תוך זמן קצר קישור שרשרת הפך לאחד מספקי האורקלים המובילים בענף. אנחנו כאן, נעבור אתכם עם עדכני תחזיות מחיר של Chainlink (LINK). נדבר על כל דבר, החל במה שמטבע שונה ממטבעות אחרים, כיצד שרשרת קישור פותרת את רוב בעיות הבלוקצ’יין המקוריות ועד לחמש השנים הבאות של תחזיות מחיר האחיזה של המטבע. אבל לפני שנכנס לחומר הזה, בואו נצלול לתוך הקדמה קצרה של מה זה LINK ואיך זה עוזר ל- Blockchain לפתור את הבעיות שלהם.

אודות Chainlink

פרויקט chainlink התחיל לראשונה בשנת 2014 בשם “smartContract.com“. הרשת עברה כמה שינויים לאחר שחרורה הראשוני. החברה שינתה את שם המותג עם קישור שרשרת לייצג טוב יותר את רשת הליבה של הפלטפורמה. לאחר שחרורו, בשנת 2017 an ICO נערך על ידי chainlink שהיה באותה תקופה האירוע הגדול ביותר של אותה שנה. לאחר האירוע, קישור השרשרת היה הזרקור המרכזי במשך שנים רבות בקהילה. הרשת התרברבה כמעט 32 מיליון דולר מ- ICO.

בעזרת מימון זה ניסתה Chainlink לדחוף את הגבולות המוגבלים של בלוקצ’יין ציבורי, אבטחה ואמינות אורקל לגבהים חדשים. בשנת 2019 אירעה אחת השותפויות המשמעותיות ביותר עם chainlink. שותפות אסטרטגית עם google פותחה על ידי Chainlink. בעזרת הסכם זה עם גוגל שולבו פרוטוקולי Chainlink בחוזה החכם של google.

שותפות זו זכתה להצלחה גדולה עבור אנליסטים ומשקיעים מכיוון שהיא מאפשרת למשתמשים ליצור קשר עם ספקי שירותי הענן הפופולריים ביותר בעזרת שרשרת קישור..

Chainlink Blockchain?

אחת הבעיות הגדולות ביותר בבלוקצ’יין היא כיצד להעביר ולתקשר מידע מצומת אחת לאחרת. באופן כללי, משימות מסוג זה מבוצעות על ידי אורקל. עם זאת, אורקלס נחשבים לריכוזיים. אורקלס נועדו ליזום חוזים חכמים. זהו נקודת השבוע שבה אורקל ריכוזית מסכנת את כל הבלוקצ’יין.

מצד שני הזנת נתונים היא חלק מכריע ביצירת Blockchain. כפי שכולנו יודעים שבלוקצ’יין אינו ניתן לשינוי ולא גמיש. אז אם כל מידע שקבל בלוקצ’יין אינו נכון, קשה מאוד למחוק ולתקן את המידע מבלוקצ’יין.

זה קורה ברוב ה- Blockchains. בקהילת הקריפטו הנושא הזה מתויג I Oracle Problem. כאן שימושי שרשרת קישור. על ידי שילוב פרוטוקולי הדור הבא, כיצד קישור שרשרת מתמודד עם בעיות אלה.

  1. חיזוי מחיר כוכבים 2021-2025 XLM $ 5 אפשרי?
  2. חיזוי מחיר לטזוס (XTZ) לשנים 2021-2025
  3. חיזוי מחיר Cardano 2021-2025 | ADA אי פעם תגיע ל -10 דולר?

ניתוח מחירים של Chainlink & הִיסטוֹרִיָה

שנת 2018 הייתה שנת תנופת הקריפטו המסיבית עם עליות מחירים גדולות ברוב המטבעות הדיגיטליים הגדולים בעולם – ולא היה יוצא מן הכלל ל- LINK. ואז הערכים צנחו כמעט באותה מהירות שהם צמחו, ומטבעות קריפטוגרפיים רבים לא הצליחו להתאושש. למרבה המזל, Chainlink נבנתה מחדש ו- 2019 היא אחת השנים הטובות ביותר של המטבע. LINK נסחרה ב- 0.299 דולר ב -1 בינואר 2019 ומחירה צמח עם תחילת השנה עד שהגיע ל -20 $ דולר ארה”ב ב -20 במאי 2019. המחירים עלו.


שנת 2020 הייתה השנה עבור שרשרת קישור. הרשת השיקה תוכנית מימון, הכפילה את הצוות שלהם, והוסיפה גם מקרים חדשים בביטוחים ובמשחקים. הרשת הוכרה על ידי הפורום הכלכלי העולמי והוצגה תחת הכותרת של 100 חלוצי הטכנולוגיה המבטיחים ביותר לשנת 2020. Chainlink משולבת ביותר מ -300 פרויקטים בשנת 2020. על ידי הבטחת ערך המיליארדים וחיזוק האבטחה והביקורת שלה, Chainlink היה המטבע הסטטיסטי ביותר. בשנת 2020. נכון לעכשיו, chainlink (LINK) נסחרת לפי שווי של 14.19 דולר עם ירידה של 17.51% ביממה האחרונה.

חיזוי מחיר של Chainlink

חיזוי מחיר LINK 2021 – 2023

המחיר העתידי של LINK יישאר קבוע לאורך 2021, על פי התחזית למחיר המסחר של חיות המסחר. Chainlink צפויה להימכר בטווח שבין 13-18 $ דולר, בשנת 2021. בשנים הבאות, Chainlink תמשיך להתרחב ולא תהיה נמוכה מ -20 $. בעתיד עד שנת 2023, Chainlink עשויה להרוויח 27 דולר לפי נתוני המסחר.

תחזית מחיר Chainlink 2021 – 2025

מחיר ה- LINK יעלה בשנים הבאות, על פי CoinSwitch. Chainlink גם עמד על אומדן המחירים של 14 $ בשנת 2020 ואף כי עמד במחיר היעד של Chainlink בסך 13 $ שנחזה לפני שנה לשנת 2025. בתנאי שכך שהתחזית השוורית שלהם תישאר ללא שינוי, זה מדהים מאוד ויהיה מפתיע לראות עד כמה רחוק שרשרת קישור. המחיר הממוקד עבור קישור שרשרת (LINK) צפוי להגיע לסכום של 67 דולר בסוף שנת 2025.

חיזוי מחיר Chainlink לשנים 2022, 2023, 2024 ו- 2025

DigitalCoinPrice אופטימי מאוד לגבי התחזיות העתידיות של LINK. התעריפים המוצגים באתר מראים כי Coinlink היא ההשקעה שנמכרה בשנים הקרובות. אני רואה מתחת לתרשים, צפוי שתוך שנה קישור יעלה עם מחיר ממוצע של 40.45 $ עד 2022.

עם עלייה של 2,020% מערך הבסיס, המשמעות היא שנסחר ב- LINK במחיר ממוצע של 48.42 $. התחזית הזו די מפתיעה ואופטימית בעת ובעונה אחת. שיעור החיזוי לחמש שנים מראה כי LINK יחצה את גבולות 50 הדולר בחמש השנים הקרובות. החזיקו את הטינה מכיוון שאנו בוודאי מצליפים להצביע על אפשרויות השקעה טובות יותר בשנים הקרובות.

חיזוי מחיר של Chainlink לפי Currency.com

קישור חיזוי 2021 מאת Mind Math Money

כיצד לקנות קישור שרשרת (LINK)?

Chainlink (LINK) זמין ברוב הבורסות הגדולות. Binance היא אחת מהבורסות הגדולות לקבלת chainlink. מבחינת שווי השוק, בינאנס היא הבורסה הגדולה ביותר בשוק. יש שם הרבה חילופים אחרים אבל בינאנס מובילה את הדרך. יש מגוון רחב של מטבעות אחרים בבורסה והעמלות גם מאוד תחרותיות.

רשום חשבון בבורסה והוכיח את זהותך. מימן את חשבונך במטבע פיאט ורכש ETH ו- BTC. אתה לא יכול לקנות ישירות קישור מכל בורסה. לבסוף, בחר את צמד המסחר עם LINK והקריפטו של LINK שלך יהיה בבורסה שלך תוך מספר דקות בלבד.

אם אתה סוחר תכוף או מתכנן לסחור ב- LINK, תוכל לאחסן אותו בארנק חליפין. עם זאת זו הדרך הפחות בטוחה לאחסן את המטבע שלך. אבל אם אתם מתכננים לאחסן כמות עצומה של LINK אז ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר שיש.

שאלות נפוצות בנושא חיזוי של Chainlink

קישור השרשרת יגיע ל- 100 דולר?

על פי התחזית הגבוהה ביותר ואחרי שהשתדל לסיים אותם, נראה ש- $ 100 הם סכום די שאפתני. במהלך השנים הבאות צפויה Chainlink (LINK) לצמוח ולהגיע לסכום של 100 דולר בסוף שנת 2025.

האם chainlink (LINK) היא השקעה בטוחה?

לדברי אנליסטים וסוחרים רבים, שרשרת קישור הייתה השקעה טובה וסולידית במשך זמן רב מאוד. הערך פשוט מתקומם באופן מפתיע. מובטח שהוא יחזיר רווח נאה מההשקעה.

האם Chainlink (LINK) יעלה?

הסיכוי לקישור שרשרת עצום. הצוות השיג כל כך הרבה והפופולריות של המטבעות היא עצומה שהמשקיעים מאוד שאפתניים. המטבע בוודאי יצמח בעתיד.

סיכום

סיפקנו לך את החיזוי העדכני שלנו לגבי Chainlink (LINK). המטבע מרד טוב מאוד עכשיו ונראה שהוא יסיים את השנה בשטר חיובי. כל ההערכות והמסקנות שעשינו לעיל הן רק ההערכות והתצפיות הטכניות שנערכו על ידי אנליסטים וחברי צוות מפורסמים בפלטפורמה שלנו. הנתונים המסופקים הם מצפה כוכבים אך מוערכים על פי ניתוח מחירי העבר של LINK.

לפני שאתה נכנס להשקעה, דאג לעשות את המחקר שלך. חקר ככל שתוכל לקבל את ההחלטה הסופית. לאחר מעורבותה ב- google השאירה Chainlink השפעה חיובית מאוד על הקהילה. השפעה זו בוודאי תשפיע על המחירים העתידיים של המטבע. ובכל זאת, יש לך שאלות בראש? הגיבו למטה ונשתדל לענות בהקדם האפשרי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector