האם אתה רוצה לדלג על הקריאה ולהגיע ישירות לבחירות המובילות שלנו? המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021 הוא ביטקוין אוֹ את’ריום.

מטבעות קריפטוגרפיה עוררו עניין רב יותר במשקיעים מכל אולי נכס פיננסי אחר בהיסטוריה. כאשר הביטקוין הושק לראשונה בשנת 2009, המטבע הדיגיטלי המתהווה נתפס כמחלף משחקים פוטנציאלי בעולם הפיננסים וטכנולוגיית הבלוקצ’יין הבסיסית שלו הבטיחה לחולל מהפכה באופן עיבוד העסקאות..

אמנם הדיגיטל אמנם לא החליף את מטבע הפיאט המסורתי כפי שחזו גורמים מקצוענים בתעשייה, אך הפופולריות שלו כנכס למסחר גדלה באופן אקספוננציאלי בשנים שחלפו מאז הקמתו. התברר שביטקוין היה רק ​​קצה הקרחון ונכנס לשנת 2021 יש ממש אלפי מטבעות קריפטוגרפיים – עם עוד צצים כל הזמן, כל אחד מהם מבטיח לדחוף את יכולת הבלוקצ’יין לשלב הבא..

סיפורים על רווחים עצומים שנעשים בן לילה עשויים להיות מוגזמים, אך עם המשאבים החינוכיים הנכונים וההשקעות ההגיוניות, הוספת מטבע קריפטוגרפי לתיק המסחר שלך לשנת 2021 עשויה להתברר מאוד משתלמת.

אולי שקלתם להשקיע בקריפטו זמן מה, אך לא הייתם בטוחים מתי הזמן הטוב ביותר להיכנס לשוק או איזה אסימון הוא הטוב ביותר לקנות.

ה המדריך הבא ייתן לך כמה הצעות לקריפטוגרפיה המובילה להשקעה בשנת 2021, וכן כמה טיפים למקסום סיכויי ההצלחה שלך.

להלן, נבחן את שבעת הקריפטוסים המובילים המציעים הזדמנויות טובות בשנת 2021.

 1. ביטקוין
 2. את’ריום
 3. אַדְוָה
 4. מזומן ביטקוין
 5. קרדנו
 6. ליטקוין
 7. EOS

כדי להאיץ את התהליך, סקרנו 7 מטבעות הקריפטו הטובים ביותר בשוק והרכבנו רשימה מקיפה של מה לחפש בזמן שתקבל את ההחלטה הסופית שלך..

מה המטבע הטוב ביותר להשקעה ב- 2021? היכן להשקיע

אם אתה חושב היכן להשקיע בשנת 2021, מטבעות דיגיטליים עשויים להיות האופציה הטובה והרווחית ביותר עבורך. ואכן, בשוק יש יותר מ -5,000 סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים, וזה יכול להיות מכריע עבור מתחילים להחליט.

תסתכל על המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים האלה להשקעה השנה, והתחל את שנת 2021 שלך בדרך הנכונה.

1. ביטקוין – BTC

הביטקוין הוא האסימון שהתחיל את הכל. קריפטוגרפיה ידועה ביותר קיימת, והיא גם הגדולה ביותר מבחינת שווי שוק, נפח מסחר ושווי. כשהוא פרץ למקום בשנת 2009, ביטקוין הציג לעולם את טכנולוגיית הבלוקצ’יין. כמובן שההיסטוריה המפוארת הזו מרשימה מאוד – אבל איך זה מדורג בקרב מטבעות קריפטוגרפיים להשקעה בשנת 2021?


המכונה לעתים קרובות ‘זהב דיגיטלי’, משקיעים רבים מאמינים שביטקוין אכן יעבור את הזהב מבחינת שווי שוק בתוך עשור. היא אכן ראתה עליית ערך מטאורית מאז הקמתה, אך לאחרונה רוב הרווחים שיושגו מביטקוין היו מהתנודתיות שלה לעומת צמיחה עקבית. עם זאת, למרות ירידת ערך בחודש מרץ 2020, ביטקוין עשה מאז התאוששות מרשימה ובזמן כתיבת שוויו הוא סביב 44,000 דולר. במבט קדימה, מומחים פה אחד פחות או יותר בניבוי הצמיחה העתידית שלהם.

בהתחשב בחוסנו ובמעמדו המתמשך כקריפטוגרף מספר אחד בשוק, מומחים צופים דברים גדולים עבור הביטקוין – כאשר רבים ממשיכים לחזות כי האסימון יגיע למיליון דולר בעשר השנים הקרובות. כמובן, תמיד צריך לפנות לכל ספקולציה פרועה בזהירות, אבל מי שתשאלו, 2021 נראית שנה טובה עבור המטבע המקורי המקורי.

חיזוי מחיר ביטקוין

2. אתריום – ETH

הופעתו של Ethereum בשנת 2015 הציתה מחדש את מגמת הקריפטו והייתה קפיצת מדרגה ענקית בהפגנת הפוטנציאל הבלתי מוגבל של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לעיתים קרובות נתפס כדור השני של מטבע קריפטוגרפי, שווי השוק של את’רום התקרב בזמן כתיבת שווי של 128 מיליארד דולר, כאשר אסימון האת’ר המקורי הוערך ב -1,145 דולר בתחילת 2021.

יש סוחרים שהציגו את אתר Ether כ”ביטקוין ‘הבא “, אך חשוב לזכור כי ה- BTC עדיין גדול בהרבה מ- Ethereum. הצמיחה הפוטנציאלית של האחרון לשנת 2021 מונעת משני גורמים עיקריים. ראשית, סנטימנט שוק הקריפטוגרפיה, באופן כללי, יקושר ישירות או בעקיפין לביטקוין, מכיוון שהקריפטוגרפיה המקורית נתפסת כמדד עבור התעשייה הרחבה יותר..

הגורם השני מתייחס לבלוקצ’יין Ethereum – ששודרג לאחרונה עם שחרורו של Ethereum 2.0. פיתוח רב-שלבי זה מנסה לפתור בעיות בהרחבה ובאבטחה של הרשת ועלול להניב רווחי עתק עבור את’ריום..

לכן אין לראות את Etheruem כחלופת השקעה לביטקוין, אלא כהשלמה לתיק קריפטו מגוון. Ethereum גם חווה תנודתיות רבה יותר מ- BTC, ולכן זהו מטבע פופולרי בקרב סוחרי יום. בכל מקרה, עם ההשקה של Ethereum 2.0, העתיד נראה בהיר עבור מטבע הקריפטוגרפיה של את’ר וזה בהחלט צריך להיות מתמודד על המטבע הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021.

חיזוי מחיר אתריום

3. אדווה – XRP

Ripple הוא מטבע קריפטוגרפי מרכזי נוסף וכזה שמסמן חריגה מההתמקדות בביזור כנקודת מכירה מרכזית, כפי שנראה בביטקוין ובאת’ריום. Ripple מתייחס למעשה לחברה שעומדת מאחורי הטכנולוגיה, המורכבת מרשת תשלומים – Ripplenet – ואסימון הקריפטוגרפיה הקנייני שלה, המכונה XRP. במבט ראשון, נראה כי זה עומד בסתירה ליתרון הגדול ביותר של בלוקצ’יין – זה אופי מאובטח ומבוזר – אך משקיעים רבים רואים בכך את המפתח של ריפל להצלחה ובזמן כתיבת שורות אלה הייתה XRP המטבע הרביעי בגודלו בשווי השוק מבחינת שווי השוק. , מתקרב ל -13 מיליארד דולר.

Ripple התמקדה בהקלה על עסקאות מהירות בעלות נמוכה, במטרה לפנות לבנקים ולמוסדות פיננסיים המעוניינים לבצע העברות בין בנקאיות וחוצות גבולות. מערכת התשלומים כבר זכתה לתמיכתם של כמה בנקים גדולים, כולל סנטאנדר הרב-לאומית הספרדית, מה שבוודאי מעניק אמינות לפוטנציאל העתידי של הטכנולוגיה כפלטפורמה פיננסית רגילה..

אבל האם ריפל עשויה להיות מטבע מטבעות קריפטוגרפי מוביל לקראת שנת 2021? אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר של XRP היא העלות הנמוכה יחסית של האסימון – בסביבות 0.30 $ בתחילת 2021. זה הופך אותה להשקעה נהדרת עבור מי שמעוניין להיכנס לשוק הקריפטו מבלי להתחייב לכמות אדירה של הון. יתר על כן, הפוטנציאל לתמיכה נוספת מצד כמה מהמוסדות הפיננסיים הגדולים בעולם, פירושו של- Ripple יש מניע פוטנציאלי לצמיחה ארוכת טווח שעלול להיעדר בקריפטו אחר..

חיזוי מחיר אדווה

4. ביטקוין מזומן – BCH

ביטקוין מזומנים קם באוגוסט 2017 כתוצאה ממזלג קשה בבלוקצ’יין של ביטקוין. זה נוצר ביעילות כדי לטפל בבעיות מדרגיות באמצעות הקריפטוגרפיה המקורית וזכה במהירות לגיבוי של כמה דמויות חילופי מטבעות ובוררות. כתוצאה מכך, בקיומה הקצר יחסית, היא כבר הצליחה לבסס את עצמה כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר בשוק – באופן עקבי בין עשרת הראשונים על ידי שווי שוק, שעמד בעת כתיבת שורות על כ- 9 מיליארד דולר..

הגורמים המניעים את ערך ביטקוין מזומן דומים לאלה של מרבית האלטקוינים האחרים: מודעות מצד מוסדות פיננסיים, ביקוש וכמובן המתאם לביטקוין. עם זאת, לביטקוין קאש יתרונות מסוימים על פני קודמו – הוא מסוגל לעבד עסקאות הרבה יותר מהר ובעלות נמוכה יותר.

חלק מהמשקיעים העלו חשש כי המהירות שבה נוצרים חסימות ביטקוין קאש תומכת במערכת פחות בטוחה, אך הסכמה כללית היא שהיתרונות עולים על החסרונות מבחינה זו..

הערך של ביטקוין מזומן צנח מתחילת 2020, אז הגיע לשווי שוק של 9 מיליארד דולר והאסימון היה במחיר של כ -500 דולר. עם זאת, ירידה זו פירושה ש- 2021 יכול להיות זמן טוב לשקול ביטקוין מזומן.

נותר לראות אם ביטקוין מזומנים יופיע בין המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שיש לקחת בחשבון בשנת 2021, אבל זה בהחלט אחד לפקוח עין על.

חיזוי מחיר מזומן של ביטקוין

5. קרדנו – ADA

Cardano חדש יחסית בסצנת הקריפטו, לאחר פיתוחו בשנת 2017. אך למרות היותו מאחר יחסית, האלטקוין הזה מביא משהו חדש לחלוטין לעולם הבלוקצ’יין ואף זכה לכינוי מטבע מטבעות דור שלישי.

מה שמייחד את קרדאנו הוא שמדובר בבלוקצ’יין הראשון שנבדק על ידי עמיתים – לאחר שנבדקו הפרוטוקולים שלו על ידי מוחות אקדמיים מובילים ממוסדות שונים ברחבי העולם בשלב הפיתוח שלו. ל- Cardano יש גם ארכיטקטורה דו-שכבתית ייחודית שתאפשר מזלגות קשיחים פוטנציאליים להתרחש בעתיד ותשפר את יכולת ההרחבה לטווח הארוך בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים מהדור השני..

Cardano ו- ADA האסימון המקורי שלה נוצרו על ידי מייסד שותף לשעבר של Ethereum צ’רלס הוסקינסון – מה שמקנה לקריפטוגרפיה אילן יוחסין מסוים כבר בהתחלה. היו גם כמה שמות תעשייתיים בולטים שעשו תחזיות גדולות עבור Cardano. אז למה אנחנו יכולים לצפות מקארדנו בשנת 2021?

הערך של Cardano נותר נמוך להפליא, ועומד על 0.16 $ בלבד בזמן כתיבת שורות אלה – עלייה ב- 0.02 $ באוקטובר 2017, אך נמוך בהרבה משיא כל הזמנים של Cardano ב- 1.33 $ בינואר 2018.

מומחים מטבעות CoinSwitch, DigitalCoinPrice ו- CoinFan צופים את הצמיחה עבור Cardano – אך הם משתנים במועדי הזמן ובקצב העלייה. ככזו, כדאי לקורדנו לגשת בזהירות. יתכן שהוא יתגלה כקריפטוגרף הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021, אך על המשקיעים להיות מודעים לכך שעליית המחירים המשמעותית עשויה לקחת מעט יותר זמן לבוא לידי ביטוי..

חיזוי מחיר Cardano

6. ליטקוין – LTC

ליטקוין זכה לכינוי הזהב לזהב של ביטקוין. נוצר בשנת 2011, הוא תוכנן למעשה על בלוקצ’יין הביטקוין הקיים, עם חידודים שבוצעו בקוד המקורי כדי לשפר את יכולת הרחבה ולהפחית את זמני יצירת החסימה. במילים פשוטות, ליטקוין נוצר כדי להיות מטבע שיהיה מתאים יותר לעסקאות דיגיטליות יומיומיות מקודמו.

הנוסחה בהחלט הראתה הבטחה – ליטקוין הייתה בעקביות בין עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים מבחינת שווי שוק והציגה צמיחה מרשימה מאז השקתה. בשווי של כ -150 דולר בתחילת 2021, Litecoin עדיין עומדת מאחורי ערך האסימון של ביטקוין, אך יכולת הסקלביליות והמהירות הגבוהה ביותר של העיבוד מעניקים לה פוטנציאל עצום כאשר העולם ממשיך לאמץ את רעיון העסקאות הדיגיטליות..

באשר לליטקוין להיות מטבע קריפטוגרפי מוביל לשנת 2021, רוב המומחים יסכימו שהאלטקוין הוא בהחלט אחד שצפייה בו. למעשה, CoinSwitch ניבאה כי מחירו של ליטקוין יכול לנסוק ל -600 דולר – צמיחה שיכולה בהחלט להפוך אותו למטבע להשקעה בו בשנה הבאה..

חיזוי מחיר ליטקוין

7. EOS

EOS הוא אלטקוין מרכזי נוסף שלקח למעשה את אותו מאת’רום, עם דגש על בלוקצ’יין מהיר שיכול לתמוך בפיתוח יישומים מבוזרים. מפתחי EOS טוענים כי הפלטפורמה שלהם מציעה שילוב של התכונות הטובות ביותר של ביטקוין ואת’רום – אבטחה אטומה ותכנות תכנותית. בנוסף, EOS מבטיחה להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הניתנים להרחבה בשוק.

כל זה נשמע מרשים מאוד, אך מטבע הדברים, הפוטנציאל של EOS נשען על גורמים דומים לזה של כל הקריפטוסים – כולל סנטימנט השוק כלפי הביטקוין וספיגת המיינסטרים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. עם זאת, הרבגוניות העצומה של EOS פירושה שתמיד יש עניין והאפשרות שערכו יכול לרקוף שחקים. כפי שהוא, שווי השוק של EOS הוא כ -2.6 מיליארד דולר והוא באופן עקבי בין המטבעות הקריפטוגרפיים המניבים את הביצועים הטובים ביותר. xxx

EOS חווה שנתיים ראשונות סוערות, אך 2020 ראתה התאוששות חזקה, כאשר המחירים נעים בין שפל של 2.43 דולר לסמל לשיא של 5.47 דולר. יתרה מכך, למרות התחלה מטלטלת EOS העניקה למשקיעים המוקדמים החזר ROI של 240% – מה שמראה שיש לו פוטנציאל רציני מאוד כאופציה להשקעה. ככזה, EOS בהחלט צריך להיות על המכ”ם שלך כקריפטוגרף מוביל לצפייה בשנת 2021.

חיזוי מחיר EOS

להשקיע ב- eos

נקודות אחרות שיש לקחת בחשבון בבחירת איזו קריפטו להשקיע בשנת 2021

המטבע הקריפטוגרפי ידוע לשמצה במהירות ומושפע מגורמים רבים, כלומר שינוי מתרחש במהירות ובתדירות גבוהה. אם אתה רציני בבחירת המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021, אז כמובן שתצטרך להכיר את המתמודדים העיקריים. עם זאת, יש לקחת בחשבון גם כמה דברים כלליים יותר בעת תכנון ההשקעות שלך.

1. הסתכל על השוק

התנודתיות של שוק הקריפטוגרפיים היא שהופכת אותו להזדמנות כה טובה עבור סוחרים ומשקיעים, אך גם התנודתיות טומנת בחובה מידה טמונה בסיכון. לפני שתעריך את הפוטנציאל של אסימון בודד, עליך תמיד להתחשב בשוק המטבע ההוא.

כפי שכבר הזכרנו, ביטקוין הוא לעיתים קרובות אינדיקטור מרכזי לסנטימנט השוק באופן כללי ולעתים קרובות זה יכול להיות מקום טוב להתחיל בו. אך עליכם גם לבדוק כיצד מחיר מטבע נע במהלך החודשים האחרונים ולמצוא כמה ניתוחים טכניים אמינים כדי לראות כיצד הוא צפוי לנוע בעתיד..

כמובן, הסתכלות על השוק היא רק היבט אחד – זה יכול לספר לך כל כך הרבה וכל משקיע נבון צריך להצליב את ממצאיו עם זרמי מידע אחרים כדי לזהות את הקריפטוסים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021.

2. מה מציע הפרויקט?

כפי שהסקת ממאמר זה, כל מטבע קריפטוגרפי מציע להביא משהו אחר לשוק. בכל פעם שפרויקט חדש נכנס למרחב המטבע הקריפטוגרפי, יש בהכרח הרבה הייפ – זה כשלעצמו יכול להוביל להזדמנויות השקעה כמובן, אך חשוב לזהות אילו מהפרויקטים הללו יכולים להציע רווחים בר קיימא..

המטבעות הקריפטוגרפיים שיש להשקיע הם אלה עם רקורד מוכח, המראים תנועות מחירים טובות במשך שנתיים לפחות ובאופן אידיאלי בעלות שותפויות או המלצות ממוסדות מבוססים ולא מבוססים על הצפנה..

3. שקול את מקור המידע שלך

כשאתה מחפש מטבעות קריפטוגרפיים להשקעה בשנת 2021 – או כל נכס פיננסי לצורך העניין – אז המידע הוא בעל בריתך הגדול ביותר.

כל מי שמכיר את המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין יידע שקיימות הייפ וספקולציות רבות סביב הטכנולוגיה – כאשר מפתחים טוענים טענות די שאפתניות לגבי המערכות שלהם. אמנם זה יכול להוות שיקול חשוב כאשר בוחנים את פוטנציאל הצמיחה של האסימון, אך חשוב לגוון את חומרי המחקר שלך כדי לוודא שיש לך את המידע העדכני והלא משוחד..

4. מבט קדימה

ישנם מספר מטבעות קריפטוגרפיים שיכולים להיות מוכנים לדברים גדולים אם הם ימשיכו לפרוץ לשימוש רגיל – במיוחד אלה שאושרו על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים מבוססים..

היישומים הפוטנציאליים של blockchain הופכים את ה- crypto-sphere להזדמנות השקעה מרגשת ולכן חשוב לשקול תמיד אסטרטגיה ארוכת טווח. כאשר דורות חדשים של קריפטו מבקשים לפתור את חסרונות הטכנולוגיה, הסיכוי שהם ישמשו כאלטרנטיבה אמיתית לעסקאות יומיומיות גדל. מטבע קריפטוגרפי מוביל תמיד יהיה זה שיכול לפנות לתעשיות המיינסטרים ברמה מסוימת.

כיצד להשקיע במטבע קריפטוגרפי בשנת 2021

כיום יש יותר הזדמנויות לסחור ולהשקיע בנכסים פיננסיים מאי פעם, והקריפטו מטבע המפגין אטרקציה עצומה הן למשקיעים מנוסים והן למתחילים. אם אתה רציני למצוא מטבעות קריפטוגרפיים להשקעה בשנת 2021, תצטרך למצוא פלטפורמה שתעניק לך גישה לשווקים.

למרבה המזל, לא חסרות פלטפורמות מסחר מכובדות המאפשרות לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בלחיצת כפתור. הזמינות של שירותי תיווך קמעונאיים פופולריים כמו eToro פירושה שמעולם לא היה זמן קל יותר להתחיל להשקיע בקריפטו.

לאחר שזיהיתם את הבחירות שלכם לקריפטואים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021, יהיה עליכם לפתוח חשבון מסחר כזה. ברוב המקרים זה לוקח מספר רגעים ותהיה מוכן לבצע עסקאות כמעט מיד. בנוסף להציע מסחר בקריפטו, רוב פלטפורמות התיווך המובילות יציעו שפע של מידע ומידע על השוק, לכן הקפד להשתמש בכל הכלים העומדים לרשותך.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר לסוחרים וגם למשקיעים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

טיפים להשקעה מוצלחת

בסופו של דבר, השקעה במטבע קריפטוגרפי נושאת קווי דמיון רבים עם כל נכס פיננסי אחר, בין אם זה מט”ח, מניות או מדדים. לכן לא יפתיע מעט שרבים מהכלים שמשקיעים מסורתיים משתמשים בכדי למקסם את התשואה, חלים גם על כל מי שמעוניין לסחור במטבעות קריפטוגרפיים..

אחד הכלים הנפוצים ביותר הוא מסחר בשוליים. זה למעשה לווה כספים מחברת תיווך בכדי להיכנס לתפקיד מסחרי, תוך שימוש בכספים שכבר נמצאים בחשבון התיווך שלך כבטוחה. לא רק המסחר בשוליים מאפשר למשקיעים להרוויח בין אם השוק עולה או יורד, אלא שהוא גם מאפשר לסוחר לקבל חשיפה רבה יותר לשוק ולהגביר את התשואות הפוטנציאליות. מרבית המתווכים יציעו חשבונות שוליים, אך מכפיל המרווח יכול להשתנות בהתאם לסוג החשבון שאתה פותח.

סוחרים מתחילים צריכים להיות מודעים, עם זאת, שימוש במינוף בחשבון שוליים יכול גם להגביר את ההפסדים הפוטנציאליים. אם המסחר שלך מתחיל ללכת בדרך לא נכונה, שיחת מרווח עשויה לדרוש מהמתווך שלך לסגור את המשרה ללא הסכמה מראש.

סיכום

השקעה בכל מטבעות קריפטוגרפיים אלה בשנת 2021 היא רעיון שכדאי לקחת בחשבון, הפוטנציאל מבטיח לכולם במידה שונה.

מטבעות קריפטו נותרים הזדמנות מרכזית עבור משקיעים מחויבים ועל ידי התקרבות לשוק בראש אנליטי פתוח, אין שום סיבה שבחירות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיים לא יניבו תשואות נהדרות בשנה הבאה..

לסיכום, הנה כמה נקודות שיש לזכור לבחירת הקריפטוסים המובילים בשנת 2021:

 • 2021 מציג הזדמנויות גדולות להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021
 • הביטקוין נותר בין המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שישקיעו בשנת 2021, וחלקם צופים כי המחירים יגיעו ל -120,000 דולר
 • הצמיחה של מימון מבוזר גורמת להתעניינות בקריפטות כמו את’ריום וריפל
 • כדאי להשקיע זמן בפיתוח אסטרטגיה על סמך היעדים שלך
 • סוחרים מנוסים צריכים להתייחס למסחר ממונף כדרך למקסם את התשואות
 • אסימונים מסוימים מתאימים יותר לאסטרטגיות השקעה לטווח הארוך
 • חפשו שותפויות פוטנציאליות בין מטבעות קריפטוגרפיים לשחקנים פיננסיים מבוססים
 • אסטרטגיות לטווח קצר של מטבעות קריפטוגרפיה מתמקדות בעסקאות מהירות יותר, מרוויחות מתנודות מחירים מהירות

שאלות נפוצות

האם זה רעיון טוב להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021?

דמויות רבות בתעשייה מצפות לשנה חזקה עבור מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021 – למעשה, יש הסבורים שזו יכולה להיות השנה הטובה ביותר עד כה. עם זאת, אופי הנכס פירושו שיש תמיד סיכון בהשקעה והרווח אינו מובטח בשום פנים ואופן. עם זאת תוכלו לשפר את סיכוייכם על ידי מחקר מדוקדק של מטבעות הקריפטוגרפיים המובילים להשקעה בשנת 2021.

כיצד למצוא את המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקיע בהם?

כשמחפשים את המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה במידע זה המלך. ככל שתוכל למצוא יותר ניתוחים ונתוני שוק, כן ייטב. מטבעות קריפטוגרפיה מהווים הזדמנות השקעה מרגשת, אך חשוב שתבצע בדיקת נאותות בכל מטבעות קריפטוגרפיים שמעניינים אותך.

האם ביטקוין הוא עדיין מטבע החוץ המושקע ביותר להשקעה בשנת 2021?

לביטקוין יש כל כך הרבה שגרות של המיינסטרים, עד שלעיתים קרובות המילה נתפסת כמילה נרדפת לקריפטוגרפיה. עם זאת, למרות היותו האסימון הגדול ביותר בשוק, מומחים רבים צופים צמיחה משמעותית לקראת המטבע הקריפטוגרפי המקורי. כמובן שהתחזיות שונות בהיקפן, אך יש שהעלו כי מחיר הביטקוין עשוי להגיע ל -120,000 דולר בשנת 2021. ככזה, הוא עדיין מטבע קריפטוגרפי מוביל לכל תיק..

היכן אוכל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים?

אם אתה חדש בתחום המסחר בקריפטוגרפים, תצטרך למצוא מתווך או בורסה שיאפשרו לך להיכנס לשווקים. אנחנו ממליצים eToro למשקיעים מתחילים, מכיוון שהיא מציעה שפע של כלי למידה וכן תכונת CopyTrader המאפשרת לך לצפות במשקיעים סוחרים מקצועיים ולהעתיק את האסטרטגיות שלהם באופן אוטומטי.

מה הקריפטוגרפיה הטובה ביותר להשקעה בשנת 2021?

ישנם מספר מטבעות המתמודדים על תואר המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021. ביטקוין, ריפל, ליטקוין ואת’רום, למשל, אמורים לצמיחה פוטנציאלית. עם זאת, המפתח לתיק מוצלח הוא פיזור – כך שעדיף למצוא את הקריפטוסים המובילים להשקיע בהם, במקום לתלות את תקוותיך באסימון יחיד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector