למרות הביקורת על השקעות בקריפטוגרפים מספר המשקיעים גדל. אחת הסיבות העיקריות העומדות מאחורי זה היא העלייה בערכי המטבעות הקריפטוגרפיים בשבוע האחרון של דצמבר 2017. כאן, חשוב להזכיר שכמעט כל המטבעות הקריפטוגרפיים נגעו בערכים הגבוהים שלהם בכל הזמנים בשבוע האחרון של דצמבר ו השבוע הראשון של ינואר 2018. הביטקוין היה מטבע החילופי המטבעות הטובים ביותר עם Ethereum ו- Ripple בדרגה השנייה והשלישית. גידול זה במספר המשקיעים גרם להקמת בורסות וארנקים רבים של קריפטו לאחסון מטבעות אלה. התחרות בין חילופי קריפטו שונים הולכת וגוברת עם חלוף הזמן עם כל בורחת שמציעה הטבות שונות למשקיעים בקריפטו.

Coinmama הוא גם אחד מחילופי המטבעות המדורגים המובילים ביותר שיש להם מאגר לקוחות ענק. זו הבחירה הראשונה של המשתמשים שרוצים כספים מיידיים בחשבונות שלהם. Coinmama הוקמה בשנת 2013 והיא רשומה בסלובקיה. נכון לעכשיו, ביט ונצ’רס מחזיקה בבורסת הצפנה הזו ומשרדיה הראשיים בישראל. אחת התכונות האטרקטיביות ביותר של חילופי קריפטו זו המבדילה בינה לבין מרכזיות אחרות היא פעילותה ברחבי העולם. הבורסה פועלת כמעט בכל 200+ מדינות העולם כולל 24 מדינות אמריקאיות. המשתמשים מכל רחבי העולם יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים שונים מהבורסה באמצעות כרטיסי האשראי / החיוב שלהם. מוקדם יותר, היא הציעה את האפשרות לקנות רק ביטקוין ואת’רום, אך כעת הרחיבה את התמיכה ב- Litecoin, Cardano, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, QTUM ו- Ripple (XRP).

מדינות מטבעות

Coinmama לקנות bitcoin

להלן היתרונות והחסרונות של שימוש בחילופי קריפטו זה.

יתרונות:

כמו כל שאר חילופי הקריפטו בדירוג הגבוה ביותר, Coinmama מציע גם יתרונות רבים למשתמשים בו. כמה מיתרונות אלה הם:

 1. קבלת מטבע פיאט
 2. אמצעי תשלום קלים
 3. העברת כספים מיידית
 4. ממשק משתמש קל
 5. אבטחה ברמה גבוהה
 6. עזרה ותמיכה זמינים תמיד

1 – קבלת מטבע פיאט

היתרון הראשון והראשון ביותר בשימוש ב- Coinmama הוא שבניגוד לבורסות רבות אחרות, הוא מציע למשתמשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים תמורת כסף פיאט. רוב המרכזיות האחרות מאפשרות למשתמשים לקנות מטבעות קריפטו בתמורה לקריפטוגרפיה אחרת. לא משנה באיזו מדינה אתה גר, הבורסה מאפשרת לך לקנות מטבעות חליפין בתמורה למטבע מקומי.

2 שיטות תשלום קלות

סיבה נוספת מאחורי ההצלחה של חילופי הצפנה הזו היא שהיא מאפשרת למשתמשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ומקבלת תשלומים במצבים שונים. מוקדם יותר, הבורסה הציעה את האפשרות לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בתמורה לכספים שהועברו דרך Western Union. לאחרונה היא הציעה תמיכה בקניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב. הוא מקבל גם כרטיסי VISA וגם MASTER ומאפשר למשתמשים לקנות מטבעות קריפטו לבחירתם מכל חלק בעולם.

העברה כספית של 3 חודשים בחשבונות משתמשים

ביקורות הלקוחות מראות כי Coinmama תמיד נותרה הבחירה הראשונה של משתמשים שרוצים שהכספים שלהם יועברו באופן מיידי בארנק שלהם. כמעט כל חילופי הצפנה האחרים מאחסנים את המטבעות שנרכשו בארנקי צד שלישי והמשתמשים צריכים להעביר כספים מארנק זה לארנקים האישיים שלהם מכיוון שארנקי צד שלישי אינם בטוחים לשמירת כספים. כאן, ב- Coinmama הכספים שלך מועברים באופן מיידי לארנק האישי שלך לאחר שתזין את פרטי הכרטיסים שלך.

קרא את 6 מיטב ארנקי Zcash 2021

ממשק משתמש 4-קל

תכונה נוספת מאוד מושכת של Coinmama חילופי הצפנה הם שיש לו ממשק קל וידידותי למשתמש. אפילו המתחילים יכולים לרכוש ולסחור מטבעות קריפטו בקלות דרך הפלטפורמה שלה. יש הרבה חילופי קריפטו כאלה שקשה מאוד להשתמש בהם למתחילים מכיוון שיש הרבה תרשימים, גרפים וסטטיסטיקה שהופכים אותם למורכבים. מצד שני, תהליך הקנייה של Coinmama הוא גם מאוד פשוט וקל. המשתמשים יכולים לקנות מטבע קריפטוגרפי לפי בחירתם לאחר רישום ואימות חשבונם.

אבטחה ברמה גבוהה 5

תכונות אבטחה של בורסה נחשבות תמיד כמובילות אם ברצונך לאחסן קריפטוגרפיה בארנק של צד שלישי. כמו כן, האתר צריך להיות מוסדר תמיד על ידי גופים ממשלתיים בכדי לחסוך את כספיכם. Coinmama רשומה ב- FINCEN בארה”ב, מה שמראה כי אין סכנה לפריצה שלה על ידי ההאקרים, ואם זה קורה תהליך החקירה של הבורסה מתנהל לפי חוקי ארה”ב. Coinmama מעולם לא נפרץ; כי זה תמיד שומר את מספרי כרטיסי האשראי / החיוב שלך בשרת אחר.

6-עזרה ותמיכה זמינים תמיד

אחרון חביב Coinmama הוא גם אתר מועדף על ידי משתמשים רבים משום שהבורסה מציעה עזרה ותמיכה זמינים למשתמשים במקרה של בעיה כלשהי. מכיוון שהבורסה פועלת רק דרך אתר, תמיכה זמינה מוצעת למשתמשים באמצעות פלטפורמה זו. יש את המתקן של צ’אט חי. אבל, רוב האנשים מעדיפים להשתמש בתמיכה בדוא”ל. זמן התגובה של צוות התמיכה בדרך כלל גדול יותר בסופי שבוע. בימים האחרים התמיכה זמינה בשעות 9:00 עד 18:00 GMT + 3.

Coinmama לקנות bitcoin

חסרונות:

לצד יתרונות רבים, ל- Coinmama יש גם כמה חסרונות שמרתיעים את המשתמשים. כמה מהם הם:

 1. אין תמיכה במסחר במטבעות קריפטוגרפיים
 2. עמלות עסקה גבוהות
 3. תומך בכמה מטבעות בלבד
 4. זמין רק כאתר

1-אין תמיכה במסחר במטבעות מטבעות

החיסרון הראשון בשימוש ב- Coinmama הוא שהמשתמשים לא יכולים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. הוא מציע רק מתקן קנייה אך אינו מאפשר מתקן מכירה. מצד שני, חילופי דברים כמו Coinbase, לאפשר למשתמשים לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. אֲפִילוּ, Coinbase מאפשר מכירת מטבעות קריפטוגרפיים בתמורה למטבעות פיאט מסוימים.

עמלות עסקה גבוהות

Coinmama גם לא פופולרי מאוד בקרב המשתמשים בגלל דמי העסקה הגבוהים שלה. זה לוקח 5.5% על כל עסקה שתבצע. כמו כן, ההחלפה גובה עמלות של 6% אם המשתמשים קונים קריפטו באמצעות כרטיסי האשראי / החיוב שלהם. עמלת העסקה המדויקת תלויה בכמות המטבע הקריפטוגרפי שאתה קונה מהבורסה.

3 תומך בכמה מטבעות מטבע בלבד

חסרון נוסף בשימוש ב- Coinmama הוא בכך שהיא מציעה את האפשרות לקנות מספר מוגבל של מטבעות קריפטוגרפיים. מוקדם יותר, הבורסה אפשרה קנייה של ביטקוין ואת’רום, אך כעת היא הרחיבה את התמיכה ב- Litecoin, Cardano, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Ripple (XRP) ועוד..

4 זמין רק כאתר

קרא PayPal מכריזה על הרחבת הצעת הקריפטו שלה לתושבי בריטניה

המשתמשים זוכים לביקורת קשה על Coinmama מכיוון שהיא פועלת כאתר בלבד ואין לה אפליקציה סלולרית. זה הופך את השימוש בו למוגבל מכיוון שאנשים מעדיפים לסחור בדרכים באמצעות הטלפונים הסלולריים שלהם. עליכם להירשם לאתר בכדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים.

Coinmama לקנות bitcoin

שלבים לרכישת מטבעות מטבעות באמצעות Coinmama:

קניית מטבעות קריפטוגרפיים מעולם לא הייתה קלה כמו שעשתה חילופי הצפנים. להלן מספר שלבים של קניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות חילופי דברים אלה.

 • הַרשָׁמָה

אדווה מטבעית xrp

הצעד הראשון והראשון קניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Coinmama הוא הרישום בבורסה. זה די פשוט ודורש רק מזהה דוא”ל של משתמשים. תוכלו למצוא את כרטיסיית הרישום בפינה השמאלית העליונה של האתר. לחיצה על כרטיסייה זו תפתח טופס הרשמה. המשתמשים צריכים למלא את שם המשתמש שלהם, לבחור סיסמה ולהזין את מזהה הדוא”ל שלו לצורך אימות. עם הגשת טופס ההרשמה, יישלח קישור לכתובת הדוא”ל של המשתמש. לחיצה על הקישור תסיים את תהליך ההרשמה. המשתמשים יכולים לקנות 150 דולר בשווי כל מטבע קריפטוגרפי עם רישום זה. אבל אם אתה רוצה לקנות כמות גדולה של מטבעות קריפטוגרפיים תצטרך לעבור אימות KYC. הסיבה לכך היא שהיא מאפשרת למשתמשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בשווי 5000 דולר ביום ו -20,000 דולר מטבעות קריפטוגרפיים בחודש.

 • קניית מטבעות קריפטוגרפיים

לקנות מטבעות מטבעות קריפטוגרפיים

לאחר רישום מוצלח ואימות KYC, המשתמשים יכולים לקנות כל מטבע קריפטו לבחירתם. כניסה לחשבונך תעביר אותך לדף הבא בו תצטרך לבחור את המטבע הקריפטוגרפי על פי בחירתך וגם את המטבע שבו אתה מתכוון לשלם. כאן, חשוב להזכיר זאת Coinmama מקבל תשלומים במטבעות פיאט רבים אם המשתמשים מתכוונים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיסי החיוב / האשראי שלהם. לאחר בחירת המטבעות, שער החליפין מוצג על המסך שמקל על המשתמשים להחליט. עמלת העסקה תוצג כאן גם עבור מתקן המשתמשים.

 • אימות מזהה

אם אתה רוצה לקנות מטבע קריפטוגרפי בשווי 150 דולר או פחות, תוכל לעבור את התהליך לאחר ההרשמה. אך אם כמות הקריפטוגרפיה שאתה רוצה לקנות גדולה משווי 150 דולר, תצטרך להשלים את אימות ה- KYC שלך. באימות זה, המשתמשים יצטרכו להוכיח את זהותם באמצעות מסמך ממשלתי נתמך כמו תעודת זהות, מספר דרכון, רישיון נהיגה, וגם תמונת סלפי גלויה המחזיקה באחד מהמסמכים הללו. זה לוקח בערך 10-20 דקות אם הוכחת הזהות גלויה. לאחר השלמת האימות, המשתמשים יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים לבחירתם עד לסכום של 5000 $ ליום ושווי של 20,000 $ לחודש.

לסיכום, אנו יכולים לומר זאת Coinmama היא בורסה טובה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים בסך הכל מכיוון שהיא פועלת כמעט בכל מדינות העולם. כמו כן, כדאי להשתמש בבורסה בגלל מתקן קנייה עם כרטיסי אשראי / חיוב וגם קבלת תשלום במטבעות פיאט רבים. השימוש בבורסה זו יגדל עוד יותר אם היא תרחיב תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים נוספים ותציע גם אפליקציה סלולרית.

Coinmama לקנות bitcoin

  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me