תחזית מחיר BTC לשנת 2021

אנו נשתף את החלק העליון תחזיות מומחים לביטקוין בשנת 2021.

קרא את ניתוח מחירי ה- BTC של Bitcoin בשנת 2021

זה הוגן לומר ש 2020 הייתה שנת אי וודאות עבור השווקים הפיננסיים. מגיפת ה- COVID-19 הטילה את כל התחזיות והניתוחים הממוקמים היטב – במיוחד אלה של שוק המטבעות ההפכפך הידוע לשמצה. אך ככל שמתקרבים ל- 2021 נראה כי עניין המשקיעים חוזר לשוק הקריפטו באופטימיות מחודשת וייתכן בהחלט שיהיה אור בקצה המנהרה..

כמו תמיד, החיוב הובל על ידי ביטקוין. לאחר התחלה מטלטלת של השנה, מחיר הביטקוין התגבר בסוף חודש נובמבר לשיא של 19,850.11 דולר בכל הזמנים, מה שבאופן טבעי יצר עניין רציני בפוטנציאל המטבע הקריפטוגרפי לשנת 2021.

אז מה צפויה השנה הקרובה למטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם? בניתוח המחירים הבא של ביטקוין 2021, נשקול את הגורמים השונים שיכולים להשפיע על מחירו של ביטקוין, וכן נשקול מה יש למומחים בתעשייה לומר..

אם אתה רוצה לקנות BTC במהירות ובקלות, בדוק את זה Exchange eToro!

תוכן

ביטקוין – סקירה כללית

ההיסטוריה של תנועת מחיר הביטקוין

ביטקוין בשנת 2020

תחזיות מומחים לביטקוין בשנת 2021

גורמים המשפיעים על מחיר הביטקוין

ניתוח מחירי ביטקוין לשנת 2021

אתה צריך להשקיע בביטקוין בשנת 2021?


סיכום

שאלות נפוצות

ביטקוין – סקירה כללית

לפני שנעמיק בניתוח מחיר הביטקוין שלנו לשנת 2021, כדאי לסכם כמה עובדות מרכזיות אודות המטבע הקריפטוגרפי והטכנולוגיה שעומדת מאחוריו.

הביטקוין היה מטבע החילופי הערך הראשון אי פעם והוא אחראי באופן יחיד להצבת הבלוקצ’יין על המפה. נוצר על ידי סאטושי נקאמוטו – עליו אנו מכירים כמעט לא יותר מאשר שם, ביטקוין תוכנן להיות מערכת התשלומים הדיגיטלית המבוזרת הראשונה בעולם, עמית לעמית, עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין הבסיסית המציעה עסקאות מאובטחות ללא צורך באימות מבנק. או מוסד פיננסי.

עסקאות ביטקוין עובדות הודות למערכת מורכבת שבה צומת רשת מאמתת עסקאות על ידי פתרון גושי משוואות מורכבות במה שמכונה בדרך כלל כריית ביטקוין. על כל בלוק המאומת ומתווסף לבלוקצ’יין, הכורים מתוגמלים ב- BTC, המשמש תמריץ עבורם להמשיך לפעול ברשת..

אחת לארבע שנים בערך, התגמול שמופקדת על ידי רשת הביטקוין מופחת בחצי, וכתוצאה מכך הכורים מקבלים פחות BTC ככל שעובר הזמן. תהליך זה מכונה חצי. היבט חשוב נוסף בביטקוין הוא כי אספקת האסימונים מוגבלת – לעולם לא יהיו יותר מ -21 מיליון ביטקוין במחזור. תכונות אלה מדמות ביעילות אפקט דפלציוני ומספקות מחסור כך שערכו של ביטקוין יכול – בתיאוריה – להתנהג באופן דומה לסחורות דלות אחרות, כגון זהב..

בשלב זה יתכן שאתה תוהה מדוע כל ההיסטוריה הזו רלוונטית לניתוח מחירים של ביטקוין בשנת 2021, אך כפי שנראה, פעולות המטבע הקריפטוגרפי וטכנולוגיית הבלוקצ’יין לרוב קשורות באופן מהותי לאופן בו מחיר האסימונים נע – ואיך שוק הסנטימנט יכול להיות מושפע מהתפתחויות מחוץ לתעשיית הקריפטו.

ההיסטוריה של תנועת מחיר הביטקוין

זה הוגן לומר שמחירו של ביטקוין עבר המון לאורך השנים. למעשה, שוק הקריפטוגרפים באופן כללי הוא תנודתי ידוע לשמצה. אך דווקא התנודתיות הזו הופכת את המטבע הקריפטוגרפי כהזדמנות אטרקטיבית כל כך עבור הסוחרים. אנו יכולים להשתמש בתנועת המחירים ההיסטורית של ביטקוין כנקודת קפיצה לניתוח מחירי הביטקוין שלנו לשנת 2021 – זה ללא ספק המדד הטוב ביותר שיש לנו כיצד שוק ה- BTC יגיב להשפעות מסוימות..

בזמן כתיבת שורות אלה ביטקוין נסחר בסביבות 18,325 דולר – אך כפי שנראה, מספר זה יכול להיראות שונה בתכלית תוך מספר חודשים, שבועות, ימים – ואפילו שעות..

מכיוון שביטקוין מתקרב לשיאו בכל הזמנים מבחינת ערך, מוזר לחשוב שכאשר הושק מטבע הקריפטוגרפיה הוא היה כמעט חסר ערך – כאשר הקוד הראשוני שוחרר לשוק הרחב ונסחר בפחות אגורה שנה לאחר מכן. רק בשנת 2011 BTC הגיע לשיוויון עם הדולר האמריקני. התחלה איטית זו, כמובן, קלה למדי להבנה. Blockchain הייתה טכנולוגיה חדשה לחלוטין והבנה רחבה של היישום והפוטנציאל שלה ארכה זמן מה. השנים 2011 – 2013 היו בהן אור הזרקורים באמת התחיל להאיר את המטבע הקריפטוגרפי ובשנת 2013 רואים את מחירו של ביטקוין נע בין 350 $ ל -1,242 $ – אז נקבע היטב כנכס עם פוטנציאל רווח אמיתי.

מחיר ה- BTC זינק במהלך השנים הקרובות, אך עד שנת 2017 הוא עלה על ערך של 1,000 דולר והיה אמור להגיע לשיא של כל הזמנים של 19,783.06 דולר לפני סיום השנה. די לומר, הרבה משקיעים מוקדמים השיגו רווחים עצומים ועיני העולם היו עכשיו קשורות היטב לביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים, עם סיקור עצום ברחבי מדיה רגילה וזינוק בעניין מצד משקיעים קמעונאיים..

אך כדי לציין עד כמה מחיר הביטקוין יכול לנוע, בשנת 2018 ערכו צנח בכ -80% והגיע למחיר של כ -3,000 דולר. עד שנת 2019 הביטקוין שוב היה בתנועה, הפעם בשווקי שוורים שראו שהמחירים מגיעים ל -14,000 דולר לפני שהאמון שוב החל לדעוך..

ביטקוין בשנת 2020

תרשים מחיר לביטקוין

כפי שראינו, מחיר הביטקוין משתנה במהירות ולעתים קרובות בפער עצום – אך בסך הכל הוא טיפס ואנליסטים רבים צופים שהדבר יימשך בטווח הארוך יותר. התבוננות בתנועת המחירים של ביטקוין בשנת 2020 כדי לאמוד כיצד היא עשויה להשתנות בשנת 2021 מציגה בעיה שונה במקצת.

כמובן, מגיפת ה- COVID-19 היתה כדור עקומה ומגפה עולמית אינה דבר שרוב הסוחרים יכניסו לתחזיות עתידיות כאירוע חוזר. הביטקוין התחיל את השנה עם תחזית מבטיחה, אך ככל שהמשבר גדל הוא בהכרח צנח בערכו. הביטקוין ירד מהשיא של 10,000 $ לשפל של 3,800 $. ואז בחודש נובמבר, כמעט מתוך כחול, BTC התגייס למחירו הגבוה ביותר אי פעם של קצת פחות מ -20,000 דולר. מטבע הדברים זה הופך אותו לסיכוי מסקרן מאוד לשנה הקרובה וניתוח מחירי הביטקוין שלנו 2021 שמע כמה דעות אופטימיות מאוד מעולם הקריפטו..

תחזיות מומחים לביטקוין בשנת 2021

על מנת ליצור ניתוח מחירים מאוזן של ביטקוין לשנת 2021, יש צורך לאסוף מידע ממספר תחומים. באופן טבעי, התבוננות בחוות הדעת והתחזיות של מומחי קריפטו מובילים היא דרך טובה לאמוד את הרגש התעשייתי כלפי הביטקוין והשוק בכלל..

מה צופים מומחי הצפנה למחיר הביטקוין בשנת 2021?

אנתון פומפיאנו

מייסד שותף ב- Morgan Creek Digital Anthon Pompliano הוציא ניתוח מחירי ביטקוין משלו לשנת 2021 ונשמע חיובי מאוד לגבי מסלול המחירים של האסימון. “זה הולך להיות די אגרסיבי,” הוא אומר. “אני די בטוח בביטקוין עד 100 אלף דולר בסוף 2021." פומפליאנו הוסיף כי הוא מאמין שההיצע ההולך ופוחת של אסימונים של ביטקוין בשילוב עם התעניינות מוגברת של משקיעים מוסדיים יראה את ערך הביטקוין יעלה לרמות שלא נראו עד כה.

מייק נובוגרץ

גם מנכ”ל ומשקיע המיליארדר של גלקסי דיגיטל מייק נובוגרץ חיובי ביותר לגבי עתידו של ביטקוין. הוא אישר באמצעות חשבון הטוויטר שלו כי “הביטקוין הוא כעת נכס מוסדי. תקופה “ומאמין כי הקנייה המובילה על ידי המוסד שראתה את מחירו של ביטקוין מסתכמת בסוף 2020 תמשיך להעלות את ערכו בשנת 2021.

אנרי ארסלניאן

הנרי ארסלניאן, מנהיג הקריפטו העולמי ב- PwC, מאמין גם שמוסדות פיננסיים מסורתיים ימשיכו לעבור למרחב הקריפטו ומנבאים כי בנקים פרטיים רבים פתוחים הרבה יותר לספק שירותים הנוגעים להשקעה בקריפטו. בכתיבת חברת Yahoo Finance, ארסלניאן גם מציין כי “בשנת 2020 נפתח מספר שיא של ארנקים של ביטקוין”, כך שאנו יכולים לצפות לראות שהביקוש ימשיך לגדול לאורך 2021. למרות שהוא מפסיק לבצע ניתוח מחירים של ביטקוין לשנת 2021, ארסלאניאן היא ללא ספק מטעות. אופטימי לגבי עתיד המטבע הקריפטוגרפי.

ווילי וו

אנליסט השקעות מטבע החוץ הפופולרי, ווילי וו, חזה דברים גדולים עבור הביטקוין בשנה הקרובה. “המודל המוביל שלי מציע 200,000 $ לביטקוין עד סוף 2021 נראה שמרני, 300,000 $ לא בא בחשבון," הוא צייץ. לאחר ניתוח איתותי שוק שונים הוסיף כי מסלול הביטקוין הוא "המצביע על הגדלת רפלקסיביות, לולאת משוב שורית מוגברת 2021".

טום פיצפטריק

מומחה נוסף המנבא עליית ערך עבור הביטקוין הוא אנליסט סיטי בנק, טום פיצפטריק. ניתוח מחירי הביטקוין שלו לשנת 2021 הוא שורי, בלשון המעטה. הוא צופה כי הביטקוין יגיע ל -318,000 דולר בשנה הקרובה, ומציין את המסלול ההיסטורי של ביטקוין כאינדיקטור מרכזי. מעניין שפיצפטריק מאמין גם כי המשקיעים רואים יותר ויותר בביטקוין אמצעי להתגונן מפני אינפלציה וכ”נכס מקלט בטוח “בעקבות COVID-19..

היית שוקל להשקיע ב ביטקוין BTC?

גורמים המשפיעים על מחיר הביטקוין

גורמים המשפיעים על מחיר הביטקוין

ישנם ארבעה גורמים עיקריים המשפיעים ביותר על מחיר הביטקוין:

1. ביטקוין חצוי

כבר דנו בחצי – שם התגמול המוצע לכורי ביטקוין מופחת ב -50%. הפעם האחרונה שהתרחשה הייתה במאי 2020. מבחינה היסטורית, לאחר המחצית הגיעו עליות מחירים, מכיוון שחצי גוש מפחית בהכרח את ההיצע מבלי להשפיע בהכרח על הביקוש. עם זאת, אין שום דרך לדעת כיצד משבר ה- COVID עשוי לזרוק מפתח ברגים – ייתכן שנראה השפעה מאוחרת שתעזור לערכו של ביטקוין לעלות בשנת 2021..

2. דרישה ממשקיעים מוסדיים

גורם מפתח לכל ניתוח מחירי ביטקוין לשנת 2021 יהיה המשך העניין של משקיעים מוסדיים. התעניינות של מעצמות פיננסיות כמו JPMorgan, Standard Chartered, Citibank ו- Deutsche Bank משמשת לא רק כחותם יעיל של מטבעות קריפטוגרפיים, אלא היא גם מעבירה את הביטקוין לעבר היותו נכס מוסדי ומציעה ערך אמיתי ומוחשי לעומת שווי הביטקוין נוצר אך ורק באמצעות מבנה חברתי. השקעה מוסדית מאמצת את הביטקוין היא גם צעד לקראת בנקים פרטיים לנקוט בגישה רצינית יותר לקריפטו.

3. תקנות הקשורות במטבעות קריפטוגרפיים

מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין הם עדיין חדשים יחסית ורוב המדינות ברחבי העולם עדיין מתמודדות עם הגישה הרגולטורית שלהן. כמובן, כל הערעור של המטבע הקריפטוגרפי הוא אופיו המבוזר, המהווה סוגיה מסוימת של תחומי שיפוט המעוניינים להסדיר את אופן החלפת הידיים. ככל שמדובר בניתוח מחירי הביטקוין לשנת 2021, ראוי לציין כי השמועות עומדות על הפרק תקנות איחוד אירופיות חדשות – הנציבות האירופית פרסמה השנה את הטיוטה הראשונה לשווקי הרגולציה שלה לנכסי קריפטו וזה יכול היה להיות השפעה גדולה על מחיר הביטקוין. מבחינת המשקיעים בבריטניה, הברקזיט עלול להוביל גם לשינויים רגולטוריים, שישפיעו על השוק הבינלאומי. כל מי שמעוניין לסחור או להשקיע בקריפטו ירצה להתעדכן בהתפתחויות כאלה.

4. דרישת קונה

ברור שהביקוש תמיד יעלה את מחיר הנכס הפיננסי. כפי שראינו, בשנת 2020 נפתח מספר שיא של ארנקי הצפנה ועם פלטפורמות פופולריות כמו PayPal המאפשרות כעת למשתמשים לקנות ולבזבז ביטקוין בקלות, מעולם לא היה קל יותר למשקיע המזדמן לטבול את אצבעות רגליהם בשוק המטבעות. ככזה, נוכל בהחלט לראות את הביקוש גדל בצורה דרמטית בחודשים הקרובים – מה שבתורו יראה את ערך הביטקוין מואץ.

קרא עוד: מה יניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021?

ניתוח מחירי ביטקוין לשנת 2021

אז איך נוכל להשתמש בכל המידע שנדון עד כה לצורך ניתוח מחירי הביטקוין שלנו לשנת 2021?

כשיש לך אנליסטים כמו PwC, Morgan Creek ו- CityBank המנבאים פה אחד שוק שוורים ממושך בשנה הקרובה, אתה יכול להיות בטוח למדי ש- BTC צפויה להיות השקעה טובה. עם זאת, יש לציין כי ישנם מספר נתונים שונים המוזכרים כאשר בוחנים את מחיר היעד של הביטקוין בשנת 2021.

בעוד שהיו כמה מומחים בענף אמינים מאוד שחזו כי BTC יגיע ל -300,000 דולר ומעלה, אחרים היו מעט יותר שמרניים בהערכותיהם. אבל גם בקצה התחתון של הסקאלה, הביטקוין עדיין מתואר עד להגיע ל 100,000 $ – שזה צמיחה רצינית, בהתחשב בכך שהוא נסחר ב 19,155 $ בזמן כתיבת שורות אלה..

אתה צריך להשקיע בביטקוין בשנת 2021?

קניית ביטקוין

עם כל כך הרבה רשויות קריפטו המנבאות מחירים גבוהים עבור ביטקוין, זה מפתה להזדרז השקעה רצינית. אך יש לזכור שמדובר בשוק הקריפטוגרפי – תחזיות התעשייה היו שגויות בעבר והן עשויות בהחלט לטעות בעתיד. כמו במסחר בכל נכס פיננסי, שום דבר אינו מובטח וישנם גורמים מסוימים שיכולים לעצור כל צמיחה של ביטקוין במסלולים. אך BTC בהחלט מציגה הזדמנות מרגשת וניתוח המחירים של ביטקוין לשנת 2021 מצביע על צמיחה רצינית. ככזה, הוא אמור להיות חלק מתיק מגוון עבור כל משקיע רציני.

מוכן להשקעה ביטקוין BTC?

סיכום

הביטקוין נראה מבטיח מאוד בתחילת שנת 2020, לפני שמגפת הנגיף הכורנית זרקה לנו כדור עקומות וראתה שהמחירים קופצים סביב כששפל עולמי מביא הרס בשווקים הפיננסיים. אך עם סיום השנה נראה כי ביטקוין עמד בסערה באופן מפתיע והמחירים עלו לשיא כל הזמנים בנובמבר. כמובן שקשה לומר כיצד COVID-19 אולי קיזז את הרווחים הפוטנציאליים מחצי הביטקוין בחודש מאי, אך אם לשפוט לפי האופן שבו BTC התגייס, בהחלט יכול להיות שנראה את ההשפעות המעוכבות כעת..

מרבית מומחי התעשייה צופים דברים גדולים עבור מטבע החילופי החודש בחודשים הקרובים וניתוח מחירי הביטקוין שלנו לשנת 2021 מראה כי המטבע הדיגיטלי המקורי יכול בהחלט להיות המוביל בכל הנוגע להזדמנויות השקעה. כששמות גדולים כמו אנתון פומפיאנו ומייק נובוגרץ היו כל כך בטוחים בפוטנציאל של ביטקוין, קשה לראות איך יכול להיות שום דבר מלבד שוק שוורים בחלק גדול מהשנה הקרובה. אם אתה עדיין מוסיף מטבע קריפטוגרפי לתיק העבודות שלך, אז אולי זה הזמן הטוב ביותר לעשות זאת.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת ביטקוין

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

האם ביטקוין הוא השקעה טובה לשנת 2021?

מרבית המומחים מסכימים כי ביטקוין עשוי לעלות בערכו בשנת 2021 – ורבים טוענים כי הוא ימריא את הערכתו הגבוהה ביותר בכל הערכה מוקדמת. אם התחזיות הללו יתבררו כנכונות, אז ניתוח מחירי הביטקוין שלנו 2021 מציע כי המטבע המקורי אכן יכול להיות השקעה חכמה לשנה הבאה..

כיצד השפיע חציית הביטקוין על ערך האסימון?

מבחינה היסטורית, ביטקוין ראה עליות משמעותיות במחיר כאשר תגמול הכרייה חצה. עם זאת, עקב COVID-19, ייתכן שההשפעות המלאות של החציון במאי 2020 לא נכנסו לתוקף. זו אחת הסיבות שרוב גורמים בתעשייה מנבאים שוק שוורים ממושך עבור BTC בשנת 2021.

מה צופים המומחים לביטקוין בשנת 2021?

כאשר ביצענו את ניתוח המחירים של ביטקוין לשנת 2021, נדהמנו עד כמה רוב המומחים המובילים היו תמימי דעים בניבוי צמיחה משמעותית עבור BTC. אנליסטים רבים של קריפטוגרפים מכובדים הציעו כי ביטקוין עשוי להגיע לסוף השנה ל -300,000 דולר. אחרים שמרנים יותר, אך עם זאת מאמינים כי ביטקוין יפרוץ את שיא השיא הקודם שלו בסך 19,850.11 דולר.

האם ביטקוין יעלה על 100,000 דולר בשנת 2021?

איש אינו יכול לומר בוודאות כיצד יעבור מחירו של ביטקוין בשנת 2021, אך ניתוח המחירים של ביטקוין 2021 זיהה כמה מומחים בתעשייה שניבאו בביטחון כי מחיר ה- BTC ימריא מעבר ל -100 אלף דולר..

זהו זמן טוב להשקיע בביטקוין?

כמו מרבית הנכסים הפיננסיים, לביטקוין היו כמה חודשים מאתגרים בשנת 2020. אך ככל שמשקיעים מוסדיים רבים יותר שוקלים בשוק הקריפטו ופלטפורמות פופולריות כמו פייפאל מציעות לביטקוין לקנות, ניתן בהחלט להעלות את מחיר המטבע הדיגיטלי הראשון בעולם. רוב המשקיעים הנבונים ירצו להוסיף BTC לתיק שלהם – ועכשיו זה יכול להיות הזמן הטוב ביותר לעשות זאת.

איך אני משקיע בביטקוין?

אם אתה רוצה להשקיע בביטקוין, הדבר הראשון שתצטרך הוא ארנק ביטקוין. אלה הם למעשה אמצעי לאחסון האסימונים שלך ולפעול באופן שאינו שונה מדי מהארנק הרגיל שלך. יהיה עליך למצוא בורסה או מתווך מכובד שיאפשר לך לקנות ולמכור את המטבע הקריפטוגרפי שבחרת.

מקורות:

https://capital.com/bitcoin-price-prediction-2021-and-beyond

https://www.express.co.uk/finance/city/1369586/bitcoin-price-value-forecast-2021-prediction-crypto-markets

https://investorplace.com/2020/11/bitcoin-price-prediction-2021-where-will-bitcoin-go-after-all-time-high/

https://cointelegraph.com/news/anthony-pompliano-breaks-down-his-bitcoin-outlook-for-2021

https://finance.yahoo.com/news/10-predictions-2021-china-bitcoin-174532075.html

https://www.bobsguide.com/guide/news/2020/Nov/24/no-regime-rest-bite-uk-regulations-to-cause-stir-in-2021/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector