אין להכחיש את העובדה שביטקוין הוא המטבע הישן ביותר בדירוג הקריפטו. לכן, אם אתה רוצה להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים; ביטקוין תמיד צריך להיות בין הבחירות המובילות שלך. הוא מציע נזילות רבה משום שהוא מטבע מקובל ונמצא כמעט בכל בורסות הקריפטו ברחבי העולם.

הבחירה בקריפטוגרפיה למטרות השקעה היא החלטה די קלה. אבל, הבחירה בבורסה קשה מאוד מכיוון שאתה הולך להשקיע בה כספים. לכן, החלטה טובה עשויה להיות מתגמלת ואילו ההחלטה הרעה עשויה להוות לך הפסד גדול.

דברים שכדאי לזכור בעת בחירת חילופי קריפטו

ישנם הרבה בורסות קריפטו הנסחרות במדינות שונות ברחבי העולם. בחירת הטוב תלויה באדם שמתכוון להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. להלן כמה מהגורמים שיכולים לעזור לך לבחור את בורסת הביטקוין הטובה ביותר.

1-נזילות

הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לזכור לפני בחירת בורסת ביטקוין הוא נזילות הבורסה. נזילות היא היכולת של הבורסה למכור ביטקוין מבלי להשפיע על המחיר. זה תמיד נוטה להוריד את מחיר המטבע ויותר קונים קונים את אלה. המשמעות היא שככל שהנזילות גדולה יותר כך מספר הקונים יהיה גדול יותר. כדי לבדוק את הנזילות של כל בורסה, עליך לחקור את הנתונים של חילופי הצפנה המעטים. בדוק את מספר הביטקוינים הנסחרים במהלך 30 הימים האחרונים. ככל שנפח המסחר גדול יותר, כך יש לבורסה יותר נזילות.

עמלות 2

הדבר החשוב השני שיש לזכור בעת בחירת המרת ביטקוין הוא העמלות הנדרשות על סחר המטבעות. כמעט כל חילופי הקריפטו ברחבי העולם גובים עמלות פחות או יותר. עמלה זו מהווה תמריץ לבורסות לעזור להם לנהל את עסקיהם. כאן, דבר אחד שכדאי להזכיר הוא חילופי קריפטו אל תיקח עמלות בתעריף אחיד. במקום זאת, האגרה נלקחת באחוזים. מודל אחוז זה נוטה להגדיל את ערך הביטקוינים לאורך תקופה מסוימת. לעמלה יש גם יחס הפוך עם נפח המסחר. הוא גדל ככל שנפח המסחר של המטבע הקריפטוגרפי יורד והוא יורד עם ההיקפים הגדלים של מטבע הקריפטוגרפיה שנמכר.

3-קירבה

קרבתו של החלפת ביטקוין יש חשיבות רבה בימינו כאשר יותר ויותר מדינות מנסות להסדיר את אלה. המיקום הגאוגרפי של בורסת המטבעות קריפטוגרפי יאפשר לך להבין את הכללים שעל הבורסה לפעול בעקבות מיקומה. כיום, יפן נמצאת בצמרת בארצות ידידותיות לקריפטו ולחילופי הדברים יש חשיבות רבה. כאן, חשוב גם להזכיר כי הביטקוין הוא הרבה מטבע מוכר ורוב הממשלות חושבות לאמץ ולהסדיר אותו..

4-שקיפות

לפני שתשקיע בבורסת קריפטו כלשהי, בדוק תמיד את שקיפותה. הסיבה לכך היא שישנן מרכזיות רבות ברחבי העולם שיש להן עמלות וחיובים נסתרים. כמו כן, לא ניתן להבין את הליך המכירה והקנייה של ביטקוין. לכן, בדקו תמיד את השקיפות לפני שמשקיעים בה וגם אם העמלה נלקחת ביחס לנפח המסחר. הסיבה לכך היא שעמלות נלקחות ביחס לנפח המסחר תמיד מועילות למשקיעים.

ישנם דברים רבים אחרים שיש לחפש לפני בחירת כל חילופי הצפנה. אלה נגישות הבורסה וגם המהירות בה תקבל ביטקוין בארנקים שלך. גם שערי החליפין ונהלי הבורסה להכרת לקוחותיו וטכניקות נגד הלבנת הון חשובים בהקשר זה. כיום, חשוב מאוד גם לקחת בחשבון את המטבעות שמקבלת בורסת קריפטו מסוימת והאם היא מאפשרת לך זאת קנו ביטקוין באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב או שלא. מה הם שערי החליפין של מטבעות שונים שהבורסה מציעה הוא עוד דבר חשוב שיש לקחת בחשבון.

רוצה לקנות ביטקוין עם PayPal? הנה המדריך שלנו שלב אחר שלב לרכישת ביטקוין ללא PayPal ללא מזהה אימות


חליפות מטבעות קריפטוגרפיות מובילות ברחבי העולם

הערכים ההולכים וגדלים של מטבעות קריפטוגרפיים הגדילו גם את מספר הבורסות ברחבי העולם. יש הרבה חילופי קריפטו במדינות שונות ברחבי העולם. כאן, חשוב תמיד לזכור שכל חילופי הדברים אינם נוצרים שווים. לכן הבחירה בבורסת ביטקוין מתאימה הופכת להיות חשובה מאוד. אתה יכול לבדוק את השווי של כל חילופי ביטקוין על ידי קריאת ביקורות המשתמשים. ישנם קריטריונים רבים אחרים לבחירת חילופי הביטקוין הטובים ביותר. עם זאת, בהתבסס על ביקורות המשתמשים ונפחי המסחר הבאים הם חמשת הראשונים בורסות ביטקוין מסביב לעולם.

דַרגָה

שם הספק

דֵרוּג

עמלות

למד עוד

דירוג 1

לוגו מטבע בסיס

בחירת העורכים

מְמוּצָע

קנו ביטקוין מ- Coinbase

קבל ביטקוין בחינם בשווי 10 דולר

דירוג 2 לוגו מטבע בסיס

בחירת העורך באיחוד האירופי

מְמוּצָע

קנו ביטקוין מקריפטומט

קבל € 10 כאשר אתה מוציא € 100

דירוג 3 שולחן לוגו מטבעות

מָהִיר & קַל

גָבוֹהַ

קנו ביטקוין מ- Coinmama

דירוג 4 לוגו צ'אנגלי גָבוֹהַ קנו ביטקוין מצ’אנגלי
דירוג 5 לוגו localbitcoins מְמוּצָע קנו ביטקוין מ- Localbitcoins

1 – מטבע בסיס

מטבע מטבע מטבע

Coinbase היא בורסת המטבעות המובילה בעולם, הממוקמת בסן פרנסיסקו, ארצות הברית. מיליוני לקוחות משתמשים בבורסה זו בעולם מכיוון שהיא מציעה להם לקנות, למכור ולבצע סחר בביטקוינים בצורה מאובטחת. הבורסה פופולרית מאוד בקרב המשקיעים בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, סינגפור, בריטניה ומדינות רבות אחרות באירופה. חילופי דברים אלה מקבלים גם תשלום באמצעות כרטיסי חיוב / אשראי וגובים עמלה של 3.99% על כל הרכישות והמכירות. כאן חשוב להזכיר כי עמלה זו נמוכה מכל שאר הבורסות בארה”ב ובבריטניה.

להתחיל קריפטו

לפעמים הבורסה מציעה גם בונוס של רכישת ביטקוין בשווי 100 דולר ומעלה. תוכל לבצע את הצעדים הבאים לרכישת ביטקוין מהבורסה הזו.

 • קודם כל, עליך ליצור חשבון עם הבורסה.
 • כאמצעי תשלום, אתה יכול להוסיף את כרטיס האשראי / החיוב שלך לפרופיל שלך.
 • ההחלפה תרשום אותך לאחר אימות הכרחי של חשבונך.
 • עכשיו אתה יכול קנו ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי / החיוב שלכם.

לאתר יש ממשק משתמש יפהפה. יש בערך 30,000,000 משתמשים בבורסה זו, מתוכם 75,000 סוחרים ו- 15,000 הם אפליקציות למפתחים. להלן היתרונות והחסרונות של חילופי ביטקוין זה.

מקצוענים

 • ממשק משתמש יפהפה.
 • נזילות גבוהה עם מגבלות קנייה מקסימליות.
 • עמלות סבירות.
 • מאגר עצום של לקוחות מהימנים.
 • מספק את המתקן “קנייה מיידית” באמצעות כרטיסי חיוב / אשראי.
 • די קל לשימוש למתחילים.

חסרונות

 • רכישות דרך חשבונות בנק נמשכות 3-5 ימים להעברת ביטקוין לחשבונך.
 • עוקב אחר הוצאת הכספים.

2- קריפטומט 

קריפטומט הוקמה בשנת 2018 על ידי צוות יזמים מנוסה עם רקורד מצליח ביותר. עם ניסיון של עשרות שנים ביניהם ורקע הכולל כל דבר, החל מסוכנות שיווק דיגיטלית של 50 עובדים ועד פיתרון תוכנת CRM חזק, הצוות בקריפטומט מצויד היטב לספק חווית מסחר מדהימה.

קריפטומט היא בורסת פיקאט לקריפטו המפוקחת על ידי האיחוד האירופי. החברה רשומה באסטוניה, אחת המדינות המתקדמות בעולם הן מבחינת רגולציה של קריפטוגרפיה והן של חברות טכנולוגיה תומכות.

המציעה פלטפורמה מאובטחת ונוחה לשימוש המיועדת למצטרפים חדשים בעולם הקריפטו, קריפטומט נגישה ללקוחות ביותר מ -80 מדינות שונות. היא אבטחה מספר רב של מטבעות דיגיטליים ורישיונות אבטחה בעלי שם עולמי בזמן שהיא פועלת ללא פריצות מוקלטות או דליפות נתונים עד כה.

תהליך אימות הזהות של הפלטפורמה הוא מהיר וללא כאבים, כלומר רוב המשתמשים פועלים תוך 5 דקות או פחות. התאם זאת עם דמי מסחר נמוכים יחסית שכל משתמש בטוח יהנה מהם, וקריפטומט היא בקלות אחת מחילופי המטבעות הטובים בשוק האירופי..

להתחיל קריפטו

יתרונות:

 • הממשק מאוד ידידותי למשתמש ואידיאלי למתחילים.
 • קריפטומט מציעה כמה מדמי המסחר הנמוכים ביותר של כל בורסה.
 • הבורסה זמינה ביותר מ -80 מדינות בתמיכת 30 שפות שונות, מה שהופך את הבורסה לשירות גלובלי.
 • קריפטומט תומכת בלמעלה מ- 30 מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר בשוק. הבורסה מוסיפה כל הזמן נכסים חדשים לפי בקשת הקהילה שלהם.
 • Kriptomat נוגע לתקני אבטחה בינלאומיים והוענק לו מספר רישיונות ועומד בחוקים הנוקשים בנושא פרטיות נתונים כגון GDPR.

חסרונות:

 • הפקדה ומשיכה אינם זמינים עבור כל המטבעות הקריפטוגרפיים. מסיבות רגולטוריות ניתן לרכוש ולמכור כמה מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה וממנה לא להעביר אותם.
 • אין תכונות תרשים מתקדמות. הבורסה חזקה בפשטותה אך עשויה להרגיש מוגבלת לסוחרים מנוסים יותר.
 • ניתן לשפר את תוכנית התגמול והנאמנות של קריפטומט. כרגע הם מציעים 10 אירו להפניית חבר.

באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית של SEPA תוכלו לרכוש ביטקוין ישירות מקריפטומט. דרך מהירה, פשוטה ובטוחה ליצור או להרחיב את תיק הקריפטו שלך, כל מה שנדרש הוא כמה לחיצות פשוטות כדי לבצע את הרכישה שלך.

קניית ביטקוין בקריפטומט, שלב אחר שלב:

 1. צור את חשבון Kriptomat שלך: לאחר ההרשמה הראשונית, הקפד לבדוק בדוא”ל שלך את קישור אימות החשבון שלך.
 2. אמת את זהותך: לפני שאתה קונה ביטקוין מקריפטומט, עליך לאמת את זהותך. כל שעליך לעשות הוא להגיש עותק של תעודת הזהות הלאומית או הדרכון שלך ולצלם סלפי – זהו!
 3. ממן את החשבון שלך: בחר אמצעי תשלום והפקד את כספיך בחשבונך. ניתן לבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, העברה בנקאית, Sofort, Skrill או Neteller.
 4. קנה ביטקוין: בחר ביטקוין מרשימת המטבעות הדיגיטליים הזמינים ולחץ על קנה. הכל בוצע! ביצעת בהצלחה את הרכישה הראשונה שלך ב- Kriptomat. ה- BTC מועבר אוטומטית לחשבונך ברגע שאתה לוחץ על קנה!

להתחיל קריפטו

3- Coinmama:

אדווה מטבעית xrp

זוהי חילופי דברים נוספים מהשורה הראשונה המאפשרת למשתמשים לעשות זאת לקנות ביטקוין ואתר באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב. אחת התכונות האטרקטיביות ביותר בבורסה זו היא שאתה יכול להשתמש בה מכל חלק בעולם. יתר על כן, בורסת זו מועדפת גם על ידי סוחרים רבים מכיוון שהיא מאפשרת להם לרכוש ביטקוין על ידי החלפת המטבעות המקומיים שלהם. שירותי הבורסה אמנם זמינים ברחבי העולם, אך מדינות מסוימות אינן יכולות להשתמש בפונקציות המלאות שלה.

להתחיל מטבעות

ההחלפה גובה עמלה של 6% על רכישות באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב. נדרשים עמלות גבוהות יותר בשל הסיכונים הכרוכים בתשלום מסוג זה. בורסה זו מציעה מגבלות גדולות יותר לרכישת ביטקוין. אתה יכול לקנות ביטקוין בשווי 5000 דולר בכל יום, אך עם מגבלה מקסימלית של ביטקוין בשווי 20000 דולר בחודש. לרכישת ביטקוין באמצעות חילופי דברים, יהיה עליכם לרשום את עצמכם באתר. לאחר האימות הדרוש של חשבונך, תוכל להוסיף את כרטיס האשראי / החיוב שלך כאמצעי תשלום ותוכל לרכוש ביטקוין.

קרא גם: שלב אחר שלב לקנות ביטקוין מ- Coinmama

כאן ראוי להזכיר גם כי בורסה זו מציעה סחר חד כיווני. משמעות הדבר היא שאתה יכול לקנות רק ביטקוין דרך הבורסה הזו, אך אינך יכול למכור את אותם ביטקוין בחזרה לבורסה. להלן היתרונות והחסרונות של רכישת ביטקוין באמצעות חילופי דברים אלה.

מקצוענים

 • יש לו ממשק יפה וידידותי למשתמש.
 • עובד בכל המדינות ברחבי העולם.
 • מקבל תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב.
 • מאפשרת רכישת ביטקוין על ידי החלפת מטבע מקומי כלשהו.
 • מציע את המגבלות היומיות והחודשיות הגבוהות ביותר לקנייה.
 • זמני העסקה מהירים מאוד.

חסרונות

 • לוקח עמלות גבוהות יותר מחילופים רבים אחרים.
 • אינו מציע מתקן למכירת ביטקוין.

להתחיל מטבעות

4- צ’אנגלי

לבדוק מטבע קריפטוגרפי

בורסת קריפטו מבוססת צ’כיה זו הופיעה כמרכזית בולטת בשנים האחרונות. זה פופולרי כמחליפי הקריפטו והקריפטו המובילים בעולם. ישנם יותר מ- 700,000 לקוחות הרשומים בבורסה זו. אתר זה מקבל תשלום ביותר מ -35 מטבעות כולל דולר אמריקאי ואירו. אם אתה רוצה להחליף מטבע קריפטוגרפי אחד עם השני, יש אין חילופי דברים טובים יותר מצ’אנגלי.

לקנות ביטקוין עם קואיממה

חילופי זה מבוססים על רובוט המקושר לחילופי הצפנה המובילים בעולם. רובוט זה מעלה את השיעורים הטובים ביותר האפשריים תוך שניות. אתר זה אינו לוקח דמי תיקון. במקום זאת זה לוקח 0.25% יחד עם דמי רשת. זה לוקח 5-30 דקות להעביר ביטקוין פנימה הארנקים שלך. כאן, חשוב להזכיר כי זמן העברת הביטקוינים לארנקים שלך עשוי להשתנות בהתאם למהירות רשת הבלוקצ’יין..

בצ’אנגלי מפורסם הרבה בכך שהוא מספק גבולות גבוהים. זה אומר שאתה יכול לקנות ביטקוין מכל ערך. הבורסה מאפשרת לך לקנות ביטקוין בעל ערך בלתי מוגבל. שני גורמי האימות גורמים לכך בצ’אנגלי אחד האתרים המאובטחים. שיטת פתיחת החשבון באתר זה דומה גם לאחרות והיא הרבה יותר קלה. להלן היתרונות והחסרונות של חילופי ביטקוין זה.

מקצוענים

 • מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים המוצעים
 • ממשק משתמש יפהפה וגם קל למתחילים.
 • לוקח דמי מינימום עבור חילופי קריפטו לקריפטו.
 • הרבה מאוד מאובטח בגלל אימות שני גורמים.
 • מהימן על ידי משתמשים בכל רחבי העולם.

חסרונות

 • לוקח עמלות גבוהות יותר ברכישה ישירה של מטבעות קריפטוגרפיים.

לקנות ביטקוין עם קואיממה

 

פסק דין סופי

לאחר קריאת המאמר כולו, אנו יכולים לסכם זאת בקלות Coinbase הוא אחד מחילופי הקריפטו המובילים מכיוון שהוא מאפשר לך לקנות ביטקוינים באמצעות קבלת תשלומים בשיטות שונות. יש לו מאגר לקוחות גדול שמוכיח שיש לו נזילות גבוהה. הפלטפורמה די ידידותית למשתמש גם למתחילים. זה מספק את המתקן של ארנקים מבוטחים מקוונים. יתר על כן, נדרשים עמלות מינימליות עבור העסקאות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector