המשקיעים נהרו לאת’רום, האם מדובר בקנייה?

מומחי קריפטו מאמינים כי ETH היא השקעה טובה השנה בהשוואה לנכסים דיגיטליים אחרים. אנליסטים של קריפטו מאמינים כי מחירו של את’ריום יצמח עוד יותר בשנת 2021 ויגיע לשיאים חדשים.

Ethereum הוא מטבע קריפטוגרפי המתמקד בקהילה שהוצע לראשונה בשנת 2013. פיתוח המטבע הוגש במימון המונים במהלך 18 חודשים, כאשר הרשת עלתה לראשונה לחודש יולי 2015. בעת ההשקה, כורים 72 מיליון מטבעות מראש מערכת טיורינג שלמה, המסוגלת לבצע סקריפטים ולהריץ יישומים מבוזרים לחלוטין.

למרות ש- ETH אולי התחילה איטית, במהלך שש השנים האחרונות היא התבססה בהתמדה כקריפטוגרפיה השנייה בגודלה מאחורי הביטקוין. שווי השוק של המטבע חרג מ -31 מיליארד דולר והוא עומד כיום על סף הפעלת מהפכת הפיננסים החדשה שהוסרה מפיקוח..

את’ריום כבר החל לחדור למגוון תעשיות מרכזיות, מה שבתורו הביא לכך שהאינטרסים של משקיעים מסורתיים רבים התגבשו במהלך 12 החודשים האחרונים. ספקולנטים מאמינים כעת כי ETH צוברת את המתיחה הנדרשת כדי להפוך למתמודדת על ההשקעה הראשונה בקריפטו בשנת 2021.

האם מחירו של את’ריום יעלה השנה?

כדור הארץ כולו עובר שנה למגיפה של נגיף העטרה. התנודתיות הכלכלית ש- COVID-19 גרמה ברחבי העולם השפיעה על הקריפטו באופן כללי, והעלתה את מעמדה ברחבי העולם. ככאלה, אנשים רבים תוהים כעת כיצד להשקיע ב- ETH, והאם כדאי לאתרום להשקיע.

לדברי מומחים, מחיר ה- ETH עשוי לעלות לרמה גבוהה חדשה של 3,500 $ עד סוף שנת 2021. השפעת הדופק הייתה שההתעניינות באת’ריום נמצאת בשיא כל הזמנים, כאשר המשקיעים מבקשים ללמוד כיצד לסחור. אתריום. ההוכחה היא בכך שמספר ארנקי ה- ETH הפעילים עלה ב -50% בחלוף שנה אחת בלבד.

על פי התחזית שלו, Ethereum יכול להגיע לסכום של 3,500 דולר למטבע, ולהעביר את שווי השוק שלו מעל 500 מיליארד דולר לפני סיום 2021..

המתן: השימוש ב- Ethereum לא ירד לאחרונה?

אמנם נכון שארנקים פעילים טבלו לשפל של חודשיים לקראת סוף 2020, אך ניתן להסביר זאת על ידי:

משקיעים מוקדמים מפדישים.

משקיעים לאחר נעילה חוזרים לעבודה במשרה מלאה.

תשלומי עונת החגים.

למרות ההפוגה הזו, המומחים נותרים חסרי מבט, מכיוון שהיסודות לטווח הבינוני של ETH נותרים במצב מוצק. שוורים עדיין יענו על השאלה “האם את’ריום היא השקעה טובה?” עם “כן” מהדהד.


דוגמניות הסטה

נראה כי החדשות הנוכחיות בנושא השקעות את’רום מצביעות על הרעיון כי את’ריום 2.0 הוא בלעדינו. זה כולל מעבר של הנחת היסוד של המטבע למודל יתד בניגוד למודל הוכחה-מושג, המשפיע על השימושיות והמחיר של את’ריום ככל שמהירות וכמות העסקאות משתפרות..

ככל שמתרחשת מהפכת DeFi (הפיקוח המפוקח), מספר העסקאות של Ethereum אמור לגדול באופן אקספוננציאלי. מהופעות חיצוניות, עולם DeFi עשוי להיראות משעמם למדי (חשוב לוגיסטיקה וניהול מלאי), אך מעבר לעבר נזילות במודלים בתעשייה פירושו שאפשר להשאיל את ההון המשמש בעסקאות DeFi כאשראי. משמעות הדבר היא שבעלי ETH יקבלו תשואות ריביות ללא סיכון על כל הון שישמש במערכות כאלה.

את’ריום והמהפכה התעשייתית הרביעית

כשהעולם מתכונן לעבור למודל תלוי אוטומציה בעידן הפוסט-מגפה, ברור שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תמלא תפקיד חשוב בתעשייה 4.0. היישומים של Ethereum כבר ביססו אותו כחלק חשוב מהמהפך הסייסמי הזה לאופן בו הלוגיסטיקה תתפקד תחת פלטפורמות טכנולוגיות חדשות..

מודלים עסקיים שלמים מתוקצבים ומתוכננים על סמך השירותים המקושרים והמאובטחים שיכולים חברת Ethereum לספק. כאשר תעשייה 4.0 יוצא לדרך, אנו יכולים לצפות לראות ספיגה עצומה בפריסת פתרונות אתריום בקנה מידה גדול בשלושה גלים תיאורטיים: מודעות, ניסויים ושינוי טרנספורמציה..

נכון לעכשיו אנו עדים למעבר ממודעות ליישומי Ethereum להתנסות (הוכחת מושגים בתרחישים ספציפיים של התעשייה הדיגיטלית כגון לוגיסטיקה). ככל שנמשך שלב הניסויים, הפוטנציאל הרחב יותר של את’ריום יתממש, והיישום הנרחב שלו יתקיים – ובנקודה זו, מחירו עשוי לעבור דרך הגג..

לקראת סוף שנות ה -20 של המאה העשרים החל העולם להבין כי הביטקוין מחזיק בערך מהותי כמטבע מבוטל – מעין זהב דיגיטלי, אם תרצו. בשנתיים הקרובות העולם יתחיל להבין את Ethereum בצורה דומה – כ”שמן דיגיטלי “, או כמצע שהוא גמיש ושימושי למגוון כמעט בלתי מוגבל של יישומים בתעשיות הדיגיטליות. כאשר Web 3.0 ואינטרנט הדברים תופסים את הקצב, היישומים הפרקטיים של ETH כזרז ליצירת מרחב מקוון אינטליגנטי ומחובר יהפכו לברורים יותר.

ככאלה, ספקולנטים רבים רואים כרגע משהו של “תור זהב” להשקעה ב- ETH. הסיבה לכך היא שזה נשאר זול עבור משקיעים מזדמנים, רגע לפני קפיצה צפויה לסטרטוספירה הפיננסית. בסופו של דבר, אין זמן כמו ההווה למי שרוצה להפיק את המרב מהשקעות ETH.

מה עם תנועות המחירים של את’ריום?

התנודתיות בתנועות המחירים של את’ריום מספיקה לפעמים בכדי לדחות משקיעים זהירים. בעוד שקונצנזוס מסורתי אומר לנו שתנודתיות שווה לחוסר יציבות, כדאי לזכור ש- ETH רחוק מלהיות השקעה מסורתית. כאשר בוחנים אם להשקיע באת’ריום, או בקריפטו באופן כללי, התנודתיות לא צריכה להיות הגורם היחיד שיש לקחת בחשבון.

אמנם נכון שהיו לאחרונה התכווצויות חדות בערך ה- ETH, אך משקיעים פוטנציאליים צריכים להסתכל על השפל השנתי של את’ריום כדי לקבל תובנה האם השקעה הגיונית או לא.

תנודתיות וירידות ערך משמעותיות היו תופעה קבועה. למרות זאת, מחיר ה- ETH בשנה שעברה ממשיך לטפס בהתמדה. כמו כל השווקים, שוק הקריפטו ספג מכה ראשונית כבר במרץ 2020, מכיוון שהעולם התכונן להיסגר, וישב על קצת יותר מ -110 דולר..

עם זאת, שישה חודשים לאחר מכן ETH דחקה לעבר רמת התנגדות של 400 $, לפני שסוף סוף דחפה דרך אמצע אוגוסט של אותה שנה. היו אולי כמה טיפות אופייניות בדרך, אבל לרוב, הניילדים לא הושתקו.

קדימה מהירה לפברואר 2021, וכל שליליות או עוינות הועפו לחלוטין מהמים. Ethereum עומד כיום על קצת פחות מ -1,900 דולר, וספקולנטים מצפים שהוא יגיע ל -2,500 דולר בתוך חודשים ספורים. כן, אתה יכול לצפות למטבלים – אבל החזיק מעמד לשיאים האלה וצפה שתתוגמל יפה.

אל תחמיצו: חיזוי מחיר אתריום

אז האם Ethereum היא השקעה טובה כרגע?

ניתן לטעון שהדבר היחיד העומד בדרכו להפוך את’תרום לקריפטו הבכורה בעולם הוא כמות ההצלחה שהוא חווה כיום. זה אמנם נשמע כמו פרדוקס, אבל הרשו לנו להסביר:

כאשר שיעורי האימוץ קופצים והמחירים ודמי העסקה עולים, המתחרים של את’ריום נאלצים להגיב ולתפוס את נתח השוק שנלחץ מ- ETH כתוצאה מעלייה זו. נכון לעכשיו, אף אחד מהמתחרים הללו לא הצליח להשיג מתיחה של ממש. עם זאת, אם ETH חווה נסיגות כלשהן בזמן הגדלה, החלופות יהיו מוכנות ומחכות לאימוץ.

עבור אלה שיכולים להתעלם מהתנודתיות בשוק הנוכחי, פשוט אי אפשר להתעלם מהעלייה בערך של Ethereum לטווח הארוך. DeFi מייצג פוטנציאל עצום כלפי מעלה עבור את’ריום, עם צריכת בולט בחודשים האחרונים מכמה מהתאגידים הרב-לאומיים הגדולים בעולם, כולל קוקה קולה וויזה..

נכון לעכשיו, סך כל המקומי בעסקאות DeFi מרחף מקרוב לכיוון של 5 מיליארד דולר, שהם כ -4% מהשווי הכולל של ETH. המשך ההתעניינות של תאגידים גדולים מעיד על כך שסכום זה עשוי לרקוד שחקים בשנה הבאה.

ראוי גם לציין כי ETH עברה לאחרונה את אבן הדרך של 1 טריליון דולר בסך העסקאות. ככל שנפח העסקאות גדל, כך גם קבלה רחבה יותר של ETH כהשקעה לגיטימית – ואם הביטקוין לימד אותנו משהו, הלגיטימיות היא חדשות נהדרות לכל מטבע קריפטוגרפי..

נכון לעכשיו, הצפנה מעצם טבעה נותרה השקעה מסוכנת – אך עבור אלה שיכולים לרכוב על גלי הסיכון והתנודתיות, התגמול שיש להפיק מההשקעה באת’ריום הם עצומים.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת אתריום

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector