מחפש אחר המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה? תמשיך לקרוא. נסביר מהם עשרת הקריפטות הפופולריות ביותר וכיצד ניתן להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בבריטניה.

על פי נתוני המשרד רשות התנהלות פיננסית (FCA), בסביבה 2.6 מיליון איש קנו קריפטוגרפיה בבריטניה. זה כמעט 4% מהאוכלוסייה הבוגרת – נתון שמציב בתוקף את בריטניה כאחת מעשרת המדינות היותר ידידותיות לקריפטו בעולם..

וזה לא ה’טופ 10 ‘היחיד שאנחנו מעוניינים בו. במאמר זה נסביר מהם 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה. יותר מעשור מאז השקתו של הביטקוין, מטבעות אלה מפתים יותר ויותר משקיעים לעולם הנכסים הווירטואליים. פירוש הדבר שאם חיפשת אחר הזדמנות ההשקעה הבאה שלך בבריטניה, תהיה בחברה טובה. אבל למה הם בדיוק כל כך פופולריים?

המשך לקרוא כדי לברר מדוע כל כך הרבה סוחרים בבריטניה החליטו להוסיף מטבעות קריפטוגרפיים אלה לתיק שלהם. בין אם אתם מחפשים אחר ההשקעות הטובות ביותר בבריטניה 2021 ובין אם תרצו לעמוד בקצב של מגמות מטבעות קריפטוגרפיים, תוכלו למצוא משהו שמעניין אתכם ברשימת עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה.

עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה

1. ביטקוין (BTC)

הביטקוין ידוע כ’מלך ​​המטבעות הקריפטוגרפיים ‘- ומסיבה טובה. מאז שהושק על ידי סאטושי נקאמוטו המסתורי בשנת 2009, הוא שמר על כתרו כקריפטוגרף הפופולרי ביותר בעולם. המשמעות היא שזו הבחירה המובילה עבור משקיעים מטבעות קריפטוגרפיים בבריטניה.

בזמן הכתיבה, לביטקוין יש שווי שוק של 302,165,391,228 דולר ומחיר של 16,299 דולר. כל אסימון ביטקוין נוצר באמצעות תהליך המכונה כְּרִיָה – המונח המשמש לתיאור הדרך בה סוחרים יכולים להוסיף עסקאות לבלוקצ’יין. זה עובד באמצעות אלגוריתם הוכחת עבודה. לפני שניתן ליצור ביטקוין חדש, סוחר צריך לפתור חידה חישובית כדי לאמת כל עסקה. אם הם פותרים את זה נכון, הם מקבלים מספר מסוים של ביטקוין כפרס.

אך כרייה אינה הדרך היחידה להשיג ביטקוין בבריטניה. אתה יכול פשוט לקנות ביטקוין בכסף פיאט (GBP) בבורסות קריפטוגרפיות כגון תיווך רב נכסים eToro. אתה יכול אפילו להרוויח ביטקוין על ידי משחק משחקי וידאו מסוימים!

אחת הסיבות העיקריות מדוע ביטקוין הוא המטבע הפופולרי ביותר בבריטניה היא פשוט העובדה שהוא ‘הגיע לשם’. כ- Cryptocurrency הראשון בעולם, הוא מבוסס טוב יותר מאשר רבים מ- אלטקוינים (קריפטו חלופי) שצצו מאז לשוק.

לאחר שארגן מחקר מוקדם יותר השנה, ה- FCA מצא כי הביטקוין הוא ללא ספק הקריפטו המוכר ביותר בבריטניה. 78% מהנשאלים שלהם שמעו על ביטקוין, ואילו רק 22% שמעו על הקריפטו השני המוכר ביותר – מאזניים של פייסבוק. זו קפיצה ענקית, שמראה כי הביטקוין נכנס לתודעה הציבורית בהצלחה הרבה יותר ממתחריו.

סיבה נוספת לכך שביטקוין כל כך פופולרי בבריטניה היא העובדה שהוא הופיע זמן קצר לאחר משבר כלכלי עולמי בשנים 2007-8. בין הרבעון הראשון של שנת 2008 לרבעון השני של שנת 2009, כלכלת בריטניה הצטמצמה ביותר מ -6%, מה שהוביל אנשים רבים לחוסר אמון בגופי השלטון המרכזיים ובמוסדות פיננסיים גדולים כמו בנקים ומלווים. כאשר הביטקוין הגיע למקום בשנת 2009, המטבע הקריפטוגרפי נראה לפתע אלטרנטיבה בת קיימא לריכוזיות המגזר.

האם היית שוקל לקנות BTC, הקריפטו הפופולרי ביותר בבריטניה?

2. אתריום (ETH)


את’ריום הוא המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם, עם שווי שוק נוכחי של 51,507,291,691 דולר ומחיר של 454 דולר. על פי נתוני ה- FCA, זהו גם הקריפטו הרביעי המוכר ביותר בבריטניה, שכן 17% מהנשאלים שלהם דיווחו כי שמעו עליו לפני כן.

Ethereum היא פלטפורמת blockchain שמשתמשת בה חוזים חכמים לביצוע עסקאות. חוזים חכמים הם חוזים אוטומטיים המקודדים את התנאים הספציפיים של ההסכם, כגון המחיר שאתה משלם ולמי אתה משלם אותו. בדומה לתהליך כריית הביטקוין, הדבר הופך את מערכת התשלומים לשקופה להפליא ומשמעותה היא שאנשים לא צריכים לעבור דרך ארגוני צד ג ‘כמו בנקים..

מאז שהושק Ethereum דרך ICO (הצעת מטבע ראשונית) בשנת 2014, הוא היה מועדף מאוד מאחורי הביטקוין וביצועיו עלו בהתמדה. היא נותרה חזקה במהלך שנת 2020, למרות הכישלון בתעשייה שהגיע בצורה של מגיפת נגיף הכורון. למעשה, משקיעים רבים מאמינים כי את’ריום יעקוף בקרוב את הביטקוין כקריפטוגרף הפופולרי ביותר בעולם.

Ethereum Vs. ביטקוין: האם אתריום הוא השקעה טובה יותר מביטקוין?

מחיר מטבע קריפטו מושפע ישירות משווי השוק שלו. המונח ‘שווי שוק’ הוא קיצור של שווי שוק. הכוונה היא לשווי השוק הכולל של נכס – במקרה זה, מטבע קריפטוגרפי. מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים, כך ששווי השוק יכול להשתנות במהירות. (רק תסתכל אחורה על השנה: שווי השוק הכללי של קריפטוגרפי הגיע ל -380 מיליארד דולר באוגוסט, שהיוו התאוששות של כמעט 180 מיליארד דולר מאז אפריל).

אתה יכול לחשב את שווי השוק של מטבע קריפטוגרפי באמצעות הסכום הבא: המספר הכולל של מטבעות או אסימונים במחזור x המחיר הנוכחי של כל מטבע. המשמעות היא שככל ששווי השוק של את’ריום עולה, כך גם מחירו יעלה. מכיוון שהביקוש לאת’רום גדל בהתמדה, גם בבריטניה וגם בשאר העולם, יש מומחים שמאמינים שהוא יכול להגיע למחירים של 30,000 $ בשנים הקרובות..

3. מזומן ביטקוין (BCH)

בהתחשב בפופולריות של הביטקוין, אין זה מפתיע שהמטבעות השלישית הפופולרית ביותר בבריטניה היא ביטקוין מזומן. מטבע קריפטוגרפי זה הושק בשנת 2017 לאחר שהועלו חששות בנוגע להרחבה של ביטקוין (המכונה גם ‘ליבת ביטקוין’), שיש בו מספר סופי של אסימונים. זוהי מערכת תשלומים אלקטרונית של עמית לעמית שתפסה במהירות את מקומה בין חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם, המתגאה כעת בשווי שוק של 4,630,146,203 דולר..

כיום, אנשים רבים מאמינים כי ביטקוין קאש הוא המתחרה המפריע ביותר לביטקוין והקפיצו את הספינה מליבה למזומן. רוג’ר ור, משקיע מוקדם בביטקוין, מקדם כעת בתוקף את Bitcoin Cash. בדצמבר 2018 הוא אמר ל עצמאי כי המטבע הקריפטוגרפי “פשוט עובד טוב יותר”, בין היתר בזכות העובדה שיש לו דמי עסקה נמוכים בהרבה מביטקוין.

בבריטניה, מומחה IT וולשי בשם ג’יימס האוול הוא גם תומך גאה בביטקוין קאש. האוול עלה לכותרות בשנת 2013 לאחר שזרק בטעות כונן קשיח למחשב בו אוחסנו ביטקוין בשווי של 4 מיליון ליש”ט. לפי הערך של היום, זה יהיה שווה מדהים של 50 מיליון ליש”ט – עם זאת, למרות היותו מאמץ מוקדם של Bitcoin Core, הוא גם עבר ל- BCH וטען שהוא הרבה יותר מתאים לעסקאות יומיומיות..

עם טיעונים אלה שהופכים נפוצים יותר ויותר, אנשים רבים המחפשים תחזיות קריפטוגרפיים 2021 מאמינים כי BCH עומד להיות פופולרי עוד יותר בבריטניה. מחקר ה- FCA מצא כי 20% מהנשאלים בבריטניה כבר שמעו על ביטקוין מזומן. האם ניתן לקבוע כי נתון זה יגדל בשנים הקרובות?

4. ליטקוין (LTC)

הושק לראשונה בשנת 2011, ליטקוין היה אחד האלטקוינים הראשונים בעולם. הוא תוכנן להיות אלטרנטיבה זולה ומהירה יותר לביטקוין, ונדרשת רק 2.5 דקות לעיבוד חסימה חדשה לעומת 10 דקות. מהירות זו היא בחלקה הסיבה שהיא נותרה בחמישייה הראשונה ברשימת 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר שלנו בבריטניה, למרות הדירוג ה -9 בשאר העולם.

יתרון נוסף לפלטפורמת Litecoin הוא העובדה שהיא יכולה לתמוך בעד 84 מיליון מטבעות. ההיצע המקסימלי של ביטקוינים הוא ‘רק’ 21 מיליון, כך שהליטקוין הוא הרבה יותר מדרגי. זה גם הראה צמיחה מרשימה בעבר. אמנם זה כמעט לא הקריפטו הכי שורי (מחירו נמוך מ- $ 70), אך הוא צמח ביותר מ- 8000% בשנת 2017. יתרה מכך, לאחרונה הוא נהנה מצמיחה חדשה מוקדם יותר השנה.

שחרורו של משחק התפקידים LiteBringer, הפועל על בלוקצ’יין Litecoin, גרם למספר עסקאות ה Litecoin לעלות. על פי קרן Litecoin, העסקאות שילשו את נפחן בשבוע שלאחר השחרור, כאשר 75% מכלל העסקאות נגרמות כעת על ידי המשחק..

אם אתם מעוניינים להתחיל לסחור בקריפטוגרפים בבריטניה, זה יכול להיות צעד חכם לעקוב אחר הביצועים של Litecoin. מכיוון שהוא רק נכנס לרשימת 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם, משקיעים מסוימים עשויים להתעלם ממנו – אך ההתפתחויות האחרונות שלו צריכות להציב אותו על המכ”ם שלך..

5. מקף (DASH)

דאש רוצה להפוך את הקריפטוגרפיה לשימושית יותר ביום יום. זה התחיל את החיים כ- Xcoin בשנת 2014, לפני שהשתנה לדרקוין. המיתוג מחדש לפורטמנטו ‘דאש’ היה מאמץ לחזק את מה שעוסק בקריפטו הזה – מזומנים דיגיטליים.

נכון לעכשיו, לדאש שווי שוק של 777,955,628 דולר ומחיר של 79 דולר. זה יכול להיות המטבע הקריפטוגרפי ה -28 בגודלו בעולם, אך המעשיות והפוטנציאל שלו הופכות אותו למקום ראוי ברשימת 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר שלנו בבריטניה..

כמו Litecoin ו- Bitcoin Cash, Dash נוצר כדי לפתור כמה מהבעיות הפוגעות בטכנולוגיית הביטקוין. אלה כוללים את המהירות האיטית שלה, עמלות העסקה הגבוהות וחוסר היכולת לעבד הרבה עסקאות בבת אחת.

כל הגורמים הללו הופכים את ביטקוין לא מתאים לטיפול בתשלומים השוטפים. מייסדי Dash התכוונו להפוך למזומן דיגיטלי למציאות, עם העברות מיידיות ועמלות נמוכות מאוד (0.10 $). אם אתה תוהה ‘האם דאש היא השקעה טובה?’, אתה עשוי להיות מעוניין לדעת שאלפי סוחרים מקוונים כבר מקבלים תשלומי דש בבריטניה. יש אפילו כמה כספומטים של דש במרכזי הקניות בלונדון!

6. כוכבים (XLM)

Stellar הושק בשנת 2014 על ידי ג’ד מק’לב, ממייסדי Ripple. זוהי רשת תשלומים מבוזרת בקוד פתוח אשר כונתה בתחילה ‘פרויקט הביטקוין הסודי’ לפני שחרורו.

המטבע המקורי של כוכב נקרא לומן. ככל שהאתר מניע את אתריום ו- Ripple XRP מניע את RippleNet, לומן מפעילה את רשת הכוכבים ואת כל הפונקציות שלה. יש לו מספר יישומים מרשימים בעולם האמיתי, לאחר שביצעו סדרה של שותפויות חזקות בשנים שחלפו מאז שחרורה. אלה כוללים יצירת יישום תשלומים חוצה גבולות בשם Deloitte Digital Bank, בשיתוף פעולה עם Deloitte; מערכת תשלומים עם יבמ, והכללת סטארט-אפים שונים לתשלומים ברחבי העולם.

קרוב יותר לבית, סטלר מנצחת גם משקיעים בבריטניה. זאת הודות לביקוש הגובר ל מימון מבוזר שירותי (DeFi), שסטלה – והמוצרים שיצרה באמצעות מגוון השותפויות שלה – ממוקמים באופן אידיאלי למילוי.

7. אדווה (XRP)

אדווה תמיד הייתה בחירה חזקה עבור סוחרים המחפשים את המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה. המטבע המקורי שלה, Ripple XRP, ביצע באופן עקבי טוב מאז שחרורו בשנת 2012. עם זאת, 2017 הייתה שנה בולטת במיוחד – Ripple צמחה ב -36,000% מדהימים.!

XRP היא כרגע הקריפטוגרפיה הרביעית בגודלה בעולם, עם שווי שוק של 12,393,914,767 דולר ומחיר של 0.27 דולר בלבד. מחירו הנמוך משך משקיעים מכל רחבי העולם, אך יש גם סיבה מרכזית נוספת לכך שמשקיעים בבריטניה ירצו לשקול להוסיף XRP לתיק שלהם.

שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים לחלוטין, Ripple שותפה עם מגוון מוסדות גדולים. הסיבה לכך היא שבמקור תוכננה להקל על בנקים ועסקים גדולים אחרים לשלוח תשלומים חוצי גבולות בזמן אמת.

היתרונות והחסרונות של השקעה באפל, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?

מכיוון שיש לו גיבוי של חברות גדולות כמו ג’יי.פי מורגן וסנטאנדר, מומחי קריפטו רבים מאמינים כי ל- Ripple יש סיכוי גבוה יותר להתמודד עם כל תקנות ממשלתיות שיכולות להיות מיושמות כדי לשלוט על השימוש והמכירה של מטבעות קריפטוגרפיים בעתיד הקרוב..

8. Tezos (XTZ)

לאחר תקופה ארוכה של איבוד ערך, Teos יכול סוף סוף לטפס חזרה לרמות הפופולריות שהוא נהנה בה בהשקה. כשנפתחה רשת הבלוקצ’יין באמצעות ICO בשנת 2017, היא גייסה 232 מיליון דולר מדהימים – השקעה ששברה אז שיאי עולם! ולמרות הופעתו הסוערת בשנים האחרונות, Tezos נותר אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובחרים ביותר עבור סוחרים בבריטניה..

הקריפטו קיבל ציונים גבוהים בביקורות, שמצאו כי של טזו ממשל ברשת המודל פירושו שהוא מוגן היטב מפני נושאים כמו ‘אפייה אנוכית’ (המכונה גם ‘כרייה אנוכית’) וארגוני רשת מחדש. רמת אבטחה זו יכולה להיות הסיבה שטזוס הוא עדיין אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה.

אם אתם מחפשים מגמות מטבעות קריפטו שעשויים להפוך להזדמנויות השקעה פוטנציאליות, עקבו אחר Tezos במהלך החודשים הקרובים. לאחרונה נבחרה על ידי הקבוצה הפיננסית Elevated Returns (ER) לארח הצעות אסימון למשקיעי נדל”ן. ככל שהביקוש ל- DeFi יגדל, פירוש הדבר כי טזוס פונה לדברים טובים יותר כאשר הסוחרים בבריטניה צופים לקראת 2021.

להשקיע בטזוס

9. קרדנו (ADA)

נכון להיום, במקום התשיעי ברשימת 10 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם, Cardano היא הוכחת יתד פלטפורמת בלוקצ’יין. עם שווי שוק של 3,192,136,382 $, Cardano הוקמה על ידי אחד המייסדים של Ethereum היה מטבע קריפטוגרפי פופולרי בבריטניה מאז השקתו..

המטבע המקורי של קרדאנו מכונה ADA, המשמש לשליחה ולקבלת כספים דיגיטליים חוצי גבולות. כמו Ethereum, היא משתמשת בחוזים חכמים – עם זאת, אחת הסיבות לכך ש- Cardano כה פופולרית בבריטניה היא העובדה שהיא נועדה להתגבר על חלק מהבעיות שמסכלות את Ethereum וגם Bitcoin.

בתור מטבע קריפטוגרפי מהדור השלישי, הצליחה קרדאנו לראות היכן מתחרותיה מעדו ולשפר את ההנפקה שלה בהתאם. בגלל זה, סוחרים רבים בבריטניה רואים בקארדאנו השקעה חזקה בהרבה. יתכן שזה יהיה פחות מבוסס לעת עתה, אך בטווח הארוך, יתכן שהוא יצליח כאשר היצע הדור הראשון נכשל. לאורך זמן זה הפך אותו לאחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה.

10. IOTA (MIOTA)

הקריפטו הסופי ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר שלנו בבריטניה הוא IOTA. ספר חשבונות פתוח זה הושק בשנת 2015 על מנת להקל על עסקאות בין מחשבים האינטרנט של הדברים רֶשֶׁת. שווי השוק שלה נכון להיום הוא 703,892,418 דולר ומחירו הוא 0.25 דולר.

אלגוריתם ההוכחה לעבודה אשר IOTA משתמש בו כדי לאמת עסקאות פירושו שאין כרוך בעמלות העברה. זהו יתרון עצום לאלה בתעשיית ה- IoT, שבאופן מסורתי נגועה בעמלות עסקה גבוהות. עם זאת, IOTA סבלה ממספר ניסיונות פריצה שגרמו להשבתה ניכרת בשנים האחרונות.

אמנם זה לא זעזז יותר מדי את הפופולריות שלו בבריטניה, אבל אולי קריפטו זה מתאים יותר למשקיעים מנוסים שפיתחו אסטרטגיית מסחר נהוגה ויש להם ניהול סיכונים חזק..

מוכן לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בבריטניה?

כדי להתחיל לסחור באחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה, הצעד הראשון שלך הוא למצוא מתווך מכובד בבריטניה.

פלטפורמת התיווך מרובת הנכסים eToro מציע את כל המטבעות הקריפטוגרפיים הכלולים ברשימה זו. מוסדר לחלוטין על ידי ה- FCA, זוהי בחירה מצוינת למתחילים מטבעות קריפטוגרפיים בזכות תכונת CopyTrader הפופולרית שלה. זה מאפשר לך לצפות בהחלטות ההשקעה של סוחרים אחרים בזמן אמת ולהעתיק אוטומטית את האסטרטגיה שלהם.

בסך הכל, מסחר עותקים ב eToro הוא אידיאלי לאלו מכם שרוצים לסחור בקריפטות פופולריות אך אין להם שום ידע או ניסיון כיצד פועל המסחר.

אם אתה מוכן להתחיל לסחור בכמה מטבעות הקריפטו הפופולריים בבריטניה, אנו מציעים לחקור את eToro. ה המתווך המוביל בבריטניה מאפשר לך להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם במסחר זוגות בין פיאט לקריפטו ומעבר הצפנה.

אז למה אתה מחכה? חקור את פלטפורמת המסחר המקוונת של eToro, שקול סיכונים והתחל לסחור בקריפטות הפופולריות ביותר כיום!

eToro – קנה את מטבעות הצפנה הטובים ביותר בבריטניה

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

חשוב לזכור כי אפילו המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה אינם מובטחים שיביאו לך רווחים. בצע תמיד את בדיקת הנאותות שלך לפני שתסחר במטבעות קריפטוגרפיים בבריטניה.

נקודות מפתח

 • כ -2 מיליון אנשים מחזיקים במטבעות קריפטוגרפיים בבריטניה
 • הביטקוין הוא המטבע החופשי הפופולרי ביותר בבריטניה
 • על פי ה- FCA, 78% מהנשאלים שמעו על ביטקוין
 • הביקוש למטבע מבוזר גדל לאחר המשבר הפיננסי
 • 17% מהנשאלים ב- FCA שמעו על Ethereum
 • משקיעים רבים מאמינים כי ביטקוין קאש הוא טוב יותר מבית ליבון ביטקוין
 • שחרורו של LiteBringer מגביר את הפופולריות של Litecoin בבריטניה
 • כספומטים של Dash הופיעו במרכזי הקניות בלונדון
 • הביקוש בבריטניה לשירותי מימון מבוזרים גדל
 • שותפויות בעלות פרופיל גבוה יכולות להגביר את הפופולריות של מטבע קריפטוגרפי
 • מטבעות קריפטוגרפיים מהדור השלישי יכולים לשפר את ההצעות המוקדמות

לקריאה נוספת:

עשרת המטבעות המובילים להשקעה בשנת 2021

חיזוי מחיר של ביטקוין: כמה יהיה שווה ביטקוין בשנת 2021 ואילך?

המטבעות הפופולריים ביותר בארצות הברית

מטבעות מטבעות לצפייה ולהימנעות

כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים עם 100 דולר

מטבעות הקריפטו החשובים ביותר אחרים מביטקוין

אנו מקווים שמאמר זה עזר לך להבין מדוע 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בבריטניה זכו למוניטין שלהם. מאז שלטון הביטקוין ועד הופעתם של אלטקוינים גדולים, מטבעות קריפטוגרפיים אלה מגבירים את התיקים בכל רחבי בריטניה. באיזה מהם כדאי לבחור?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector