מדוע כדאי להתחיל להשקיע בשוק המטבעות הקריפטוגרפי שהוסבר היום

15 הסיבות המובילות להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים: מבוא

האם קריפטו היא השקעה טובה?

מטבעות קריפטו וטכנולוגיית בלוקצ’יין כבשו את כל העולם בסערה, ולכן אין זה מפתיע שיותר ויותר אנשים פונים להשקעה בקריפטו.

ישנן סיבות שונות לכך שאנשים משקיעים בקריפטוסים כדי לעמוד ביעדים הכספיים שלהם.

עם זאת, יש כאלה שמשקיעים בשוק הקריפטו מהסיבות הלא נכונות.

הנה 15 הסיבות המובילות מדוע לכל משקיע יש מטבעות קריפטוגרפיים בתיק שלהם.

15 סיבות להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

1. מטבעות הקריפטו חוללו מהפכה בעולמנו

עבר קצת יותר מעשור מאז ההשקה של ביטקוין – הקריפטו הראשון אי פעם. ועם זאת, אלפי התקדמות טכנולוגית, חידושים ושינויים התרחשו כבר בעולם הדינמי של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

עם האופי המבוזר שלהם, מטבעות קריפטוגרפיים שינו את המערכות הפיננסיות המסורתיות לנקודת אל-חזור, הקלה על עסקאות מעבר לגבולות בעלויות נמוכות ובזמני עיבוד מהירים.

החדשות הגדולות הן שהצורך בבנקים מרכזיים מצטמצם למינימום, מה שמעניק למשקיעים חופש ושליטה משמעותית בנתונים הכספיים שלהם ובכסף שלהם.

ונחש מה! השקעה בקריפטו אינה גחמה של אלפי שנים אלא מציאות: מטבעות קריפטוגרפיים כאן כדי להישאר וכדאי להשקיע בהם. מספר פרויקטי הצפנה גדל, ולפי נתונים, יש למעלה מ -5,000 קריפטוסים להשקיע שם בחוץ.

2. מטבעות קריפטוגרפיים מסומנים על ידי נזילות גבוהה

אם אתה עדיין לא בטוח אם מסחר בקריפטו מתאים לך, יש לנו סיבה תקפה נוספת להשקיע בקריפטוסים השנה. עולם המסחר בקריפטוגרפים מסומן על ידי נזילות גבוהה, מה שאומר שקל לקנות ולמכור קריפטוסים.

כשמדובר בביטקוין, למשל, תמיד יש ביקוש גבוה למלך כל הקריפטוסים. נתונים להראות כי מספר ארנקי הצפנה בשנת 2020 גדל ליותר מ -54 מיליון.


לא רק משקיעים ועסקים גדולים שאפתניים מוכנים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. המסחר בקריפטו כיום נגיש מאוד.

אחרי הכל, מסחר בקריפטוגרפים אינו סוג של מדע טילים או מיזם מסתורי השמור ללווייתנים הגדולים בתעשייה. אתה יכול גם להיות חלק מעולם ההשקעה בקריפטו כיום!

3. השקעה במטבעות קריפטוגרפיים יכולה להוביל להחזרות גבוהות

אולי המניע העיקרי של אנשים להשקיע בקריפטוגרפיה הוא האפשרות להרוויח. תרצה או לא, כסף גורם לעולמנו להסתחרר וזו אחת הסיבות העיקריות להשקיע בקריפטו.

למרות שהמסחר בקריפטו חדש יחסית, הקריפטו יכול להוביל לתשואות גבוהות יותר בהשוואה לנכסים אחרים, כמו מניות. מטבעות קריפטוגרפיים הם מאוד תנודתיים, מה שאומר שאפשר להשיג תשואות גבוהות מעסק אחד.

יחד עם זאת, אל לנו לשכוח שתנודתיות פירושה גם שסוחרים יכולים לאבד את הכל בשנייה. אז שקול תמיד סיכונים פוטנציאליים! מכיוון שהשקעה בקריפטוגרפים יכולה להיות תובענית מאוד, אחד הצעדים הראשונים להצלחה הוא לתכנן אסטרטגיית ניהול סיכונים יעילה להגבלת הפסדים.

4. מטבעות קריפטו מעניקים לך עצמאות & גְמִישׁוּת

סיבה 4 להשקיע מטבע קריפטוגרפי

בין אם החלטתם להשקיע באת’רום או בטזוס, כספי הקריפטו שלכם הם רק שלכם. כאמור לעיל, מטבעות קריפטו אינם מסתמכים על בנקים שיש להם עמלות מופרזות רק כדי להחזיק את הכסף שלך.

יתר על כך, שוק הקריפטו פתוח 24/7, כך שאינך צריך לדאוג לשעות הפתיחה; אתה יכול לבחור מתי ואיך אתה רוצה לקנות ולמכור. האם זו לא סיבה מספיק טובה להשקיע בקריפטו?

זה נכון! הכל תלוי בך לארגן את זמן שגרת המסחר שלך. אתה יכול לסחור במשרה מלאה או במשרה חלקית; אתה יכול לסחור במטבעות קריפטוגרפיים גם בזמן נסיעה. כמה מגניב זה?

5. לגיוון תיק

מחפש סיבות נוספות להשקיע בקריפטו? גם אם אינך חובב קריפטו, השקעה במטבע קריפטוגרפי היא אופציה נהדרת על מנת לגוון את תיק ההשקעות שלך.

מהו פיזור תיק? זה פשוט שיטה נהדרת להפחתת סיכונים על ידי פיזור השקעותיך וחקירת נכסים שונים. כמו שאנשים אומרים, אתה לא צריך לשים את כל הביצים שלך בסל אחד, נכון?!

מכיוון שלרוב מטבעות קריפטוגרפיים אינם זזים עם נכסים, כמו אגרות חוב ומניות, השקעה במטבע קריפטוגרפי היא דרך חכמה לבסס את עצמך כסוחר מצליח בעולם הפיננסים הדינמי ומשתנה כל הזמן..

6. בחירה בלתי מוגבלת של מטבעות

למרות שאיש אינו שואל סמכות הביטקוין בעולם ההשקעה בקריפטו, האמת היא שיש אלפי אלטקוינים לקנות ולמכור שם. יש לך מבחר בלתי מוגבל של מטבעות שיעזרו לך לגוון את תיק ההשקעות שלך ולגדול את עושרך.

בעוד שחלק מהמטבעות המוערכים פחות עשויים להיות השקעה מסובכת, אחרים ראויים לתשומת ליבך והם סיבה טובה להשקיע בקריפטו. מומחים מאמינים שחלק מה- למעלה קריפטוסים ל לְהִתְפּוֹצֵץ בשנה הבאה הם Ethereum, Ripple, Tezos, Tether, Monero ו- Bitcoin Cash.

אינך צריך להגביל את האפשרויות שלך לקנייה ומכירה של קריפטו. ניתן גם לסחור במגוון רחב של זוגות מסחר קריפטו / קריפטו וקריפטו / פיאט, עם BTC / USD, ETH / USD ו- LTC / USD הם בין הקריפטו הפופולרי ביותר לזוגות המסחרייםה.

7. המטבעות העתידיים נראים בהירים

האם אתה זקוק לעוד סיבות להשקיע בקריפטו? הנה הסיבה שלנו מס ‘7: העתיד של מטבע הקריפטו נראה בהיר. אמנם כולנו יודעים שקריפטוסים הם מאוד תנודתיים, השקעה בקריפטו יכולה להיות אלטרנטיבה בטוחה ומבטיחה יותר בהשוואה לנכסים אחרים.

קחו לדוגמא ביטקוין. לביטקוין הייתה היסטוריה משוננת ואף הוכרז כאביד מספר פעמים. למשל, בשנת 2017 הגיע הביטקוין לשיאים חדשים של 20,000 דולר בכל הזמנים, ואילו בשנת 2018 הוא ירד מתחת ל -5,000 דולר. עם זאת, ביטקוין שרד את העליות והירידות שלו – וממשיך לשגשג במהלך המגפה המתמשכת (עם מחיר נוכחי של 15,826 דולר) – ולכן המשקיעים די חיוביים לגבי עתידו..

למעשה, רבים מאמינים כי השקעה בביטקוין בעת ​​אי וודאות פיננסית היא בטוחה יותר. כפי שאמר מייסד Snappa (חברת התוכנה המובילה בקנדה) גימר, “האם אתה מעדיף לחסוך כסף במטבע שהיצע שלו מתנפח מדי שנה? או שאתה מעדיף לחסוך במטבע שהיצע המסוף שלו קבוע בתכנות? … למרבה המזל, אני מאמין שיש לנו כעת טכנולוגיית חיסכון מעולה בהרבה. הטכנולוגיה הזו היא ביטקוין. “

האם היית שוקל להשקיע ב שוק הקריפטו?

8. הצעה במטבעות קריפטוגרפיים אבטחה ושקיפות

למרות שאנשים רבים עדיין משייכים מטבעות קריפטוגרפיים לפעילויות בלתי חוקיות והונאות ידועות לשמצה, כמו OneCoin, השקעה במטבע קריפטוגרפי היא מיזם מבטיח, כאשר יותר ויותר אנשים נותנים אמון. בקריפטו במקום במטבעות פיאט.

כפי שאמר פעם סטושי נקאמוטו – הדמות המסתורית שמאחורי הביטקוין, “בעיית השורש במטבע המקובל היא כל האמון הנדרש בכדי לגרום לזה לעבוד. יש לסמוך על הבנק המרכזי שלא יפרע את המטבע, אך ההיסטוריה של מטבעות פיאט מלאה בהפרות של אמון זה. חייבים לסמוך על הבנקים שיחזיקו את הכסף שלנו ויעבירו אותו באופן אלקטרוני, אבל הם משאילים אותו בגלי בועות אשראי בקושי חלק קטן ברזרבה. “

נוסף על כך, קריפטוסים רבים מבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין שנחשבת כמעט בלתי ניתנת לפיצוח. עסקאות בלוקצ’יין מוצפנות, חתומות על ידי מפתח פרטי ומאומתות על ידי מפתח ציבורי. במקביל, הטכנולוגיה מציעה רמות שקיפות גבוהות – וזו סיבה מרכזית נוספת להשקיע בקריפטו.

9. טכנולוגיית Blockchain יכולה לשנות את העולם

סיבה 9 להשקיע קריפטוגרפי

מחפש סיבות נוספות להשקיע בקריפטו? לא צריך להיות מפתח בלוקצ’יין כדי לראות את הפוטנציאל של קריפטוגרפי ובלוקצ’יין מעבר למסחר בקריפטו.

עם השימוש הגובר בחוזים חכמים ובאפליקציות מבוזרות, טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה להועיל למגזרים שונים, כולל משחקים, רפואה, עסקים והצבעה. פשוט שאל כל גיימר על החידושים המרשימים הטכנולוגיה מבוססת הבלוקצ’יין יכולה להביא לעולם המשחקים והבעלות הדיגיטלית!

בפרט במהלך המגפה המתמשכת, יותר ויותר אנשים פונים לתשלומי בלוקצ’יין ודיגיטל כדי להפחית את הסיכון להתפרצויות חדשות. נתונים מראים גידול בהורדות של אפליקציות הצפנה במהלך נעילת COVID-19 בשנת 2020. עכשיו גם ספקנים וממשלות קפדניות יותר חיוביים כלפי הקריפטוסים, כאשר התקנות נהיות הרבה יותר ברורות.

10. כולם הולכים לקריפטו, אפילו וול סטריט

עם ההתעניינות הגוברת בקריפטוגרפים ברחבי העולם, יותר ויותר ארגונים עוברים קריפטו. אדווה, למשל, הוא מטבע מרשים המשמש ארגונים פיננסיים גדולים רבים. אל לנו לשכוח את זה בניגוד למערכת SWIFT הנוכחית המועסקת בתשלומים בינלאומיים, Ripple מאפשרת למשתמשים לשלוח כסף מעבר לגבולות בעלויות נמוכות ובזמני עיבוד מהירים.

תאמינו או לא, שתיים מחילופי הקריפטו המובילים בעולם כולו, מזל תאומים ומטבע בסיס, כיום לקוחות בנקאיים של JPMorgan הענקית באמריקה.

ממשלות מאמצות גם מטבעות קריפטוגרפיים והולך לקריפטו. בעוד שרבים מנסים לפתח מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי שלהם, אחרים (כמו איטליה) הכירו בירושת ביטקוין. העניין בהשקעה בקריפטו גדל גם בשווקים מתפתחים, כמו קניה ודרום אפריקה.

ונחש מה? סוחרים גדולים כמו Virgin Galactic ומיקרוסופט מקבלים תשלומים גם בביטקוין. האם אתה באמת זקוק לעוד סיבות להשקיע בקריפטו?

11. למד מיומנויות חדשות

בין אם תחליט לקנות ביטקוין או לסחור בזוגות קריפטו שונים, האמת היא שאתה צריך השקיעו בחינוך נכון למסחר כדי לשלוט באמנות ההשקעה בקריפטו.

גם אם לא תהפוך למיליונר על ידי השקעה בקריפטו, למסע הלמידה שלך תהיה השפעה חיובית על כישורי המסחר וההחלטות הפיננסיות שלך. החל מאסטרטגיות לסחר יומי ועד טיפים לפסיכולוגיה מסחרית, למידה על השקעה בקריפטו היא יותר מכדאית וראויה.

בנוסף, תוך כדי ניסיון לשפר את הכישורים הפיננסיים שלך, תוכלו לשפר גם את המשמעת, את השליטה העצמית הרגשית וההרגלים שלכם. אחרי הכל, למידה היא מסע לכל החיים.

12. השקעה בקריפטו מעולם לא הייתה כה קלה

והסיבה מס ’12 להשקיע בקריפטוגרפיה היא ש … מעולם לא היה כל כך קל להשקיע בקריפטו. העולם מונחה הטכנולוגיה של ימינו מאפשר לאנשים מכל שכבות האוכלוסייה ללמוד על קריפטוגרפיה. מקורסים מקוונים ועד ספרי פסיכולוגיה למסחר, אפשר ללמוד מסחר בהצפנה בחינם.

כמות המידע המסחרי כיום מרשימה. יותר ויותר אתרים ופורומים מספקים מידע קריפטו יקר ערך והם ממהרים לחשוף הונאות. אפשר למצוא בקלות מאמן או ללמוד מהטובים ביותר בתחום. רק תסתכל על כמה ממלכי הצפנה וסיפורי ההצלחה שלהם!

פלטפורמות מקוונות ומכשירים חכמים הופכות את ההשקעה בקריפטו לפשוטה; כל שעליך לעשות הוא לפתוח חשבון, להפקיד כספים ולהתחיל לסחור.

eToro – פלטפורמת המרת המטבעות הטובה ביותר הן לסוחרים והן למשקיעים

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

13. סף כניסה נמוך

בעוד שסוגי השקעה מסוימים, כמו מניות ונדל”ן, דורשים הון ראשוני רב כדי להתחיל להשקיע, אולם מטבע הקריפטוגרפי הוא בעל סף כניסה נמוך. האם זו לא סיבה מצוינת להשקיע בקריפטו?

החדשות הטובות הן שפלטפורמות רבות שם אינן דורשות סכומים גדולים כדי להתחיל לקנות ולמכור קריפטוסים. אתה יכול התחל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים עם פחות מ -100 דולר.

ולא, אין צורך בהליכים מסובכים וגוזלים וניירת מכבידה.

14. חילופי חילוף הם כלים מאובטחים ביותר ומציעים כלים בעלי ערך רב

סיבה 14 להשקיע קריפטוגרפי

בעוד שכולנו זוכרים את הסיפור הטרגי של חילופי היפנים הידועים לשמצה הר. גוקס, החדשות הטובות הן כי חילופי הדברים היום בטוחים יותר ואף עשויים להחזיר לקורבנות במקרה של פריצה.

כיום סוחר יכול למצוא בורסה אמינה המאפשרת להם להתחיל לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים; סוחר יכול גם למצוא מתווך אמין שיעזור להם לסחור ב- CFD (אפשרות מצוינת למתחילים).

כלי מסחר הם הרבה יותר ידידותיים למשתמש מבעבר, ואתרי הצפנה מסייעים למשקיעים להתעדכן בחדשות הצפנה ובאירועים מרכזיים בענף. סיבה מצוינת להשקיע בקריפטוסים, נכון?!

15. אף פעם לא מאוחר להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

בין אם אתה משקיע ביטקוין מצליח או חובב קריפטו, לעולם לא מאוחר להתחיל להשקיע בקריפטוסים. אם כי יש הסבורים כי הזמן להרוויח מיליונים (כמו חלק מהמאמצים הראשונים בענף) חלף, האמת היא שהשקעה בקריפטו היא עדיין נושא חם.

למעשה, לקריפטוגרפיה ולבלוקצ’יין יש דרך ארוכה לעבור, כך שגם בשנת 2021, אתה עדיין יכול להיחשב מאמץ מוקדם. התחושה של השקעה במשהו כל כך חדשני פשוט מוחצת!

15 סיבות להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים: נקודות מפתח

  • שוק המטבעות הקריפטוגרפי פתוח 24/7 ומגיע עם אלפי מטבעות קריפטוגרפיים.
  • השקעה בקריפטו היא דרך נהדרת להגדיל את עושרך, לגוון את תיק ההשקעות שלך וללמוד טריקים פיננסיים חדשים.
  • ירידת ההשקעה בשוק המניות עשויה להוביל לעליית מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים וזהב ומכאן שהקריפטו הם ההשקעה המושלמת לבצע אם ברצונך לגוון את תיק ההשקעות שלך..
  • בל נשכח שלטכנולוגיית הבלוקצ’יין יש יישומים מרשימים מעבר למגזר הפיננסי, ולכן יותר ויותר ממשלות שוקלות להשקיע בקריפטו כדי להפחית את ההתפרצויות במהלך המגפה המתמשכת..

אף פעם לא מאוחר להשקיע בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. אז הפסיקו לחפש סיבות נוספות להתחיל את המסע שלכם בקריפטו.

עם eToro, אתה יכול להתחיל לקנות ולמכור קריפטוסים, או לסחור ב- CFD, של למעלה מ -90 מטבעות קריפטוגרפיים.

שווה לשקול השקעה בקריפטוסים.

השקעה מאושרת!

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון

ניתוח המסחר אינו אינדיקטור אמין לכל ביצועים עכשוויים או עתידיים, מכיוון שהנסיבות עשויות להשתנות לאורך זמן. לפני שתקבל החלטות השקעה כלשהן, עליך לפנות לייעוץ מיועצים פיננסיים בלתי תלויים.

eToro היא פלטפורמה מרובת נכסים המציעה השקעה במניות ובקריפטו-קרקעות, כמו גם בעסקאות CFD..

75% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector