשרויות שמירה חכמות.

Ledger Vault מספק כיסוי לסיכונים שונים הקשורים למרחב הקריפטו. הפלטפורמה מסייעת ל- YouHodler להימנע מסיכוני פריצה, מפחיתה בצורה דרסטית שגיאות אנוש, מבטיחה גמישות מערכות, גישה מיידית לכספים, ואין לה מגבלות מדרגיות.

איך עובד YouHodler?

סקירה זו של YouHodler מספקת מידע על אופן פעולתה של הפלטפורמה. ראשית, חשוב לציין שהפלטפורמה די מעוניינת לשפר את חוויית המשתמשים שלה.

לאחר מכן, אספקת מגוון רחב של שירותים המאפשרים ל”מחזיקי הצפנה “ליהנות מהטבות עצומות מנכסי הצפנה שלהם.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא ליצור ארנק של YouHodler. ארנק YouHodler אמין, יעיל וקל לשימוש, מסייע להמרה טבעית של כספים מקריפטו לפיאט.

משתמשים יכולים גם להשתמש בארנק להחזקת כספים ולהעברתם. מלבד הפונקציות לעיל, הארנק מסייע גם בניהול חשבונות.

כדי לקבל הלוואות, המשתמשים צריכים קודם כל להפקיד מטבעות קריפטו כבטוחה. YouHodler פרסם כי הפלטפורמה מתפקדת על ידי רכישת נכסי קריפטו באופן זמני ממלווים והחזרת הנכס לאחר פירעון ההלוואה.

הפלטפורמה תומכת במשיכות שנעשו באמצעות SEPA ו- SWIFT. עם זאת, משיכות מאסטרקארד וויזה זמינות רק במדינות מסוימות.

הפלטפורמה מתהדרת כיום ביחס הלוואה לערך (LTV) הגבוה עד 90%. לדברי המנכ”ל איליה וולקוב, “LTV גמיש מאפשר ללקוחותינו לקבל את הערך הגבוה ביותר עבור ביטחונות ההצפנה שלהם בהשוואה לכל פלטפורמות ההלוואות המתחרות.”

חלופות זמינות

קיימות בשוק כמה חלופות ל- YouHodler. הם כוללים; Nexo, BlockFi, CoinLoan, Celsius Network, Crypto.com, הון לא שרשור, ETHLend, SALT הלוואות בין כמה אחרים.

הלוואת YouHodler

להשיג א הלוואה ב- YouHolder, המשתמשים צריכים קודם לבחור באיזו צורה של ביטחונות הם רוצים להציע. לאחר השלמת שלב זה, המשתמשים מקבלים באופן מיידי את סכום ההלוואה המוסכם כמטבע פיאט, ביטקוין או כל מטבע יציב לפי בחירתם..

זכאות ההלוואות בפלטפורמה קשורה, עם זאת, לביטחונות נאותים וכן לחשבון מאומת.

הלוואות קריפטו של בעלים

לפלטפורמה מספר חבילות הלוואות כלומר;

30 יום – 90% LTV

60 יום – 70% LTV

180 יום – 50% LTV

שיעורי הריבית בפלטפורמה זהים לכל המשתמשים. עם זאת, שיעורי הריבית צפויים לרדת ככל שהמשתמשים בפלטפורמה יגדלו.

במקרה, משתמשים אינם יכולים להחזיר הלוואות שהתקבלו במועד שנקבע; יש להם שלוש אפשרויות שונות לשלם.

  • הלוואה סופית ללא החזר – באפשרות זו, משתמשים יכולים לסיים את ההלוואה מבלי לשלם אותה לחלוטין. YouHolder, במקרה זה, מושך את כל ההלוואות שטרם נותרו מהביטחונות ומזכה את המלווה באופן מיידי בסכום הנותר.
  • הגדל את משך ההלוואה למשתמשים יש אפשרות להאריך את תקופת ההלוואה כאשר הוא מתקרב למועד הבשלתו.
  • ללכת משם – בשיעור LTV של 90%, משתמשים יכולים לקבל את ההלוואה ללא כוונה להחזיר. הם פשוט מסתלקים עם כ 85% משווי ההלוואה.

במקרה של הפחתה מסיבית במחיר הקריפטו מעבר ל”מגבלת המחיר למטה “, שומר YouHodler את הזכות למכור את הביטחונות ולסגור את ההלוואה..  

מצד שני, אם נכס הביטחונות חווה עליית מחירים מעבר לסף Take Profit, הפלטפורמה מוכרת את הביטחונות ואז מזכה את הרווח בארנק המשתמש..

סיכום

בעוד שתנודתיות היא נושא קריטי במרחב הקריפטו, YouHodler מספק פיתרון מאובטח לבעיה זו. לסיכום, הפלטפורמה מספקת למשתמשים את היכולת למנף את נכסי הצפנה שלהם בצורה מאובטחת. בניגוד לרוב פלטפורמות ההצפנה, YouHodler אינו נמנע מבנקים. הפלטפורמה לאורך זמן שותפה עם בנקים מובילים באירופה ובשוויץ. מצויד בתמיכת לקוחות 24/7, ניתן לומר כי “YouHodler לעולם לא ישן”.

הפלטפורמה מספקת ביטחון לביטחון וכן הלוואות בריבית נמוכה. עם זאת, זו אינה הפלטפורמה הטובה ביותר עבור משתמשים המעוניינים לרכוש הלוואות לטווח הארוך ככל שהריבית עולה עם הזמן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me