חיזוי מחיר פולקדות 2021-2025 | האם DOT יגיע ל 40 $?

Polkadot הוא אחד הכיבוד הגדול לקהילת הצפנה לשנת 2021. אנחנו כאן הולכים לתת לכם את חמש השנים המפורטות חיזוי מחיר של פולקדות (DOT). הפרויקט זכה במהרה לתשומת לב רבה כי משקיעים וסוחרים המומים וסקרנים לטפל בשאלה “האם פולקדות (DOT) היא השקעה טובה?” אך לפני שנניח הנחה בנוגע לחיזוי ולענות על השאלות, עלינו לדעת מהי פולקדות והיא בכלל. איך זה עוזר למפתח לבנות את Blockchains שלהם. בואו נתחיל.

רשת פולקדות ומוצאה

ה רשת פולקדות פותחה עוד בשנת 2016. Polkadot הוא פרויקט הדגל של קרן Web3, ארגון שוויצרי להפוך את האינטרנט המבוזר לפונקציונלי וידידותי למשתמש. עם זאת, כאשר הוצגה המונטה, מטבע פולקדות גדל. בתוך מספר שבועות DOT ראתה את עליית השווי בשוק בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים. פולקדות עבדה לבניית בלוקצ’יין מדרגי שיכול לצמוח עם עניין של זמן ועם הביקוש הגובר אליו.

המטרה העיקרית של הפרויקט היא לבנות פורום המאפשר למספר רב של רשתות Blockch ליצור קשר זה עם זה. רשתות חסימות שונות עם מאפיינים ספציפיים יפעלו על בסיס מערכת אבטחה רגילה ויוו את הבסיס לדור הבא של האינטרנט. החזון של הפרויקט הוא לבנות אינטרנט מבוזר 3.0 שלם.

פולקדות (DOT) מטבעות קריפטוגרפיים מקוריים

אסימון DOT הוא מטבע הקריפטו המקורי של פולקדות בלוקצ’יין. לפולקדות יש מבנה שלטוני דינמי של זכויות הצבעה לכל בעלי DOT. בעלי ה- DOT או הדירקטוריון יכולים להציע הצעות. בכל המקרים, ניתן לקיים הצבעה על בסיס התוצאה כדי למצוא הסכמה על התוכנית. כדי שההצעה תעבוד, עליה להיות מוסכמת על כל בעלי העניין במניות ההצבעה.

אסימון ה- DOT המקורי אינו אסימון ERC-20 מכיוון שהוא מבוסס על Polkadot Blockchain המועיל לרשת Blockchain. לאסימון יש שלוש קשרים עיקריים של הצמדות, התחייבות וממשל. למחזיקים יש שליטה מלאה על המערכת האקולוגית של פולקדות. ניתן לתגמל אותם על התנהגות טובה. זה גורם לכל המחזיקים להשתתף בעסקאות העומדות רק בדרישות הקונצנזוס הבסיסיות.

  1. חיזוי מחיר Dogecoin 2021-2025 | האם DOGE יכול להכות אי פעם $ 1?
  2. חיזוי מחיר Chainlink 2021-2025 יגיע LINK ל 100 דולר?

ניתוח מחירים של פולקדות & הִיסטוֹרִיָה

באוקטובר 2017 אירגנה קרן פולקדות א ICO רווחי, גייסה כ -140 מיליון דולר, ומכרה כמחצית ממניותיה בסך 10,000,000 DOT. אך החברה הונעה לצערנו מהפסדים שדרשו ממנה לבצע שני סבבי מכירה, האחד בשנת 2019 והשני עד שנת 2020. בימי ה- ICO הוערך DOT יחיד בכמעט 30 דולר, אך אחזקות ה- DOT הוקמו מחדש אוגוסט 2020. כלומר, 100 $ מטבעות חדשים תמורת 6 $ כל אחד הוצעו למשתמשים שרכשו מטבע של 30 $. לכן המחיר הממוצע למטבע יחיד הוא 600 דולר.

בזכות המסע Dot-token, האסימון התחיל במחיר של שישה דולר, אך מאוחר יותר נפילה פתאומית הובילה לאסימון של 2.81 דולר. השיפוץ החדש סיפק כמה אסימונים שתרמו לעליית שווי שוק פתאומית מאפס למעל 5 מיליארד דולר ביום. לכן, בציר זמן קצר מאוד, הוא הגיע לדירוג 10 המובילים במטבעות הקריפטו. כל זה דחף את מחירי DOT למחיר הנוכחי של 17.58 $.

חיזוי מחיר בפולקדות (DOT)

תחזית מחיר פולקדות 2021


אסימון ה- DOT המקורי ביצע היטב מאז השקתו. המטבע אמנם עמד בפני שפל כל הזמנים של כ- 2.70 $ אך זמן קצר לאחר אותה תקופה, הוא התגלה כהשקעה פוטנציאלית עם צמיחה מתמדת. כיום נסחר בסביבות 17.58 $, ההערכה היא כי המטבע ייסחר בשווי של 23.68 $ עד סוף שנת 2021. אין אפשרות להתווכח על פוטנציאל האסימון ואנליסטים וסוחרים רבים יכולים לראות את הפוטנציאל העתידי בהשקעות ארוכות טווח..

חיזוי מחיר פולקדות 2022-2024 על ידי Tradingbeasts

שוק הקריפטו מונע על ידי תנודתיות. כיום קשה לחזות את המחירים ולהתעדכן במחירים העדכניים ביותר. בעניין זה, TradingBeasts נכנס לתוקף. הפלטפורמה מספקת חיזוי מחירים מדויק של פולקדות לחמש השנים הקרובות. כל התחזיות מתבצעות באמצעות שילוב של רגרסיות ליניאריות. לפי הפלטפורמה, מחיר שנת 2022 צפוי להיות 30.631 דולר. לשנה הקרובה המחירים צפויים לצמוח. בדצמבר 2023, המחיר המינימלי הצפוי הוא 30.550 $ והמקסימום הוא 44.926 $. המחירים הצפויים תלויים בתנודתיות בשוק. בינואר 2024 מחיר DOT צפוי להיות 36.462 דולר בממוצע.

משקיע ארנק Dot Price חיזוי לשנת 2022-2025

לטענת האנליסטים של משקיעי הארנקים, מחיר ה- DOT עולה אט אט ויש לו ירידה מהירה פחות. עם זאת, לא ניתן להחליט לחלוטין על ההתנהגות העסקית, מכיוון שנראה שהיא פועלת בקצב שלה.

בתחילת 2022, ה- DOT יצטרך להיות 19.65 $ ומעלה. המחיר יכול אפילו להגיע ל -20 דולר בצד הגבוה יותר. עד שנת 2023 המחיר ידרוג מעבר ל 23.587 דולר ועשוי להוביל ל 25 דולר. המחיר צפוי להגיע בין 20 ל -25 דולר עד לינואר 2025, וההערכה היא שתעלה על 35 דולר עד אמצע שנת 2025. בשנת 2025, מחיר ה- DOT בדצמבר 2025 יגיע לכל מקום שבין 40 ל -42 דולר..

חיזוי מחיר של DigitalCoinPrice Polkadot (DOT) לשנים 2022-2025

על פי DigitalCoinPrice תעריפי פולקדות צפויות להיות מורחבים בתחילת 2022. מחירי פולקדות (DOT) בינואר 2022 עשויים לעלות מ- 31.24 $ ל 33.54 $. בשנת 2023 מחיר פולקדות 1 (נקודה) צפוי להגיע ל -36.78 דולר. לשנת 2024 44.32 דולר ו -2025 52.4 דולר.

חיזוי מחיר פולקדות 2022, 2023 ו- 2024 על ידי CoinArbitrageBot

התחזית של מטבע ארביטראז ‘ מספק אור ירוק להשקעה ומנבא העלאת מחירים לטווח הארוך. תחזית פולקדות 2022 כוללת 24.0650 דולר, שבשנים הקרובות צפויה לגדול עוד יותר. לשנת 2023, המחיר צפוי להיות $ 38.9372. CoinArbitrageBot הוא קצת יותר חיובי מאשר הצפיות הראשונות של אנליסטים ברשימה זו וכבר בשנת 2024 מחירו הוא מעל $ 63.004. CoinArbitrageBot גם בסך הכל עדיין אופטימי בטווח הארוך.

תחזית מחיר פולקדות 2021 מאת MindMathMoney

כיצד פולקדות מסייעת לקהילת הקריפטו

קרן Polkadot Web3 יצרה בלוקצ’יין משולב לחלוטין כדי לספק למפתחים בסיס תשתיתי במהירות וביעילות. קרן האינטרנט מספקת מצע. Substrate עוזר לך ליצור את Blockchain שלך במהירות האפשרית בתמיכה של אחת השפות הנפוצות ביותר כמו חלודה ו- C ++. כל הפרויקטים שנעשו עם פיתוח על המצע נחשבים אוטומטית לתואמים לפולקדות בלוקצ’יין.

התכונות של Polkadot אינן מיועדות רק למפתחים. משקיעים עשויים גם להשתמש בסטקינג בטווח הארוך כדי לנצל תכונה חיונית. מספר הנקודות המסתובבות בשנה עולה ב -10%. בעלי עניין יציעו תוקף ותוקף ברחבי רשת פולקדות בשלבים שונים. לפני ביצוע משימות כלשהן, הסטייקינגים צריכים להחזיק כמות מסוימת של DOT כדי לבצע משימות שצוינו על ידי Blockchain.

איך לקנות פולקדות

אתה צריך כבר לסחור בביטקוין (BTC) או באתר (ETH) כדי לקנות פולקדות (DOT) ברוב הבורסות של מטבעות קריפטוגרפיים. החדשות הטובות הן שניתן להשתמש בנוחות בכרטיס האשראי או בחשבון הבנק שלך לרכישת כל מטבע קריפטוגרפי ב- Coinbase. ישנם אתרים אחרים שבהם ניתן לרכוש BTC ו- ETH באופן מקוון, אך Coinbase משמש יותר טוב משקיעים חדשים בתעשיית הקריפטו..

ערוך חשבון באינטרנט בכל אחת מהבורסות. הגדר את אמצעי התשלום שלך ואמת את זהותך. אחרי זה אתה טוב ללכת. פשוט סחר ב- BTC או ב- ETH שלך עם Polkadot.

היכן לאחסן DOT

הדבר המדהים ביותר בפולקדות הוא שלא צריך להוריד שום ארנק או לרכוש ארנק חומרה כלשהו. לפולקדות יש ארנק נייד אליו תוכלו לגשת דרך polkadot.js.org. רוב המצטרפים החדשים לא יודעים את הדבר הזה וחבורת כסף מבזבזת על ארנקים יקרים. או שאתה יכול לקרוא את המדריך המפורט שלנו על ארנקי פולקדות הטובים ביותר בשנת 2021

אתה רק צריך ליצור חשבון ב- DOT ואתה יכול בקלות להעביר את המטבעות שלך מהבורסה לחשבון שלך. זה כזה קל. ודא שאתה זוכר את הסיסמה שלך ואת זרעי הגיבוי שלך. אם תשכח משתי הסיסמאות האלה אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לשחזר את המטבעות שלך.

שאלות נפוצות בנושא חיזוי מחיר בפולקדות

האם פולקדות טובה יותר מאשר את’ריום?

מטרות העיצוב הן אחד ההבדלים העיקריים בשתי הבלוקצ’יינטים. Ethereum שואפת להיות פורום למימון מבוזר ואינטגרציה של חוזים חכמים, בעוד ש- Polkadot שואפת לעזור לאנשים ליצור Blockchains שלמים ולמזג Blockchains אלה..

האם פולקדות (DOT) היא השקעה טובה?

Polkadot היא השקעה בטוחה מאשר כמה מטבעות פופולריים שיצאו לאחרונה, שעדיין יוצרים גלי קריפטו בשוק. הפוטנציאל והערך של הפרויקטים מראים שהוא עלול לפגוע בגשרים.

האם פולקדות (DOT) תגיע לסכום של 40 דולר?

כמעט כל התחזיות שניתנו עד כה מציינות כי למטבע יש פוטנציאל לצמוח בשנים הקרובות. לאחר סיום תחזיות עיקריות, בטוח יותר לומר שעד שנת 2025 המטבע יגיע למחיר של 40 דולר. הדרך להגיע לסימן 40 $ נראית מחוספסת, אך היא אפשרית.

המחשבות שלנו: פולקדות אולי הזדמנות רווחית

למרות שדיברנו על כל מה שקשור לפולקדות, כיצד מקורו וכיצד הוא פועל. משמעות הפוטנציאל והחשיבות שלו היא שכל השקעה שתושקע בה תהיה שווה את זה. האם פולקדות היא השקעה יוצאת מן הכלל? אה, מכיוון שהוא נפל לעשרת מיזמי הקריפטו המובילים בעולם, היינו אומרים שזה תוספת יקרה למדי לתיק העבודות שלך.

לא ניתן לראות תחזיות אלה כבסיס העיקרי להחלטת קנייה, כמו תמיד. חוות הדעת של המומחים מתמקדת בדרך כלל בניתוחים טכניים ובוחנת גם גורמים חיצוניים. כדאי גם לאסוף דעות משלך ולהשתמש בתחזיות כדי לייצר את נקודת המבט שלך בלבד.

כל נושא שנותר ללא פגע ורוצה להוסיף עוד לבלוג זה. תגובה למטה ותגיב בהקדם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map