5 מטבעות קריפטוגרפיים שעליכם לשקול

האם אתה רוצה לדלג על הקריאה ולהגיע ישירות לבחירות המובילות שלנו? המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה במהלך שנת 2021 הוא ביטקוין אוֹ את’ריום.

בעוד ביטקוין הוא המוביל, הן על פי שווי שוק והן על ידי נפח יומי, אין זו המילה האחרונה בנושא קריפטוגרפיה. עם הצלחתו של הביטקוין צמחו שפע של אלטקוינים שהקשו על המשקיעים לבחור את הטוב ביותר. למעשה, שוק הקריפטוגרפים מוצף כיום ביותר מ- 7000 מטבעות.

אם אינך יודע איזה מטבע הוא הטוב ביותר עבור תיק ההשקעות שלך, אנו הולכים להראות לך את המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשנת 2021. הנה רק כמה מהם שיש לקחת בחשבון:

  • ביטקוין (BTC-USD)
  • אתריום (ETH-USD)
  • קרדנו (ADA-USD)
  • אדווה (XRP-USD)
  • Dogecoin (DOGE-USD)

אם אתה מעוניין להרחיב את תיק ההשקעות שלך עם פיסת עוגת הצפנה, אנו מאמינים שהאפשרויות הבאות יתאימו ביותר.

מטבע קריפטוגרפי מוביל לשנת 2021: ביטקוין (BTC-USD)

ניתן לטעון כי הביטקוין הוא הסטנדרט בשוק הקריפטו כרגע. יש לכך סיבה טובה. עם מחיר גבוה בכל הזמנים של 58,332.36 דולר ושווי שוק של יותר מטריליון דולר, ביטקוין לא מאפשר לעמוד במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. מנהיג הבלוקצ’יין שלט בשוק מאז הקמתו בשנת 2009.

בעוד שלביטקוין היו כמה נסיעות מהמורות בדרך, מחירו ממשיך לעלות, מה שהופך אותו לאופציה מפתה עוד יותר עבור משקיעים חדשים. נראה כי שנת 2021 כבר שנה מבטיחה עבור הביטקוין, כאשר המחיר במגמת עלייה היסטורית לעומת השנה שעברה.

בסוף דצמבר אשתקד נסחר הביטקוין במחיר גבוה בכל הזמנים של 29,111 דולר. בקושי חודשיים לאחר מכן, מחיר זה הוכפל עד לעלות על 50,000 $. בקצב זה ברור שלשאר המטבעות הקריפטוגרפיים יש דרך ארוכה לפני שהם יכולים להשיג את אבני הדרך שהביטקוין השיג..

עם שווי שוק מוזר שכזה והיקף יומי של כ -105 מיליארד דולר, מומחי קריפטו רבים ללא ספק ישפכו את כספם לביטקוין. כבר עכשיו, אנשי ציבור ידועים בעולם העסקים, חברות ומוסדות מתחממים לביטקוין עם השקעות של מיליארדי דולרים.

לכן, אם אתם מחפשים מטבע קריפטוגרפי להשקעה שמיליוני אנשים סומכים עליהם, לא הייתם רוצים להסתכל מעבר לביטקוין. עם זאת, עם המחיר הגבוה והצפיפות הגבוהה, ייתכן שיחלוף זמן רב לפני שתוכל להתחיל לשגשג. לכן, אם אתה לא נמצא בזה לטווח הארוך, שקול את האפשרויות האחרות שלנו.

אתריום (ETH-USD)


בעוד את’ריום מתגאה בשווי שוק קטן פי 5 מזה של ביטקוין, הוא תמיד זכה לשבחים כקריפטוגרף המבטיח ביותר השנה. זהו המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם, הן לפי שווי שוק והן לפי נפח יומי. היתרון של Ethereum טמון בהתמקדות בטכנולוגיה מעולה לעומת היותה רק נכס דיגיטלי.

בניגוד לביטקוין, Ethereum הוא הרבה יותר מסתם מטבע קריפטוגרפי. זו פלטפורמה שבה מפתחים אחרים יכולים ליצור נכסים דיגיטליים משלהם באמצעות הטכנולוגיה של Ethereum, כגון חוזים חכמים. אימוץ זה של מימון מבוזר אחר (DeFi) הפך את אתריום לעוגה חמה בשוק הקריפטו.

למרות שהמחיר הנוכחי של את’ריום נמוך משמעותית בהשוואה למחיר הביטקוין, הוא עולה במהירות ומקבל את תשומת ליבם של יותר משקיעים. את’ריום כבר השיגה השנה מחיר גבוה בכל הזמנים של 2,036.55 דולר. מדובר בזינוק משמעותי בהתחשב בכך שהוא היה רק ​​מעט מעל לסכום של 700 דולר בסוף דצמבר אשתקד. המשמעות היא שהמחיר הוכפל ביותר מפחות מחודשיים.

אז בעוד Ethereum הוא זוטר משמעותית לביטקוין, ישנם כמה דברים שהופכים אותו למטבע טוב יותר. בתור התחלה, זה מהיר להפליא לקנות ולמכור אותו. עסקה שעשויה להימשך 15 דקות עם ביטקוין תימשך רק 15 שניות עם Ethereum. זה הופך אותה לאופציה אידיאלית לשימוש בזמן אמת במקום להיות רק מאגר ערך.

על פי מומחי Crypto, Ethereuim שווה לקנות בשנת 2021. הנכס הדיגיטלי צפוי לגדול עוד יותר השנה. משמעות הדבר היא שהיא תמשוך את תשומת ליבם של יותר משקיעים מיינסטרים, ובקרוב עגלת את’ריום תעסוק במשקיעים מצליחים..

קרדנו (ADA-USD)

קארדאנו, שהוקמה לפני כמעט שלוש שנים, הפכה להיות הדור השלישי הגדול ביותר בעולם בדור השלישי. זוהי האפשרות הטובה ביותר עבור משקיעים המחפשים קריפטו צעיר עם פוטנציאל צמיחה רב בשנת 2021.

על פי נתוני CoinDesk, Cardano נהנית משווי שוק של 29.21 מיליארד דולר עם מחיר גבוה בכל הזמנים של 1.20 דולר. זה נמוך משמעותית בהשוואה לשתי האפשרויות שלנו. למעשה, הוא כל כך קטן שמעט מאוד אנשים כבר יודעים על כך. וככל שזה עשוי לצאת כדגל אדום, זה למעשה סימן לפוטנציאל גדול.

ADA מתגאה בכמה מההתקדמות הטכנולוגית המלהיבה ביותר בתעשיית הבלוקצ’יין. ראשית, היא פועלת על מערכת הוכחה של הימור כלומר שהיא יעילה יותר מחלופות ההוכחה לעבודה. הוכחת יתד פירושה בעצם שככל שיש לך יותר ADA, כך יש לך יותר כוח כרייה.

בדיוק כמו את’ריום, גם ADA נשענת במידה רבה על חוזים חכמים לטיפול בקלות בתשלומים ולעקוב אחר עסקאות. זה יוצר שילוב גאוני של ביטקוין ושל את’ריום. לכן, למרות של- ADA יש הרבה עבודה לפני שהיא יכולה להגיע לליגה של ביטקוין ואת’רום, היא משקיעה השקעה נהדרת עבור המאמצים המוקדמים..

לקורדאנו לקח רק שלוש שנים להגיע לשווי שוק של 10 מיליארד דולר. זה היה הרבה יותר מוקדם ממה שלקח לביטקוין להשיג את אותו הדבר. המשמעות היא ש- Cardano תופס במהירות תאוצה, ובקרוב המשקיעים יתחילו להצטבר.

4. אדווה (XRP-USD)

ה- XRP של Ripple הוקם בשנת 2012, מהווה הימור קל למשקיעים המעוניינים להתחיל לקנות בשנת 2021. לדברי המומחים, המטבע יכול להכפיל את ערכו פי 10 השנה. XRP כבר הגיע ל -3 $, שרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים מתקשים להשיג.

עם שווי שוק של כ- 24 מיליארד דולר, XRP מנוייה לצורת פעולה שונה במקצת. במקום להיות מנוהל על ידי הקהילה כמו ביטקוין, XRP מרוכז ונכרה, נשלט ומנוהל רק על ידי יוצרו, Ripple Labs.

זה נותן ליוצרים שליטה על מדיניות ויכולת לבצע עסקאות במהירות ולנהל משא ומתן עם בנקים רגילים. עם זאת, גישה זו זכתה לביקורת רבה מאחר והיא נראית חורגת מעצם מהותו של מטבע קריפטוגרפי; ביזור.

צ’ק-אאוט: חיזוי מחיר אדווה

למרות זאת, XRP הראה פוטנציאל רב ומבטיח להיות השקעה טובה בשנת 2021. הוא משמש כעת כמה מוסדות פיננסיים במקום רשת SWIFT המעניקה לו יישום בעולם האמיתי ואימוץ נרחב..

המטבע תפס תאוצה בשנת 2017 כאשר צמח ב 36,000%. כלומר, העלאת מחירו מכלום בתחילת 2017 ל -2.4 דולר בדצמבר באותה שנה.

5. Dogecoin (DOGE-USD)

Dogecoin התחיל כבדיחה. זה בערך מה שיגיד לך כל מי שהיה בשוק הקריפטו מספיק זמן. עם זאת, הבדיחה יכולה להגיע רחוק כל כך. דוגקוין היא למעשה השקעה די רצינית לסוחרים שרק נרטבים.

מתברר, הוויראליות הראשונית של מם הדוג’ה סללה את הדרך עבור Dogecoin בשוק שבו ענקים כמו ביטקוין כבר התנשאו. כעת, עם שווי שוק של כ -7 מיליארד דולר ומחיר גבוה בכל הזמנים של 0.087 דולר, DOGE אמורה לצמוח איטית אך יציבה. מלבד הפופולריות של המם, האטרקציה העיקרית של דוגקוין נובעת מכך שמחירו עולה בהתמדה.

לכן, אם אתה משקיע עכשיו, אתה נחשף להזדמנויות רווח גבוהות יותר מאשר מטבעות אחרים. למעשה, כמו רבים מהמטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, Dogecoin כבר מתחילה את שנת 2021 בנימה רווחית. המלצות גורואים עסקיים כמו אילון מאסק של טסלה הרקיעו את הערך של Dogecoin והפכו אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הצומחים ביותר.

נראה שהפופולאריות החדשה עבדה היטב עבור DOGE כאשר יותר משקיעים נערמים פנימה. עם זאת, בהיותו מטבע קריפטוגרפי צעיר יחסית, Dogecoin עדיין תנודתי מאוד. לכן אנו ממליצים שתשקיעו בו רק לזמן קצר ותיקחו את הרווחים שלכם ברגע שהם מגיעים.

המטבע ככל הנראה ימשיך לעלות בשנת 2021 ועשוי בקרוב להגיע לסוף 1 $ עד סוף השנה. זה כל עוד הוא ממשיך להגדיל את בסיס המשתמשים שלו, שומר על פופולריות באינטרנט ורואה אימוץ עולמי יותר.

גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת מטבע קריפטוגרפי לרכישה בשנת 2021

כמו בכל מגזר השקעות, שוק הקריפטוגרפים הוא דינמי ביותר. עם זאת, למרות שינוי המחירים התמידי, שווי השוק והאימוץ, ישנם כמה גורמים שכאשר אתה מבחין, הם ההבדל בין רווחיות להפסד..

בואו נסתכל במהירות על כמה מהגורמים הללו.

שווי שוק

גודל השוק בו מטבע הקריפטוגרפיה שולט יכול לרמוז על נזילותו. ככל ששווי השוק גבוה יותר, כך בטוח יותר להשקיע. שווי שוק גבוה יותר פירושו בדרך כלל שיעור אימוץ גבוה יותר וכי יותר אנשים משקיעים בקריפטוגרפיה מסוימת זו.

לכן, אם שווי השוק חשוב בתיק ההשקעות שלך, אנו ממליצים להשקיע בביטקוין ובאת’ריום.

שיעור אימוץ

אם נעשה שימוש נרחב בקריפטוגרפיה בעסקאות בעולם האמיתי, המשמעות היא שהיא מהימנה ויש לה יותר הזדמנויות רווח. לכן, אם אכפת לך מאימוץ המיינסטרים, כדאי לך להתמקד במטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין שנמצאים כיום בשימוש נרחב בעסקים, ביטוחים והשקעות..

עם זאת, בהיותן השקעות ספקולטיביות, ניתן למצוא פריצות דרך סבירות יותר עם מטבעות חדשים יותר כמו דוגקוין וקרדנו..

טֶכנוֹלוֹגִיָה

בחלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים יש אימוץ מיינסטרים גבוה יותר עם שווי שוק מעוררי קנאה, אך אין להם את הטכנולוגיה המתאימה לצרכי ההשקעה הייחודיים שלך. לכן חשוב שלפני שתבחרו מטבע להשקיע בו, תוודאו שיש לו את התכונות שאתם מחפשים.

לדוגמה, Ethereum ו- Ripple צמחו במהירות על ידי התמקדות בטכנולוגיות חדשות שמטבעות קריפטוגרפיים אחרים לא חקרו. לכן, אולי תגלה שאלו מתאימים יותר מביטקוין מכיוון שיש להם את הטכנולוגיות שיעזרו להזין את ההשקעות שלך.

בִּטָחוֹן

האטרקציה העיקרית של טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא האנונימיות שהיא מציעה למשתמשיה. המשמעות היא שאתה מבצע עסקאות אנונימיות ונהנה מחופש הכספים המבוזרים. מאפייני אבטחה אחרים, כגון החוזים החכמים שמציעה Ethereum, מבטיחים כי העסקאות מאובטחות יותר ונטולות הונאה.

בהיותך השקעה מסוכנת מאוד, זה רק הגיוני שתשקול מטבעות קריפטוגרפיים עם תכונות אבטחה טובות יותר.

אל תחמיצו: תחזיות קריפטו לשנת 2021: היכן להשקיע

כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021

שוק המטבעות החליפין השתנה רבות. למשקיעים יש עכשיו סיבות אחרות להשקיע מאשר לפני שלוש או ארבע שנים. אמנם ישנן דרכים שונות להשקיע ב- Cryptocurrency, אך הנפוצה והבטוחה ביותר היא שימוש בבורסה.

אלה פלטפורמות המאפשרות לך לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בתשלום נמוך. כל שעליכם לעשות הוא ליצור חשבון, לצפות במגמות בשוק ולהחליט אם אתם רוצים לקנות או למכור.

אם אתה עדיין חדש, אנו ממליצים לעבוד עם מומחה שיודע את דרכם בשוק הקריפטו. אחרת, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך לנווט בשוק בעצמך.

טיפים להשקעה רווחית במטבעות קריפטוגרפיים:

  • השתמש במסחר בשוליים – זהו סוג של מסחר המאפשר לך להרוויח למרות מצב השוק. זה אומר שגם אם המחיר יירד, אתה עדיין יכול להרוויח כסף.
  • חסון בשוק – לפני שתירשם לבורסה כלשהי, וודא שאתה מבין את מגמות השוק ומה אתה אמור לעשות כדי להרוויח. שוב, אם הכל נראה זר בהתחלה, אל תהסס לעבוד עם מומחה.
  • גוון את הסיכונים שלך – אל תכניס את כל הכסף שלך לקריפטוגרפיה אחת. דאג להשקיע במספר אפשרויות. בדרך זו, עדיין תרוויח כסף גם כאשר מחירם של כמה קריפטוסים יירד.
  • שמור את רוב המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בארנק – זה יהיה שימושי במקרה של מתקפת סייבר. כמו כן, וודא כי הסיסמה שלך חזקה ומאוחסנת במקום מאובטח.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת קריפטוסים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

סיכום

עם כל כך הרבה מטבעות קריפטוגרפיים בשוק, זה יכול להיות מכריע כשמדובר בבחירה הטובה ביותר להשקיע בהם. האפשרויות לעיל אמורות להיות מסוגלות לתת דחיפה לתיק ההשקעות שלך. אנו ממליצים להשקיע בכמה אפשרויות כדי למזער סיכונים, גם כאשר השוק לא נראה טוב.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector