בצ’אנגלי מאפשר לך לרכוש כל מטבע דיגיטלי כולל מונרו (XMR) עם דולר ארה”ב. אתה צריך כרטיס אשראי בשביל זה. באתרים אחרים, לרכישה מונרו או כל מטבע אחר מלבד BTC, עליך לקנות תחילה BTC ואז להמיר אותו למטבע הדיגיטלי הרצוי. לכן אנו זקוקים לאתר כמו בצ’אנגלי, איפה שאתה יכול קנה מונרו או כל מטבע דיגיטלי בעסקה הראשונה ישירות עם דולר.

לקנות מטבע צ'אנגלי

בצ’אנגלי אכן גובה עמלות עבור שירותיהם. אך עמלה זו אינה שונה מרשתות אחרות. למעשה, שכר הטרחה שלהם איכשהו נמוך מאוד מאתרים פופולריים אחרים של קריפטו. הם גובים 0.25% מסך העסקה. העמלה קבועה ואינה מגדילה או מקטינה את סכום הכסף בו אתה משתמש לרכישת מונרו.

דרישות לקנות XMR עם דולר:

על צ’אנגלי, אתה צריך למלא כמה דרישות אם אתה רוצה לקנות את מונרו עם כרטיס אשראי: דרישות אלה אינן משהו שאתה צריך להיות מודאג לגביו. באתרים אחרים, ייתכן שיהיה עליך להגיש עותק של הדרכון, הצהרת הבנק או אפילו תעודת הזהות יחד עם התמונה של כרטיס האשראי שלך. צ’אנג’לי לא שואל אותך הרבה. זו הסיבה שתהליך ה קונה את מונרו בצ’אנגלי הוא מהיר מאוד, בטוח ומאובטח. הנה רשימת הפריטים שאתה חייב להחזיק בזמן שאתה נמצא קניית מונרו בכרטיס אשראי:

  1. כרטיס אשראי פעיל עם ויזה או לוגו מאסטר עליו
  2. טלפון נייד פעיל או טלפון קווי לקבלת קוד
  3. חשבון ארנק לאן שאנג’לי ישלח לך את מונרו
  4. דרכון ומצלמת אינטרנט לאימות זהותך (אופציונאלי).

זהו זה. אין צורך להעתיק את הצהרת הבנק, תעודת הזהות שלך או כל דבר אחר. בצ’אנגלי לא ממש דורש העתק מהדרכון שלך. אבל במקרה, אם אין לך טלפון או שלא קיבלת את 4 הספרות בטלפון שלך, ואז יש לך אפשרות חלופית שבה תצלם את עצמך יחד עם הדרכון שלך כדי לאמת את זהותך.

צעדים לרכישת מונרו ב- Changelly:

השלבים הבאים עשויים להיראות הרבה, אך הם אינם רבים. אני כותב רק בפירוט רב כדי לעזור לך לעקוב אחר צעד ושלב בקלות. באופן כללי בצ’אנגלי קל מאוד לתפעול. כל התהליך ל לקנות Monero XMR עם כרטיס אשראי ייקח לא יותר מ -10 דקות כולל זמן ההרשמה וזמן תהליך העסקה. מטרת כתיבת כל שלב בפירוט רב היא לעזור לכל סוג המשתמשים מכיוון שכולם לא טובים במחשב או לרכוש דברים ברשת.

סקירה של צ’אנגלי: מס ‘1 להחלפת מטבעות מטבעות מיטבית

שלב 1: הירשם ל- Changelly:

סינגאפ צ'אנגלי

להרשמה ב- Changelly, אתה צריך ללחוץ על אפשרות לשיר. אפשרות זו נמצאת בראש האתר. עליך להזין את מזהה הדוא”ל שלך רק למטרות רישום. אתה יכול גם להשתמש ב- Google Plus שלך, פייסבוק או אפילו חשבון טוויטר להירשם ב- Changelly. את פרטי הכניסה תקבל בדוא”ל שלך. לכן, וודא שאתה מזין רק חשבון דוא”ל פעיל. במקרה שאם הזנת מזהה דוא”ל שגוי, תמיד יש לך אפשרות להזין את זה הנכון על ידי חזרה על תהליך זה.

שלב 2: אמת חשבון Changelly:

כדי לאמת את חשבונך באתרי מטבעות אחרים, עליך להגיש עותק של תעודת הזהות שלך, אך ב- Changelly עליך להפעיל זאת באמצעות קישור האימות שתקבל בדוא”ל ההרשמה שלך. זכור כי אינך יכול לעבד עוד עד שתאמת את חשבון הדוא”ל שלך.


שלב 3: רכשו את מונרו עם דולר ארה”ב:

כדי לרכוש את מונרו באמצעות כרטיס אשראי, עליך להזין את הסכום בדולר ארה”ב דף הבית של צ’אנג’לי. (או השתמש ב- Changelly מלמעלהתראה את שער בזמן אמת של כל המטבעות שם כולל שער של מונרו XMR. שיעורים אלה ישתנו באופן מיידי אם תהיה עלייה או ירידה בכמות המטבע הדיגיטלי הזה. אתה יכול לחכות כמה שניות אם המטבע נסחר עם סכום גבוה. זה יעזור לך לייצר רווח מסוים מבלי לעשות דבר. הקפד לבחור דולר מבר אחד ו- XMR על הבר השני. לאחר שעשיתם זאת, לחצו על הכפתור הבא לעיבוד בדף הבא.

שלב 4: אמת את העסקה:

לקנות monero usd

דף זה לא רק יבקש ממך לאמת את העסקה שלך על ידי לחיצה על הכפתור הבא אלא גם להראות לך פרטים מלאים על העסקה שלך שתכלול את סכום XMR אתה תקבל פנימה הארנק שלך, זמן משוער וכמה בסך הכל אתה הולך לשלם קנו את מונרו עם דולר ארה”ב. לחץ על הכפתור הבא אם הכל נראה טוב.

שלב 5: הזן פרטי ארנק:

ארנק xmr

בעמוד הבא, אתה צריך לקבל את כתובת הארנק של מונרו (XMR) איפה בצ’אנגלי ישלח לך את המטבע שלך.

בצ’אנגלי הוא אתר המספק רק שירותי החלפת דולר ארה”ב, אירו .. במטבעות אחרים. הם לא מציעים שום סוג של שירות ארנקים. לכן, עליך להיות בעל ארנק טוב למטבעות שלך לפני שתבצע את השלבים הבאים.

אתה יכול להשתמש מטבעות למטרה זו שהתקבלה בעיקר בכל מקום למטרות מסחר או קניות מקוונות. לאחר הוספת כתובת הארנק ותשלום תעודת הזהות עליכם ללחוץ על הכפתור הבא.

כתובת xmr

שלב 6: אשר את העסקה:

ארנק מונרו

לפני שתבקש ממך להפקיד את כרטיס האשראי שלך מֵידָע, בצ’אנגלי יראה לך פרטים על העסקה שלך לאישור. שערים עשויים להשתנות בעמוד זה מכיוון שאנג’לי עוסק בשערי המסחר בזמן אמת. לכן, בדקו פעמיים את הסכום שתקבלו כולל עמלה (שהיא 0.5% מסך העסקה) וזמן משוער וכו ‘. לחצו על כפתור הבא אם הכל נראה מושלם.

שלב 7: הזן פרטי כרטיס אשראי:

ויזה צ'אנגליכעת, עליך להזין את ה- פרטי כרטיס אשראי בעמוד זה. עבור מספר זה שאינו מספר כרטיס האשראי, עליך לדעת את תאריך התפוגה של כרטיס האשראי ומספר ה- CVC שלך. מידע זה נמצא בחלק האחורי של כרטיס האשראי שלך. לאחר שתזין את הפרטים הנדרשים, עליך ללחוץ על כפתור Pay אשר יציג גם את הסכום ב- דולר אשר צ’נג’לי ינכה מכרטיס האשראי שלך.

לקנות מטבע צ'אנגלי

שלב 8: אמת את זהותך:

טלפון צ'אנגלי

לפני שתקדם את העסקה, עליך לאמת את זהותך. ישנן שתי אפשרויות זמינות לכך. הראשונה היא להשתתף בשיחה ולדעת 4 ספרות והשנייה לקחת דרכון בידך ולהקליט קליפ לצורך האימות. האפשרות השנייה תגיע רק אם לא הצלחת לבצע את האפשרות הראשונה. אז בחר מה היה לך קל יותר. באופן כללי, האפשרות הראשונה היא קלה ומהירה מאוד מכיוון שבאפשרות השנייה, אדם אמיתי יתאים לתמונה שלך שעשויה לקחת כמה דקות נוספות.

שלב 9: קבל את Monero XMR בארנק:

לאחר שתסיים את כל השלבים שלעיל, תקבל את מונרו בחשבון הארנק שלך בזמן המשוער שהוזכר בשלב 6. הקפד לרשום את מזהה העסקה. אתה יכול להשתמש במזהה זה במקרה אם אתה נתקל בבעיה כלשהי כמזהה הפניה.

סיכום:

עם עמלת עסקה נמוכה ואפשרויות לרכוש יותר מ 60 מטבעות דיגיטליים, צ’אנג’לי הוא האתר הטוב ביותר לקנות או להחליף מטבע קריפטו עם דולר. הזמן המשוער של העסקה עשוי להשתנות, אך אל דאגה אם זה לוקח מספר דקות נוספות. לפעמים השרת היה עסוק בגלל מספר התעבורה והעסקאות הגבוה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector