אין זה מוגזם לומר ש:

הביטקוין יוביל, גל האימוץ של מטבע החוץ !!

מאז ראשיתו הצנועה בשנת 2009, הביטקוין הפך למערכת אקולוגית מן המניין בה משתמשים, כורים, מפתחים ויצרנים עסקיים מתקיימים יחד..

אבל עד כה הועלה ביטקוין שמתאים רק למקרה השימוש הזה, כלומר ‘מאגר ערך’, אך ישנם מקרים שימושיים רבים אחרים שביטקוין יכולים לשמש וגם זה כרגע. !!

אחת מהן היא הלוואות ביטקוין או הלוואות ביטקוין (BTC).

מהן הלוואות ביטקוין?

הלוואות ביטקוין (BTC) הן פשוט הלוואות שלווים יכולים לקחת כנגד אחזקות BTC שלהם. בהלוואות הלוואות BTC צריכים לשמור על אחזקות BTC כבטוחה שעבורם הם מקבלים את המזומנים הנוספים שהם זקוקים להם בדולר או במטבע אחר..

כך שבעצם, הלוואות שנמשכות מעל ביטקוין כבטוחה נקראות הלוואות BTC וישנן תוכניות רבות להלוואות ביטקוין בהן הלווים יכולים ללוות מזומנים עבור BTC והמלווים יכולים להרוויח כסף נוסף על ידי הלוואת ה- BTC שלהם..

מלווה (שלו / היא) יכול גם להשאיל ביטקוין ולהיכנס להלוואות ביטקוין באמצעות פלטפורמות ההלוואות של ביטקוין המוזכרות להלן:

פלטפורמת ההלוואות של ביטקוין (BTC) & אתרים 2020

תוכנית הלוואות ביטקוין
YouHodler [מוּמלָץ] קבל הלוואה עכשיו
BlockFi [ללקוחות ארה”ב] קבל הלוואה עכשיו
צֶלסִיוּס קבל הלוואה עכשיו
הלוואות מלח קבל הלוואה עכשיו

מספר 1. YouHodler [מומלץ]

YouHodler היא פלטפורמת FinTech המתמקדת במתן הלוואות בגיבוי קריפטו למשתמשי קצה עם מטבעות פיאט (דולר ואירו) ומטבעות וכו ‘. הם עיבדו הלוואות בסך 10 מיליון דולר ללקוחות ברחבי העולם..

הפופולריים ביותר הם הלוואות BTC ו- stablecoin. נכון לעכשיו, YouHodler תומך ב- BTC, BCH, ETH, LTC, XLM, XRP, DASH, REP ועוד מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים פופולריים אחרים..

ב- YouHodler, אתה יכול לקבל הלוואות של עד 30,000 דולר בתזרים מזומנים עכשיו לתקופת כהונה עד 120 יום. שיעורי הריבית משתנים למטבעות שונים אך הם עדיין הטובים בענף.

כמו כן, ההלוואות שלהם (LTV) הן הגבוהות ביותר בתעשייה ובאמצעות YouHodler תוכלו לקבל הלוואות של עד 90% LTV.


באמצעות YouHodler תוכלו לקבל הלוואה בסכום נמוך ככל 100 דולר ומעלה באמצעות קישור פרומו זה. פתק: ארה”ב & משתמשי סין עדיין לא מורשים !! השתמש במקום זאת ב- BlockFi עבור לקוחות אמריקאים.

בדוק את הלוואות הביטקוין של YouHodler

# 2. רשת צלזיוס

חברה נוספת שמלווה לך דולרים עבור המטבעות הקריפטוגרפיים שלך היא רשת צלזיוס. צלסיוס הוא לא רק חברת הלוואות קריפטו של עמית לעמית אלא מאמץ להביא את 100 מיליון הדולרים הבאים שעדיין לא קשורים לבנקאות..

בדרך זו משקיעים שיש להם קריפטו נוסף ורוצים להרוויח על אלה מבלי לאבד את היתרון בהחזקתם יכולים שוב למנף את רשת צלזיוס כדי להרוויח ריביות במזומן או במטבעות..

בסלסיוס אתה יכול לצפות לשיעורים שנתיים בין 5% ל -12% בהתאם לבטחונות שלך ותוכל לקבל הלוואות עד כהונה של שנה בשיעור LTV של עד 50%..

נסה את רשת Celsus עכשיו

# 3. BlockFi

BlockFi היא אחת מחברות החלוצים לגייס מימון מוסדי להפעלת ההלוואות המגובות בביטקוין. ב- BlockFi ניתן ללוות בין 2000 ל -100 מיליון דולר ב- LTV עד 50%. שיעור הריבית השנתי שונה למשך משך הזמן אותו לווים, אך הריבית ההתחלתית הנמוכה ביותר שלהם היא 4.5% באפריל.

כדי שתוכל להשתמש ב- BlockFi אתה צריך לפחות קריפטו בסכום של 4000 $ ומעלה, וכרגע, BlockFi זמין ברחבי ארה”ב למעט (NV, SD, VT או HI).

אם יש לך BTC נוספים, אתה יכול להשאיל אותם ולהרוויח עליהם ריבית באמצעות BlockFi.

נסה BlockFi עכשיו

# 5. הלוואות מלח

הלוואות מלוחות מציגות מחזיקי קריפטו ל- HODL בהצפנה שלהם ומוציאות את המזומנים שלהן. המוקד העיקרי שלה הוא הלוואות קריפטו יחד עם נכסי קריפטו פופולריים אחרים (נכסים דיגיטליים).

באמצעות הלוואות מלח תוכלו לקבל הלוואות מ -5,000 עד 100 מיליון דולר, תלוי בכמות הביטחונות שתוכלו להעמיד. אפריל ההלוואות מתחיל כאן מ -5.99%, ותוכלו לקבל LTV של 30-50% על הלוואות מטבעות קריפטוגרפיים..

איך עובד הלוואת ביטקוין?

הלוואות BTC פועלות באופן דומה לכל שאר הלוואות הקריפטו.

אתה יכול אפילו להשוות הלוואות BTC עם הלוואות HELOC. הלוואות הלוק הן קו הון עצמי של הלוואות אשראי כאשר צריך לשמור על ביתם כבטוחה כדי לקבל את מסגרת האשראי.

אבל במקרה של הלוואות BTC, ראשית צריך לשמור על ביטקוין כבטוחה.

לאחר שהדבר נעשה, בהתבסס על יחס ה- LTV וסכום הערך בביטחונות, הלווה הנפיק קו אשראי בדולר או מטבע יציב שהוא יכול להשתמש בו להשקעות אחרות או להחזר הוצאות אחרות..

זה מספק ללווה גישה לכסף נוסף מבלי לוותר על היתרון של ה- HODLing של הביטקוינים שלהם.

אֵיך & היכן ניתן לקבל הלוואות BTC?

זה 2019, וקל יותר לקבל הלוואות BTC.

כדי לקבל הלוואות BTC, אינך צריך לעבור תיעוד כבד, בדיקות KYC או בדיקות היסטוריית אשראי שלווה בדרך כלל עובר בהלוואות מסורתיות. & הלוואה במטבע פיאט.

במקום זאת, עבור הלוואות BTC, עליך להגיש מסמכים מינימליים לבדיקת הזהות שלך, ואתה צריך להיות ביטקוין שאתה מוכן לבטח..

בדרך כלל, תהליך זה לוקח מספר דקות בלבד, ובקשתך הלוואת BTC נעשית. לאחר מכן תוך יום או יומיים לכל היותר, היישום שלך נבדק.

לאחר בדיקה וחיתום, מקור ההלוואה שלך הוא תוך 45-90 דקות.

אז אתה רואה כמה התהליך פשוט.

אבל איפה כל זה קורה?

ובכן, כל התהליך הזה של קבלת הלוואת BTC חל על כל האתרים שהזכרנו בסעיף הקודם.

באמצעות פלטפורמות אלה תוכל לקבל הלוואות BTC במהירות על ידי ביצוע תהליך פשוט זה, הדומה פחות או יותר לכל אתרי ההלוואות ל- BTC..

אך בראש ובראשונה, סכום ההלוואה או שווי ההלוואה יהיו תלויים בערך הנוכחי של נכסי הצפנה (נכסים דיגיטליים) שמישהו מחזיק כבטוחה..

למה לקחת הלוואת ביטקוין?

משקיעים רבים בביטקוין נמצאים כאן לטווח הרחוק, והם מאמינים באטיות לצבור כמה שיותר ביטקוין.

אך למרות חזונם לטווח הארוך המשקיעים הללו זקוקים גם לנזילות לצרכים שונים אחרים כגון חופשה, החזר הלוואה או רכישת רכב וכו ‘..

במקרים כאלה, אם הם מוכרים את הביטקוין שלהם, הם יאבדו את היתרון התחרותי שלהם להחזיק BTC לטווח הארוך !!

הזן, הלוואות ביטקוין כדי לפתור את זה …

הלוואות ביטקוין פותרות את הדילמה הזו של בעלי BTC שרוצים נזילות מבלי למכור את עמדות ה- BTC שלהם. לכן זה יותר הגיוני שמשקיעי BTC ללוות מזומנים נוספים עבור אחזקות BTC שלהם במקום למכור אותם על הסף.

יתר על כן, הלוואות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים של מטבע דיגיטלי אחר יהפכו ליותר ברורות בימים הקרובים מכיוון שמצבי שימוש פיננסיים כגון הלוואות, הלוואות, ביטוחים, חשבונות חיסכון כמו חשבון הבנק הרגיל וכו ‘הגיוניים יותר אם נעשה באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי בלוקצ’יין..

לבסוף, אתה מקבל הלוואות BTC בארנק הביטקוין שלך שבשליטתך ואילו בהלוואות מסורתיות אתה מקבל את סכום ההלוואה שלך בחשבון הבנק שלך אשר הבנק שולט בו..

איך עובד הלוואות ביטקוין?

יש עלות הזדמנות לכל דבר בעולם.

כשאתה קונה ומחליט לעשות HODL ביטקוין, כרוכה בעלות הזדמנות.

נניח שקנית 1 BTC תמורת 3000 $ ועכשיו כשאתה מכהן אותו אתה מחזיק 1 BTC שאחרת היה יכול להיות מושקע איפשהו יותר כדי להרוויח עליו ריבית כדי להפוך אותו ל- 1.1 BTC.

אבל יש שיטענו שיש דברים כמו מסחר בקריפטו כדי לגרום להשקעה שלך לגדול מ -1 BTC ל -1.1 BTC או יותר …

כן, כמובן, יש, אבל לא כולם נוחים ורגילים לסחור בקריפטו.

היכנס להלוואות ביטקוין !!

כולם יודעים על הלוואות, ואותו מושג של הלוואות אם הוא מוחל על ביטקוין הופך אותו להלוואות ביטקוין. יתר על כן, בסוג זה של הלוואות, יש לך ביטקוין הבסיסי שלך כבטוחה.

במונחים פשוטים יותר כאשר מישהו מלווה את הדולר שלהם או יורו או מטבעות נוכחים ללווה בשיעור ריבית מוסכם למשך זמן מוסכם כנגד ביטחונות הביטקוין שלהם, מדובר בהלוואות ביטקוין..

באופן דומה, כאשר מישהו לווה מטבעות קריפטוגרפיים נוספים או דולר או מטבעות קבועים כנגד אחזקות המטבעות שלהם, זה נקרא הלוואה של ביטקוין..

עכשיו שאתה יודע את החלק המקדים בהשאלה והלוואות של ביטקוין, בואו נתעכב על האופן שבו הלוואות ביטקוין עובדות !!

היכנס להלוואות ביטקוין

העבודה בהלוואות ביטקוין די פשוטה.

הלווה צריך לבטח את המטבעות הקריפטוגרפיים שלו (ביטקוין) כבטוחה ועל פי השער, משך הזמן וה- LTV המוסכם, הוא / היא מונפקים הלוואת הצפנה..

עבור המלווים זה גם די קל מכיוון שהם צריכים להחליט לנעול את כספם למשך ההלוואות המוסכם בהתאם לשיעורים המוסכמים. זה מאפשר להם להרוויח ריבית נוספת על ההון שלהם שהם רק החזיקו בעבר.

יתר על כן, אין בדיקות קפדניות של KYC או בירור על היסטוריית אשראי שעוברות לפני ביצוע הלוואות ביטקוין. זה בדיוק בגלל שלהלוואות הביטקוין כבר ביטחונות יתר, כמו גם שללווים אין מקור אמת אחד שיכול לשמש כמקור היסטוריית אשראי אמין..

וכשמדובר בהלוואות ביטקוין, התהליך דומה להלוואות / השאלות של כל מטבע מטבע אחר. אך מכיוון שביטקוין הוא המטבע החלוצי, חלק גדול משוק ההלוואות לקריפטו קיים סביבו.

בנוסף יש שיעורי הלוואות / הלוואות טובים יותר וקצבי LTV טובים יותר בזמן השימוש בביטקוין. יתר על כן, תשתית האחסון המשמורנית חזקה בהרבה וזמינה לביטקוין בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

עכשיו, כשאתה יודע איך עובד מחזור ההלוואות של ביטקוין, אכן חובה להבין את העבודה של פלטפורמות ההלוואות של ביטקוין שמאפשרות הלוואות אלה..

אז בואו נצלול לזה:

כיצד פועלות פלטפורמות להלוואות ביטקוין?

כמעט כל שירותי ההלוואות של ביטקוין פועלים באופן דומה, למעט כמה תהליכים שהם עשויים לעקוב אחריהם. אבל אם נכליל, הנה תובנה קצרה לגבי פעולותיהם:

מספר 1. כמובן, ראשית, עליך להירשם בפלטפורמת ההלוואות של ביטקוין באמצעות הדוא”ל שלך.

# 2. אז עליך להשלים את תהליך ה- KYC שלהם על ידי הגשת תעודות תעודת זהות רלוונטיות.

# 3. לאחר השלמת ה- KYC, ספר להם על דרישות ההלוואה שלך והגש בקשה.

# 4. קבל החלטת הלוואה תוך 24 שעות כולל LTV שאתה זכאי לו ושיעור הריבית שתידרש לשלם.

# 5. כעת, תוכלו לשלוח את הביטקוין שלכם לפיתרון המשמורת הבטוח שלהם.

# 6. לאחר הסדרת הביטקוינים על הבלוקצ’יין, תקבל את סכום ההלוואה המובטח בחשבון הבנק שלך או מטבעות נמשכים תוך 90 דקות.

# 7. המשך לשלם את תשלומי הריבית בלבד חודשי ולשלם את הקרן בסופו של דבר. יש חברות כמו Nexo, אינן דורשות שתשלם את הריבית גם בהתחלה ותקבל את האפשרות להחזיר את כל הסכום גם בסופו של דבר.

כך בדרך כלל תהליך ההלוואות עובד בתוך פלטפורמת הלוואות ביטקוין. לדוגמא נוספת, ראו סרטון קצר זה של הלוואות Nexo, שם הוא מסביר את תהליך הלוואות הביטקוין בשלושה שלבים פשוטים:

יתר על כן, פלטפורמות ההלוואות הללו נותנות גם ריבית של 6-7% על הפקדות שאתה מבצע בפלטפורמות אלה. לדוגמא, Nexo מציעה ריבית של 6.5% על מטבעות ההשקעה שהמשקיעים מפקידים אצלם. מטבעות ההפקדה הזכאים הם DAI, PAX, USDC, USDT & TUSD.

מצד שני, BlockFi מציעה חשבון ריבית BlockFi (BIA) המהווה חשבון חיסכון נושא ריבית עבור המלווים בביטקוין. אתה רק צריך לאחסן את ה- BTC או ה- ETH שלך עם BlockFi כדי להרוויח 6.2% ריבית מורכבת על הפיקדון שתקבל מדי חודש..

תקנות הלוואות ביטקוין

כשמדובר בשיחות רגולטוריות סביב ביטקוין, המצב הופך להיות קצת מסובך.

נכון לעכשיו הרגולציה סביב הביטקוין היא שבורה מאוד ומקוטעת ברחבי העולם ולשירותי השאלת הביטקוין היא לא שונה.

רבים משירותי ההלוואות של ביטקוין פועלים רק בתחומי שיפוט אחת או שתיים שבהם יש בהירות רגולטורית מסוימת.

לדוגמה, BlockFi פועלת ב -45 מדינות בארה”ב ועומדת בהנחיות הפדרליות והמדיניות. שחקן גדול נוסף בתחום ההלוואות של ביטקוין, כלומר Nexo טוען שהוא מוסדר על ידי SEC מכיוון שיש להם אסימון אבטחה מקורי. כמו כן, יש להם ישויות משפטיות שונות במדינות שונות שכן היא משרתת יותר מ- 200 תחומי שיפוט ברחבי העולם.

גם עבור שאר החברות הן פועלות בזירה הקטנה שלהן עד שהמסגרת הרגולטורית נקבעת בקנה מידה עולמי.

תרחיש חכם קאנטרי להלוואות ביטקוין

  • הלוואות ביטקוין בארצות הברית (ארה”ב)

בארה”ב, ההלוואות מוסדרות ברמת המדינה עבור חברות שאינן בנקים וחברות פינטק. תקנה זו דומה לגישת MSB מדינה אחר מדינה בה משתמשים בורסות ביטקוין. אז כל חברת הלוואות קריפטו שמטרתה לבצע הלוואות ביטקוין חייבת לדבוק בכך.

  • הלוואות ביטקוין בבריטניה

חברות להלוואות ביטקוין מתפוצצות גם בבריטניה וכמו שחילופי קריפטו צריכים לעמוד ולקבל רישיון ל- FCA, חברות להלוואות הביטקוין צריכות לציית ל- FCA

  • הלוואות ביטקוין בדרום אפריקה

הלוואות ביטקוין אינן מוסדרות בדרום אפריקה, אך ביטקוין עצמו מותר. כמובן, ישנם מיסים אחרים כגון מיסי רווח הון על הביטקוין בדרום אפריקה.

  • הלוואות ביטקוין בהודו

הודו נחשלת יחסית מבחינת תקנות המטבעות הקריפטוגרפיים. בשנת 2018 ניתק ה- RBI את היחסים בין בנקים ועסקי קריפטו שהובילו לכאוס בקריפטוספירה של הודו. בקשר להלוואות מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, אין שום בירור במערכת האקולוגית ההודית. עם זאת, תוכלו למצוא כמה בורסות הודיות העוסקות בהלוואות ומסחר בשוליים.

  • הלוואות ביטקוין באוסטרליה

הלוואות ביטקוין באוסטרליה מוסדרות. לדוגמא, הליו הלוואות הוא מלווה קריפטוגרפי מורשה ומוסדר, שבסיסו באוסטרליה. שירות ההלוואות הזה מספק למחזיקי ביטקוין דרך בטוחה ומאובטחת לגשת לקרנות פיאט, מבלי למכור אף אחד מהביטקוין שלהם. הלו הלוואות מנפיק הלוואות ברישיון אשראי אוסטרלי (ACL # 391330).

  • הלוואות ביטקוין בקנדה

קנדה הייתה נדיבה במיוחד כלפי מטבעות קריפטוגרפיים דמויי ביטקוין, ובגלל זה תמצאו שירותי הלוואות ביטקוין כמו Ledn הפועלים מקנדה.

סיכוני הלוואות ביטקוין

להלוואות ביטקוין יש סיכונים רבים מלכתחילה, אך הם מתגמלים מהיתרונות, וזו הסיבה שיש לך חברות רבות שמתחילות בתחום זה..

אך הסיכון העיקרי בהלוואות ביטקוין הוא לגבי משמורת.

אין הרבה פתרונות משמורת אמינים לאחסון ביטקוין בבטחה ויתרה מכך מתן למישהו את המשמורת על הביטקוין שלך הוא די אינטואיטיבי לרבים מכיוון שזה נוגד את כל האתוס של ‘המפתחות שלך, המטבעות שלך’.

אבל בכל מקרה, אני רואה שזה הסיכון העיקרי נכון לעכשיו בתחום ההלוואות של ביטקוין.

אתגרי הלוואות ביטקוין

מלבד משמורת, ישנם אתגרים רבים אחרים שתעשיית הלוואות הביטקוין צריכה לטפל בהם לפני שתוכל לחשוב ללכת לאימוץ המיינסטרים. חלק מהאתגרים הללו הם:

  • אי בהירות רגולטורית: אין גוף בינלאומי או מסגרת רגולטורית אחת לטיפול במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין. זו הסיבה ששירותי הלוואות רבים פועלים בדרך שבורה בתחומי השיפוט שלהם.
  • בלוקצ’יין אינו בוגר: תשתית הבלוקצ’יין עדיין לא בשלה להטמיע עסק מורכב כמו הלוואות והלוואות. איננו יודעים מי כותב את החוזים החכמים הללו ומה האותנטיות והאמינות שלהם.
  • תנודתיות: מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודיים מאוד והזמן שלוקח ביטחונות ביטקוין להחליף כתובת מספיק בכדי להזיז את השווקים ב 10-20%. זה יכול לגרום לשיחות מרווח ללווים שלוו כסף על ידי שמירת המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם כבטוחה. ובתנודתיות דרסטית, הלווה צפוי להגדיל את הביטחונות או לחסל חלק מהביטחונות שלו כדי לאזן מחדש את ההלוואה. זה יכול לגרום לחוויה לא נעימה עבור הלווה שמעולם לא רצה למכור את הביטקוין שלו / לה תמורת הלוואה.

אז אלה חלק מהאתגרים והסיכונים שאני תופס כי שטח הלוואות הביטקוין עשוי להתמודד בימים הקרובים. עם זאת, הלוואות ביטקוין יהפכו מתישהו לצורת ההלוואות השולטת מכיוון שמדובר בעמית עמית..

יתר על כן, הלוואות ביטקוין נותנות גישה לאשראי למיליארדי אנשים שאין להם ציוני אשראי ראויים או היסטוריה עם לשכות אשראי.

אז כל זה מהצד שלנו בסיכום היכרות זה עם אתרי הלוואות מגובות ביטקוין ואיך תוכלו לקחת הלוואות לביטקוין? כמו כן, בדוק את פלטפורמות ההלוואות הטובות ביותר בנושא קריפטוגרפיה, אם ברצונך ללוות / להלוואות כנגד מטבע דיגיטלי אחר מלבד ביטקוין.

שתף מאמר זה עם חבריך המעוניינים בהלוואות ביטקוין !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector