הביטקוין תמיד נמצא בחדשות בגלל המחירים הגבוהים שלו, אך סחר במטבע דיגיטלי דורש כמה דברים חיוניים. בעל ארנק דיגיטלי הוא אחד מהם.

מה זה ארנק ביטקוין?

ארנק ביטקוין הוא בדיוק כמו חשבון בנק המשמש לאחסון, קבלה ושליחה שלך מטבע דיגיטלי. בין אם אתה רוצה לסחור במטבעות קריפטוגרפיים או שתרצה שיהיה להם כנכס שלך, אתה רק צריך שיהיה לך ביטקוין ארנק

כידוע, המטבעות הקריפטוגרפיים עדיין אינם רשומים על פי חוק אף מדינה. לכן עליכם להיות זהירים מאוד כאשר אתם בוחרים ארנק למטבע הדיגיטלי שלכם. אם תבחר בארנק הלא נכון עבור המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, אתה עלול לאבד את כל הכסף שלך בתוך זמן קצר. בילוי זמן בכדי להבין וללמוד על ארנקים שונים של מטבעות קריפטוגרפיה חשוב להגן על עצמך מפני הונאות והונאות. כדי לעזור לך בכך, הנה סקירתנו על ארנקי הביטקוין הטובים ביותר הקיימים כעת.

סוגי ארנקים של ביטקוין:

יש בעצם 5 סוגים שונים של ארנקי ביטקוין. לכולם יתרונות וחסרונות משלהם. בהמשך אני משתף את המידע הבסיסי על כולם:

1- ארנק חומרה: (ארנקי הביטקוין הטובים ביותר שיש לביטחון)

ספר ארנקים

הקונספט של ארנקי חומרה אינם חדשים אלא המטבע הקריפטוגרפי שיפרה את שוקה בחודשיים האחרונים. ארנק החומרה זהה לארנק הרגיל שלך למעט שהוא מורכב ממכשיר דיגיטלי להפעלת חשבונך. וכן, זה מהודר ומסוגנן גם בהשוואה לכל סוג אחר של ארנקי קריפטו. הם חזקים יותר באבטחה, קלים לנשיאה ויש להם מסך לראות את העסקה שלך, ואופציה נהדרת לאחסן את המטבע הדיגיטלי שלך לטווח הארוך. יש רק סיבה אחת, בגלל זה, אנשים מהססים לרכוש ארנקי חומרה שזה המחיר שלהם. הן יקרות למדי בהשוואה לאפשרויות זמינות אחרות בשוק, אך עם אבטחה נוספת מגיע מחיר נוסף. ארנקי Ledger Nano נחשבים כרגע כדוגמה מצוינת לארנקי חומרה של מטבעות קריפטו.

2- ארנק מקוון:

ארנק מקוון קריפטוגרפי

ארנקים מקוונים לביטקוין הם סוג הארנק הנפוץ ביותר ששימש אנשים רבים מכיוון שהוא זול, קל לשימוש וניתן לגשת אליו מכל מקום ברחבי העולם בקלות. כל מה שאתה צריך זה גישה לאינטרנט. ניתן להפעיל ארנקים מקוונים דרך המחשב, המחשב הנייד והמכשירים הניידים כמו אייפד, טאבלטים וסמארטפונים כל עוד יש להם חיבור לאינטרנט. הסיבה העיקרית שמושכת אנשים להשתמש בארנק המקוון לקריפטוגרפיה שלהם היא שהוא מהיר, קל לגישה, זול במחיר, מנהל מספר מטבעות בכל פעם ומשתמש ב- VPN לפרטיות נוספת..

3- ארנק נייד:

אדוות ארנקים ניידים


הערה: “ישנם מספר דיווחים ב- Reddit על אפליקציות הונאות שגונבות את ארנק הביטקוין שלך ואת כל תכולתו, אז אנא הקפד להשתמש בארנק קריפטו נייד ידוע”

הרעיון של ארנק נייד זהה לארנק מקוון למעט זה עובד רק במכשירים ניידים. בעיקרון, קיימת אפליקציית ארנק קריפטוגרפי בחנות Google Play ובחנות Apple שעובדת במכשירים ניידים בלבד. הארנק הנייד מתפרסם מיום ליום בגלל תנועה בניידים. כולנו יודעים שרוב האנשים כבר עוברים ממחשב למובייל, בגלל זה אנשים מעדיפים כעת שיהיה להם ארנק נייד למטבעות קריפטוגרפיים. היתרונות של הארנק הסלולרי זהים לארנקים מקוונים, אלא שיש אפשרות לסריקת קוד QR והמובייל קל לנשיאה בהשוואה למחשב, מחשב נייד או אפילו ארנק חומרה..

4- ארנק שולחן עבודה:

ארנק יציאה

לא הייתי טועה באומרתי כי ה ארנק שולחן העבודה זהה לזה שיש לך קובץ במחשב שלך. רוב הארנקים לשולחן העבודה הם לגמרי בחינם מכיוון שאינכם משתמשים בשום שטח אירוח של החברה שמאפשר לכם צור ארנק שולחן עבודה לביטקוין. אנשים אוהבים את זה מכיוון שיש לו את הסיכון המינימלי להיפרץ על ידי האקרים מכיוון שלא קיים חיבור לאינטרנט להפעלת ארנק שולחן עבודה שבו המפתחות הפרטיים לא נשמרו באתר של צד שלישי. אמנם יש לו יתרונות רבים אבל יש גם חסרונות. לדוגמה, מה היית עושה אם תסיר בטעות את הקובץ או שהמחשב שלך ייפגע מוירוס?

5- ארנק נייר:

ארנק נייר

משמעות ארנק הנייר היא שתקבל את המפתח הפרטי של המטבע הקריפטוגרפי שלך. כדי לבצע את העסקה, עליך להקליד את המפתח השלם. אני יודע שזה נשמע דבר מוזר וישן אבל בגלל פעולתו, זה עושה ארנק נייר אחת הדרכים הבטוחות ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים. ישנם כמעט אפס סיכונים לפריצה, ללא צורך במכשיר דיגיטלי אחסן את המטבע הדיגיטלי שלך ואף מפתחות פרטיים לא אוחסנו בשום דבר כולל שרת הצד השלישי. החיסרון היחיד בשימוש בארנק נייר הוא שנדרש זמן לתפעול והבנה טכנית.

מיטב ארנקי הביטקוין בשנת 2021

ישנן עשרות אפשרויות ארנק זמינות לביטקוין, אך חלק מהטובות ביותר הן:

עדכון: ברגע זה (FEB 2021), הארנקים המפורטים להלן הם הטובים ביותר שיש לנו לאחסן ביטקוין. עם Ledger Nano X להיות הבחירה המובילה על ידי רבים.

1 – ספר ספרים ננו S: (בחירת העורך)

ארנק ספר חשבונות

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה בגודל USB שתוכנן במיוחד עבור מטבעות קריפטוגרפיים. כפי שציינתי בעבר, ארנקי החומרה הם יקרים, אז עשה זאת אך בתמורה, תקבל הרבה תכונות שקשה למצוא בכל סוג אחר של ארנקים של ביטקוין, במיוחד מבחינת אבטחה וגיבוי של המפתח הפרטי שלך למטבע הדיגיטלי.

Ledger Nano S אינו מכשיר מסוג Plug-and-Play. המשמעות היא שאינך צריך מחשב כדי להשתמש בארנק זה. מסך ה- LCD הקטן בקדמת הארנק יאפשר לכם להפעיל את ארנק מטבעות קריפטו בקלות. זה יאפשר לך לבצע פונקציות כמו עסקאות, להחליף את המטבע הדיגיטלי שלך, להשתמש באפליקציות הקשורות ולהעביר כסף מחשבון אחד לחשבון אחר תוך שניות. הגודל הקטן של Ledge Nano S יאפשר לכם להגן עליו מפני האקרים או גנבים. גם במקרה של הפסד כלשהו; אתה תמיד יכול לקבל את הגיבוי ולחסום את הגנב אליו קבל גישה לחשבון cryptocurrency שלך.

Ledger Nano S תכונות:

 • תמיכה במטבע רב: הארנק הזה תומך כמעט בכל מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים ומאפשרים לך לאחסן יותר מאחת בו זמנית ב- אותו ארנק.
 • תצוגה מובנית: המשמעות היא שתוכלו לראות פיזית את העסקה למטרות אישור ואימות בגלל מסך ה- LCD בחלקו העליון.
 • קל לתפעול: גודלו של ארנק החומרה היפהפה הזה הוא קטן אך עדיין ישנם כפתורים להפעלה קלים ונוחים מאוד.
 • בִּטָחוֹן: מטעמי אבטחה, ישנן מספר אפשרויות זמינות, כולל אפשרות לנעול את הארנק באמצעות קוד PIN.
 • גיבוי ושחזור: אל תדאג לגבי כסף הכסף שלך אם יש לך Ledger Nano S כי זה מגיע עם גיליון ההתאוששות בזמן שתהליך השחזור קל ומהיר.

ספר החשבונות ננו ס מגיע עם תיבה שבה תקבלו מכשיר Nano S, כבל USB, מדריך הוראות, גיליון שחזור ואביזרים אחרים וכו ‘..

2. ספר חשבונות ננו X:

Ledger Nano X מגיע עם תכונות יוצאות דופן ונחשב מעודכן יותר בתכונות מאשר Ledger Nano S. לדוגמא, הוא מתחבר לאפליקציית Ledger Live Mobile באמצעות אפשרות Bluetooth..

ארנק Ledger הוא בעצם אחד מארנקי החומרה הטובים ביותר. הוא נועד לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים עם תכונות אבטחה עצומות. סוחרי ומשקיעים בקריפטו משתמשים בלהט בארנקי פנקס מטבעות קריפטוגרפיים שלהם, שאותם שיבחו.

העיצוב מקסים מאוד ואטרקטיבי לשימוש. האפשרות של כרטיסי זרעי התאוששות וזמינות כבל USB-C הופכים את Ledger Nano X לאטרקטיבי בקהילת הקריפטו.

3- ארנק אטומי:

ארנק אטומי

אטומי היא משמורת רבת מטבעות ארנק ביטקוין, התומך בלמעלה מ -300 מטבעות ואסימונים אחרים. אתה יכול לאבטח, לנהל, להחליף ולקנות מטבעות קריפטוגרפיים בממשק ידידותי למשתמש המוגן על ידי זרע מנמוני. אתה שולט באופן מלא בכספים שלך.

רב פלטפורמה

ארנק Atomic זמין ברוב מערכות ההפעלה, כולל חלונות, macOS, Linux ו- Android. האפליקציה ל- iOS עתידה לצאת בשנת 2019.

ביטחון ואנונימיות

ב- Atomic, רק לך יש גישה מלאה לכספים שלך. ארנק Atomic משתמש במודיעין במכשיר ומאחסן את כל המפתחות הפרטיים במחשב או בסמארטפון שלך. הפרטיות שלך מוגנת היטב באמצעות הסיסמה שהגדרת וביטוי זרעים מזכירים של 12 מילים.

רב מטבע

Atomic תומכת ביותר מ -300 מטבעות ואסימונים. תוכלו לאבטח ולנהל אותם, להחליף ולקנות באמצעות שירותים מובנים ולעשות הכל בממשק אחד, מבלי להיכנס לאתרים חיצוניים. יתר על כן, Atomic מאפשרת לך להוסיף כל אסימון ERC20 בכמה לחיצות ולנהל אותו.

אגרות אפס

Atomic הוא תוכנה חופשית המייצרת לך כתובת ארנק ייחודית. 

החלפה מיידית ואופציית קריפטו

ארנק Atomic מאפשר לך להחליף 60 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה. שירות זה מופעל על ידי Shapeshift, Changelly ו- Changenow.

אפשרות הקנייה בתוך האפליקציה מופעלת על ידי סימפלקס מאפשרת לכם לקנות מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום, XRP, ליטקוין וביטקוין מזומן בכרטיס אשראי בכמה לחיצות. התהליך כולו אורך מספר דקות וגובה עמלה של 2% עבור Atomic.

תמיכה 24/7

Atomic דואגת למשתמשים שלה. צוות התמיכה עובד 24/7 ותמיד מוכן לעזור אם משהו משתבש. זמן התשובה הממוצע הוא כשעה.

4- ארנק שומר

ארנק שומר

Guarda הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי מרובה פלטפורמות שאינו משמור, שנועד לאחסן, לנהל ולהעביר נכסים דיגיטליים בקלות. Guarda תומך כיום בלמעלה מ -40 רשתות חסימות הפופולריות ביותר ולמעלה מ -10,000 אסימונים שלהם (כולל BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH ועוד). את כל המטבעות ניתן לרכוש בתוך הארנקים באמצעות כרטיס בנק. המשתמשים יכולים גם להחליף מטבעות באמצעות שירות חליפין מובנה ולבצע עסקאות קריפטוגרפיות מהירות.

ארנקי גארדה זמינים בגרסאות שונות: אינטרנט, שולחן עבודה (לינוקס, חלונות, macOS), נייד (iOS, Android) ו- סיומת Chrome.

מחסני מטבעות קריפטוגרפיים של Guarda עובדים בפלטפורמות שונות וניתן לגשת אליהם מכל מכשיר שמחובר לאינטרנט. מלבד הארנקים העיקריים הרב-מטבעיים, Guarda מציעה מגוון ארנקים ניידים עם קוד פתוח במטבע יחיד.

מכיוון ש- Guarda מספקת ארנקים ללא משמורת, הנתונים האישיים של המשתמש או המפתחות הפרטיים אינם מאוחסנים או משמשים את החברה בשום צורה שהיא – דבר זה משפר את אבטחת הקריפטו-מטבע והאסימון ומונע את כל הסיכויים לדליפות מידע..

תכונות עיקריות:

 • תמיכה ב- 40+ חסימות ומעל 10,000 אסימונים;
 • שליטה מלאה במשתמש על מפתחות ונכסים פרטיים;
 • ממשק ידידותי למשתמש;
 • רכישת כרטיס אשראי / חיוב בקריפטוגרפים;
 • חילופי cryptocurrency מובנים;
 • קו תמיכת לקוחות 24/7
 • גיבוי ארנק מוצפן מאובטח;
 • נגישות בין פלטפורמות.

5- סֵפֶר שֵׁמוֹת:

ארנקי יציאת מצרים

הרושם הראשוני של אקסודוס היה פשוט WOW. כלומר אתה רק צריך לבדוק כיצד לקדם את האינטרנט המקוון ארנק ביטקוין הם מציעים למשתמשים. אם אתם מחפשים ארנק למטבע הדיגיטלי שלכם עם תכונות גרפיות, מערכת דיווחים, צבעוני וקל לשימוש אז אקסודוס צריכה להיות ברשימה כדי להשתמש בה משום שיש לה את כל זה בצורה הגיונית מאוד. הארנקים האחרים המקוונים אכן מספקים כמעט את אותן התכונות אך סגנון המצגת שלהם אינו בלעדי לעיצוב אקסודוס. הם הראו גם את צילום המסך של חשבון הארנק שלהם למי שרוצה לראות איך נראה חשבון הארנק שלהם.

העיצוב הוא לא הדבר היחיד שעליך לחפש ולהתעלם מהתכונות האחרות. ל- Exodus יש את כל התכונות המתקדמות שאתה מצפה לכל ארנק מקוון מבוסס אינטרנט ברמה מתקדמת.

תכונות של אקסודוס:

יש רשימה ארוכה של תכונות אשר אקסודוס מציעה למשתמשים שלהם. רשימת התכונות המלאה מופיעה באתר האינטרנט שלהם. כאן אדבר רק על תכונות בלעדיות הקשורות לאבטחה שעליך לדעת עליהן לפני ביצוע חשבון באתר האינטרנט שלהם.

 • החלפה בלחיצה אחת: אין צורך באימות או זיהוי להפעלת חשבון ארנק Exodus שלך. אתה יכול פשוט להחליף את המטבע הדיגיטלי שלך פשוט בלחיצה אחת בלבד. זה הופך את העסקה למהירה.
 • רב מטבעות: אקסודוס מאפשרת לך לאחסן מספר מטבעות דיגיטליים ונכסים דיגיטליים אחרים בארנק האקסודוס שלך מבלי לבקש דמי מנוי נוספים וכו ‘.
 • אבטחה מלאה: אקסודוס אינו ארנק קריפטוגרפי מבוסס אינטרנט מקוון אלא ארנק לא מקוון. כן, דרך אתר תיצור ארנק מטבע דיגיטלי משלך, מה שאומר שהמידע אודות המטבע הקריפטוגרפי שלך יישמר במחשב שלך ולא בשרת Exodus.
 • 100% חינם: Exodus הוא 100% חינם לכל המשתמשים. כן, יש להם אמנם כמה שירותי פרימיום אבל באופן כללי, תוכלו ליהנות מכל התכונה של הארנק שלהם בחינם.
 • עיצוב נהדר: עיצוב הארנק הוא הסיבה העיקרית שהופכת את אקסודוס לפופולרית. זה מקל מאוד על אדם שאינו טכני להבין את הפרטים המלאים על המטבעות הקריפטוגרפיים שלו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector