גלה מדוע BTC הולכת להתפוצץ בשנת 2021

הביטקוין תפס את עיני כולם בשנת 2020, והפך לאחת ההשקעות הטובות ביותר שיכולתם להשקיע בשנה האחרונה. המטבע הקריפטוגרפי הצליח לנצח את שיאו הקודם בכל הזמנים של 2017 והפר את רף 47,000 $, והפך להיות המטבע היקר ביותר בעולם.

שיא הביטקוין הגיע לשיא של 47,697 דולר ב -9 בפברואר 2021. נכון לעכשיו, המטבע הקריפטוגרפי נסחר ב -50,000 דולר. ישנן מספר סיבות מדוע ביטקוין מתפוצץ בשנת 2021, ואנו נסתכל על כמה סיבות במאמר זה.

כמובן, שפע של אומרים לא צופים אבדון ואפלוליות ומפקפקים בעלייתו ובחשיבותו ההולכת וגוברת של המערכת הפיננסית העולמית. עם זאת, ישנן סיבות קונקרטיות מאחורי תנופת המחירים והצמיחה שביטקוין צפוי לראות בשנים הקרובות. בואו נסתכל על כמה מהסיבות.

מבט קדימה: מה התחזית לביטקוין בשנת 2021?

ביטקוין התחיל את שנת 2021 בפתק שורי, ונראה כי מגמה זו תימשך עבור מטבע הקריפטו. Bitcoin כיום נסחר בסביבות 50,000 $; עם רמת העניין שהקריפטו מייצר, המחיר אמור לצמוח עוד יותר. הביטקוין מייצר עניין מוסדי משמעותי, שעשוי למלא תפקיד עצום במחיר הביטקוין. התפתחויות משמעותיות כמו MassMutual שהכריזו על רכישת ביטקוין בסך 100 מיליון דולר ומטבע JPM של JPMorgan Chase שהופעל בשידור חי מהווים אינדיקציה לכמות הריבית שמייצר ביטקוין..

2021 יופיע גם באימוץ המוני של ביטקוין, הודות להודעת פייפאל כי משתמשי הפלטפורמה יכולים לקנות ביטקוין ולבצע רכישות באמצעות ביטקוין. הודעה זו מעניקה לביטקוין גישה לשוק ענק, שעלול לראות אימוץ המוני של המטבע הקריפטוגרפי ויעלה את המחיר.

מרבית המומחים מסכימים כי מחירו של ביטקוין עשוי לחצות 100,000 דולר בסוף שנת 2021, ובהתאם למגמות האחרונות; נראה כי הביטקוין בדרך לעמוד בציפיות הללו ואף להתעלות עליהן.

4 סיבות מדוע ביטקוין הולך להתפוצץ בשנת 2021

מספר 1: המגפה COVID-19 והאינפלציה הגואה

הרבה אנשים קשרו את צמיחת הביטקוין לסנטימנט שורי כללי בכלכלה העולמית וכי במהלך שוק הדובים, נפילתו של ביטקוין תהיה מהירה ומכריעה..

ובכן, הביטקוין עבר את המבחן בהצטיינות והוכיח שכולם טועים. כאשר מגפת ה- COVID-19 פגעה, כלכלות ברחבי העולם נפגעו קשה, וכלכלות ברחבי העולם התרסקו. גם הביטקוין נפגע קשות ומחירו ירד משמעותית. עם זאת, זה איך המטבע התחדש שאנו מעוניינים יותר.

אחת הסיבות שבגללן הביטקוין מתפוצץ בשנת 2021 היא עליית האינפלציה. במטרה להציל כלכלות באמצעות חבילות גירוי, הבנקים המרכזיים והממשלות מדפיסים יותר כסף שמוביל להגדלת ההיצע.

כתוצאה, האינפלציה תעלה גם היא. הביטקוין חסין מפני אינפלציה, מה שהופך אותו לאופציה השקעה אטרקטיבית עבור המשקיעים. עלייה באינפלציה תראה שמשקיעים משתמשים בביטקוין כחנות ערך, ומעלה את מחירו עוד יותר.


מס ‘2: עניין מוסדי

ההתעניינות המוסדית גדלה בהדרגה בביטקוין, וזו סיבה חשובה מדוע הביטקוין מתפוצץ בשנת 2021. העניין המוסדי בביטקוין כבר ניכר בשנת 2020 והוא אמור לגדול בשנת 2021..

שקול זאת, The GrayScale Bitcoin Trust (GBTC) קנה לאחרונה את כל היצע הביטקוין החדש שנכרה. נכון להיום יש להם ביטקוין בסביבות 4.4 מיליארד דולר.

מטבע JPMorgan צ’ייס של JPMorgan Chase הופעל לאוויר ו- MassMutual שהכריזו על רכישת 100 מיליון דולר בביטקוין נותנים לכם אינדיקציה לעניין המוסדי הגובר בביטקוין. האמור לעיל הן רק כמה דוגמאות, אך ניכר כי משקיעים מוסדיים יגדילו את העניין בביטקוין. כאשר הביטקוין נתפס כנכס השקעה רגיל על ידי המשקיעים, הוא ייפתח לתזרים השקעות משמעותי.

סיבה ענקית נוספת מדוע ביטקוין עומד להתפוצץ בשנת 2021 היא הודעתה של טסלה כי החברה השקיעה 1.5 מיליארד דולר בביטקוין. ההודעה ראתה כי מחיר המטבע הקריפטוגרפי זינק ב -14%. ההשקעה תוארה כחלק מאסטרטגיית ההשקעה הרחבה יותר של טסלה של מקסימום התשואות על מזומנים. ההשקעה של טסלה היא סימן נוסף לכך שביטקוין מושך עניין רציני כלשהו כנכס השקעה.

מאסטרקארד ו- BNY מלון גם גילו לאחרונה את תמיכתם לאחרונה בביטקוין.

BNY מלון, אחד הבנקים הוותיקים ביותר בארה”ב, אישר לאחרונה כי הוא יצר יחידה חדשה ללקוחות להחזיק, להעביר ולהנפיק נכסים דיגיטליים.

מאסטרקארד, לעומת זאת, הודיעה כי בקרוב תוסיף תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה שלה, מכיוון שהיא “תיצור הרבה יותר אפשרויות לקונים ולסוחרים.” ענקית התשלומים ציינה גם כי נכסים דיגיטליים הופכים לחלק חשוב יותר בעולם התשלומים.

# 3: חצאי ביטקוין

הביטקוין עבר שלושה אירועי חצייה, ואלה נחשבים זה מכבר מאחורי ריצות השוורים של ביטקוין. מכרות ביטקוין כל עשר דקות, וכל מחצית מקטינה את הסכום הזה, כפי שהשם מרמז, בחצי.

התגמול על כריית הביטקוין הצטמצם מ- 50 BTC ל- 25 BTC בשנת 2012, ובשנה שלאחר מכן, מחירו של ביטקוין התגבר ושבר את מחסום ה- $ 1000. לאחר המחצית בשנת 2016, התגמול היה חצוי ל- 12.5 BTC, ובוודאי, הביטקוין ראה ראלי נוסף בשנת 2017, כאשר המטבע הקריפטוגרפי זינק ל -20,000 דולר..

מחצית הביטקוין האחרונה התרחשה ב -18 במאי 2020, ובוודאי, הביטקוין גואה. מה הסיבה שעומדת מאחורי העלייה במחיר אחרי כל אירוע חצוי? ניתן לצמצם זאת להיצע ולביקוש פשוט. כאשר ביטקוין מייצר ריבית כנכס השקעה, חציית אירועים מובילה לעליית מחיר בזכות היצע הביטקוין המדלדל בכל אירוע..

זה מוביל לעניין ניכר בביטקוין, שמייצר מספיק ריביות בזכות היותו נכס השקעה עם פוטנציאל בלתי מוגבל. הלווינג משמש כעיצוב מובנה המעדיף הערכה במחיר, מה שמוביל לזינוק במחיר הביטקוין, וכאשר אירוע החצייה האחרון יתרחש בשנת 2020, זו יכולה להיות סיבה נוספת לכך שהביטקוין יתפוצץ בשנת 2021.

מס ‘4: חברות רוכשות ביטקוין כמטבע מילואים

לאחר אירוע המחצית אנו רואים גם חברות שקונות ביטקוין כדי להשתמש בהן כמטבע מילואים.

הרבה חברות מחזיקות סכום כסף משמעותי במילואים. מדוע אנו רואים שחברות מכניסות חלק מהיתרות בביטקוין? מבחינת חברות, הגיוני להעביר חלק מהיתרות לטווח הארוך שלהן לביטקוין, כך שהוא יכול לשמש כגדר מפני אינפלציה.

אם חברות ברחבי העולם מעבירות אפילו חלק קטן מכלל עתודות המזומנים שלהן לביטקוין, אנו עשויים לראות עלייה משמעותית במחיר המטבע. עם עליית האינפלציה, אנו כבר רואים חברות מעבירות חלק מהעתודות שלהן, עם כמה הודעות שכבר הושמעו מחברות שרוכשות ביטקוין.

ענקית התשלומים הסלולרית כיכר הודיעה על השקעה של 50 מיליון דולר בביטקוין. סטון רידג ‘אחזקות, המנהלת נכסים בשווי של יותר מ -10 מיליארד דולר, הודיעה כי רכשה ביטקוין בשווי של כ -114 מיליון דולר.

ההודעה המשמעותית ביותר נמסרה על ידי MicroStrategy, מנהלת נכסים הרשומה בנאסד”ק, כאשר הודיעה כי רכשה ביטקוין בשווי 425 מיליון דולר, מה שהופך את ביטקוין לשמורה העיקרית באסטרטגיית הרזרבה שלו. חברות שקונות ביטקוין כמטבע העתודה שלהן הן סיבה נוספת לכך שביטקוין הולך להתפוצץ בשנת 2021.

מדוע הביטקוין מתפוצץ בשנת 2021: מסקנה

ברור לחלוטין כי ביטקוין עומד לחוות צמיחה משמעותית במהלך השנים הקרובות. אם אתה מחשיב את 2021 לבד, הסיבות שצוינו לעיל מספיקות כדי להבין מדוע הביטקוין מתפוצץ בשנת 2021. אם אתה אסטרטגי ומשקיע, אתה יכול להרוויח משמעותית.

עם זאת, השקעות הן עסק מסובך, ורגשות השוק יכולים להשפיע באופן חיובי או שלילי על מחיר הביטקוין. חיוני להיות יסודי במחקר שלך, להבין את תיאבון הסיכון שלך ואז להשקיע בביטקוין. בקצב הצמיחה והאימוץ הנוכחי שלו, זה לא יהיה מפתיע אם הביטקוין יחצה את רף 100 אלף דולר או אפילו את רף 150 אלף דולר בשנת 2021.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת ביטקוין

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

5 סיבות להשקיע בביטקוין בשנת 2021

חיזוי מחיר ביטקוין לשנת 2021

הביטקוין עולה על 44,000 דולר כשטסלה קונה 1.5 מיליארד דולר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector