המטבע, שנוצר על ידי אחד ממייסדי רשת את’ריום, הולך להיות פרוטוקול הבלוקצ’יין של הדור הבא. מאמר זה ידריך אתכם בארנקים הטובים ביותר לאחסון פולקדות (DOT) עם תת טקסט של שמירה על ביטחון 101 בראש.

עקב הצלחת ה- DOT האסימית המקורית של Polkadot, זה הפך להיות חשוב מאוד באחסון הנכסים שלך. מציאת הפלטפורמה הנכונה היא תמיד קדחתנית אך חיונית. למרבה המזל ריכזנו רשימה ויש חלק נכבד של ארנקים שתוכלו להשתמש בהם בלי שיהיה לכם מחשבה שלישית.

בעזרת רשימה זו תוכלו ללמוד על היסודות של נקוד, היכן לאחסן את המטבעות שלך ובסופו של דבר רזה של מאמר זה.

מה זה פולקדות?

 עבר זמן מה מאז השקת פולקדות, אך האסימון המקורי של פולקדות (DOT) הרעיד את חלל המטבע הקריפטוגרפי. כיום המטבע מופיע ברשימת 10 המטבעות המובילים לפי שווי שוק. מילים וביטויים רבים משמשים לשם DOT אך הידוע הוא “Killer Ethereum”.

 

פולקדות הוא פרויקט שמטרתו לאלתר ביזור אינטרנט. מטבע זה מאפשר פיתוח חוזים חדשים של Blockchain וחכמים. הפרוטוקול של Polkadot יוזם ומווסת על ידי המטבע המקורי של שם Polkadot DOT. Parity Technologies היא החברה העומדת מאחורי פיתוח רשת פולקדות. הרשת פותחה באמצעות המצע, כלי בנייה המשמש לבניית בלוקצ’יין. תחזית מחיר פולקדות 2021 עד 2025

מהי פולקדות? | מדריך פולקדות למתחילים ומבוא לבלוקצ'יין

מיטב ארנקי פולקדות משנת 2021

להלן רשימת ארנקי פולקדות הטובים ביותר לשנת 2021

1. ארנק אטומי

ארנק אטומי חופשי להשתמש בארנק מטבעות קריפטוגרפי שאינו משמורן התומך בכל אסימוני ERC-20. באפשרותך ליצור ולפתוח את ארנק Atomic באמצעות מערכות הפעלה שונות כגון MacOS, Windows, Linux, Android ו- iOS. התכונה המעניינת והנחשבת ביותר היא החלפות אטומיות מצד הארנק הזה שמאפשר לך להחליף מטבעות קריפטוגרפיים. אפשרות ההחלפה המובנית מאפשרת להמיר מספר מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הפלטפורמה של ארנק Atomic.

ארנק מטבעות מטבעות אטומי


הצוות שעומד מאחורי הפרויקט הוא מאוד מקצועי ונחשב בקהילת הקריפטו. הממשק הוא הטוב ביותר עבור תינוקות חדשים וגם עבור מקצוענים. לארנק יש גם אסימון מקורי שהוא גם אסימון ERC-20.

2. חותם זוגיות

 מי צריך נסיגה אחרי שיש לו יד על ארנק החתימה של Parity? ארנק נייד בעל קוד פתוח שפותח בכוונה לשמש במצב לא מקוון לאחסון הקריפטוסים שלך. הארנק זמין גם ב- IOS וגם ב- Android. זהו ארנק לא מקוון שמשמעותו שבלי לחבר את הנייד לרשתות פנימיות או חיצוניות כלשהן תוכלו לבצע עסקאות בקלות.

רוב הארנקים הניידים זקוקים לחיבור רשת כדי להמשיך, אך במקרה זה ארנק מטבעות Parity Signer Polkadot מספק שכבת אבטחה נוספת. למרות שהוא אף פעם לא מתחבר לאינטרנט, המפתחות הפרטיים שלך לעולם לא נשמרים באינטרנט. בעזרת התכונה המדהימה הזו הנקראת “צפה בלבד” תוכל לצפות בחשבונך בכל מחשב ברשת תוך שמירה על בטיחות המפתחות הפרטיים שלך באפליקציה לנייד..

הארנק תומך ברוב מטבעות הליגה A כולל Polkadot וניתן לחבר אותו לארנקי חומרה, כלומר מכשירי Trezor ו- Ledger..

3. PolkaWallet

ארנק נתמך עם מטבעות רבים בו תוכלו לאחסן בקלות את הנקודה המנוקדת שלכם או כל נכס דיגיטלי אחר שאתם מחזיקים. התרשימים הצבעוניים, התרשימים והתצוגה האינטואיטיבית גורמים לך להתאהב בארנק ועוד יותר במטבע.

קרא את ארנק הכספים הכי השתוקק (YFI) בשנת 2021 | ארנקים נתמכים ב- YFI

זה מאפשר לך להציג בקלות את הנכסים הנעולים, השמורים והמחוברים שלך בצורה מבוקשת מאוד ואינפורמטיבית. אתה יכול בקלות להעביר את הנכסים שלך באמצעות נגיעה לאמת של קוד QR בלבד.

חתימה לא מקוונת מסייעת רבות לאבטחת חשבונך. על ידי בידוד הארנק, אתה יכול לחתום בקלות על כל עסקה במצב לא מקוון. אחד המאפיינים הרבים והנדירים שאהבנו בארנק זה שלדעתנו הוא שיש בארנק הוא התאוששות חברתית. במקרה ששכחת את אישורי חשבונך, ניתן לשחזר את האישורים שאבדו דרך חשבון הקשר החברתי המחובר.

בהיותך מוצר רשמי של מטבע פולקדות, תוכל להניח את המטבעות שלך ולהרוויח תגמולים אם תעשה זאת. Polkawallet תומך בכמעט 100 מטבעות קריפטוגרפיים. ניתן לתייג את הארנק כארנק מודרני למחזיקי הקריפטו המודרניים.

4. ארנק קובו

 מאי של ארנקי החומרה זול, עם תכונות רבות ותמיכה בלתי מוגבלת במטבעות קריפטוגרפיים שונים. זה לא אותו הדבר עבור ארנק קובו. ארנק הצפנה היוקרתי הזה מגיע עם תג מחיר של 479, מה שהופך אותו לראש ארנקי החומרה היקרים ביותר.

תג מחיר פרימיום זה מציע הצעה ללא פשרות לא רק לאבטחה אלא להגנה על נזק פיזי. למרות מחירו, הארנק שמיש יותר מארנקים אחרים.

לוח המגע הצבעוני החלק והגדול הופך את הארנק לאסתטי וקל יותר לשימוש. הארנק משתמש בקוד QR כדי לאפשר תשלומים ועסקאות. לשם הגברת האבטחה, הארנק אינו דורש קישוריות כבל או Bluetooth. מבחינת החיסרון, ארנק קובו משתרך בתכונה זו. אתה יכול לאחסן כמעט את כל המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ואת כל אסימוני ה- EOS והטרון במכשיר שלך.

5. ארנק גארדה

 אם אתם מחפשים את הארנק הטוב ביותר בו תוכלו לאחסן את ה- DOT שלכם או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בצורה בטוחה יותר, עליכם להפסיק את החיפוש. ארנק Guarda חדש בשוק. למרות שזה לא פופולרי כמו ארנקי חומרה עדיין כדאי לנסות.

ידוע שהוא מטבע מיינסטרים, ארנקי Guarda מספקים לכם תמיכה בלתי מוגבלת בכל האסימונים והמטבעות המקושרים לרשת הביטקוין ואתר. תמיכת הלקוחות של הארנק מדהימה. הצוות של Guarda יהיה פעיל 24/7 בכדי לפתור את כל השאלות שלכם ולסייע לכם אם יש לכם כאלה.

האפליקציה אמנם חינמית לחלוטין להורדה, אך יש סכום מסוים של עמלות שעליך לשלם אם אתה משתמש בתמורה המובנית לארנק. עמלות של 3.5% גבוהות בהשוואה לארנקי הצפנה האחרים וזה אחד הפגמים הגדולים בארנק. הממשק פשוט מאוד וידידותי למתחילים. אמצעי אבטחה טובים הם המאפיין המרכזי של ארנק זה.

6. TokenPocket

ידוע שהוא הארנק הדיגיטלי האוניברסלי לשליחה, קבלה ואחסון של הנכסים הדיגיטליים שלך. הארנק בנוי על EOS Blockchain ותומך באסימני קריפטו רבים. עם ארנק זה, סוחרי הקריפטו אינם צריכים להשתמש בארנקים אחרים כדי לאחסן את מטבעות הקריפטו המרובים שלהם. כמעט כל המטבעות והאסימונים הידועים נתמכים בארנק זה.

Token Pocket משמש כפורטל המוביל ליישומים מבוזרים. תוכלו לתקשר בקלות עם יישומים מבוזרים דרך הארנק הזה. כל אסימוני ה- ERC20, EOS ב- DEX מונחים ישירות בארנק.

הפונקציונליות של בלוקצ’יין של EOS היא מאוד חינוכית וחלקה. הפונקציונליות המורחבת עוזרת לך להתעדכן בכל חדשות הקשורות לרשת זו. לבסוף, ההגנה הביומטרית והאלגוריתם הרב שכבתי מסייעים ומבטיחים את בטיחות הנכסים שלך.

קרא את יריב אתריום פולקדות ממריא לאחר שקיבל פרץ תמיכה מביננס

7. החלק ארנק

 חלל הקריפטו מלא בארנקים כרגע. ארנקי החלקה הם אחד מהם שהופיע לאחרונה בשוק. הפקדת כספים ישירות לארנק דרך חשבון הבנק המקומי שלך והמרת הנכסים שלך למטבע המקומי שלך הוא מה שהופך את הארנק הזה לכל כך ייחודי וכולל מלא..

בעזרת ארנק החלקה תוכלו לקנות ולמכור בקלות כל קריפטו מכל מקום בעולם עם נתוני שוק בזמן אמת בכדי לנתח ולהקל על הרכישה שלכם..

דמי העסקה של הארנק נמוכים מאוד בהשוואה לארנקים אחרים. ההפקדה היא בחינם אך המשיכה תלויה בסוג הקריפטו. אבל זה בטוח שהוא נמוך יותר מארנקי הצפנה האחרים. קיימת גם גרסת אנדרואיד ו- IOS. Swipe מציע תמיכת לקוחות חיה 24/7 עם צוות מדהים שיושב מאחור כדי לכסות אותך במאמץ מירבי. הארנק תומך בכמעט 100 מטבעות קריפטוגרפיים כולל פולקדות (DOT).

8. ארנק לוני (נייד ואינטרנט)

לוני הוא המוצר הרשמי של צוות הקוסמוס. הארנק היה מוצר הקוד הפתוח הראשון שנבנה על ידי הצוות. אם כי כעת היא נמצאת תחת חברה עצמאית ששמה את מאמציה להפוך את הארנק לראש הרשימה.

אתה יכול להשתמש בארנק לאחסון Polkadot שלך או שאתה יכול להמר על הקריפטוס שלך כדי להרוויח רווח נאה. זה נועד להיות מאוד ידידותי למשתמש. אפילו מתחילים יכולים בקלות להמר ולאחסן את מטבעותיהם מבלי להתאמץ.

המשתמשים יכולים גם להשתתף (אם הם רוצים) בקוסמוס ממשל דרך הארנק. לוני הוא ארנק שאינו משמורן. זה שומר על המידע הפרטי שלך מאובטח ומונע מהחשבון שלך התקפות פריצה או פישינג. לוני זמינה באינטרנט ובתוספים. לאחרונה הצוות פרסם את גרסאות האנדרואיד וה- IOS שלהם.

9. ארנק אמון

עוד ארנק סלולרי ידוע, הגרסה הזמינה גם למשתמשי IOS וגם לאנדרואיד. ארנק אמון מבוסס על מערכות אקולוגיות של Binance בנוסף לתמיכה בפולקדות. הארנק פופולרי בקרב הסלנג של הארנק הרשמי של קבוצת בינאנס. ארנק אמון מוודא שכל המפתחות הפרטיים וביטויי הזרע שלך לעולם לא יעזבו את המכשיר שלך.

הארנק אכן מאפשר הימור עבור כמה קריפטוסים. אתה יכול גם לרכוש כל קריפטו ישירות מתוך הארנק וזה נוח וחוסך זמן. הארנק מגיע עם תאימות עם Binance DEX. באמצעות זה, תוכל לקבל גישה נוחה למסחר. הביקורות בפורטל IOS ואנדרואיד די חיוביות וזה מאוד מעודד. כמו כן, הצוות מוודא שהם מגיבים במהירות למשתמשים אם יש להם בעיות ודאגות.

מחשבות סיום

ושם יש לך את רשימת הארנקים העליונים שיכולים לעזור לך לאחסן את פולקדות. ככל שהאימוץ גדל למטבע Polkadots (DOT) כך הביקוש לארנקים הנתמכים שלו. המשמעות היא שהרשימה עשויה להתרחב עם הזמן. אם אתם מחפשים את המאובטח ביותר, אז ארנקי החומרה לא יכולים להיות מספיק טובים כדי לספק את הצרכים שלכם. כן, תוכלו גם להשתמש בארנקים הנ”ל.

בסופו של דבר, כל ארנק שתבחרו וודאו שלא תתפשרו על החששות הביטחוניים. בצע את אבטחת הארנק 101. בדוק הכל לפני שתבצע מהלכים אחרונים ואם נתקע אז אנחנו כאן יותר משמח לעזור לך. פשוט השאירו שאלה למטה ונמצא על סף לעזור לכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector