האם אדווה שווה לקנות 2021?

מתלבטים אם ראפל כדאי להשקיע השנה? השתמש במדריך שלמטה ותענה על שאלתך!

  • ריפל מבקשת בהירות רגולטורית בעקבות התביעה המתמשכת של SEC.
  • לווייתני XRP ממלאים את שקיהם בשיעור גבוה, בתורם, ומוסיפים מאוד ללחץ הקנייה.
  • הפסקה מעל $ 1 תפעיל את FOMO כאשר המשקיעים דוחפים רווחים לשיא כל הזמנים.
  • התחזית של Ripple נראית שורית בטווח הארוך על בסיס ה- MVRV, מה שמרמז על השקעה ראויה בשנת 2021.

במדריך זה אנו הולכים לדבר על Ripple – מה יהיה שווה Ripple בשנת 2021, ולמה כדאי לכם לשקול השקעה ב- Ripple. בסוף המדריך הזה, תהיה לך הבנה רבה יותר של Ripple – ותוכל לענות על השאלות “האם Ripple כדאי לקנות השנה?”, ואם כן, "מהי הבורסה הטובה ביותר לקנות XRP?".

עולם המטבעות הקריפטוגרפיים נמצא בעלייה מתמדת. כפי שאתה בוודאי מודע, מאז הצגת הביטקוין, ההערכות של טפסים כספיים ממוחשבים מתרחבות שלב אחר שלב. ואכן, אפילו בפרק זמן קצר, אומדן מחירי הקריפטו הועלה באלפי מטבעות קריפטוגרפיים הפכו לנכסים אטרקטיביים להשקעה בהם..

מחזור השור של מטבעות קריפטו 2020/2021 הותיר ריר רבים, בעוד שחובבי התעשייה יושבים על הקצה ואינם מסוגלים להסיר את עיניהם מהתרשימים. ריפל פתחה את העצרת עם עמיתיה אך ספגה נסיגה גדולה בעקבות התביעה שהגישה רשות ניירות ערך של ארצות הברית (SEC) נגד החברה המנפיקה, Ripple Labs Inc. ומנהליה. ניכנס לפרטים מעט מאוחר יותר.

התמוטטות ענקית התרחשה בדצמבר, כאשר XRP צלל ב -80% ל -0.17 דולר. התביעה הייתה חסרון משמעותי, במיוחד במהלך מחזור שוורים. בינתיים, XRP עשתה צעדים גדולים לעבר 1 $, אך שיא שנתי הושג ב 0.75 $. בזמן כתיבת שורות אלה, XRP מתחמקת במחיר של 0.56 דולר על רקע שוק מגמה בדרך כלל.

סקירה כללית של אדווה

Ripple בלטה כפלטפורמת הבלוקצ’יין המובילה להעברות חוצות גבולות מהירות ובמחיר סביר, מראשיתה. במשך הזמן הארוך ביותר, XRP הייתה הקריפטוגרפיה השלישית בגודלה בשוק. עם זאת, הוא עקף על ידי Tether (USDT) ומאוחר יותר איבד כמה תפקידים בגלל חוסר הוודאות שנגרם בעקבות התביעה המתמשכת..

אסימון ההעברה הבינלאומי נועד לפתור את הבעיה העומדת בפני מערכות העברת פיאט מובילות כמו SWIFT. לכן, ריפל שאגה להתקיים בשנת 2013 כמערכת עולמית התומכת בתשלומים, בהתנחלויות בינלאומיות ובמכשיר מסחר. אסימון ה- XRP הוא יליד הבלוקצ’יין, ה- XRP Ledger.

חשוב לזכור כי ריפל מבדילה את עצמה מביטקוין (BTC) ואתריום (XRP) כגשר בין הפיאט לבין העולם הדיגיטלי. יתר על כן, אדווה מאמינה שהיא מסוגלת לפתור בעיות בעולם האמיתי. שים לב ש- XRP אינו מטבע שניתן לחסוך כמו BTC ו- ETH מכיוון שכל 100 מיליארד האסימונים שלו נוצרו בתחילת הפרויקט.

המניעה היחידה היא ש- XRP יוצא כקריפטוגרף מרכזי ולא מבוזר כמו עמיתיו, בעיקר בגלל ש 55 מיליארד מכלל ההיצע נמצאים בבעלות Ripple Labs.

מה השיג אדווה עד כה?

ריפל בנתה במהלך השנים מערכות שונות שיעזרו לה להשיג את יעדיה. לדוגמה, RippleNet היא פלטפורמת בלוקצ’יין המאפשרת ללקוחות להשתמש ב- XRP בעת רכישת נזילות, במיוחד בשווקים בינלאומיים. הפלטפורמה כבר מקשרת יותר מ -300 בנקים ומוסדות תשלום כדי להבטיח הסדרים מיידיים תוך הורדת עמלות החליפין.

מוצר הדגל האחרון של החברה הוא נזילות לפי דרישה (ODL) המסייעת לאנשים, בנקים ומוסדות אחרים להעברת כספים לספק תשלומים מיידיים חוצי גבולות מבלי לממן מראש את השווקים החדשים..

ארגונים עולמיים גדולים כמו MoneyGram תמכו ב- ODL. זה ממשיך לשגשג במדינות כמו ברזיל, הפיליפינים וחבל אסיה. חוץ מזה, זה מספק לאנשים אמצעי לשלוח ולקבל כסף בינלאומי בצורה מהירה ומשתלמת.

על ידי מומחים רבים, Ripple נחשב למטבע מתקדם אשר ממוקם כנכס הקריפטו השישי ברשימת Coimarketcap. הושק בשנת 2012 Ripple הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים החשובים ביותר בקרב קהילת הקריפטו.


Ripple חוותה לאחרונה ירידה במחיר כיוון שהתמודדה עם טענות SEC, אך אנליסטים של קריפטו מאמינים כי Ripple שווה לקנות בשנת 2021 מכיוון שערכה צפוי לגדול..

מדוע כדאי להשקיע באפל בשנת 2021?

XRP הוא אחד הנכסים הדיגיטליים שעדיין נסחרים במחיר נמוך יחסית למרות שור השור בשוק. Ripple Labs Inc. ומנהליה הבכירים עומדים בפני תביעה שהגישה ה- SEC בגין מכירת לכאורה ניירות ערך לא רשומים ללקוחות. ה- SEC האמריקני טוען כי חברת הבלוקצ’יין הצליחה להתרחק מהרגולציה במשך יותר משבע שנים תוך הפרה של חוק ניירות ערך..

במקביל, ריפל כבר ירתה לעבר ה- SEC וביקשה מהרגולטור להוכיח שביטקוין ואת’רום אינם ניירות ערך. אדווה מוכן להחזיר מלחמה ולא יקח את מכות הרגולטור על ברכיו, כדי לקצר סיפור ארוך.

לכן, אי הוודאות שמרחפת סביב אדווה תדעך בסופו של דבר ותאפשר ל- XRP להתגייס כמו חבריו. ראוי להזכיר כי XRP נסגר לאחרונה ב- $ 1 אך תיקן בסביבות 0.75 $. ההתמוטטות מצאה תמיכה של 0.35 דולר, מה שאפשר לשוורים להילחם על ריבאונד. מחסום בגובה 0.7 $ מגביל כיום את התנועה כאשר הקרבות האסימוניים חוצי הגבולות על פריצה מעל $ 0.6.

התחזית השורית של Ripple מנקודת מבט ברשת

מדדים ברשת מספקים תובנה רבה לגבי פעולת המחיר של מטבעות קריפטוגרפיים. על פי מודל חלוקת המחזיקים של סנטימנט, הלווייתנים נמצאים במסע קנייה פרוע. לדוגמה, מספר הכתובות המחזיקות בין 10,000 ל- 100,000 XRP גדל מהשפל של 95,022 בדצמבר לכמעט 104,500. במקביל, אלה המכילים בין 100,000 למיליון XRP עלו מ- 15,860 לכ- 17,225.

עליית הלווייתנים היא אות שורי עצום שעשוי לראות את עליית הערך של ה- XRP השנה. שים לב שהנפח המועבר על ידי הלווייתנים חייב להגדיל את רוח הזנב מאחורי XRP.

מודל ה- MVRV מגלה ש- XRP עדיין נמצא באזור קנייה. סנטימנט מסביר כי המדד מדגיש את הרווח או ההפסד הממוצע של המחזיקים באסימני XRP שהחליפו ידיים במהלך 30 הימים האחרונים ועל סמך המחיר כאשר כל אסימון עבר לאחרונה. לכן, MVRV השווה לשניים מרמז כי מחזיקי XRP כרגע נמצאים בהשקעה כפולה.

במילים אחרות, סביר להניח שמשקיעים לא ימכרו כאשר הם נמצאים בכסף או בהפסד. ערך MVRV גבוה פירושו שתיקון סביר, מכיוון שמשקיעים יעדיפו לפדות לרווח. בזמן כתיבת שורות אלה, מודל ה- MVRV של XRP עומד על 0.459, מה שמרמז שהאסימון החוצה עדיין נמצא באזור הקנייה..

אדווה הופכת פופולרית באופן הדרגתי, אחת הסיבות הבודדות שגובהה בהרחבה הכללית של המטבע לאורך השנים. עליית המשתמשים שהצטרפה לרשת רק בסוף 2020 משאירה רושם חיובי על מצפי הקריפטו. רק בינואר 2021 עליית מעורבות המשתמשים ברשת עלתה לאחוז של 240%.

אדווה מעולם לא נועדה להיות כסף או אסטרטגיית תשלום. זה הופך אותו למטבע ממוצע למדי להשקעה. בכל מקרה, יש מעט פירוט של שווקים שמכירים בתשלום באסימני XRP באינטרנט..

לדוגמה, אתה יכול לרכוש איתו סחורות שונות, מה שהופך אותו לאטרקטיבי יותר עבור הקונים. אתה יכול לגלות תמצית של סוחרים שככל הנראה מסוגלים להכיר ב- XRP של ריפל, אך עם זאת הדברים משתנים ללא הרף וכמה שווקים ידועים בשלב זה אינם מכירים בכך..

מקרה השימוש החיוני ב- XRP מוצע להעברה של סטנדרטים כספיים שונים (או עבור פריטים בטוחים, למשל, זהב או נפט) מעל ארגון Ripple. יתרה מכך, השקעה ב- Ripple בשנת 2021 עשויה להיות מהלך טוב מכיוון שמחיר ה- XRP נמוך כרגע והוא צפוי לעלות בתקופה הקרובה..

מה יהיה אדווה שווה בשנת 2021?

חיזוי המחירים של ריפל בשנת 2021 מציב אותו מעל לשיא הזמנים של 3.56 דולר. מנקודת מבט טכנית, XRP מצפה לשבור את השיא השנתי במחיר של 0.75 דולר. שוורים יורשו להתמקד בהתמודדות עם מחסום אפריל 2018 במחיר של 0.99 דולר. מסחר מעל $ 1 עשוי לעורר את החשש להחמיץ (FOMO), בתורו, להזניק את המחיר לעבר שיא השיא.

תרשים שבועי של XRP / USD

לסטיית ההתמכרות הממוצעת הנעית (MACD) יש דחף שורי, ומרמז כי XRP ימשיך במגמת העלייה. יתר על כן, 50 הממוצע הנע הפשוט (SMA) עומד לעבור מעל ה- 100 SMA בתרשים השבועי, ויוצר דפוס צלב זהוב שורי. אם המגמה המתמשכת תימשך, XRP עלול לעלות על השיא של כל הזמנים ולהתגייס לקראת 10 דולר. השירות של Ripple ממשיך לצמוח, גורם שתומך בזינוק הערך המסיבי הצפוי.

מכיוון שמחיר הביטקוין חצה כעת את רף 50,000 $ אנשים שרוצים להשקיע נתונים קטנים יותר ולהחזיר גבוהים מעדיפים להשקיע במטבעות כמו Ripple. בנוסף זה יכול לעזור לעליית הערך של אדווה מכיוון שתהיה ביקוש רב יותר.

אבל מה שווה אדווה בשנת 2021? Longforecast ניבא כי ערך ה- XRP עשוי להגיע עד ל- 1.29 $ עד 2021. Digitalcoin מנבא כי Ripple עשוי להגיע ל -0.89 $ כבר בחודש מרץ, ואז לרדת ל -0.86 עד דצמבר 2021.

האם XRP שווה להשקיע בשנת 2021?

XRP נותרה השקעה ראויה בשנת 2021. נראה כי אבן הנגף היחידה היא התביעה נגד החברה המנפיקה. עם זאת, Ripple Labs מוכנה להילחם על זכייה, מה שיגביר גם את ערך האסימון בשל הבהירות הרגולטורית. במקביל, Ripple מציגה את עצמה כפלטפורמת תמיכה ב- stablecoin ויכולה ליהנות מהבנקים המרכזיים בכוונתם להשיק נכסים דיגיטליים ריבוניים..

XRP, האסימון המתקדם שהקימו מייסדי Ripple, שמח על כמה עליות חדות, ועלה מ- 0.25 $ לרוב ל 0.75 $ בינואר 2021.

Ripple יכול להיות מוערך ב -1 דולר בשנת 2021, כפי שצוין על ידי נייג’ל גרין, מארגן ומנכ”ל קבוצת הייעוץ הכספי deVere Group. גרין התייחס לשתי תשומת הלב שמקיפה את אסימון ה- XRP, בדיוק כמו הנאותות הסבירה שלו בעת ביצוע תחזית זו. זה יהפוך את האסימון לאטרקטיבי ביותר להשקעה.

האם מחיר האדווה יגדל בשנת 2021?

כדי להיות מתון, XRP עשוי להגיע ל -1.20 דולר לפני סיום 2021. הוא עשוי אפילו להגיע ל -2 דולר על פי משקפי קריפטו רבים באופן כללי.

כסטארטאפ, הוא מומן על ידי תומכים פיננסיים שונים. לסטארט-אפ מימון זה יש שמות ארגונים ידועים בעולם כולל גוגל. מאחר שההערכה של Ripple מתרחבת, ארגונים מרכזיים וממוצעים רבים אחרים בחרו בנוסף להכניס משאבים להשקעה זו בחודשים הקרובים..

זה נותן ל- Ripple את הכוח לתרום ולבנות אמון עבור התומכים הפיננסיים שלהם. בנוסף, העובדה הנתונה משפרת את האפשרות שמטבע זה יכול לחוות צמיחת מחירים בשנת 2021.

חדשות Ripple Coin מעריכות כי השנים הקרובות עשויות לעלות כזמן חלק עבור Ripple לאחר דפוס בלתי צפוי. מכיוון שתהיה התפתחות של שיתופי פעולה וחידוש עולה, העלולים להעלות את מחיר ה- XRP ל -8 או 10 דולר. זה הופך אותה למקום השקעה אטרקטיבי עבור כל האנשים המעוניינים בשלטון הקריפטו. לפיכך, זה הגיוני שמחירו עשוי לעלות בעתיד הקרוב, כלומר בסוף שנת 2021.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישה אדווה XRP

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

מילות מפתח

  • Longforecast הוא אופטימי בחיזוי מחיר האדווה בשנת 2021, ומנבא שהוא יכול להגיע עד לאוקטובר עד $ 1.09..
  • עליית מחיר אדווה לערך גבוה יותר, כלומר בסביבות 1.20 דולר בסוף שנת 2021.
  • זה רק הגיוני שמחיר האדווה יעלה בזמן הקרוב, כלומר בסוף שנת 2021.

מה זה אדווה? מדריך למתחילים

חיזוי מחיר אדווה

מה יניע את מחיר ה- XRP של אדווה בשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map