6 הארנקים הטובים ביותר ב- Bitcoin Cash (BCH) בשנת 2021

מטבעות קריפטוגרפיים הם אחד הנושאים הנדונים כיום. כל משקיע מעוניין להשקיע במטבעות אלה בגלל המחירים הגאים שלהם. שנת 2017 הוכיחה הרבה תועלת למי שהשקיע מטבעות דיגיטליים. כמעט, כל המטבעות הללו צברו ערך. ביטקוין נמצא בראש הכל עם עליית ערך של 100%. מזומן של ביטקוין הוא גם מטבע עם דירוג גבוה יותר. כאן חשוב להזכיר כי המטבעות הדיגיטליים האלה מאוחסנים ארנקים או חומרה או תוכנה. כל העסקאות נשמרות בארנקים אלה. אלה כל כך מאובטחים שרק השולח והמקבל יודעים על אלה.

ארנקי חומרה הם בצורה של התקני USB המחוברים למחשב בזמן ביצוע עסקה. מאידך, ארנקי תוכנה הם התוכנות השומרות תיעוד של כל העסקאות. ארנקי חומרה נחשבים לבטוחים יותר מארנקי תוכנה מכיוון שלא תמיד הם מחוברים למחשבים. יש הרבה חומרה ותוכנה ארנקים במזומן ביטקוין בשימוש בכל רחבי העולם. החשובים שבהם הם:

ארנק המזומנים הטוב ביותר של ביטקוין 2021

 1. ספר חשבונות ננו ס
 2. ארנק גארדה
 3. ארנק אטומי
 4. תשלומי מטבעות
 5. ג’קסקס
 6. רהקוט 

1- Ledger Nano S (בחירת עורך)

ארנק ספר חשבונות

ספר חשבונות ננו ס הוא אחד מארנקי המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שנמצאים בשימוש נרחב. זה בדיוק כמו מכשיר USB עם תצוגת OLED קטנה כדי להציג את העסקאות. זֶה ארנק מזומן ביטקוין יש תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו גם (ביטקוין, את’ריום, אדווה XRP, זקש..). בצד אחד של המכשיר ישנם שני כפתורים. כפתורים אלה משמשים לנווט בין אפשרויות שונות. לחיצה על שני הכפתורים הללו בו זמנית פירושה אישור העסקה. יש יציאה בצד אחד של הארנק כדי לחבר אותו למחשב.

מחיר:

Ledger Nano S הוא אחד הארנקים האמינים והמאובטחים ביותר עבור מזומן ביטקוין. המחיר הנוכחי של ארנק חומרה זה הוא 59.00 $ שתקבלו ספר חשבונות ננו ס, כבל USB, ספר הוראות, אביזרים וגליון התאוששות.

בִּטָחוֹן:

לביטחון מלא, יוצרי ספר חשבונות ננו ס הוסיף תכונות יוצאות דופן. הם הפכו את הארנק הזה להוכחה זדונית שמשמעותה שהצפנה שלך לעולם לא תודלף בזמן שמערכת קוד הפין שלו תאפשר לך לשמור על המטבע שלך גם אם איבדת או תשכח ארנק אי שם.

פְּרָטִיוּת:

כמו כן, הרעיון העיקרי של פרטיות המשתמש הניתן על ידי ספר חשבונות ננו ס הוא גדול. כדי לספק פרטיות מוחלטת ל מזומן של ביטקוין בעלים, החברה אינה מאחסנת מידע כלשהו על המשתמשים בשרת שלהם, בעוד הארנק עבור מזומני ​​הביטקוין נשאר מבוזר כל הזמן בין המשתמשים לבנק שלהם..

מאפיינים:

ישנם מספר מובלט שעושה ספר חשבונות ננו ס הטוב ביותר בין כל ארנקי החומרה ל- BCH. חלקם הם:

 • מספר מטבעות: ניתן לשמור מספר מטבעות דיגיטליים בחשבון ארנק אחד ולנהל אותם בנפרד בקלות
 • תצוגה טובה: אמנם הארנק קטן בגודלו אך עדיין בעל תצוגה מובנית טובה להפעלה באמצעות כפתורים פיזיים
 • גבה את החשבון שלך: ספר החשבונות ננו ס מגיע עם גיליון התאוששות שמקל על תהליך השחזור
 • מוסמך: Ledger Nano S מאושר ומאומת על ידי שמות פופולריים כמו GitHub, Google, Dashlane ו- Dropbox
 • רב אפליקציות: זה לא רק ארנק אלא גם גאדג’ט המאפשר לך להשתמש גם באפליקציות אחרות כמו U2F, SSH או לבנות משלך

ספר חשבונות ננו ס נחשב כדרך המאובטחת ביותר לאחסון עסקאות דיגיטליות. הסיבה לכך היא שהוא עשוי מחומר עמיד ועמיד. פלדה ופלסטיק איכותי ביותר משמשים באיפור שלה. להלן השלבים לשימוש זה ארנק מזומן ביטקוין.


 • הצעד הראשון הוא חיבור ה- ספר חשבונות ננו ס למחשב. אז עליך לבצע את ההוראות בתצוגה הקטנה של הארנק. המשתמש יכול לבחור ארנק חדש בהתקן חומרה זה או לייבא את חשבונו הקיים. הכל נעשה באמצעות הוראות על המסך הקטן.
 • כמו כל החשבונות האחרים, ספר החשבונות nano s פועל באמצעות קוד אבטחה או סיכה. יש לזכור את הסיכה מכיוון ששלושה כשלים רצופים עשויים לאפס את ה- nano שלך.
 • עכשיו יש זמן לגבות את גיליון ההתאוששות שלך. המשתמש יעתיק את הביטוי של 24 מילים בגליון השחזור וישמור אותו במקום אחר.
 • כשההודעה “המכשיר שלך מוכן” מופיעה, עליך להתקין את אפליקציית Ledger במחשב שלך.
 • עם סיום ההתקנה, מופיעה הודעה המראה כי Ledger Nano S שלך מוכן לשימוש.

READ DeFi Pulse מציג ציון בטיחות כלכלי לדירוג הסיכון

Ledger Nano S הצביעו במקום הראשון כ”ארנק המטבעות הקריפטוגרפי הטוב ביותר לשנת 2021 “על ידי קוראינו!

2- ארנק גארדה

ארנק שומר

Guarda הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי מרובה פלטפורמות שאינו משמור, שנועד לאחסן, לנהל ולהעביר נכסים דיגיטליים בקלות. Guarda תומך כיום בלמעלה מ -40 רשתות חסימות הפופולריות ביותר ולמעלה מ -10,000 אסימונים שלהם (כולל BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH ועוד). את כל המטבעות ניתן לרכוש בתוך הארנקים באמצעות כרטיס בנק. המשתמשים יכולים גם להחליף מטבעות באמצעות שירות חליפין מובנה ולבצע עסקאות קריפטוגרפיות מהירות.

ארנקי Guarda זמינים בגרסאות שונות: אינטרנט, שולחן עבודה (Linux, Windows, MacOS), Mobile (iOS, Android) ו- Chrome Extension.

מחסני קריפטוגרפיה של Guarda עובדים בפלטפורמות שונות וניתן לגשת אליהם מכל מכשיר שמחובר לאינטרנט. מלבד הארנקים העיקריים הרב-מטבעיים, Guarda מציעה מגוון ארנקים ניידים עם קוד פתוח במטבע יחיד.

מכיוון ש- Guarda מספקת ארנקים ללא משמורת, הנתונים האישיים או המפתחות הפרטיים של המשתמש אינם מאוחסנים או משמשים את החברה בשום צורה שהיא – הדבר משפר את אבטחת הקריפטו-מטבע והאסימון ומונע את כל הסיכויים לדליפות מידע..

תכונות עיקריות:

 • תמיכה ב- 40+ חסימות ומעל 10,000 אסימונים;
 • שליטה מלאה במשתמש על מפתחות ונכסים פרטיים;
 • ממשק ידידותי למשתמש;
 • רכישת כרטיס אשראי / חיוב בקריפטוגרפים;
 • חילופי מטבעות מובנים;
 • קו תמיכת לקוחות 24/7;
 • גיבוי ארנק מוצפן מאובטח;
 • נגישות בין פלטפורמות.

3- ארנק אטומי

ארנק אטומי

אטומי היא משמורת רבת מטבעות ארנק ביטקוין קאש, התומך בלמעלה מ -300 מטבעות ואסימונים אחרים. ניתן לאבטח, לנהל, להחליף ולקנות BCH בממשק ידידותי למשתמש המוגן על ידי זרע מנמוני. אתה שולט באופן מלא בכספים שלך.

רב פלטפורמה

ארנק Atomic זמין ברוב מערכות ההפעלה, כולל Windows, macOS, Linux ו- Android. האפליקציה ל- iOS עתידה לצאת בשנת 2019.

ביטחון ואנונימיות

ב- Atomic, רק לך יש גישה מלאה לכספים שלך. ארנק Atomic משתמש במודיעין במכשיר ומאחסן את כל המפתחות הפרטיים במחשב או בסמארטפון שלך. הפרטיות שלך מוגנת היטב באמצעות הסיסמה שהגדרת וביטוי זרעים מזכירים של 12 מילים.

רב מטבע

מלבד BCH, Atomic תומכת ביותר מ -300 מטבעות ואסימונים. תוכלו לאבטח ולנהל אותם, להחליף ולקנות באמצעות שירותים מובנים ולעשות הכל בממשק אחד, מבלי להיכנס לאתרים חיצוניים. יתר על כן, Atomic מאפשרת לך להוסיף כל אסימון ERC20 בכמה לחיצות ולנהל אותו.

אגרות אפס

Atomic הוא תוכנה חופשית המייצרת לך כתובת ארנק ייחודית.

החלפה מיידית ואופציית קריפטו

ארנק Atomic מאפשר לך להמיר ביטקוין מזומן עבור יותר מ- 60 מטבעות קריפטוגרפיים. שירות זה מופעל על ידי Shapeshift, Changelly ו- Changenow.

אפשרות הקנייה בתוך האפליקציה מופעלת על ידי סימפלקס מאפשרת לכם לרכוש ביטקוין מזומן, ביטקוין, את’ריום, XRP ו- Litecoin בכרטיס אשראי בכמה לחיצות. התהליך כולו אורך מספר דקות וגובה עמלה של 2% עבור Atomic.

תמיכה 24/7

Atomic דואגת למשתמשים שלה. צוות התמיכה עובד 24/7 ותמיד מוכן לעזור אם משהו משתבש. זמן התשובה הממוצע הוא כשעה.

4- תשלומי מטבעות (לא מומלץ)

ארנק לתשלום מטבעות

זהו עוד אמין ובטוח ארנק מזומן ביטקוין שעובד באופן מקוון. במילים אחרות, מדובר בארנק ענן המאחסן עסקאות ונתוני קריפטוגרפיה אחרים בזמן המשתמש בדרכים. זה גם תומך ביותר מ 1300 מטבעות שונים ולוקח עמלות מינימליות. זֶה ארנק מזומן ביטקוין נמצא בשימוש נרחב בכל רחבי העולם בגלל מהירות העסקה המהירה שלו. קיימת טכנולוגיית BitGo המשמשת בארנק זה המגדילה את מהירות העסקה. משקיעים בכל רחבי העולם מעדיפים גם את הארנק הזה מכיוון שהוא מספק להם את המתקן להמרת מטבעות. המשמעות היא שתוכל לאחסן את כל המטבעות בארנק זה ולמשוך כל מטבע אחר לבחירתך באמצעות מנגנון המרה אוטומטי בארנק זה..

קרא FinCEN להשתמש בבלוקצ’יין למאבק בפשע

מאפיינים:

 • קניות מקוונות: CoinPayments הוא אחד הארנקים המקוונים הבודדים המאפשרים לכם להשתמש במזומן של ביטקוין בכדי לבצע רכישה מקוונת ישירות מחשבון הארנק שלכם..
 • הסדרים אמיתיים: החברה שותפה עם עשרות בנקים מאיחוד האירופי וארה”ב בכדי לבצע את המשיכה וההפקדה הישירה בקלות עבור המשתמשים.
 • אפליקציה לנייד: בזמן מטבעות הוא ארנק מבוסס אינטרנט עבור מזומני ​​הביטקוין אך יש להם אפליקציות מובייל למשתמשים כדי שיוכלו להפעיל את הארנק מכל מקום
 • קמרון: כדי להבטיח את הארנק יותר, החברה הוסיפה את תכונת הכספת המאפשרת לך לציין את הסכום לפני שתבצע עסקה באופן מקוון
 • המרה אוטומטית: כדי לבצע את תהליך ההמרה של BCH מול אירו ו- USD, החברה הוסיפה תכונה להמרת מטבע אוטומטי.

ל- CoinPayments יש אפליקציה הנתמכת על ידי אנדרואיד ו- iOS, ולכן היא די נוחה לשימוש. בשל טכנולוגיית BitGo, כל העסקאות בארנק זה נשמרות באמצעות מפתחות אבטחה. לפעמים המשתמש זקוק למפתחות כפולים לצורך אימות. ארנק זה עובד בתיאום עם חשבון הדוא”ל של המשתמש. להלן הצעדים העיקריים לשימוש בארנק מזומן ביטקוין זה.

 • הורד את היישום למחשב האישי, הנייד או מכשיר ה- Mac שלך.
 • פתח את היישום והרשם את עצמך באמצעות כמה צעדים פשוטים.
 • לאחר הפעלת חשבונך, היכנס אליו ובחר בסוחר או באפשרויות הארנק.
 • המשתמש יראה דף חדש המציג את הפרטים בלחיצה על אחת מהאפשרויות.
 • המשתמש יכול לסחור במטבעות, לאחסן את המטבעות בכספת, להחליף מטבעות, וגם לראות את היסטוריית העסקאות.

5- ג’קסקס

jaxx wllet zcash

תכונות האבטחה המוגברות ומתקנים של עסקאות בדרכים הפכו את ארנקי הענן הללו לפופולריים מאוד. ארנק Jaxx הוא ארנק ענן נוסף שנמצא בשימוש נרחב ברחבי העולם לצורך כרייה ואחסון מזומן ביטקוין. ממשק המשתמש של מטבע זה הפך אותו לאחד הנפוצים ארנקים במזומן ביטקוין מסביב לעולם. ממשק המשתמש של ארנק זה נשאר זהה בכל מערכות ההפעלה שמקל על המשתמש להשתמש בארנק זה בכל מקום. ארנק זה תומך גם בכל המטבעות הנסחרים ברחבי העולם. האבטחה מובטחת על ידי המפתחות הפרטיים המאוחסנים במכשיר המשתמש. לפיכך, מפתחות אלה מאובטחים מכל שימוש לא אותנטי. רק המשתמש בחשבון מכיר את המפתחות ויכול לבצע עסקאות. להלן השלבים בשימוש בארנק זה.

 • צור חשבון משתמש בארנק זה.
 • היכנס לחשבונך ובחר באפשרויות אחסון או מסחר.
 • המשתמש יכול גם להחליף את המטבעות הקריפטוגרפיים בארנק זה.
 • כל עסקה זקוקה לשימוש במפתחות פרטיים.

6- רהקוט – ארנק מאובטח רב-מטבעי חדש

ארנק רהקוט

Rahakott הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי המאפשר לכל אחד לשלוח או לקבל מטבעות דיגיטליים ולפקח על יתרתם.

אתה יכול להשתמש בארנק כדי לפקח על היתרה שלך באינטרנט מכל מקום.

אין צורך להיכנס לרהקוט עם כתובת הדואר האלקטרוני, מספר הטלפון או שם המשתמש שלך: אתה פשוט מזין ביטוי מנמוני.

המערכת מאובטחת גם באמצעות אימות דו-גורמי. אתה יכול גם להשתמש ב- Rahakott ליצירת ארנקים מרובים מחשבון אחד – למשל, אם ברצונך ליצור חשבונות משנה ליחסים עסקיים ספציפיים..

ארנקי Rahakott הם גם “אלגוריסטיים”, כך עולה ממחקר שערך NewsBTC. com, כלומר עבור כל עסקה נוצרות כתובות חדשות כדי להגביר את האנונימיות של המשתמשים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map