כידוע, רשת טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתפשטת בכל פינה בעולם והיא חלה גם על כל מחלקה הקשורה לפיתוח משאבי אנוש. לידתם של נכסי בלוקצ’יין או נכסים דיגיטליים לשימוש ברשת הבלוקצ’יין מתרחשת. נכסי הבלוקצ’יין הללו כוללים גם אתריום ואת אסימוני ה- ERC-20 שלה ואת מיטב ארנקי ERC20 זמינים כעת בשוק לאחסון מטבעות ERC20 אלה.

הופעתם של אסימוני ERC20 גדלה במהירות לאחר שהבשילה רשת את’ריום וסימנה את מיקומה בחלקה העליון אחרי הזהב הדיגיטלי, הביטקוין או הביטקוין מזומן. Ethereum ידועה כמציעה את היישומים הטובים ביותר של dApps ובלוקצ’יין בקהילה.

במאמר זה אודיע לך על מיטב ארנקי ERC20 לאחסון אסימוני ה- ERC-20 שלך. אלו כוללים שלושה סוגים שונים של ארנקים: חומרה, ארנקים ERC-20 למחשבים שולחניים.

מיטב ארנקי ERC20 2021

כדי לאחסן את אסימוני ה- ERC20 שלך, ישנם ארנקי חומרה שונים המבטיחים את האבטחה הטובה ביותר עבור הנכסים שלך ומספקים רשימה מקיפה של תכונות. להלן ארנקי החומרה הטובים ביותר בשוק.

1. ארנק אטומי

ארנק אטומי חופשי להשתמש בארנק מטבעות קריפטוגרפי שאינו משמורן התומך בכל אסימוני ERC-20. באפשרותך ליצור ולפתוח את ארנק Atomic באמצעות מערכות הפעלה שונות כגון MacOS, Windows, Linux, Android ו- iOS. התכונה המעניינת והנחשבת ביותר היא החלפות אטומיות מצד הארנק הזה שמאפשר לך להחליף מטבעות קריפטוגרפיים. אפשרות ההחלפה המובנית מאפשרת להמיר מספר מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הפלטפורמה של ארנק Atomic.

הצוות שעומד מאחורי הפרויקט הוא מאוד מקצועי ונחשב בקהילת הקריפטו. הממשק הוא הטוב ביותר עבור תינוקות חדשים וגם עבור מקצוענים. לארנק יש גם אסימון מקורי שהוא גם אסימון ERC-20.

2. Ledger Nano S (מומלץ)

Ledger Nano S הוא אחד מארנקי החומרה הזולים ביותר שיש במחיר סביר. זהו גם ארנק החומרה הנבדק והמומלץ ביותר על ידי הקהילה.

כשמדובר בשאלת אבטחת הנכסים, Ledger Nano S הוא הטוב מכולם. הוא מגיע בשישה צבעים שונים ותומך ברב-שפות. החברה מציעה תגמולים על הצבת נכסי קריפטו בארנק Ledger.

3. ספר חשבונות ננו X


Ledger Nano X מגיע עם תכונות יוצאות דופן ונחשב מעודכן יותר בתכונות מאשר Ledger Nano S. לדוגמא, הוא מתחבר לאפליקציית Ledger Live Mobile באמצעות אפשרות Bluetooth..

ארנק Ledger הוא בעצם אחד מארנקי החומרה הטובים ביותר. הוא נועד לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים עם תכונות אבטחה עצומות. סוחרי ומשקיעים בקריפטו משתמשים בלהט בארנקי פנקס מטבעות קריפטוגרפיים שלהם, שאותם שיבחו.

העיצוב מקסים מאוד ואטרקטיבי לשימוש. האפשרות של כרטיסי זרם התאוששות וזמינות כבל USB-C הופכת את Ledger Nano X לאטרקטיבית בקהילת הקריפטו.

  1. חיזוי מחיר ליטקוין 2021-2025
  2. חיזוי מחיר כוכבים 2021-2025 XLM $ 5 אפשרי?
  3. חיזוי מחיר Chainlink 2021-2025 יגיע LINK ל 100 דולר?

4. טרזור

טרזור ​​אינו חדש בעולם הקריפטו אך יש לו היסטוריה מוקלטת, והרבה אנשים מכורים אליו. הדבר המדהים ביותר בטרזור ​​הוא שהוא תומך בכל אסימוני ERC-20 עם הצפנה מלאה.

הוא הופך פעיל כאשר הוא מחובר למכשיר מחשב. בעת הפעלת ארנק החומרה, אתה נדרש להגדיר קוד התאוששות בן 12 ספרות המשמש להשבת כספים במקרה של אובדן. המתקנים האחרים כוללים קוד PIN, מסך OLED ואפשרות ביטוי סיסמה.

מיטב הארנקים הכוכבים (XLM) 2021

5. KeepKey

KeepKey הוא עוד ארנק חומרה מפורסם מלבד לדג’ר וטרזור. זה הכי טוב עבור אסימונים של ERC, והוא תומך במגוון רחב של מטבעות.

עיצוב האריזה הוא מגניב, והמשתמשים יכולים ליהנות מחוויה יוצאת דופן על ידי שימוש בו לאחסון נכסיהם. הוא לא תומך רק באסימני ERC20 אלא גם בארנק חומרה רב-תומך. מכל ארנקי החומרה הבולטים בשוק, KeepKey הוא פחות יקר, עם כל התכונות יוצאות הדופן.

רוצה להרוויח קריפטו בחינם? הנה המדריך שלנו ל 15+ ביטקוין & ברזי קריפטו בשנת 2021 להרוויח סכום נאה של סאטושי (ביטקוין).

רשימת הארנקים הטובה ביותר של ERC20 לאחסון האסימונים שלך (חינם)

כדי ליהנות מארנקים בחינם עם מאפיינים יוצאי דופן, להלן רשימת הארנקים בחינם עבור נכסי ה- ERC-20 שלך.

6. MyEtherWallet

MyEtherWallet הוא ארנק בלוקצ’יין מבוסס את’ריום הידוע בעיקר בזכות אחסון את אתרים וכל אסימוני ה- ERC-20 עם אבטחה מוצפנת מלאה. זהו ארנק מבוסס אינטרנט המאפשר לך להגיע לנגישות ישירה לבלוקצ’יין את’ריום. ארנק חינם זה נכלל ברשימת הארנקים המומלצים שלנו ל- ERC-20.

MEW זכתה באמון של קהילת הקריפטו וידועה בכך שהיא מציעה שכבות אבטחה נוספות עבור הנכסים הדיגיטליים שלך. ממשק המשתמש הדינמי קל מאוד למעקב ואפשר לבצע עסקאות בקלות ולהמיר אסימונים על ידי החלפה. כמו כן ראוי לציין כי הארנק תואם לארנקי חומרה כמו Ledger Nano S. באמצעות MyEtherWallet, אתה יכול לבצע עסקאות לא מקוונות בהתאם להנחיות שמספקת החברה. עם זאת, אפשרות זו מומלצת למקצוענים ולא למתחילים.

מיטב ארנקי Zcash 2021 לאחסון מטבעות ה- Zcash שלך

7. MetaMask

MetaMask הוא ארנק חינמי מבוסס אינטרנט הפועל כתוסף עבור דפדפנים שונים כגון Chrome, Opera, Brave ו- Firefox. זהו ארנק אינטרנט פופולרי בחינם עבור Ethereum מכיוון שהוא גם נותן גישה ישירה ל- Ethereum blockchain. ניתן לאחסן את כל האסימונים שהוטבעו ב- blockchain ETH ב- MetaMask.

זהו ארנק HD אליו ניתן לגשת בכל דפדפן באמצעות מקש הזרע שהוגדר בזמן היצירה. ממשק המשתמש משולב, וכיסוי עולמי זמין עקב תמיכה רב לשונית. ארנק החומרה ש- Trezor תואם ל- MetaMask ואפשר גם לגשת לפרטי החשבון של טרזור ​​באמצעות MetaMask מבוסס אינטרנט.

8. ארנק הערפל

ארנק הערפל הוא ארנק שולחני שתוכנן רשמית עבור את’ר וכל המטבעות מקורם בבלוקצ’יין את’ריום. הארנק פותח על ידי צוות הפיתוח של Ethereum עוד בשנת 2017 ועדיין זמין בגרסת הבטא. זה עובד על מערכות הפעלה שונות כגון Mac OSX, Windows ו- Linux.

בזמן הורדת הארנק לשולחן העבודה, הנתונים יאוחסנו במחשב שלך ותשלוט בכל המפתחות הפרטיים שלך. כדי להבטיח אבטחה ברמה העליונה, יהיה עליכם לספק חתימות מרובות בכדי להיכנס לארנק. השליחה והקבלה של אסימוני ERC-20 לוקחים שניות. הארנק אינו מוריד חיובים בגין עסקאות אלא העמלה שגובה הרשת בעת ביצוע עסקאות.

מיטב ארנקי ERC20 לאנדרואיד (נייד)

ישנן אפליקציות ארנק ERC20 רבות שם, אך חלקן צוברות פופולריות בעולם הקריפטו בשל המאפיינים הבולטים שלהן וטכנולוגיה מהשורה הראשונה..

9. ארנק אמון

ארנק אמון תומך ב- Ethereum ובכל אסימוני ה- ERC20 שהוטבעו מבלוקצ’יין Ethereum. הוא נרכש על ידי Binance כבר ביולי 2018, ותכונות נוספות יחד עם מגוון רחב של מטבעות שנוספו בהמשך. מפתחות האבטחה המאוחסנים במכשיר שלך כדי ליצור שכבת אבטחה חזקה נגד התקפות פריצה.

מכיוון שהוא עכשיו הארנק הרשמי של בורסת בינאנס, ניתן לבצע עסקאות בקלות מכיוון ש- ארנק אמון תואם לרשת Kyber ו- Binance DEX. כשמדובר בשאלת האנונימיות, הארנק לעולם לא חושף את הנתונים שלך אלא נשאר פרטי. זה זמין ב- Google Play וב- App Store למשתמשים.

מיטב ארנקי ה- XRP של Ripple 2021

10. ארנק אנז’ין

ארנק אנז’ין הוא הארנק הסלולרי הידוע ביותר עבור אסימוני ה- ERC-20 הזמינים להתקנה ב- Google Play וב- App Store. עם זאת, הוא חדש בעולם הבלוקצ’יין אך התכונות הבולטות שלו הופכות אותו לפופולרי בקרב המשתמשים. החברה הוסיפה גם פונקציות מתקדמות שונות ללקוחות כגון החלפות חליפין, דפדפן Dapp ואפשרות קוד QR לאוויר טיפות.

ארנק אנג’ין מאפשר למשתמשים לייבא נכסים דיגיטליים מארנקים אחרים, כולל ארנקים ניידים, שולחניים וחומרה. ההצפנה שכבתית כפולה מבטיחה אמצעי אבטחה מתקדמים למניעת נכסים מכל סוג של מתקפת סייבר.

11. Coinomi

Coinomi הוא אחד מארנקי ההצפנה הניידים הוותיקים ביותר בשוק עם היווצרותו בשנת 2014. הוא תומך ביותר מ -17,00 נכסים דיגיטליים כולל כל אסימוני ERC20. ניתן להחליף את המטבעות הדיגיטליים בזמן שהם שוכנים בממשק של Coinomi מכיוון שהוא עובד עם חילופי הקריפטו כגון צ’אנג’לי ו- ShapeShift.

התוספת של מתקן SegWit הופכת עסקאות להרבה יותר קלות מכיוון שהם צורכים פחות מקום ברשת הבלוקצ’יין. האבטחה היא הטובה ביותר מכיוון שלמפתחות פרטיים אין גישה לשרתים אלא אלה מאוחסנים במכשיר הנייד של המשתמש. יהיה עליך להגדיר סיסמה הנדרשת בכל פעם שתרצה לפתוח Coinomi. במקרה של אובדן, תזין את ביטוי זרעי ההתאוששות לכתובתך החדשה וכל הנתונים ישוחזרו כתוצאה מכך.

12. imToken

imToken נחשבת כאפליקציית הארנק הגדולה בעולם עבור את’ריום וכמעט 10% מהעסקאות של את’ריום מבוצעות על ידי משתמשי imToken. זה פופולרי גם בקהילה בגלל האבטחה הבלתי ניתנת לשבירה שלה מכיוון שלא קרה אירוע פריצה אחד קטן מאז הקמתו..

Ethereum וכל שאר הנכסים הדיגיטליים של ERC-20 שנוצרו ב- Blockchain Ethereum נתמכים באופן מלא על ידי הארנק יחד עם אפשרות ההחלפה של אסימונים אלה. המאפיין הבולט של imToken הוא שהוא תואם לארנקי חומרה כמו Ledger, CoolWallet ו- imKey. imToken הוא ארנק נגיש ברחבי העולם שיכול לשמש משתמשים ביותר מ 200 מדינות ואזורים ברחבי העולם.

מהו ארנק ERC20?

ארנק ה- ERC הוא זה המאחסן את אסימוני ה- ERC-20 שלך כדי לאבטח את הנכסים הדיגיטליים שלך מכל סוג של מתקפת גניבה. כמו מטבעות קריפטו אחרים, גם אסימני ERC מאוחסנים על ידי הרבה סוחרים כך שערך מחירם יעלה עם חלוף הזמן. ישנם ארנקי חומרה רבים התואמים את אסימוני ה- ERC. באופן דומה, יש גם את מיטב הארנקים לנייד ולשולחן העבודה בשוק כדי לאפשר לך להיות בעלות מלאה על נכסי הבלוקצ’יין.

מהו ארנק ה- ERC20 הטוב ביותר?

כולנו יודעים שיש מאות ארנקים שם, אבל הבחירה המתאימה ביותר היא משימה קשה. ערכתי מחקר מקיף למטרה זו כדי שתוכל להיעזר בארנק ה- ERC20 הטוב ביותר עבור הנכסים שלך. הטוב ביותר מוגדר במונחים של מאפייניו המאפיינים הבאים:

  • בחר בארנק שמאפשר לך לשלוט במפתחות הפרטיים
  • הארנק חייב להיות תואם למכשיר שלך
  • ממשק קל לשימוש
  • הצוות הפעיל מאחורי הארנק
  • צריכה להיות פונקציית גיבוי

סיכום

הצגתי בפניך חשבון מפורט של ארנקים שונים, כך שתוכל לקבל את כל המידע החשוב לגבי אחסון אסימוני ERC20 שלך. משתמשים שונים זקוקים לארנקים בהתאם לדרישותיהם כמו ארנקים ניידים, שולחניים וארנקים בחינם.

רשמתי ארנקים לאחר בדיקת אמינותם ואבטחתם. עם זאת, ארנקים מסוימים בולטים יותר מאחרים במתן תכונות שימושיות והבטחת אבטחה מהשורה הראשונה. אמליץ לך להשתמש ב- MyEtherWallet וב- MetaMask כדי לאחסן את אסימוני ERC20 שלך.

שאלות נפוצות

1. האם ארנק Coinbase ETH ERC-20 תואם?

ארנק Coinbase תומך במטבע Ethereum ובמטבעות ERC-20 אחרים. עם זאת, הארנק לא הוסיף תמיכה בכל אסימוני ERC-20 עקב כמה בעיות רגולטוריות. מומלץ גם לא להשתמש בארנק Coinbase Ethereum לאחסון ERC20 מכיוון שיש סיכויים לאובדן כספים.

2. האם תמיכת Binance ERC20?

אסימוני ERC20 אינם נתמכים על ידי חילופי מטבעות החליפין. הסיבה לכך היא כי שום חילופי עולם הקריפטו אינם מקבלים את ERC20.

3. האם ספר החשבונות תומך בכל אסימוני erc20?

בתחילה, אסימני ERC20 נשמרו רק ב- Ledger, ולא כל נכסי הבלוקצ’יין של Ethereum נוספו ברשימה. לאחרונה הודיעה לדג’ר על תמיכה מלאה של 1,250 אסימוני ERC20. באמצעות מתקן חדש זה, משתמשים יכולים לאחסן, לשלוח ולקבל נכסים באמצעות Ledger Live.

4. האם אוכל לשלוח אסימונים של erc20 ל- Ledger Nano?

כן, אתה יכול לשלוח אסימונים erc20 אל Ledger Nano מכל ארנק.

5. האם סומך על ארנק תומך ב- erc20?

ארנק Trust מאפשר למשתמשים לאחסן את Ethereum ואת כל המטבעות שנוצרו ב- Blockchain Ethereum כולל ERC20.

6. באיזה ארנק אתה לא צריך להשתמש לאחסון ה- erc20 שלך?

אל תלך לאף ארנק חילופי לאחסון נכסי ה- erc20 שלך. לדוגמא, ארנק Coinbase Ethereum יכול לגרום לאובדן אסימונים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector