10 חיזויים גדולים לביטקוין בשנת 2021:

1: ביטקוין יכול לראות נפילה דומה לזו בשנת 2017

2: הפעלת השור עשויה להימשך זמן רב יותר

3: ביטקוין ימשיך לאיים על זהב כחנות ערך

4: ביטקוין צפוי לאבד את כל ערכו

5: תחזית מלאי לזרימה על המסלול

6: משקיעים מוסדיים יכולים להקפיץ את המחיר

7: Bitcoin יכול לשבור 300,000 $

8: מוסדות ימשיכו לאמץ ביטקוין כנכס רזרבי

9: ביטקוין ימשיך לראות אימוץ המוני

10: ביטקוין יוביל את המטען של מטבעות קריפטוגרפיים לקהל העולמי

הביטקוין היה כאן בעבר, לא פעם. עוד בשנת 2017 ראינו את הביטקוין מתפרץ ופורץ דרך מחסום המחיר של 20,000 דולר. המשקיעים חגגו, אך ריצת השוורים הסתיימה כהרף עין, ומחיר הביטקוין התייצב.

עד סוף השנה המסחר הקריפטוגרפי נסחר ב -4000 דולר, וכל האופוריה התאדה. הפעם יש הרבה אופטימיות, כאשר המשקיעים צופים כי ביטקוין לא יראה ירידה כמו זו שהייתה עדה בשנת 2017.

ביטקוין זוכה גם להתעניינות מוסדית ניכרת, כאשר המשקיעים צופים כי המטבע הקריפטוגרפי יראה עליית ערך מתמשכת. אז, עם כל זה בחשבון, הנה כמה תחזיות ביטקוין לשנת 2021.


10 תחזיות מחיר ביטקוין לשנת 2021:

חיזוי ביטקוין מס ‘1: ביטקוין עשוי לראות נפילה דומה לזו בשנת 2017

יש תחושה של דז’ה וו בקרב המשקיעים לגבי הביצועים הכוכבים של הביטקוין.

המשקיעים חלוקים בכל הנוגע לביטקוין שממשיך בצמיחתו או חווה נפילה דרמטית במחיר. סקר שערך Finder.com מצא כי 52% מהנשאלים האמינו כי הביטקוין יכול לחוות ירידת ערך דומה לשנת 2017 ולאבד יותר ממחצית מערכו. עם זאת, ישנם מומחים הסבורים כי עליית מחירים זו כאן כדי להישאר, הודות לגורמים כמו עניין מוסדי.

קרא עוד: מה יניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021?

חיזוי ביטקוין מס ‘2: הפעלת השור עשויה להימשך זמן רב יותר

משקיעים ומומחים מאמינים כי ריצת השוורים הנוכחית אינה רק הבזק במחבת ויכולה להימשך זמן רב יותר. תחזית הביטקוין צפויה להמשיך ולהגדיל את הערכת השווי במשך רוב 2021, ויש מומחים שמאמינים שהוא יכול לגעת ב -100,000 דולר בסוף 2021 וב -300,000 דולר בסוף 2022.

חיזוי ביטקוין מס ‘3: ביטקוין ימשיך לאיים על זהב כחנות ערך

הביטקוין ימשיך לאיים על זהב כחנות ערך בשנת 2021. הביטקוין פונקציונלי יותר מזהב שכן הוא נסחר דיגיטלית. זהב רשם הפסדים ניכרים בשנת 2020, ואיבד כמעט 9% מאז יולי.

הביטקוין, באותה תקופה, צבר ערך של 65%. הביטקוין צובר פופולריות גם בקרב משקיעים רגילים ומוסדות פיננסיים. המילניאלס מעדיפים גם את הביטקוין כחנות ערך ולא זהב. הקצב שבו צובר הביטקוין יכול להחליף את הזהב כחנות ערך לחלוטין, אם כי זה לא צפוי לקרות באופן מיידי.

חיזוי ביטקוין מס ‘4: ביטקוין נחזה לאבד את כל ערכו

כמה תחזיות של ביטקוין מצביעות על תוצאה קשה יותר כי המטבע הקריפטוגרפי יאבד את כל ערכו. משקיעים מסוימים כמו ג’ף שומאכר, מייסד BCG Digital Ventures, צופים כי ערך הביטקוין עשוי לרדת לאפס.

האמונה היא שביטקוין הוא טכנולוגיה נהדרת אך לא מטבע. זה יכול להיות תחזית קיצונית מכיוון שביטקוין המשיך להעריך את ערכו.

חיזוי ביטקוין מס ‘5: תחזית מלאי-לזרם על המסלול

תחזית ה- Stock-to-Flow היא אינדיקטור שנתקל בספקנות מסוימת, אולם על פי יוצר המודל, מודל ה- Stock-to-Flow של ביטקוין בדרך. תוכנית ב ‘חזתה כי הביטקוין יגע ב -100,000 דולר בסוף שנת 2021 ויעשה דחיפה לעוד רווחים בשנת 2022. נראה כי המטבע הקריפטוגרפי נמצא בדרך להסתדר בשווי בן שש ספרות..

חיזוי ביטקוין מס ‘6: משקיעים מוסדיים עלולים להקפיץ את המחיר

אחרי שנים של ספקנות, בנקים ומוסדות פיננסיים נפתחים לביטקוין. העניין המוסדי יכול להעלות את מחיר הביטקוין באופן משמעותי בשנה הקרובה. Coinbase דיווח כי בשנת 2020 בסיס הנכסים המוסדי שלה עלה מ -6 מיליארד דולר ל -20 מיליארד דולר.

חיזוי ביטקוין מס ‘7: ביטקוין עלול לשבור 300,000 דולר

לדברי מומחים, ביטקוין ראה שיא עליית ערך בשנת 2020, ומגמה זו אמורה להימשך. יכולנו לראות את הביטקוין פורץ את מחסום 100,000 $ עד סוף 2021. בחלק מהתחזיות הביטקוין יעלה ל -300,000 $ עד סוף 2022.

חיזוי ביטקוין מס ‘8: מוסדות ימשיכו לאמץ ביטקוין כנכס מילואים

מוסדות פיננסיים ממירים חלק מהרזרבות שלהם לביטקוין. אנו צפויים לראות מוסדות נוספים שעושים את אותו הדבר בשנת 2021. JPMorgan Chase הודיעה לאחרונה כי רכשה ביטקוין בסך 100 מיליון דולר. חברת Microstrategy Inc הודיעה גם על רכישת ביטקוין בסך 425 מיליון דולר. חברות אחרות הולכות בעקבותיהן, מה שמראה כמה עניין ביטקוין מייצר.

חיזוי ביטקוין מס ‘9: ביטקוין ימשיך לראות אימוץ המוני

הביטקוין מקבל קבלה כאמצעי תשלום. פלטפורמות כמו PayPal הודיעו כי משתמשי הפלטפורמה יוכלו לקנות ולמכור ביטקוין ולבצע רכישות באמצעות ביטקוין. הודעה זו העניקה לביטקוין גישה ל -350 מיליון משתמשים המשתמשים ב- PayPal כפלטפורמת תשלומים. המתחרים של פייפאל פרסמו גם הודעות דומות שהגדילו את השירות של ביטקוין כאמצעי תשלום.

חיזוי ביטקוין מס ’10: ביטקוין יוביל את המטען של מטבעות קריפטוגרפיים לקהל העולמי

בהשוואה לשנת 2017, מומחים מדברים כעת על ביטקוין בטון אחר. תאגידים, משקיעים ואחרים מבקשים לביטקוין כדי לגוון את התיקים שלהם. זה מקרב את האימוץ המרכזי הרבה יותר וגורמים כמו הדולר הנחלש והמגפה הפכו את הביטקוין לנכס מבוקש.

קרא עוד:

כמה שווה ביטקוין בשנת 2021 ואילך?

יכול ביטקוין להגיע למחיר של 100 אלף דולר בשנת 2021

סיכום

מרבית התחזיות של הביטקוין גורסות כי המטבע הציבורי המוביל אמור להמשיך ולהתכונן עד 2021. השנה יתגלה עניין ניכר בביטקוין, הן מצד המשקיעים והן מצד הרשויות הרגולטוריות. ברור שקריפטוגרפיה תראה עלייה בשיעור האימוץ, שרק יעלה את מחיר הביטקוין. כאשר מומחים חוזים שנת שיא עבור BTC, כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לחכות ולראות איך זה מתפתח.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת ביטקוין

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector