9 ארנקי האסימון הבסיסיים הטובים ביותר (BAT) 2021

אסימון קשב אמיץ (BAT) הוא בעצם אסימון ERC20 המבוסס על טכנולוגיית הבלוקצ’יין של Ethereum. המוקד העיקרי של מייסד מטבע ה- BAT היה לשבש את תחום הפרסום המקוון עם פרק הזמן שה- BAT הפכה לפופולרית ביותר בשוק הקריפטו..

במאמר זה צוות Ripple Coin News יגלה את מיטב ארנקי ה- BAT. דפדפן האינטרנט האמיץ יודע בדיוק ועוקב היכן המשתמשים מבלים. היא מפתחת שוק פרסום דיגיטלי ברור, שקוף ויעיל בעזרת טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

הטוב ביותר ארנקי אסימון תשומת לב בסיסיים 2021 לאחסון מטבעות ה- BAT שלך

1. ארנק אטומי

ארנק אטומי חופשי להשתמש בארנק מטבעות קריפטוגרפי שאינו משמורן התומך בכל אסימוני ERC-20. באפשרותך ליצור ולפתוח את ארנק Atomic באמצעות מערכות הפעלה שונות כגון MacOS, Windows, Linux, Android ו- iOS. התכונה המעניינת והנחשבת ביותר היא החלפות אטומיות מצד הארנק הזה שמאפשר לך להחליף מטבעות קריפטוגרפיים. אפשרות ההחלפה המובנית מאפשרת להמיר מספר מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הפלטפורמה של ארנק Atomic.

הצוות שעומד מאחורי הפרויקט הוא מאוד מקצועי ונחשב בקהילת הקריפטו. הממשק הוא הטוב ביותר עבור תינוקות חדשים וגם עבור מקצוענים. לארנק יש גם אסימון מקורי שהוא גם אסימון ERC-20.

2. ספר חשבונות ננו X

ארנק Ledger הוא בעצם אחד מארנקי החומרה הטובים ביותר. הוא נועד לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים עם תכונות אבטחה עצומות. סוחרי ומשקיעים בקריפטו משתמשים בלהט בארנקי פנקס מטבעות קריפטוגרפיים שלהם, שאותם שיבחו.

לחברת ספר החשבונות שפיתחה ארנק זה יש חשיפה ביצירת פתרונות אבטחה עבור קריפטו ובלוקצ’יין. היא הוקמה בשנת 2014 ויש לה משרדים בסן פרנסיסקו, פריז יחד עם הצוות של כ. 130 עובדים.

למרבה המזל, החברה גייסה בהצלחה השקעות של 85 מיליון דולר. אם אנחנו מדברים על ממשק המשתמש של הארנק זה מאוד פשוט וקל לשימוש. Ledger תומך בכמה מטבעות כמו Bitgo, MyEtherWallet, Copay וכמה אחרים גם כן

Ledger הוא גם ארנק אדווה הטוב ביותר בשנת 2021 לאחסון מטבעות ה- XRP שלכם.

3. טרזור


אנחנו מדברים על הארנק הטוב ביותר עבור אסימון BAT וטרזור ​​הוא אחד מהם. הארנק הושק בשנת 2014 על ידי חברת טק שייצרה מוצרים חדשניים רבים בתחום המטבע הקריפטוגרפי.

יש לו שני מוצרים שהם Trezor Model T ו- Trezor One התומכים במגוון קריפטו יחד עם בטיחות מקוונת. זה זול יותר מארנקים אחרים. טרזור ​​קל מאוד ופשוט לשימוש במיוחד למתחילים.

יש לו תכונה ייחודית שאתה יכול בקלות לשחזר את הכסף או הכספים שלך אם איבדת את המכשיר. טרזור ​​היא פלטפורמה מאוד בטוחה ושקופה באמצעות זה, משתמשים יכולים לעקוב בקלות אחר הפעילויות שלהם, הארנק תומך באלפי מטבעות.

  1. חיזוי מחיר ליטקוין 2021-2025
  2. חיזוי מחיר כוכבים 2021-2025 XLM $ 5 אפשרי?
  3. חיזוי מחיר Chainlink 2021-2025 יגיע LINK ל 100 דולר?

קרא את 7 הארנקים הטובים ביותר של לומן כוכבים (XLM) 2021

4. MyEtherWallets

כשמדובר באסימונים של ERC20 כמו BAT ורבים אחרים. MyEtherWallet הוא הארנק הטוב ביותר לאבטחת האסימונים שלנו. MyEtherWallet מאפשר למשתמשים ליצור ארנקים חדשים ולשמור לאחסן את כל האסימונים הבנויים על תקני ERC-20.

זה מספק לך גיבוי של כל האסימונים והארנק גם מעודד ארנקים בארנקים להחליף כמו מטבע פיאט במטבעות קריפטוגרפיים, אתריום לביטקוין, אתריום לאסימוני ERC20. מבלי ליצור חשבון חילופי כלשהו, ​​תוכלו להמיר אסימונים של BAT לאסימונים אחרים. לכן, אם אתה מתחיל ומחפש להבטיח אסימון BAT MEW הוא ארנק רשת אמין עבורך.

5. ארנק אמיץ

הארנק האמיץ פותח והושק רשמית על ידי המנכ”ל ברנדן אייך. זהו אחד מארנקי הצפנה הטובים ביותר עבור אסימוני BAT. ה- Brave הוא לגמרי בחינם עבור המשתמשים שלו, כלומר שמשתמשים לא צריכים לשלם עבור קבלת ואחסון של מטבעות BAT.

הצעד הראשון להתחיל בעבודה הוא הורדת הדפדפן האמיץ. לאחר הורדת הדפדפן האמיץ, תוכלו להוסיף בקלות את אסימון ה- BAT. Brave משלבת יד עם מפרסמים המאשרים להעצים משתמשים ועוזרת להם להרוויח יותר הכנסות מאשר דרך הפרסום המסורתית.

בעזרת ארנק ה- BAT תוכלו להוסיף בנוחות כספים באמצעות BTC, LTC, Eth או BAT באמצעות העברה לארנקים והדבר החשוב ביותר הוא שארנקים של BAT יעבירו בסופו של דבר כספים שאינם BAT שנשלחו לארנק וישמרו על איזון ב- BAT. אתה יכול להמיר מטבע פיאט בקלות ל- BAT באמצעות מספר מרכזיות יחד עם דמי רשת שהוחלו.

6. מסכת מטא

מסכת מטא הוא עוד ארנק קריפטו בעצם זהו ארנק מבוסס דפדפן התומך באסימון ERC20. זה תואם כמעט לכל הדפדפנים כמו אופרה, מוזילה פיירפוקס וגוגל כרום.

MetaMask הוא כלי חיוני מאוד לחובבי בלוקצ’יין, עולים חדשים, סוחרים ומפתחים. זה מאפשר לך תכונה ייחודית לשמור על גיבוי חשבונך ובסופו של דבר. הדבר החשוב ביותר הוא אוסף המדדים שלו תופס עמדה איתנה בפרטיות ובאבטחת המשתמשים.

תן לי להציג בפניך תכונה אחת נוספת שלפיה קמרון זהות מאובטח פירושו ממשק שניתן להשתמש בו לניהול הזהות שלך באתרים שונים.

מיטב ארנקי Litecoin מהדורת 2021

7. גווארדה

אבטחת נתונים, מידע וכספים היא העדיפות הראשונה של כל משתמש. הארנק של גווארדה ממלא את כל הדברים האלה בצורה יעילה ויעילה מאוד. Guarda תומך במגוון אורגני ומגוון של אסימונים ומטבעות קריפטוגרפיים.

זהו ארנק מקוון תואם לפלטפורמות שונות כגון שולחן עבודה של לינוקס, מקינטוש וחלונות. אפליקציית סמארטפון זמינה גם למשתמשי IOS וגם למשתמשי Android. האפשרות של כרטיסי בנק לא רק בתוך הארנק, אלא זמינה גם באתר.

הממשק של Guarda אינו מורכב במיוחד אך קל ופשוט מאוד לשימוש. הוא תומך ביותר מ -45 מטבעות קריפטוגרפיים והרבה מטבעות פיאט להעצמת הקריפטו. כמה מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים ביותר כמו אסימונים BTG, BTC, ETH, ERC20 ואחרים.

קרא את 10 ארנקי הטזו הטובים ביותר (XTZ) בשנת 2021

8. סֵפֶר שֵׁמוֹת

סֵפֶר שֵׁמוֹת הוא ארנק מבוסס שולחן עבודה עם ממשק משתמש תובנה. זה מאפשר למשתמשים לנהל את אסימוני BAT בצורה נוחה. זה תואם למערכות לינוקס, MacOS ו- Windows.

אקסודוס לא תומכת רק באסימון ה- BAT אלא גם ב -100 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אקסודוס הושקה רשמית ביולי 2016 והגדילה באופן רציף את בסיס המשתמשים שלה. יש לו שלושה יסודות עיקריים הכוללים את קטע התיקים, הארנק עצמו ושילוב הבורסה.

זה קל מאוד ופשוט לשימוש. ארנק Exodus מציע למשתמשים דרך מהירה לגשת לכספים שלהם, לקבל ולשלוח מטבעות מסייע להם גם במעקב אחר העסקאות. זה גם תומך בך לסנן את כל העסקאות כמו שנשלחו, הוחלפו והתקבלו.

אקסודוס רואה בארנק רב נכסים בגלל התמיכה של כמה מהפופולאריים ביותר כמו ביטקוין, את’ריום, את’ריום קלאסי, ביטקוין מזומן, ביטקוין זהב ורבים אחרים. פרטיות המשתמש, הנתונים והמפתחות הפרטיים הם בראש סדר העדיפויות של ארנק אקסודוס.

9. ארנק אמון

ארנק אמון הוא ארנק פופולרי מאוד ומקבל את החשיפה שלו ללא הרף. מדובר בארנק (BAT) בסיסי של תשומת לב אשר זמין רק למשתמשי סמארטפונים.

היא תומכת ומאפשרת למשתמשים בה לנהל את ERC223, ERC20 ומטבעות שונים כמו ביטקוין, מונרו, מטבע בינאנס, ליטקוין, דאש, ביטקוין מזומן. באמצעות ארנק Trust, משתמשים יכולים לתקשר בקלות ישירות עם בלוקצ’יין Ethereum.

מפתחות פרטיים של משתמשים המאוחסנים באופן מקומי ומאובטח בכמה שכבות הגנה ואבטחה. Binance משתלט באופן רשמי על ארנק האמון, באמצעות ארנק Trust זה מקבל יותר אמינות. זה מאפשר למשתמשים להחליף את המטבעות שלהם באופן מיידי בבורסה המבוזרת.

סיכום

אתה יכול לאבטח את אסימון ה- BAT בקלות בבורסה כמו Binance. אני מקווה שלאחר קריאת מאמר זה עליכם להתוודע לארנקי ה- BAT הטובים ביותר ולזמינותם גם בשוק ובתכונות.

הארנק האמיץ מביא מערכת פנקסים על סיפון המאפשר תשומת לב למשתמש ותמרץ את המו”לים כראוי. אני מקווה ששווה לקרוא עבורכם מאמר זה. נשמח להצעותיכם ומשובכם האדיבים.

השאלות הנפוצות ביותר על ארנקי אסימון תשומת לב

כיצד להרוויח מטבע BAT חינם?

אנשים יכולים להרוויח בקלות מטבע BAT פשוט על ידי שימוש בדפדפן האמיץ בדפדפן, כדי לקבל את המודעות האמיצות ולהרוויח את מטבע ה- BAT בחינם, או שאתה יכול להרוויח מטבע BAT בחינם רק באמצעות פלטפורמת publish0x.

מהו הארנק הטוב ביותר לאחסון מטבעות ה- BAT?

כפי שגילינו שלארנקי האסימון הבסיסיים הטובים ביותר יש לכל אחד מהם את הייחודיות והתאימות שלהם, אך הטוב ביותר בתפיסתי הוא Myetherwallet כמלהיב קריפטו. אני אישית משתמש בארנק זה וממליץ לכולכם להבטיח את הנכסים שלכם.

 מהו ארנק החומרה הטוב ביותר לאחסון מטבעות עטלף?

אם אנו מדברים על ארנק החומרה הטוב ביותר לאבטחת ספר החשבונות שלנו במטבעות BAT וטרזור ​​הן האפשרויות הטובות ביותר למטרה זו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map