עם התפרצות הפופולריות של הביטקוין, משקיעים מסורתיים רבים החלו להשקיע את כספי הפיאט שלהם בקריפטו, אך זה מאוד מסוכן. כמו כן, מה אם אין לך כסף להשקיע בו? או אם אתה מתחיל ולא רוצה לסכן את הכסף שלך.

האם אתה יודע שאתה עדיין יכול להרוויח BTC ללא השקעה באמצעות ברזי ביטקוין?

במדריך זה אני הולך לספר לכם על מהו ברז ביטקוין, איך מרוויחים ביטקוין מברז, מהם ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר, האם כדאי לברז קריפטו, אבל דבר ראשון קודם נתחיל במה שהוא ברז ביטקוין?

התבונן בארנקי ERC20 הטובים ביותר לאחסון אסימונים של Airdrop

ברזי ביטקוין?

ברזי ביטקוין הם בדרך כלל אתרים או אפליקציות סלולריות המאפשרים לכם להרוויח ביטקוין בחינם או מגוון מטבעות קריפטוגרפיים בתמורה לביצוע משימות פשוטות. משימות אלה כוללות פתרון הקפטצ’ה, משחק משחקים, צפייה בפרסומת, השלמת סקר, התקנת אפליקציה וכן הלאה.

חזרה בשנת 2010, ברז הביטקוין הראשון נוצר על ידי גאווין אנדרסן כדי לגדל את קהילת הביטקוין על ידי מתן ביטקוין בחינם. ברזים הם דרך נהדרת להרוויח ביטקוין בחינם (סאטושי) בכמה לחיצות יומיות בלבד.

שיטה זו היא גם ללא סיכון מכיוון שאינך צריך להשקיע כסף. החיסרון היחיד הוא שהתשלומים נמוכים למדי. קרא גם: קנה מטבעות אדווה (XRP) בשנת 2021 צעד אחר צעד מדריך

להרוויח ביטקוין מברז?

להרוויח ביטקוין מברז הוא די פשוט וכרוך בצעדים פשוטים אלה.

שלב 1:  השלב הראשון הוא להשיג ארנק ביטקוין בו תאחסנו את כל המטבעות שלכם. עבור ברזי ביטקוין, אני ממליץ על ארנק Coinbase או Blockchain.com מכיוון שאלה קלים יותר לשימוש וידידותי למתחילים או הירשם לארנק מיקרו-תשלום אשר נוצר במיוחד עבור ברזים. אתה יכול להשתמש ב- CoinPot כדי לשמור על בטיחות הרווחים שלך.

שלב 2:  ברגע שיש לך את הארנק, השלב הבא הוא ליצור חשבון על ברז. עלינו ליצור חשבון על מספר ברזים על מנת להרוויח כמות נאה של סאטושי (היחידה הקטנה ביותר של ביטקוין).

שלב 3:   עכשיו פשוט התחבר לברזים האלה מדי יום ותבע תגמולים בהשלמת קפצ’ה פשוטה. בדרך כלל, עליך להשלים את הקפטצ’ות האלה לאחר פרק זמן קטן. מרווח זה יכול להיות 5 מנטות, 30 מנטות, ואפילו שעה אחת עבור אתרים מסוימים.

אתה יכול לצפות בסרטון זה למידע נוסף על איך פועלים ברזי הביטקוין.


מהו ארנק מיקרו?

ארנק מיקרו הוא ארנק רב-מטבעי שאינו דורש כל עמלת עסקה בכדי להעביר מטבעות. זה מאפשר לך להעביר את הרווחים הקטנים שלך מברזים באופן מיידי, ולמנוע את הסיכון להונאות. נכון לעכשיו, ישנם שני ארנקים מיקרו לברזים, מטבע. אתה רק צריך לחבר את חשבון הברז שלך ל- CoinPot הארנק הנתמך. ברזים התומכים בארנקים אלה מציעים תשלומים מיידיים.

ניתן לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים שונים בארנקים אלה כמו קריפטו שנצבר מברז Litecoin, ברז Ethereum, ברז doge, וכן הלאה..

למרות שיש הרבה ברזי הביטקוין הטובים ביותר שאינם נתמכים על ידי ארנקים אלה, נוהג להשתמש רק בברזים הנתמכים על ידי שני הארנקים הללו מכיוון שהם מאובטחים ואמינים יותר לשמירה על רווחיך..

ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר

עכשיו אתה יודע מה זה ברז ביטקוין, איך להרוויח מברז. הגיע הזמן לברר מה הם ברזי הביטקוין והקריפטו המשתלמים ביותר. לאחר מספר חודשים של בדיקות וקריאת ביקורות משתמשים, הגעתי לרשימת ברזי הביטקוין בה תוכלו להשקיע את זמנכם.

1- Coinpayu.com

כאשר אנו מכינים רשימה של ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר העובדים כיום, איננו יכולים לשכוח לכלול את שמו של Coinpayu מכיוון שהוא אחד מברזי הביטקוין הטובים ביותר הקיימים כיום המאפשר להרוויח ביטקוין בחינם..

Coinpayu היא בעצם פלטפורמת תגמולים בחינם בה תוכלו להרוויח ביטקוין על ידי צפייה בפרסומות או ביצוע הצעות. על ידי הצגת מודעות עם Coinpayu, אתה יכול להרוויח עד 10000 סאטושי.

קרא 5 טיפים למטבעות סחר יומיים

ברז ביטקוין זה גם נותן לכם את האפשרות להרוויח ביטקוין מתוכנית השותפים שלו. על ידי הזמנת משתמשים חדשים תוכלו להרוויח הכנסה פסיבית לביטקוין.

2- Cointiply

כשאנחנו מדברים על ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר, יש שם מפורסם אחר Cointiply שצריך להיחשב לאחד מהם מכיוון שבפלטפורמת הדור הבא שלו אתה יכול לזכות עד אלפי סאטושים על בסיס יומי. מה שאתה צריך לעשות כדי להשיג מטבעות בחינם זה להשלים כמה משימות נתונות ופעילויות אינטראקטיביות שונות אחרות ועוד ביטקוין בחינם יהיו ברשותך. עד כה שילמה מעל 450,000 $ לחבריה.

זה נותן לך דרכים שונות להרוויח אלפי ביטקוין, כגון השלמת הצעות, התקנת משחקים, הורדת אפליקציות, עריכת סקרים, צפייה באתרים לפרקי זמן קצרים, משחק משחקים מהנים ומשחק מכפיל כדי להכפיל את המטבעות שלך עד 61X..

Cointiply גם נותן לך הזדמנות פז להרוויח עמלות של 25% באמצעות תוכנית ההפניות שלה וגם עמלה של 10% עבור רווחי ההצעה שלך. יתר על כן, כאשר המטבעות שלך מגיעים ל 35,000 אז אתה מקבל 5% ריבית גם על יתרת המטבע שלך. באמצעות תוכנית בונוס הנאמנות שלה, אתה יכול להגדיל את בונוס הנאמנות שלך ל- 100% על ידי כניסה בכל יום.

3- חייזרי ביטקוין

Aliens Bitcoin הוא ברז ייחודי לביטקוין שנוטה יותר למשחק ועובד קצת שונה בהשוואה לברזי ביטקוין אחרים. זה זמין בענף מאז שנת 2014 ומאז שנת הקמתו, משחקי Bitcoin Aliens העניקו למעלה מ -1090 BTC (7+ מיליון דולר) ליותר מ -2.5 מיליון המשתמשים שלו..

לברז הביטקוין הזה יש אפליקציות מובייל למשחקים שונים שדרכן אתה מרוויח מטבעות בחינם. אתה פשוט צריך להוריד ולהתקין את המשחקים של Bitcoin Aliens מחנות Apple שלך ​​או מחנות Google Play ואז לשחק משחקים. אתה יכול להרוויח סאטושי בזמן המשחק. עם Bitcoin Aliens, אתה יכול להניב בסביבות 4300 סאטושי לשעה.

4- FreeBitco.in

זה לא יהיה הוגן שלא להזכיר כאן את ברז FreeBitcoin מכיוון שזה גם שם גדול שנכלל ברשימת ברזי הביטקוין המשתלמים ביותר לשנת 2020. FreeBitcoin מציע לך לשחק משחקים ולאסוף כמה שיותר ביטקוין בחינם.

FreeBitcoin מציע משחקים פשוטים שתוכלו לשחק בכל שעה ויכולים להרוויח עד 200 $ בביטקוינים בחינם בכל שעה. כדי שתקבל יותר מטבעות, היא בנתה משחק HI-LO פשוט בעזרת מתמטיקה וקריפטוגרפיה. על ידי משחק פשוט זה תוכלו להכפיל את המטבעות שלכם בקלות. אתה יכול להרוויח עד 10,900 $ ב- BTC מדי חודש באמצעות תחרות ההפניה שלו.

יתר על כן, אתה יכול להרוויח ריבית שנתית טובה של עד 4.08% בכל פעם שאתה מפקיד את הביטקוין בארנק FreeBitcoins. אתה יכול גם לזכות בפרסים גדולים מההגרלה השבועית שלה וכן מעמלות הפניה של 50%.

5- BTCClicks

BTCClicks נחשב לברז הביטקוין המכובד, המצליח והלגיטימי ביותר בתעשייה. זה קיים בענף מאז שנת 2013 וצבר את אמונם של אנשים. על ידי צפייה במודעות וידאו וביצוע פעילויות נוספות, תוכלו להרוויח הרבה סאטושי.

להרוויח ביטקוין בחינם קל מאוד בפלטפורמה זו. אתה יכול להרוויח עד 0.00028 mBTC לכל קליק או לכל מודעה שנצפתה. לא רק זה, אלא שהוא גם מציע לך לקבל עמלת הפניה / שותפים גבוהה הנעים בין 40% ל -80%. אם אתה רוצה ברז ביטקוין אמין ולגיטימי, אז BTCClicks היא הבחירה הנכונה עבורך.

6- AdBTC.top

אם אתה רוצה להרוויח ולצבור ביטקוין בחינם בדרך קלה ומהירה, אז כדאי שתנסה לאתר AdBTC. זה מאפשר לך לקבל ביטקוין בחינם באופן מקוון על ידי צפייה בדפי אינטרנט. כל קליק שתבצע יכול להשיג לך כמות נאה של 200 סאטושי.

כמו ברזי ביטקוין אחרים, יש לו גם תוכנית שותפים או הפניות. תוכנית השותפים הזו שמציע האתר סודרה עבורך כך שתוכל להרוויח עמלה טובה הנעה בין 5% -10%. ב- AdBTC אפשר להגיע לכ- 1000 סאטושי מדי יום.

קרא Bexplus מציע 100x מינוף מסחר בקריפטו & בונוס הפקדה של 100%

תשלום מיידי לברז הביטקוין

7- BitFun

מי שיש לו תשוקה גדולה למשחקים ואוהב לשחק משחקים, אז אתר ברזי הביטקוין BitFun מושלם עבורם מכיוון שהוא אחד מברזי הביטקוין הטובים והמשתלמים ביותר. אתה יכול לשחק משחקים וליהנות בינתיים אתה יכול להרוויח הרבה ביטקוין בחינם.

אפשר לתבוע ביטקוין בחינם על ידי משחקים, צפייה בהצעות מהנות וגלגול הקוביות. אתה יכול להרוויח כסף גדול על ידי השלמת סקרים, הצעות ומבצעים אחרים בחינם. כפי ש BitFun משולב ב- CoinPot, ולכן כל הרווחים שלך עוברים ישירות לחשבון CoinPot שלך. סכום המשיכה המינימלי הוא 10,000 סאטושי וניתן לבצע אותו בכל עת.

קרא גם: 5 הארנקים הטובים ביותר של Ethereum בשנת 2021

8- בונוס ביטקוין

בונוס ביטקוין הוא התשלום המיידי לברז הביטקוין הטוב ביותר שהוא לגמרי בחינם ומשלם עד 5,000 סאטושי בכל רבע שעה. הפופולריות שלה גדלה עם חלוף הזמן. מכל ברזי הביטקוין, התשלומים המיידיים של בונוס ביטקוין הם גבוהים יחסית.

בונוס ביטקוין גם נותן לך אפשרות לקבל עמלה של 50% פשוט על ידי הזמנת החברים והקולגות שלך ובקשתם להירשם באמצעות קישור ההפניה שלך. על ברז הביטקוין של בונוס, אתה מקבל את כל התשלומים שלך דרך חשבון CoinPot מכיוון שהוא משולב גם עם CoinPot.

9- ירח ביטקוין

מון ביטקוין הוא ברז הביטקוין המפורסם ביותר בכל רשימת התשלומים המיידיים של ברז הביטקוין 2020. זהו ברז ביטקוין בחינם עם הבדל והוא מוכר מאוד בתעשייה בזכות התשלומים הגבוהים והעקביים שלו.

בעוד שברזים אחרים מאפשרים לך לתבוע מטבעות בחינם פעם בשעה או פעם ביום ברז הביטקוין הייחודי הזה נותן לך את האפשרות להחליט באיזו תדירות אתה רוצה לתבוע. אתה יכול לתבוע כמה פעמים שאתה רוצה או כמה שאתה רוצה. ירח ביטקוין יש מספר תוכניות בונוס עבורך כגון בונוס הנאמנות היומי, בונוס ההצעה ותוכניות בונוס המסתורין באמצעותן תוכל לקבל הטבות ולהרוויח עד 500%.

10- Allcoins.pw

ברז ביטקוין נוסף ופופולרי הקיים בשוק הוא Allcoins.pw. זה עוזר לך להרוויח קצת קריפטו תוך כדי משחק במשחקי קריפטו ודברים רבים אחרים. אתר זה ממש נחמד למי שאוהב להשתמש בקריפטו.

Allcoins.pw גם נותן לך אפשרות להחליף את הקריפטו שלך גם למטבעות אחרים. מלבד זאת, תקבל שתי שיטות משיכה שונות שהן FaucetHub ו- Wallet Wallet.

ברזי קריפטו פופולריים

להלן כמה ברזי הצפנה הפופולריים האחרים של שנת 2020 שכדאי להכיר.

11- ירח דוגקוין

Moon Dogecoin הוא ברז dogecoin חינם עם הבדל כמו Moon Bitcoin המאפשר לך להרוויח מטבעות ולתבוע בתדירות שתרצה.

12- ירח ליטקוין

זהו ברז Litecoin מפורסם שהוא לגמרי בחינם ומאפשר לך להרוויח כמה מטבעות בחינם שתרצה.

13- CoinFaucet

הוא הוקם והושק רשמית באוקטובר 2017. אתה מרוויח Ripple חינם בכל שעה על ידי משחק פשוט מאוד וכל המטבעות החינמיים שאתה מרוויח בברז זה משולמים לך ב- Ripple (XRP).

14- ירח מזומנים

ברז קריפטו פופולרי אחר, ייחודי ושונה להרווחת מטבעות מזומנים בביטקוין בחינם הוא Moon Cash. ברז הצפנה הזה מכבד את המשתמשים בו.

15- ברז ליטקוין בחינם

זה ברז קריפטו ללא תשלום לחלוטין המפיץ מטבעות ליטקוין כל שעה לפי שער החליפין בזמן המחזור ומאפשר למשתמשים להרוויח ליטקוין בחינם כל חמש דקות..

16- מקף הירח

זה מאפשר לך לתבוע הרבה מטבעות בחינם תוך דקות וגם הוא משתמש ב- CoinPot לתשלום מיידי של הרווחים שלך.

סיכום

כולם רוצים להרוויח כמה סאטושי או ביטקוין בחינם וברז הביטקוין הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. בסקירה שלי, שיתפתי את כל הפרטים הקשורים אודות ברז הביטקוין להבנתכם הברורה. רשמתי גם את ברזי הביטקוין המפורסמים ביותר, הטובים והמשלמים ביותר בתעשייה. אתה יכול לבחור באחד מברזי הביטקוין והקריפטו המודגשים ותוכל להרוויח מטבעות בחינם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector