כמה היה לך היום אם תשקיע 1,000 דולר בחמשת המטבעות המובילים בשנה?

אם השקעתם 1,000 דולר בחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לפני שנה, כמה יהיה לכם עכשיו?

במהלך 12 החודשים הקודמים כמעט כל המטבעות הקריפטוגרפיים זינקו במחירם. ולמרות שהביטקוין הוא המטבע המפורסם ביותר בסביבה, הוא דווקא הצליח הכי גרוע מבין חמשת המטבעות הגדולים ששלטו בעלייה זו. ככזה, הדבר מעלה את השאלה, "כמה היה לך היום אם היית משקיע 1,000 דולר בחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים רק לפני שנה?" ובכן, החבר’ה בסוף טיפש מוטלי פרסמה לאחרונה את אותה שאלה. הנה מה שהם מצאו…

ראשית, איזה חמש מטבעות קריפטוגרפיה נבחן?

היום נבחן את חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר, שזמינים למסחר לפחות ב -12 החודשים האחרונים. אלה הם כדלקמן:

1. ביטקוין

לוגו ביטקוין

הביטקוין היה המטבע הקריפטוגרפי הראשון אי פעם והוא זה שעדיין נדון ביותר. כעת הוא קיים כשמונה שנים ונשאר הקריפטוגרפי היקר ביותר בהפרש ארוך. למעשה, זה היה כל כך מוצלח שהרבה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים התחלקו ממנו (בעיקר Bitcoin Cash).

2. אדווה

לוגו אדווה

אם אינך יודע הרבה על אדווה, דבר חשוב ללמוד הוא שהיא אינה מיועדת להיות מטבע תשלום. במקום זאת, המוקד העיקרי סביב Ripple הוא יצירת דרך מהירה ומשתלמת יותר עבור הבנקים לבצע העברות כספים בכל רחבי העולם. היא זכתה להצלחה מדהימה ב -12 החודשים האחרונים, לאחר שהבטיחה שותפויות עם שמות בנקאיים גדולים רבים, כגון MoneyGram International ו- American Express..

אולי תרצה גם: 4 עסקים גדולים המהמרים על ביטקוין טק

3. את’ריום

לוגו אתריום

בדומה ל- Ripple, Ethereum אינו מתוכנן כפתרון תשלומים עבור צרכנים. במקום זאת, הוא נבנה לשימוש עסקי. נכון להיום, יותר מ -200 ארגונים בודקים בימים אלה את אתריום כדי לראות איך זה הולך.


4. כוכבים

לוגו כוכבי

כוכבים לא ראתה עלייה של כוכבים בשנה האחרונה בערך, שכן היא זכתה לתשומת לב ממספר חברות גדולות, כמו IBM. מטבע קריפטוגרפי זה גם אינו מכוון לצרכנים, אלא ללקוחות ארגוניים. נקודת המכירה העיקרית שלה היא שהוא מציע זמני עיבוד עסקאות של שניות ספורות, כמו גם עמלות נמוכות להפליא.

5. ליטקוין

לוגו litecoin

לאחר שהסתלק מביטקוין בשנת 2011, לייטקוין היה זמן רב להתבגר ולהתפתח כקריפטוגרף חזק במיוחד בפני עצמו. הוא מיועד גם לשימוש כמטבע תשלומים ומציע מספר יתרונות ייחודיים על פני הביטקוין. זה כולל דמי עיבוד נמוכים יותר וזמני עסקאות קצרים יותר.

אל תחמיצו: סיפורי המזל של מלכי הקריפטו

אז עד כמה הביצועים של מטבעות אלה היו 12 החודשים האחרונים?

החל מה -13 באפריל, הנה מבט על ביצועי המטבע הקריפטוגרפיים האישיים של חמשת הגדולים.

מחיר מטבע קריפטוגרפי ב -13 באפריל 2018 מחיר ב -13 באפריל, 2017% שינוי
ביטקוין (BTC-USD) 8,074.00 דולר + 753,76 דולר 1,177.30 דולר 650%
אתריום (ETH-USD) 510.88 דולר 48.50 דולר 953%
אדווה (XRP-USD) 0.6632 דולר 0.0335 דולר 1,880%
ליטקוין (LTC-USD) 130.16 דולר 11.61 דולר 1,021%
כוכבים (XLM-USD) 0.2574 דולר 0.00325 דולר 7,820%

מקור מידע: www.investing.com. מחירים החל מ- 13 באפריל 2018 בשעה 10:30 EDT.

ראוי להזכיר שיש כמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שהראו עליות גדולות יותר מאלה. עם זאת, הם לא היו זמינים לפני 12 חודשים למסחר. זה כולל Bitcoin Cash, Cardano ו- EOS. אולי אם נסתכל על זה שוב בעוד 12 חודשים, השלושה האלה ייכללו בחמישייה הראשונה.

אז כמה שווה השקעה של 5,000 דולר כיום?

אם השקעתם 1,000 דולר בכל אחד מחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים הללו, הערך הכולל כיום יהיה שווה סכום עתק של 128,240 דולר. אז, כדי להיות ברור, זה מייצג תשואה כוללת של יותר מפי 25 מההשקעה ההונית הראשונית שלך. מרשימה עוד יותר היא העובדה שמטבעות קריפטוגרפיים אלה אפילו אינם בשיאים שלהם כרגע. 2018 ראתה שכל אחד מהם צונח בערכו, שיכול היה לראות שההשקעה הכוללת שלך שווה כעת קרוב יותר ל -200,000 $.

כמו כן, זכור שהם יהיו שווים כל כך הרבה אם תבצע רכישות חד פעמיות לפני 12 חודשים ותמכור היום. היו דיווחים על אנשים שמרוויחים הרבה יותר מזה בהשקעות קטנות יותר בכך שהם יכולים לקנות ולמכור את המטבעות כשהם עוברים שיאים ונמוכים..

מה יחזיקו 12 החודשים הבאים?

ובכן, זו שאלת מיליון הקילו. אי אפשר לדעת מה יקרה בשוק המטבעות. במבט לאחור, כל אחד עם חצי מוח היה לוקח את כל חיסכון החיים שלו רק לפני 12 חודשים קצרים וזורק אותו לכמה שיותר מטבעות קריפטוגרפיים שהם יכלו למצוא. זאת, כמובן, לדעת מה הם יודעים עכשיו. למעשה, זה בדיוק מה שהרבה אנשים עשו בשלבים האחרונים של 2017, רק כדי להישרף ברגע שערכם של מטבעות רבים ירד במהירות..

עם זאת, אין מה לומר שאנחנו לא יכולים לראות תוצאות מרשימות באותה מידה ב -12 החודשים הבאים. אבל זה יהיה חכם להבין שאולי לא מדובר באותם חמשת המטבעות שמניבים ביצועים כה טובים. ככל שהם נהיים בעלי ערך רב יותר, נדרשים עליות גדולות יותר ויותר כדי לראות את אותן רמות תשואה. למעשה, לא מציאותי להניח שסטלר תראה גידול נוסף של 7,000% מכיוון שהדבר יביא לכך שיהיה בעל ערך רב יותר מכל מטבעות הקריפטו האחרים יחד!

אנשים קראו גם: 10 מיתוסים על Cryptocurrency ו- Blockchain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map