בכל יום שעובר מטבעות דיגיטליים הופכים לחלק בלתי נפרד מהמערכות הפיננסיות שלנו. ערכי המטבעות הללו עולים באופן קבוע ובכך מהווה אתגר לממשלה להסדיר אותם. כל ההתפתחות הזו נובעת מאבטחה ללא תחרות של העסקאות במטבע הדיגיטלי הזה שהוקם. יתר על כן, המשקיעים והרגולטורים פטורים גם מהחיובים הנוספים מבנקים וממוסדות פיננסיים. כעת, העסקאות מתבצעות ישירות בין מוכרים לקונים ללא שום תפקיד של המתווכים. זה גם הגדיל מאוד את מהירויות העסקה.

מה זה ליטקוין?

מה זה litecoin

ליטקוין הוא גם מטבע קריפטוגרפי שהוצג בשנת 2011. הוא משתמש גם בטכנולוגיית peer-to-peer blockchain לעסקאות מהירות ללא עלות בכל רחבי העולם.. ליטקוין הוא גם קוד פתוח מבוזר רשת תשלומים גלובלית כאשר כל העסקאות בטוחות באמצעות קודי הצפנה שונים. סוג מיוחד של מתמטיקה משמש להבטחת התשלומים בכך שהוא מאפשר לאנשים לשלוט בכלכלה ובעסקאות שלהם בכל עת. יש לו שווי שוק של 16.30 מיליארד דולר המטבע החמישי בגודלו בעולם. זהו גם אחד מאותם מטבעות קריפטוגרפיים שזינקו הרבה בערכים שלהם השנה. הנתונים מראים כי קריפטוגרפיה ראתה כ -4,000% בערכה מאז ינואר 2017.

המשמעות היא שהמטבע שנסחר בכ -300 דולר נסחר בכ -4.33 דולר בינואר 2017. בדצמבר 2017 המטבע הדיגיטלי הגיע לשווי גבוה בכל הזמנים של 360.2 דולר. זה סימן עלייה של כ -4,000% מאז ינואר. כל זאת בגלל היותו מטבע קוד פתוח ומהירויות עסקאות מהירות. להלן המאפיינים העיקריים של מטבע זה.

  • המאפיין הראשון והמקסים ביותר של Litecoin הוא מהירות העסקה המהירה שלו בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. לביצוע עסקה במערכת תשלומים זו 2.5 דקות בלבד. פירוש הדבר שהוא מהיר פי 100 מביטקוין וכמה פי 4 מכל מטבעות הקריפטו האחרים.
  • המאפיין השני של ליטואינס הוא השימוש באלגוריתם הגיבוב ‘Scrypt’. אלגוריתם זה עוזר לשמור על כריית ליטואינס מציאותית עבור משתמשי שולחן העבודה. אלגוריתם זה גם מקטין את זמן העסקה הרבה. זה הופך את Litecoin לטוב יותר מביטקוין בו משתמשים באלגוריתם SHA256d. אלגוריתם זה הופך לזמן רב יותר ולחסוך כוח עם חלוף הזמן.
  • מאפיין נוסף של ה- Litecoin הוא התמיכה הרציפה של המייסד. צ’רלי דוחף ברציפות את משתמשי Litecoin והמשקיעים לשדרג ל- Segregated Witness (SegWit). יישום שדרוג זה יביא חידושים במטבע בכך שהוא יהיה מאובטח, מהיר ואמין יותר.
  • ההיצע המוגבל של ליטואינס בשוק הוא גם מאפיין טוב של מטבע דיגיטלי זה. בשוק מסתובבים כ -84 מיליון ליטקונים. היצע זה גם הופך אותו לגדול יותר מביטקוין שיש לו רק 21 מיליון היצע. עדיין הגבלת ההיצע הזה ל -84 מיליון הופכת אותו למטבע אמין ברחבי העולם.

קניית ליטואינים באופן מיידי באמצעות כרטיסי חיוב / אשראי

קניית ליטואינים היא גם החלטה טכנית ושיטות שונות לרכישת מטבעות אלה משמשות בכל רחבי העולם. אחת השיטות הנוחות ביותר של קניית ליטואינס רוכשת אותם באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב. הסיבה לכך היא שאתה לא צריך ללכת לשום מקום ולקנות מטבעות שיושבים בבית שלך. להלן השלבים העיקריים שיספרו לך מספיק לגבי קניית מטבעות אלה.

הרשמה 1 עם צ’אנגלי

סינגאפ צ'אנגלי

צ’אנג’לי הוא אחד המשאבים האמינים ביותר לרכישת ליטואינס. הסיבה לכך היא שהיא מקבלת מטבעות שונים כתשלום לרכישת המטבעות שבחרתם. אם אתה רוצה קנה ליטואינס, יהיה עליך לרשום את עצמך באתר זה. לא גובה דמי רישום. המשמעות היא שתוכל להירשם בעצמך על ידי הצבת כתובת הדוא”ל המאומת שלך בעמודה הספציפית בטופס ההרשמה. האתר שולח דוא”ל לכתובת הדוא”ל המאומתת שלך. דוא”ל זה מכיל את כל פרטי הכניסה כולל שם משתמש וסיסמה. כעת, באמצעות הפרטים הללו, המשתמשים יכולים להיכנס לחשבונות שלהם. לאחר הכניסה, מופיע מסך לפניכם.

לקנות מטבע צ'אנגלי

2-בחירת מטבע

לקנות ליטקוין באופן מיידי

לפניך עומדים שני פסים ארוכים על המסך. ראשית הוא המטבע שבו ברצונך לבצע את התשלום שלך. באפשרותך לבחור מטבעות שונים על ידי לחיצה על מקש החץ בצד ימין של הסרגל. הבר הבא מציע לך את המטבע שתרצה לרכוש. בחר כאן את ה- Litecoin ולחץ על כפתור הקנייה הירוק בצד ימין של הסורגים. פעולה זו תעביר אותך לדף עיבוד התשלומים. אם אינך מחובר אתר Changelly, לחיצה על כפתור התשלום תבקש ממך להתחבר תחילה.


3-אישור סדר

litecoin changelly

לאחר שבחרתם את המטבע, לחיצה על לשונית הקנייה תעביר אתכם לדף אישור ההזמנה. צ’אנג’לי מציע את כל הפרטים שוב על המסך לאישור. עליכם לאשר כי אתם הולכים לקנות ליטואינס ומשלמים במטבע הרצוי. לאחר שתוודא שכל הפרטים נכונים, לחץ על כרטיסיית האישור. זה ייקח אותך לדף אחר.

כתובת 4 ארנקים

ספר כתובות ליטקוין

אתה צריך לדעת כי מטבעות קריפטוגרפיים תמיד מאוחסנים ארנקים או חומרה או תוכנה. הנה, שוב תצטרך לקבל את ההחלטה. לכו תמיד על הארנק המציע תמיכה רב-מטבעית ואבטחה משופרת. ארנק Ledger Nano S נחשב כ- ארנק המטבעות הטובים ביותר. הסיבה לכך היא שהיא תומכת במטבעות שונים והיא הרבה יותר אמינה ובטוחה. יהיה עליך להזין את כתובת ארנק Ledger Nano שלך להשלמת תהליך הקנייה.

קרא גם: 5 הארנקים הטובים ביותר ב- Litecoin LTC 2021

5-בדיקה ואישור המידע

קניית תהליך הקריפטוגרפיה זקוקה לאישור מידע בשלבים שונים. לאחר הכניסה ל כתובת הארנק, יהיה עליך לאשר את כתובת הארנק ואת המידע הדרוש האחר. כאשר אתה בטוח בפרטים, לחץ על כפתור האישור ותועבר לדף פרטי כרטיס האשראי / חיוב.

פרטי 6 קלפים

ויזה צ'אנגלי

אם אתה קונה ליטואינס באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב, יהיה עליך להזין את כל פרטי הכרטיס שלך בעמוד זה. בדרך כלל, פרטים אלה הם מספר הכרטיס, תאריך התפוגה שלו וקוד האבטחה לעיבוד התשלום. הדף יודיע לך אם עלולה להיות שגיאה במידע הכרטיס. לפני עיבוד התשלום, האתר יציג לך גם את סכום דולר אמריקאי מנוכה מכרטיסך.

אימות 7-SMS

טלפון צ'אנגלי

לאישור שאתה מאמת את הכרטיס שלך, יישלח SMS למספר הנייד הרשום שלך. SMS זה יכיל קוד שתצטרך להזין בדף. הזנת הקוד תסיים את תהליך התשלום ותקבל את ה- Litecoins בארנק לאחר זמן מה.

8 ליטואינים מקבלים

לאחר ניכוי הכסף המספיק, ליטאונים מתחילים להגיע לארנק. תהליך העברת ליטקו-מטבעות יסתיים תוך 5-30 דקות. מהירות ההעברה תלויה גם בסוג הארנק בו אתה משתמש. ספר חשבונות ננו ס היא, שוב, אפשרות טובה מאוד מכיוון שהיא מציעה מהירות מהירה.

ספר חשבונות ננו הצביע למספר הראשון של ארנק Litecoin הטוב ביותר לשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector