שירות כריית מטבעות קריפטוגרפיים הושק לאחרונה בשרת הענן, Splitt עושה כעת את ראשיהם לקהילת הקריפטו העולמית. נועד להפוך את כריית מטבעות החיפוש לידידותי למשתמש ובטוח לכל, ספליט הבטיחה השקעה של יותר מ -5 מיליון דולר מלמעלה מעשרת אלפים משקיעים בשלושת החודשים האחרונים.. 

10 בנובמבר 2018 

Splitt, שירות כריית מטבעות קריפטוגרפי שהושק לאחרונה ומצויד בשרת ענן, עוסק כעת בצעדי ענק לעבר הבחירה המועדפת ביותר בקרב חובבי כריית הקריפטה ברחבי העולם. לאחר השקתה המגה באוגוסט, עשתה Splitt טוב להבטיח קרוב למאה אלף משתמשים ועשרת אלפים משקיעים בפחות משלושה חודשים. גורמים רשמיים חשפו כי החברה כבר קיבלה השקעה של יותר מחמישה מיליון להמשך פיתוח העסק. 

כתוצאה מעלייה דרסטית במספר הכורים, כריית הביטקוין הפכה להיות תחרותית ביותר בימינו. לצד התחרות ההולכת וגוברת, רשת הביטקוין העלתה את דרגת הקושי בפתרון החידות. כתוצאה מכך, זה הפך להיות הכרחי כעת עבור הכורים להגדיל את המשחק שלהם להישאר במירוץ. 

ענן הקריפטו של Splitt עונה על אתגרים אלה על ידי הצעת שירותי כרייה עם שבבים משולבים של ASIC. זו נחשבת לפריצת הדרך האחרונה בכריית הצפנה מכיוון שהיא מהירה יותר בהשוואה לכריית ה- GPU והמעבד המסורתיים, והיא צורכת פחות חשמל. כריית ענן של Splitt אינה דורשת חומרה מיוחדת מכיוון שהיא משתמשת בכוח עיבוד משותף ממרכזי נתונים. 

אלפי משתמשים המליצו על Splitt כחלופת כריית הקריפטו שלהם בגלל התכונות הבאות. 

  • כריית ענן רב-אלגוריתמית גמישה
  • ללא דמי בריכה, ללא המתנה לציוד וללא קריסות של המערכת
  • Hashpower נרכש ונשמר למשך כל תקופת החוזה.
  • מוקדש לשקיפות וחושף הכל לציבור
  • ניתן לאתר את החברה בקלות ונציגיה משתתפים במספר אירועים באופן קבוע
  • כריית מספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים ממטבעות scrypt והוכחת אלגוריתם עבודה וכן כריית ASIC ו- GPU
  • תוכנית שותפים תלת-שכבתית ומערכת בונוסים משתלמת

קרא 3 טיפים פשוטים לניהול תנודתיות בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים

לכל משתמשי Splitt יש גם אפשרות להגדיל את חוזי הכרייה שלהם מדי שבוע על ידי זכייה ב- Splitt Points. יתר על כן, החברה מחפשת כרגע שם לקמע שלהם והזוכה שמגיע עם אותו יקבל אלף נקודות ספליט.  

כחלק מתוכנית ההתרחבות העולמית של החברה, Splitt פתחה לאחרונה משרד פעיל לחלוטין בתאילנד. בראש המשרד עומד מקצוען הביטקוין המוסמך מר טרדון קריוויצ’ט, אשר זמין לצד צוותו מדי יום כדי לסייע למבקרים. מעניין שאחוז גבוה של משקיעים שתרמו לספליט הם מתאילנד. גם משקיעים מגאנה, איטליה, גרמניה ורוסיה תרמו בנדיבות. 

“אנו שמחים לבשר לך שקיבלנו השקעה של יותר מ -5 מיליון דולר כדי להרחיב את העסק שלנו. היינו בלתי ניתנים לעצירה בחודשים האחרונים, עם יותר מ -95,000 משתמשים ומשקיעים של 10,000, “אמר דובר בכיר מספליט. “כעת יש לנו משרד פעיל לחלוטין בתאילנד וצפוי הרבה יותר בעתיד הקרוב.”    

כשחקן בתעשייה שצומח במהירות, ספליט לוקח חלק בכנסים ופורומים של קריפטו בכל רחבי העולם. בחודשים האחרונים החברה השתתפה באופן פעיל בשלושה אירועי מפתח בתעשייה והאחרון יעלה בקרוב. באוקטובר, נציגי ספליט ערכו סדנה וכנס רשת מוצלח בגאנה.

קרא חמש סיבות שהופכות את אוגוסט 2018 נהדר לשוק המטבעות הקריפטוגרפיים

לספליט תוכנית עתידית שאפתנית הכוללת פתיחת קפה ספליט בתאילנד בינואר 2019. כדי לספק מאגר משתמשים שהולך ומתרחב במהירות, החברה כיוונה לאחרונה את נוכחותם באינטרנט. עמוד המעריצים בפייסבוק של ספליט הותאם מחדש. חדשות חדשות ועדכונים נוספים על Splitt זמינים באתר https://splitt.co/en/news

להלן מוזכרות הפסגות הקרובות בהן ישתתף ספליט

  • פסגת גאנה מספר 2 – 24 בנובמבר 2018 – חדר ועידות של מלון מיקלין (צרו קשר עם ג’ון קאקייר – 0249791008)
  • הפסגה הראשונה אי פעם של star2 באיטליה (עם מתרגם מיוחד לאיטלקית עבור רמקול CBP טרדון) – 01 בדצמבר 2018 – מלון סבוי אקסלסיור פאלאס – צרו קשר עם מר אלכס ויסיני – 3296752612
  • פסגת סטאר 2 תאילנד מס ‘4 – 16 בדצמבר 2018 – מלון Viva Garden (צרו קשר עם מר טרדון קריוויצ’ט – https://t.me/splittchat_th)

כדי להתעדכן בכל ההתפתחויות האחרונות, משתמשי Splitt מוזמנים להירשם לקבוצת הטלגרם של החברה בכתובת https://t.me/splittchat_en

החברה מבקשת מכל לקוחותיהם לקחת חלק בסקר אירועים על ידי ביקור בקישור https://splitt.co/en/forms/eventsurvey   

למידע נוסף על Splitt, בקר בכתובת https://splitt.co/en/

אודות Splitt: Splitt מציעה אלטרנטיבה ידידותית לכריית מטבעות קריפטוגרפיים מהבית בכל עת. זה מתאים לחובבים כמו גם מומחי מטבעות קריפטוגרפיים העובדים בקנה מידה גדול יותר. שירות כריית הענן מציע חלופה חדשה לאמצעים מסורתיים של כריית מטבעות קריפטוגרפיים. העדיפות של החברה היא להציע סביבת מחשוב ענן סטנדרטית, אמינה ובעלת ביצועים גבוהים בכל חמש עשרה הערים בהן הם משרתים.. 

איש קשר: ג’רלד סניף 

אימייל: [email protected]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me