BTC לעומת BCH: איזה מהם צריך להיות בתיק שלך?

מדריך זה משווה ביטקוין מול ביטקוין מזומנים כדי להסביר את כל הדרכים בהן ביטקוין לעומת ביטקוין מזומן דומים ולהדגיש את ההבדלים העיקריים המפרידים ביניהם. כאשר כל היתרונות והחסרונות של שני המטבעות מונחים על הקו, התשובה לאיזה קריפטו כדאי לקנות, ביטקוין מול ביטקוין מזומנים, תתברר הרבה יותר..

לאחר שנת 2020 סוערת, תחזית שוק הקריפטוגרפים תחזור חזק במהלך החודשים הקרובים, כאשר רוב המומחים חוזים צמיחה בכל הלוח. למעשה, מכיוון שיותר ויותר עסקים, משקיעים ומוסדות מתכוננים להשקיע ב- Cryptocurrency בשנת 2021, יש סיבה טובה להאמין ש -12 החודשים הבאים יכולים לראות מחירים שוברי שיא עבור האסימונים הגדולים..

אז מה הם בעצם האסימונים המובילים? רוב האנשים שמעו על ביטקוין. זה היה המטבע הקריפטוגרפי המקורי והוא ללא ספק הגדול ביותר מבחינת שווי שוק. מי שמכיר את שווקי הקריפטו אולי שמע גם על השלוחה של ביטקוין – Bitcoin Cash. עם זאת, בהתחשב בשמם הדומה ומוצאם המשותף, אנשים רבים אינם ברורים לגבי ההבדלים בפועל בין השניים.

אם אתה מעוניין להשקיע בביטקוין או לקנות ביטקוין מזומן בשנת 2021, חשוב להבין במה הם נבדלים ולאיזה סוג של תשואות אתה יכול לצפות באופן ריאלי. לשם כך ריכזנו את השוואה הבאה של ביטקוין לעומת ביטקוין במטרה לעזור לכם להחליט איזו מהשניים מתאימה יותר ליעדי התיקים שלכם.

יש גם פרטים מרכזיים על כל תחזיות מחיר מטבע, מבט על היסטוריית המחירים בעבר ומידע על אופן ההשקעה של שני המטבעות הקריפטוגרפיים.

ביטקוין או ביטקוין מזומן, לאיזו מהן ההשקעה הטובה יותר בשנת 2021 ואילך? תגלה

ביטקוין מזומן מול ביטקוין – ההבדלים העיקריים

לפני שנתחיל, ראוי לציין שאם אתה מעוניין להשקיע בקריפטוגרפיה בשנת 2021, אז גם ביטקוין וגם ביטקוין מזומן עשויים להיות אופציות טובות. בעוד ש- BTC הוא ללא ספק הגדול מבין השניים, ניתן לומר כי ל- BCH יש יותר מקום לצמיחה. ככזה, ייתכן שתבחר להשקיע בביטקוין מזומן כאופציה גבוהה יותר, תגמול גבוה יותר ולהשקיע בביטקוין לצורך יציבות השוואתית.

עם זאת, הבנת ההבדלים בין ביטקוין למזומן ביטקוין היא דרישה מהותית להשקעה בשוק המטבעות. אז בואו נסתכל על כמה תכונות עיקריות של ביטקוין מזומן מול ביטקוין.

רקע כללי

ביטקוין נוצר עוד בשנת 2009, כאשר סאטושי נקאמוטו המסתורי פרסם את העיתון המקורי והגדיר את חזונו למטבע מסוג חדש. הרעיון המרכזי היה כי באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, מטבע קריפטוגרפי יכול לוותר על הצורך ברשות מרכזית ולספק מערכת תשלום עמית לעמית בטוחה ומאובטחת..

שם היו קומץ מקורבים לטכנולוגיה חושבת קדימה שבחרו להשקיע בביטקוין בימיו הראשונים של המטבע הקריפטוגרפי, אך מעט מאוד משקיעי המיינסטרים שמו לב במהלך 2-3 השנים הראשונות לקיומו. עם זאת, עד שנת 2013 מחיר ה- BTC התחיל לנסוק כאשר משקיעים מוקדמים רואים תשואות של כמה מאות אחוזים.

כיום, הביטקוין שווה סכום מדהים של 46,000 $ ומספיק לומר שכעת יש הרבה מומחים פיננסיים רגילים המעוניינים לקנות ביטקוין בשנת 2021.

ביטקוין קאש נוצר כאשר הביטקוין המקורי פגע במזלג קשה עוד בשנת 2017. כאשר המזלג התרחש, לכל מחזיקי הביטקוין הקיימים הוענק סכום שווה ערך של אסימונים של ביטקוין מזומן. זה הוביל להשקת BCH עם מחיר גבוה במיוחד של כ- $ 600 לאסימון ברוב הבורסות.


מי שמעוניין לקנות ביטקוין מזומן בשנת 2021, צריך להבין במה הוא שונה מקודמו. למרות שהוא ללא ספק מבוסס על אותו קוד מקור ועקרונות בסיסיים כמו ביטקוין, ישנם הבדלים מרכזיים בין השניים. אחד מהם כולל עיבוד עסקאות, אותו נחקור בפירוט רב יותר להלן.

מטבע הדברים, יש גם הרבה קווי דמיון כשמסתכלים על ביטקוין מול ביטקוין מזומן. לשניהם משתמשים במנגנון ההסכמה לעבודה, ולשניהם יש היצע כולל של 21 מיליון אסימונים. עם זאת, מי שמעוניין להשקיע בביטקוין מזומן צריך להיות מודע לכך שהוא עדיין שווי שוק קטן משמעותית מקודמו ואין לו כל כך הרבה תמיכה ברחבי העולם הפיננסי..

עסקאות ומהירות

כל מטבע קריפטו מביא משהו אחר לשולחן, אך בין המאפיינים העיקריים של מטבע דיגיטלי כלשהו הם העלות והמהירות של עסקאות. כמובן, ישנם מספר רב של פרטים טכניים אחרים, אך עבור מי שמעוניין להשקיע במטבע קריפטוגרפי בשנת 2021, אז הבנת היסודות העיקריים היא מקום טוב להתחיל בו..

אם אתה מעוניין להשקיע בביטקוין, ייתכן שכבר מכיר את הרעיון של כריית ביטקוין. זהו חלק חשוב בפרוטוקול שכן מאומתים עסקאות ומשחררים BTC חדשים למחזור. בקצרה, כריית ביטקוין היא התהליך שבו מחשבים ב- blockchain מתחרים ביעילות על פיתרון משוואות מורכבות לאימות עסקאות.

כריית ביטקוין משתמשת בכמות פנומנלית של כוח מחשוב ומשאבים. לכן כורים ברשת מתוגמלים על אימות רשתות הנתונים – או החסימות – באמצעות אסימונים של ביטקוין. מערכת זו מבטיחה כי הרשת מאובטחת ואין ‘הוצאה כפולה’ של ביטקוין, כלומר אותו אסימון המשמש יותר מפעם אחת. מידע נוסף ניתן למצוא בהסבר שלנו על כריית קריפטו.

רבים מנגישי הביטקוין ציינו את מערכת הכרייה ‘הוכחת העבודה’ שלה כגורם לזמן העסקה האיטי יחסית. יצירת חסימת ביטקוין חדשה עשויה לארוך עד עשר דקות. לשם השוואה, בלוקצ’יין את’ריום מייצר בלוקים בתוך 10 – 15 שניות.

מגבלות העסקה של ביטקוין הן הסיבה העיקרית לכך שביטקוין מזומן התחיל מלכתחילה.

עד שהמזלג התרחש בקריפטו המקורי, ביטקוין ספג ביקורת על עיבוד העסקאות האיטי והיקר שלו. Bitcoin Cash ביקש לשפר את הפרוטוקול המקורי עם גודל גדול יותר – סביב 8MB ל- 1MB של ביטקוין. גודל החסימה המוגדל מאפשר בהכרח יותר עסקאות, כלומר BCH הוא הרבה יותר אפשרי כמטבע עבור צרכנים קמעונאיים יומיומיים..

למעשה, מי שבוחר לקנות ביטקוין מזומנים בשנת 2021 עושה זאת בתקווה ש- BCH תראה כאופציה אטרקטיבית יותר מ- BTC בכל הקשור לקמעונאות השוטפת. עם זאת, שוב מי שמעוניין להשקיע בביטקוין מזומן צריך לציין כי לביטקוין המקורי עדיין יש תמיכה קמעונאית רחבה יותר בעת כתיבת שורות אלה.

היצע וביקוש

מי שמעוניין להשקיע בביטקוין צריך כבר להיות מודע לכך שתנועות המחירים של נכס כלשהו מונעות בעיקר מהיצע וביקוש. עם זאת, קריפטוגרפיה שונה מנכסים אחרים באופן שמירה על היצע וביקוש.

כפי שדנו, אסימונים חדשים של ביטקוין נוצרים כאשר כורי ביטקוין יוצרים חסימות חדשות. מטבע הדברים זו נשאלת השאלה, אם פשוט ניתן ליצור BTC יש מאין, כיצד יתכן שיהיה לו מחסור כלשהו ובכך ערך אמיתי כלשהו? התשובה לכך היא תהליך המכונה חצץ ביטקוין. כל 210,000 חסימות, תגמול ה- BTC לכורים נחתך לחצי. בשנת 2009 זה התחיל ב 50. בשנת 2013 הוא קוצץ ל 25, בשנת 2018 זה היה 12.5, ובמאי 2020 הוא חצוי ל 6.25. ההערכה למחצית הבאה תתרחש בשנת 2024.

יש גם מספר מרבי של BTC שנכתב בפרוטוקול, מה שמבטיח שלעולם לא יהיו יותר מ -21 מיליון אסימונים במחזור. מנגנון דפלציה מובנה זה הוא גורם מפתח מאחורי הערך האסימון ההולך וגדל של ביטקוין. עם זאת, כל מי שמעוניין לקנות ביטקוין בשנת 2021 יכול להיות סמוך ובטוח – מכסת הביטקוין לא צפויה להתממש עד שנת 2140.

בדיוק כמו עם ביטקוין, לכל מי שמעוניין להשקיע בביטקוין מזומנים יתכן ויש שאלות לגבי מודל ההיצע והביקוש של האסימון. במובן זה, גם ל- BCH וגם ל- BTC יש אישורים דומים מאוד.

ביטקוין קאש ממוקש, ממש כמו ביטקוין. תגמול ה- BCH מחצית גם כדי ליצור אפקט דפלציוני, בדיוק כמו בקודמו. בנוסף, כפי שציינו, ההיצע הכולל של BCH מוגבל גם ל 21 מיליון. המשמעות היא שלעקומת ההיצע של Bitcoin Cash יש מסלול דומה מאוד לאספקת הקריפטו המקורי.

הדברים עשויים להיות מעט שונים בצד הביקוש של הדברים. הביטקוין חווה עלייה בביקוש מצד משקיעים מוסדיים בחודשים האחרונים, אך אי אפשר לומר את אותו הדבר לגבי ביטקוין קאש. עם זאת, האחרון נכלל במטבעות הקריפטוגרפיים שיתמכו ב- PayPal, כך שיש כל אפשרות שהביקוש ל- BCH עומד לגדול משמעותית..

ביטקוין מזומנים מול ביטקוין: איזה מהם הוא ההשקעה הטובה יותר?

בין אם תבחרו להשקיע בביטקוין או לקנות ביטקוין מזומנים בשנת 2021, זה לא כואב להבין כמה מהפרטים הטכניים. עם זאת, באופן ריאלי זה זה רק ירחיק לכת בכך שיעזור לך לחזות תנועות מחירים עתידיות ולהחליט איזו תוכיח את ההשקעה הטובה יותר.

כדי לבנות תמונה שלמה יותר אנו מבצעים רטרוספקטיבה לתנועות המחירים הקודמות של כל אסימון, כדי לקבל מושג אילו כוחות השוק עוררו בעבר צמיחה ונוודא האם הם עשויים לעשות זאת שוב בעתיד הקרוב. זה רלוונטי במיוחד ל- BTC ו- BCH, מכיוון שמחיריהם מושפעים תמיד מהמחצית המכובדת שלהם.

בנוסף לבחינת ביצועי העבר, אנו יכולים גם לבדוק אילו אנשי תעשייה או ענקיות השקעה עשויים לחפש להשקיע בביטקוין מזומן או לקנות ביטקוין בשנת 2021 – לעתים קרובות מספיק עניין משמעותי מצד השחקנים הגדולים בכדי להעלות את מחיר האסימון..

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין – הבדלים עיקריים

ביטקוין לעומת ביטקוין מזומנים: היסטוריית מחירים

הבחירה להשקיע במטבע קריפטוגרפי בשנת 2021 כוללת ללא ספק סיכון משמעותי – וכך גם רוב צורות ההשקעה. עם זאת, אף על פי שאיש אינו יכול להבטיח תנועות מחירים עתידיות, מבט לאחור על ההיסטוריה של מטבע קריפטוגרפי יכול לפחות לשפר את סיכויינו לבצע תחזית מציאותית יותר..

BTC

אם אתם מתכננים לקנות ביטקוין בשנת 2021, כנראה שאתם כבר יודעים משהו על תנועת המחירים המרשימה שלו. BTC נסחרה פחות או יותר בפרוטות עד שהגיעה ל -1 דולר בשנת 2011. אז הדברים באמת התחילו להמריא, מכיוון שיותר מוסדות עברו להשקיע בביטקוין..

עד שנת 2013 BTC הגיע ל -1,242 דולר והחל לבסס את עצמו כהזדמנות השקעה רצינית. מסלול המחירים שלו היה רחוק מלהיות ישר, אך ככל שמספר גדל והולך של אנשים החל להשקיע בביטקוין, טוקנס הפך ליותר ויותר יקר, ובסופו של דבר הגיע לשיא של 19,783.06 דולר בשנת 2017.

יותר לאחרונה, הביטקוין זינק לשיא חדש בכל הזמנים של 48,364.06 דולר במחצית הראשונה של פברואר והמחירים אינם מראים שום סימן להאטה בעת כתיבת שורות אלה. מטבע הדברים, הדבר מבשר טובות עבור כל מי שמעוניין לקנות ביטקוין בשנת 2021, אם כי זה זמן יקר להיכנס לשוק.

BCH

מחיר הבכורה של ביטקוין קאש היה גבוה בהרבה מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים, החל בסביבות 600 דולר. זה נבע יותר מכך שהקריפטו נוצר, ולא כל ממהר ראשוני להשקיע בביטקוין מזומן.

בדצמבר 2017, BCH כבר הגיעה ל -2,400 דולר מרשימים וגורמים רבים בתעשייה שיערו שהיא יכולה לשקף את מסלול המחירים של ביטקוין. עם זאת, זה הושבת במהרה כאשר מחירי המסורים נופלים עד 704 דולר בתחילת 2018.

העניינים המשיכו לרדת במורד BCH לאורך 2018 ו- 2019, כשהמחירים צנחו עד $ 107. עם זאת, ביטקוין מזומנים התאושש לכדי 393 דולר בתחילת 2020 ולעלות בצורה תלולה, לפני שהגיע לשיא של 12 חודשים של כמעט 500 דולר בתחילת פברואר. שוב הועלו השערות כי יהיה זינוק בקרב אנשים שרוצים להשקיע בביטקוין מזומן. שוב זה הוכיח שגוי ו- BCH שוב ירד לסביבות 149 $ מאוחר יותר בשנת 2020.

בהמשך, הדברים השתפרו עבור BCH במהלך שנת 2020 והקריפטו חווה עליות מחירים יציבות ועקביות למדי, והסתיימה השנה בלמעלה מ -340 דולר. בזמן כתיבת שורות אלה הגיע ביטקוין קאש לסכום מרשים של 660.90 דולר.

ביטקוין לעומת ביטקוין מזומנים: תחזיות עתידיות

מרבית האנליסטים של הצפנה משתמשים בתנועת מחירים היסטורית כדי להודיע ​​על התחזיות שלהם. בין אם אתה מתכוון להשקיע בביטקוין מזומן ובין אם להשקיע בביטקוין, הניתוחים הטכניים של הפלטפורמות האנליטיות המובילות הם ללא ספק הדרך הטובה ביותר לקבל תובנה כיצד המחירים עשויים לנוע בעתיד הקרוב..

BTC

הייתה התרגשות רבה לגבי הפוטנציאל של ביטקוין בחודשים הקרובים. לדוגמא, DigitalCoinPrice צופה כי לביטקוין יש סיכוי אמיתי מאוד להגיע לשיא כל הזמנים של 76,768 דולר עד יוני השנה. בהתחשב בכך ש- BTC זכתה לשובר שיא של 51,914 דולר בעת כתיבת שורות אלה, קל לראות כיצד תחזית זו יכולה להתממש..

פלטפורמה מובילה נוספת, TradingBeasts התאימה לאחרונה את התחזיות שלה לאור הביצועים חסרי התקדים של BTC. בעבר היא הצמידה את BTC כדי להגיע לחיזוי ממוצע של 37,000 $ לפני סוף 2021, אך היא צופה כעת 43,788 $ עד דצמבר 2021.

כמובן, הדבר מצביע על כך שהזינוק האחרון עשוי להיות קצר מועד ואלה שבוחרים להשקיע בביטקוין יכולים לצפות לירידת מחירים בשלב כלשהו השנה..

תרשים תחזית מחיר ביטקוין

עם זאת, WalletInvestor לא צופה דבר כזה והתחזית שלו טיפסה בהתמדה ב- BTC לאורך כל השנה והגיעה לממוצע של 55 $, 390.70 במהלך 10 החודשים הבאים..

בסך הכל, תחזיות אנליסטים מציעות כי בחירה לקנות ביטקוין בשנת 2021 יכולה להיות מהלך טוב – בהנחה שהתחזיות שלהן מחזיקות מעמד..

קרא עוד: חיזוי מחיר ביטקוין לשנת 2021

BCH

מי שמעוניין לקנות ביטקוין מזומן בשנת 2021 ימצא גם הרבה חיוביות סביב תנועות המחירים העתידיות שלו. למעשה, כפי שקורה לעתים קרובות במטבעות קריפטוגרפיים, עליית המחירים שחוותה BTC הביאה לעלייה בשוק כולו ו- BCH נסחרה ב 724 דולר בזמן כתיבת שורות אלה..

DigitalCoinPrice הערכה מחדש את התחזית שלה ל- BCH וחוזה שהיא עשויה להגיע ל -949.45 $ לפני סוף פברואר. עם זאת, למסלול של BCH אין ממש עקביות כמו זו של BTC והפלטפורמה צופה כי Bitcoin Cash יראה את ערך השיא שלו מעל 1,000 $ שלוש פעמים במהלך הקיץ, לפני שיורד ל 965.32 $ בסוף השנה..

תרשים תחזית מחיר מזומנים לביטקוין

בינתיים, WalletInvestor יש תחזית מאופקת יותר עבור Bitcoin Cash. עם זאת, היא עדיין צופה עליית מחירים מתמדת לאורך כל השנה, כאשר BCH זוחל מדי חודש עד שהגיע לממוצע של 757 $ עד דצמבר 2021..

למרות רכיבה מסוימת על זנבות הביטקוין, בחירה להשקיע בביטקוין מזומן עשויה להיות אופציה טובה – במיוחד עבור מי שמעוניין לרכוש אחזקה גדולה יותר בהשקעה קטנה יותר..

קרא עוד: ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין לשנת 2021

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: מה המומחים אומרים

חוות דעת של מומחים יכולות לשמש לעיתים קרובות אינדיקטור לסנטימנט בתעשייה כלפי מטבעות קריפטוגרפיים, אך חשוב מכך, אם הן מגיעות ממשקיע בעל השפעה או ממובילת שוק, אז חוות דעת יכולה להספיק כדי להשפיע ישירות על המחירים..

השפעה זו נראתה לאחרונה כאשר מחירו של ביטקוין זינק בעקבות ההודעה כי טסלה של אילון מאסק השקיע כ -1.5 מיליארד דולר בקריפטו. הידיעה העלתה את מחיר ה- BTC ב -17% בין לילה.

אמנם הבחירה אם לקנות ביטקוין בשנת 2021 או לא צריכה להיות החלטה המבוססת על מחקר מדוקדק, אך לא יהיה מוגזם לומר כי קולות התעשייה הבולטים ביותר אופטימיים לגבי עתיד BTC. מייק נובוגרץ וטום פיצפטריק של סיטי בנק הם בין הקולות המנבאים צמיחה משמעותית, ואפילו ספקנים לשעבר כמו איניגו פרייזר-ג’נקינס של מחקר ברנשטיין, עשו פניית פרסה וכעת מייעצים ללקוחות להשקיע בביטקוין.

עם זאת, אילו מומחים ממליצים לאנשים לקנות ביטקוין מזומן בשנת 2021? הדעות אולי לא מאוחדות באותה מידה כמו שהן בעד ביטקוין, אך עדיין יש הרבה דמויות בולטות בתעשייה שהן יותר משוריות ב- BCH..

מומחה הקריפטו רוג’ר ור – שהראה בעבר כישרון לחיזויים מדויקים – מאמין כי BCH הוא ההגשמה האמיתית של החזון המקורי של סאטושי נקמוטו לקריפטוגרפיה ובטוח כי Bitcoin Cash יכפיל את ערכו לאורך 2021.

במקום אחר, גם משקיע הקריפטו המוצהר קים דוטקום בוחר להשקיע בביטקוין מזומנים, ומנבא – אולי מעט אופטימי – כי BCH עשוי להמריא ליותר מ -3,000 דולר עד סוף שנת 2021, ומתאר זאת כ”פלטפורמה האולטימטיבית למונטיזציה של תוכן “. עם זאת, מי שמעוניין לקנות ביטקוין מזומן בשנת 2021 צריך לקחת את התחזיות היותר מוזרות עם קורט מלח.

אז האם מזומן של ביטקוין טוב יותר מביטקוין?

ביטקוין קאש הוצג כביטקוין המשופר כשהושק עוד בשנת 2017. עם זאת, נכון לעכשיו הוא לא בדיוק הצליח להפיל את קודמו. אבל למרות שזה לא יכול להיות ‘טוב יותר’, יש עדיין הרבה סיבות להשקיע בביטקוין מזומנים, ולמטבע יש פוטנציאל גדול כמטבע לעסקאות קמעונאיות יומיומיות – ניתן לטעון יותר מאשר לביטקוין המקורי..

בסופו של דבר ההחלטה הסופית מסתכמת בך. שהוא כרגע המטבע המוערך ביותר?

בררו את התשובה לשאלה זו, בהחלט תדעו אם ביטקוין מזומן הוא השקעה טובה יותר מביטקוין!

האם עלי להשקיע בביטקוין או בביטקוין מזומן?

ביטקוין כמעט ולא יצא מהחדשות בשבועות האחרונים, כאשר כמה תאגידים גדולים מאותתים על כוונתם להשקיע בביטקוין. באופן בלתי נמנע, זה הוביל לזינוק של משקיפים מזדמנים התוהים אם לקנות ביטקוין בשנת 2021. BTC אכן יכולה להיות השקעה טובה מאוד, אך היא אינה נטולת סיכון. אבל ביטקוין מזומן הוא זול למטבע, מהיר יותר ויש לו עדיין ערך רב. לא משנה אם אתה משקיע בביטקוין או בביטקוין מזומן.

שניהם יכולים להשתלב היטב באותו תיק. השקעה בשניהם יכולה להיות רעיון טוב שכן שניהם מציעים ערך. שניהם מעולים למסחר ויכולים להיות רווחיים עוד יותר עם ניהול סיכונים ומיומנויות נכונים.

מה ההבדל העיקרי בין ביטקוין לביטקוין מזומן?

כאשר שוקלים ביטקוין מזומן מול ביטקוין, ישנם כמה הבדלים עיקריים, אך העיקרי שעליהם למשקיעים להיות מודעים הוא כי ל- BCH יש זמן יצירת חסימות מהיר הרבה יותר וככזה נועד להיות שימושי יותר בעסקאות קמעונאיות יומיומיות..

ביטקוין מזומן לעומת ביטקוין: מסקנה

זה אולי נראה בחירה ברורה להשקיע בביטקוין במקום לקנות ביטקוין מזומנים בשנת 2021 – נראה כי הראשון בסיכון נמוך בהרבה ועם יותר אינדיקטורים המצביעים על עליית מחירים משמעותית. עם זאת, למרות הרקע של כל מטבע, אין סיבה שתצטרך לבחור ביניהם.

כשמדובר בביטקוין לעומת מזומנים בביטקוין, קשה לקרוא לזוכה ברור, ולמרות כמה קווי דמיון, שני המטבעות עדיין משלימים זה את זה היטב..

אם תבחר לקנות ביטקוין בשנת 2021, ניתן לטעון את הדרך לשוק הקריפטו עם הסיכון הנמוך ביותר, אולם בחירה להשקיע בביטקוין מזומנים תאפשר לך לרכוש אחזקה גדולה בהרבה עבור אותה הוצאה..

יתכן שיש פחות קולות שממליצים לאנשים לקנות ביטקוין מזומן בשנת 2021, אך תמיד צריך לזכור ששוק הקריפטו משתנה במהירות והסנטימנט יכול להשתנות מיום ליום. אם, למשל, BCH מוכיחה את ערכה כאלטרנטיבה מוצקה לעסקאות יומיומיות בחודשים הקרובים, אז מי שבחר להשקיע בביטקוין מזומן מוקדם יותר ימצא את עצמו לפני החבילה בכל הנוגע לתשואות..

ביטקוין מהווה נכס השקעה מצוין בשל עוצמת תנודות המחירים והעלייה לטווח הארוך על פי תחזיות המחיר שלו. ביטקוין מזומן גם נשמע כאילו זה מרגש באותה מידה בגלל 700 $ למטבע כרגע ותחזיות של 4,000 $ למטבע, הרבה יותר קל להחזיק עשרות BTC במקום o BTC ושיעור התשואה חזק באותה מידה אם לא טוב יותר..

בין אם החלטתם להשקיע בביטקוין מזומנים ובין אם זה קודמו, זכרו כי קיים סיכון – מומחים יכולים לטעות וחיזוי מחירים אינו מובטח. כמו תמיד, אסטרטגיות ההשקעה הטובות ביותר כללו תיק מגוון להפחתת הסיכון.

כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021

בין אם אתם מחפשים להשקיע בביטקוין מזומן או לקנות ביטקוין בשנת 2021, תצטרכו למצוא מתווך מכובד כדי להקל על כל העסקאות. אנחנו ממליצים eToro כפלטפורמה מובילה עבור מרבית המשקיעים, שכן היא מציעה מסחר בכל המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים וכוללת ממשק מאוד ידידותי למשתמש.

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לפתוח חשבון, שכולל הזנת מספר פרטים לפני העלאת עותק מהדרכון או רישיון הנהיגה שלך כדי לאמת את זהותך. ניתן להשלים את התהליך כולו תוך מספר דקות וברגע שתתחיל לפעול תהיה לך גישה לכלי מסחר וניתוח חדישים.

רוב המשקיעים המתחילים צריכים כנראה להתחיל עם ביטקוין לעומת ביטקוין מזומן, מכיוון שהוא מציג השקעה יציבה יותר, אך עם האסטרטגיה הנכונה תוכלו להתחיל לגוון במהירות את הפורטפוליו שלכם כדי להרוויח מתנועת המחירים של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

עכשיו אתה יודע את ההבדלים הקריטיים בין BTC ו- BCH. אם אתה מרגיש השראה לקנות ביטקוין אוֹ מזומן ביטקוין, או שמאמר זה סיפק תובנה נוספת לידיעת ההשקעה הקיימת שלך, יתכן שתשמח לדעת ש- eToro מספק את היכולת לקנות נכסי קריפטו ולסחור ב- CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

היכן אוכל לקנות ביטקוין מזומן בשנת 2021?

אם אתה מעוניין לקנות ביטקוין מזומן בשנת 2021, יהיה עליך למצוא מתווך או בורסה שיכולים להקל על העסקה. אנו ממליצים בדרך כלל eToro כפלטפורמה טובה לחדשים בשוק, שכן היא מציעה ממשק קל לשימוש והרבה משאבים חינוכיים.

באיזה קריפטו עלי להשקיע בשנת 2021?

אם ברצונך להשקיע במטבע קריפטוגרפי בשנת 2021, תצטרך לחקור היטב כל אסימון ולהחליט איזה מהם מתאים ביותר ליעדי ההשקעה שלך. תגלה שלמשקיעים טירונים רבים מומלץ לקנות ביטקוין בשנת 2021, אך יש הרבה הזדמנויות אחרות בשוק. רק שים לב שכדי שהאלטקוינים העלומים יותר נושאים יותר סיכון מאשר האסימונים המבוססים יותר.

ביטקוין נגד. מטבעות קריפטוגרפיים אחרים

  • ביטקוין מול את’ריום
  • ביטקוין לעומת אדווה
  • ביטקוין מול קרדנו
  • ביטקוין מול דוגקוין
  • מטבע ביטקוין לעומת מטבע בינאנס
  • עשרת מטבעות המטבע החשובים ביותר אחרים מאשר ביטקוין

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector