מבין 28 המתווכים במט”ח שהוערכו לסקירה השנתית של ForexBrokers.com 2019, 25 מציעים החלפת כסף קריפטוגרפי (89%) במבנה כלשהו (לפירוט כיצד להחליף קריפטו, קרא את בקרת המטבע הדיגיטלי שלנו). 

ארבעה סוכני מט”ח בסקירה שלנו לשנת 2019 מציעים את הבסיסי, בעוד מניית האריה מציעה קריפטו כ- CFD, וזמינות של כמה הצעות באמצעות שיטות שונות, למשל, פריטים שהוחלפו בסחר או חוזים פוטנציאליים..

מול שאר התחרות, השנה הלכה ל- eToro, שהפרידה עצמה כ- המתווך הטוב ביותר למסחר קריפטו. eToro לא רק הפעילה החלפת מטבעות פיזיים-דיגיטליים, על אף הצעת ה- CFD שלה, אלא קיבלה בנוסף היתר שירות כספי (MSB) בארה”ב, והכריזה על ארנק ההצפנה שלה, מה שיאפשר ללקוחות לאחסן / להחזיר אסימוני כסף קריפטוגרפיים באופן לגיטימי. . כמו כן המשיך הסוכן לכלול צורות קריפטוגרפיות חדשות ברמה העליונה (לפי שווי שוק) והגדיל את היצעו מנקודות מבט רבות.. 

נניח שאתה בטוח שעלות הביטקוין תעלה בנדיבות בקרוב ואתה צריך ליהנות מאותה פיתוח ערך. אתה יכול לצאת ולקבל כמה מטבעות בסחר כספי קריפטוגרפי, אך הטכניקה היא מייגעת לחלוטין, וחלק מהזמן מבולבל במיוחד כאשר קו הרקיע של המיזם שלך הוא שעתיים-שלוש, ואינך מנוסה בניהול מזומנים מתקדמים. למצב זה, אתה יכול להחליט על רכישת הסכם להבחנה, במקום לקבל ביטקוין אמיתי, או אפילו חוזה גורלות שבדרך כלל מציע הקצאות זמן ארוכות יותר וחיובים גבוהים יותר.. 

החלק הגדול יותר של ארגוני ההחלפה האמיתיים הגיב זה עתה להתלהבות המתפתחת להחלפת קריפטו וכלל CFD ליתרונות ממוחשבים שונים לסידורם של מכשירים סחירים. זה מרמז שלא יהיו לך בעיות למצוא סוחר עם תנאי החלפה מתאימים. למשל, אתה יכול לחתום על הסכם להבדיל או ארגון חילופי אחר או בעלות נוכחית אחרת עם ההסדר לקראת סיום יום העסקים.. 

במקרה שתדביק את המסמר על הראש לגבי התפתחויות הערך העתידיות וביטקוין הופך גבוה יותר בתוחלת החיים של ה- CFD, הנציג משלם לך את ההבחנה. ואז, אם הנתון שלך מוכיח שהוא לא צודק, אתה מפסיד מזומנים, מכיוון שאתה צריך לתגמל את הניגוד הערכי לעוסק. ביסודו של דבר, אתה מהמר האם עלות ההטבה תרד או תעלה בזמן מסוים. מכיוון שלא אתה וגם בן זוגך אינם חייבים לטעון לביטקוין אמיתי לשם כך, הסכמים להבחנה מציעים למומחים פיננסיים לטרוח גישה ישירה וישירה כדי להפיק תועלת מהמצבים הכלכליים של כסף דיגיטלי משתנה. 

נקודות עניין של חילופי CFD בכסף קריפטוגרפי 

סוחרים רבים מחפשים הצגת כסף דיגיטלי עם מומחי הקמה באמצעות CFD, מכיוון שלסוג זה של בחירת מיזם יש יתרונות שונים על פני רכישה ישירה ומכירה של צורות כסף קריפטוגרפיות.. 

התחלה פשוטה 

המרת מטבע דיגיטלי ישיר קשורה לעיתים קרובות לנושאים מיוחדים. אנשים שאינם בעלי ידע טכני נבהלים מדי פעם מאסטרטגיות לפתיחת ארנק, הליך אישור על סחר בכסף דיגיטלי ודקויות אחרות הקשורות לקריפטו. הם בדרך כלל יתארחו במפגש ארוך עם קשרי לקוחות, מערכי שיא פשוטים וקרציות בודדות שהחליפו דגשים. מלבד זאת, אלה העוסקים ב- CFD המחליפים פריטים שונים חייבים להשתמש במכשיר זה כדי להוסיף קריפטו למערך ה- CFD הנוכחי שלהם וליתר מהתפתחויות הערך שלהם.. 

החלפת השפעה 

גישה לפתיחות לשימוש גבוה היא ככל הנראה ההסבר הידוע ביותר מאחורי החלפת צורות כסף דיגיטליות באמצעות CFD. מנגנון זה מאפשר החלפה עם יותר הון מאשר לסוחר באמת. זה מרמז שעם השפעה של 5: 1 אתה צריך 500 דולר בלבד כדי לפתוח משרה בשווי 2,500 דולר ולקבל יתרון מרשים גם עם מעט התפתחויות ערך. מכיוון שצרכים אדמיניסטרטיביים כלפי משאבים ממוחשבים אינם קושרים את הסוחרים, הם רשאים להסתפק בכמה השפעה להציע. זו הסיבה שקצוות CFD הם בדרך כלל גבוהים יותר מאשר בחוזי לקוחות פוטנציאליים או במשאב הבסיסי. בכל מקרה, ההשפעה מרחיבה את השגת הפתיחות וגם את הצרות הפוטנציאליות, מה שמרמז שיש להיזהר במיוחד בעת החלפת CFD עבור קריפטוסים עם השפעה. 

השפעה מוצעת על ידי מרבית הסוחרים, בעוד שרוב עסקאות הכסף ההצפנה – המופרדות מביטמקס, קראקן ופולוניקס – אינן מחזקות את החלופה הזו.. 

מכשירים מיוחדים מונעים 


בעת החלפת CFD בקריפטו עם סוחר מקובל, יש לך החלטה רחבה של חדשנות, לסכן את מכשירי המנהלים, כולל הפסקת חוסר מזל, ולקחת מנגנוני תועלת. בהתחשב בחוסר היציבות הגבוהה המפורסם של פרסום המטבעות הדיגיטליים, הם עשויים להתגלות כשימושיים ולהגן עליך מפני הרסות מצער. במקביל, התקדמו מנגנוני דיאגרמות ועזרה שיטתית המוצעת על ידי עזרת הנציגים להתיישב בבחירות ספקולציות משכילות ולשפר את הביצוע הכללי שלך. 

מהירות ההחלפה 

כמו במקרה של CFD, אתה לא באמת רוכש או מוכר משאבים ממוחשבים; כל אחד מהחילופים שלך מתבצע ברגע קצר בשלב ההחלפה של המתווך. זה נותן לך יכולת התאמה ואישורים להגיב במהירות להתפתחויות. בינתיים, המרת מטבע דיגיטלי בבלוקצ’יין עשויה לארוך שעות ואפילו ימים, תלוי במטבע ובמגבלת המערכת, מה שמרמז על כך שסוחרים ככל הנראה לא ירוויחו בשינויים מהירים בשוק.. 

קידום 

תמיכת לקוחות 

חיזוק הלקוח מועיל כאשר אתה זקוק לעזרה בשיטה הבקיאה ביותר להקים תקליט או לבצע חילופי דברים, או אם אתה נתקל בבעיות מיוחדות. בעוד שכל סוכני ה- CFD מציעים עזרה בערוצים שונים, כולל דוא”ל, טלפון וביקור חי, מרבית עסקאות הכסף הקריפטוגרפי שומרות על לקוחותיהם תקופה ארוכה מאוד או משאירות אותם לקבוע את הנושאים ללא אף אחד אחר.. 

הנחיה טובה יותר 

CySec, FCA, או כלב שמירה לגיטימי אחר שקשור לכסף מנהל את רוב המתווכים ב- CFD. זה מרמז שלקוחות של ארגון חילופי מוגנים טוב יותר מפני מצג שווא, פרקטיקה איומה באמצעות פריצות. בנוסף, אם צריכה להיות התרחשות של פירוק או תנאים שליליים דומים אחרים, הסוחרים עשויים לבקש תשלום ולקבל את כל ההחזר הכספי שלהם או את חלקו. 

חסרונות של חילופי CFD בכסף קריפטוגרפי 

על כל אחד מהיתרונות והשווי שלה, ל- CFD למטבעות דיגיטליים יש כמה חסרונות והסתבכויות, שכדאי לקחת בחשבון לפני שמכניסים את המזומנים שלך לתוכו.. 

הרהורי ערך 

החלפת הצפנה ב- CFD מלווה ערך מסוג הפיזור, המדבר על הניגוד בין עלויות הרכישה והמכירה. אתה משלם את זה, בכל מקרה, ללא תלות בתוצאה של החליפין, זו הסיבה שתחווה תחילה צרות בזמן שאתה נכנס לתפקיד CFD קריפטו. ככל שמשאב בסיסי פחות נזיל ופחות מאובטח, כך המרווח שאתה משלם נרחב יותר. 

מלבד זאת, כל סוכני CFD גובים הוצאות בגין מילוי תפקיד CFD החל מיום אחד ואחר כך ליום הבא. הם תלויים בשיעור משיעור LIBOR ועשויים להיות מוגבהים באמת עבור ביטקוין וצורות כסף דיגיטליות שונות בגלל אופיים הבלתי צפוי. לפיכך, פיתוח הערך הרגיל צריך להיות עצום יותר ויותר בכדי לכסות את עמלות ההחלפה ולהביא תועלת. 

הרהורי אמון 

הם תלויים בהמון אמונים. עליכם להבטיח שהעלויות על במת הסוחר שלכם יהיו במצב של הרמוניה עם התפתחויות השוק הכלליות ומקורן במסחר. כמה מומחים מחוץ לקו עשויים לשלוט בעלויות הכסף ההצפנה שעשויות לעורר אסונות מיותרים ברשומות הלקוחות. בנוסף, כמה מתווכים של CFD סגרו למעשה את המרת המטבע הדיגיטלי, מה שהופך אותם למוצקים פחות מבחינת ניהול עקבי. 

המתווכים הטובים ביותר לסחר בקריפטו 

סוחרים וברבורים שחורים 

בדצמבר 2017 כמה סוחרי CFD החלו להקטין את הצגתם בפני צורות כסף דיגיטליות בגלל סכנות גבוהות של אירועי ברבורים שחורים ודלתות פתוחות צנועות באמצעות צפי לסיכון CBOE ו- CME.. 

שווקים לא מאוזנים אפשרו לסוחרים להרוויח הרבה דולרים נמרצים שהשאירו מתווכים איפשהו באדום ואילצו אותם להשעות את תרומת הקריפטו שלהם או את הצגת הנקודה הרחוקה ביותר על ידי שמירה על פתיחת עמדות חדשות.. 

תיק קל 

זה ככל הנראה אחד החסרונות העצומים ביותר של החלפת כספים דיגיטליים עם מומחי CFD. פירוט המטבעות הנגישים להחלפה קצר במיוחד מהפרסומים של כמה עסקאות כסף קריפטוגרפיות. זה מרמז שסוחרים צריכים להגביל את המערכות שלהם לשנים עשר מטבעות מובנים ולא יכולים להרוויח על ידי פיתוחים ערכיים של חדשים חמים או פחות משאבים נזילים.. 

בחירת מתווך להחלפת CFD במטבע דיגיטלי 

ההסכם לניגודים בין חילופי הבחירות תופס בולטות בקרב חברי השוק כאשר חלק מהמגוון הקיים והרענן של המומחים החדשים מפלסטיק מציעים CFD להחליף סיכויים ללקוחות ולהגשים עניין מתפתח.. 

בבחירת מומחה, חשוב להבין כי החלפת CFD תלויה בקשר מחייב מבחינה משפטית בין הארגון המחליף לבין הלקוח שלו, במקום סוג של חילופי רכישה ומכירה. זה מרמז כי התועלת או האומללות שלך תלויים אך ורק בעלויות שגויסו לקראת תחילת וסיום ההחלפה. בדרך זו, ודא שנציגך משתמש בחילופי מידע מהימנים ואינו שולט בעלויות. אחרת, תמיד לא תוכל להרוויח על ידי התפתחויות בערך כסף קריפטוגרפי, ללא קשר למידת הנתונים הגדולים והמדויקים שלך. זהו נושא קשה שכן נכון להיום אין נקודה חמה רשמית לציוני כסף דיגיטלי, בעוד שהעלויות בעסקאות שונות עשויות להשתנות בצורה מרשימה. להלן פירוט המתווכים העצומים המציעים CFD עבור קריפטוסים 

סחר במטבעות הקריפטו הידועים ביותר עם השפעה ונגישות יומיומית לאורך כל היום. Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Neo, Ripple, IOTA, Monero, EOS. eToro – מציע מגוון רחב של צורות כסף דיגיטליות, כולל ביטקוין, את’ריום, ריפל, ליטקוין, דאש, ואתריום קלאסי בין היתר. 

קרא לקנות או לא לקנות ביטקוין, Mullings בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector