מאוריציוס, לונדון, 6ה נובמבר 2018: אנו שמחים להכריז על השקת השוק הבינלאומי של HYBSE; מיזם משותף בין MINDEX Holdings Limited (MINDEX), GMEX Group Limited (GMEX) ו- Hybrid Stock Exchange Corporation Limited (HYBSE); שתביא לשוק פלטפורמת חילופי בלוקצ’יין מהפכנית, שבסיסה במאוריציוס. 

MINDEX; בורסה מוחלטת, סחר לאחר תשתית פיזית, המאפשרת מגוון סוגים של נכסים הניתנים לסחר במאוריציוס, בתמיכת GMEX; מובילה עולמית בפתרונות עסקיים וטכנולוגיים דיגיטליים עבור מפעילי חליפין וסחר לאחר, תשתף פעולה עם HYBSE; שוק מקוון עולמי המבוסס על טכנולוגיית בלוקצ’יין המהווה חלק מה- DIM-Ecosystem.

השוק הבינלאומי של HYBSE ישלב פתרונות וטכנולוגיה של בלוקצ’יין עם תעשיות פיננסיות מסורתיות המספקות מערכת אקולוגית שלמה ומבוקרת שממשיכה את הנכסים לבלוקצ’יין. שותפות זו תאפשר לראשונה למשקיעים מוסדיים גישה לתעודות סל מטבעות קריפטו ומכשירי הצפנה אחרים. 

שיעורי הנכסים הבאים יופעלו לסחר בפורמט דיגיטלי: 

 • מניות מוצפנות
 • מטבעות מצומצמים 
 • סחורות 
 • מדדים
 • מט”ח 
 • ETC (סחורות הנסחרות בבורסה)
 • תעודות סל (קרנות הנסחרות בבורסה) 
 • CETF (קרנות הנסחרות בקריפטו)

חברות קטנות ובינוניות יוכלו להשתמש בשוק הבינלאומי של HYBSE כדי לחפש הון על ידי השקת הנפקת בלוקשאר ראשונית (IBO); הצעה מוגבלת בזמן לרכישת מניות מוצפנות ומכשירים מוצפנים אחרים, כגון מניות חסומות, מעסקים הרשומים בשוק הבינלאומי של HYBSE בתעריפים מוזלים מיוחדים. זה יספק הזדמנויות לבלתי בנקאי (יותר מ- 1.7 מיליארד ברחבי העולם) להשתתף ברישום ומסחר במניות.

הצדדים בחרו להקים את השוק הבינלאומי של HYBSE במאוריציוס בהמשך להודעה האחרונה כי נציבות השירותים הפיננסיים (FSC), הרגולטור המקומי, תיצור פעילויות חדשות ברישיון עבור האפוטרופוס לנכסים דיגיטליים ושוק הנכסים הדיגיטליים ותספק פיקוח מוסדר. סביבה להחלפה ושמירה בטוחה על נכסים דיגיטליים. הרגולטור במאוריציוס גם פרסם הנחיות בנושא השקעה במטבעות קריפטוגרפיים כנכס דיגיטלי. 

הירנדר מיסרה, יו”ר MINDEX ומנכ”ל קבוצת GMEX הגיב: “אני שמח להכריז על המיזם המשותף המרתק הזה, בו HYBSE תביא את הידע הדומיין העצום שלה, אבטחה שתוכלו לעשות אסימון וטכנולוגיית חילופי הדיגיטל מבוססי הבלוקצ’יין שלה ו- MINDEX, הנתמכת על ידי GMEX, יספקו פלטפורמות מסחר דיגיטליות בדרגה מוסדית מדרגית ופיתוח עסקי ותפעולי. מומחיות להקים את השוק החדש. ” 

הוא הוסיף, “אנו מברכים על המסגרת הרגולטורית החדשה לנכסים דיגיטליים במאוריציוס ואנו שמחים להיות בחזית פיתוח השוק כאחד המיזמים הראשונים שהוקמו תחת המשטר החדש. אנו משוכנעים בתוקף כי קיימת הזדמנות אדירה למאוריציוס למצב עצמה כרכזת עולמית מרכזית במרחב הדינמי הזה שביסוד ממשל ורגולציה חזקים כדי להבטיח אמון “.. 

דניאל ליו מחברת הבורסה ההיברידית המוגבלת (HYBSE) הגיב “המיזם החדש בין שלוש החברות יביא להתפתחות חדשה ומלהיבה, לא רק בתחום הקריפטו, אלא גם בשוקי ההון העולמיים בכללותם. כשאנחנו יוצאים למסע לסלול דרך קודמת שלא התוכננה קדימה, זה בהכרח ייצור סיכוי אידיאלי להניע את האבולוציה של כל המערכות הפיננסיות, שנות אור קדימה. עלינו לשמור על אמונה מודעת בכוחו של צעד אבולוציוני זה, שלא לשבש את השווקים העולמיים הנוכחיים, אלא לחזק דרך חשיבה חדשה המקיף ישות שוק מבוזרת וחופשית באמת. “

קרא את המתווכים הטובים ביותר לסחור בקריפטו

השוק הבינלאומי של HYBSE יבקש רישיון לשוק הדיגיטלי והפעילות אמורה להתחיל ברבעון הראשון של שנת 2019 בכפוף לאישור רגולטורי.

– סוף —

עבור MINDEX:

סמנתה Seewoosurrun, Acuitas תקשורת


(+230) 5772 4400

[email protected]

לקבוצת GMEX:

מלאני בודדן, קבוצת המימוש

+44 (0) 7974 937 970

[email protected] 

[email protected] 

ל- HYBSE:

אורוש טראיקוביץ ‘, תאגיד הבורסה לניירות ערך היברידיים בע”מ

+27 (0) 87 701 0914

[email protected] 

[email protected] 

על MINDEX

MINDEX אחזקות מוגבלת – חברת האחזקות של המערכת האקולוגית MINDEX

MINDEX סליקה מוגבלת – תפעל כסולקת הצדדים הנגדית המרכזית (CCP) המוסדרת על ידי נציבות השירותים הפיננסיים במאוריציוס (FSC) לסילוק כל העסקאות שבוצעו ב- MINDEX Limited.

MINDEX מוגבלת – תפעיל בורסת נגזרים רב נכסית המוסדרת על ידי נציבות השירותים הפיננסיים במאוריציוס (FSC).

MINDEX ספוט מוגבלת – השוק למסחר אלקטרוני בחוזי סחורות נקודתיים פיזיים ודיגיטליים עבור זהב, מתכות יקרות וסחורות אחרות.

MINDEX Vault מוגבלת – פתרון המחסן המאובטח המוצע עבור זהב ומתכות יקרות אחרות. 

MINDEX Refinery Limited – ההיתוך, הזיקוק וההבראה של זהב ומתכות יקרות ברמה העולמית המוצעת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

READ CoinDeal חוגג את חידוש החסות בפרמייר ליג עם השקת סמלים ייחודית ומצופה מאוד

למידע נוסף בקרו באתר www.mindex.mu 

עקוב בטוויטר @MindexHoldings 

אודות קבוצת GMEX

קבוצת GMEX (GMEX) כוללת מערך חברות המציעות פתרונות חדשניים מובילים לעידן חדש של שווקים פיננסיים גלובליים, המספקות מומחיות עסקית, הטכנולוגיה העדכנית ביותר, קישוריות ומצוינות תפעולית הניתנת באמצעות גישה מונחת שותפות. GMEX משתמשת במומחיות רבה בתשתית שוק ומומחיות כדי ליצור תוכנית מתאר אסטרטגית מתאימה עם מרכזיות, סליקות, פיקדונות, רישומים ופלטפורמות קבלת מחסן. GMEX מציעה גם את היתרון הנוסף של חיבור הדדי לחילופי שותפים מרובים, ליצירת רשתות נזילות גלובליות. GMEX Technologies היא חברה בת בבעלות מלאה של קבוצת GMEX.

למידע נוסף בקרו באתר www.gmex-group.com

עקוב אחר טוויטר @GMEX_Group

אודות HYBSE

הבורסה ההיברידית (HYBSE) היא פלטפורמת חליפין מבוססת בלוקצ’יין מקוונת. זה מאפשר קנייה ומכירה של הון מוצפן בעידן החדש של מטבעות קריפטוגרפיים. השימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשר למשתתפים לחתוך רבים מהמתווכים הקשורים לבורסות מסורתיות. בעוד שהחלפות המסורתיות משרתות משתתפים ממיקומים גיאוגרפיים ספציפיים, ה- HYBSE פתוח לכל המשתתפים ברחבי העולם.  

למידע נוסף בקרו באתר www.hybse.com 

עקוב אחרי בטוויטר https://twitter.com/HYBSE

על קרן DIM

קרן DIM הינה ארגון ללא מטרות רווח האחראי על שיווק, יחסי ציבור, טיפול בלקוח ופיקוח על מותגי DIM (מטבעות DIMCOIN, מטבעות DIM, מטבעות DIM Cryptocurrency ומטבעות עתידיים של DIM). DIM X היא פלטפורמת המרת מטבעות קריפטוגרפיים. קרן DIM רשומה בסינגפור.

מערכת ה- DIM-Ecosystem היא מערכת אקולוגית פיננסית מבוססת בלוקצ’יין. הוא כולל מטבעות DIM, היצע של מטבעות דיגיטליים יציבים שונים, המגובים על ידי מתכות יקרות. מטבעות DIM הם אמצעי לפתרונות מסחר שוטפים ותשלומי סוחר. יציבות המטבע תועבר עוד יותר באמצעות רכישה מהירה ויעילה של מתכות יקרות באמצעות MINDEX Spot Limited (Exchange Spot Exchange) ואחסון העושר בכספות MINDEX מאובטחות..

קרן DIM האזורית תהיה אחראית על:

 • איסוף תרומות למערכת האקולוגית של DIM
 • יצירת אירועים למערכת האקולוגית של DIM והשתתפות באירועי בלוקצ’יין 
 • השקת קמפיינים שיווקיים עבור קרן DIM 
 • משוך עסקים למערכת האקולוגית של DIM 
 • הפיכת נקודת מפגש מרכזית לשגרירים ומקדמים. 

למידע נוסף בקרו באתר www.dim.foundation 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector