ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין לשנת 2021 (סקירה מעמיקה)

תחזית מחיר BCH לשנת 2021

אנו נשתף את החלק העליון תחזיות מומחים עבור ביטקוין מזומנים בשנת 2021.

קרא את ניתוח המחירים של Bitcoin Cash BCH לשנת 2021

Bitcoin Cash (BCH) התחיל את החיים כשלוחה של הביטקוין (BTC), בעקבות המזלג הקשיח הידוע לשמצה של המטבע הקריפטוגרפי המקורי לשנת 2017. בעוד שהשניים חולקים בהכרח קווי דמיון טכניים רבים, ביטקוין קאש ביקש לטפל בבעיות המדרגיות של קודמו ומתאים גודל בלוק גדול בהרבה, שמאפשר בתורו לכלול יותר עסקאות בכל בלוק. בבסיסו, ביטקוין מזומנים מבקש למקד מחדש את הכוונה המקורית של ביטקוין – להיות פלטפורמת תשלומים מבוזרת, עמית לעמית עבור צרכנים יומיומיים..

נראה שהנוסחה החדשה הייתה הצלחה מסוימת, מכיוון שביטקוין מזומנים נמצא מחוץ לצל קודמו ובזמן כתיבת שורות אלה היה הקריפטו השביעי בגודלו לפי שווי שוק, שעמד רק על 7.5 מיליארד דולר..

כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, ביטקוין קאש חווה שנה סוערת בשנת 2020, כאשר מגפת ה- COVID-19 העמידה את ההפסקות במה שהיה בריצת שוורים מבטיחה. בעקבות קיץ כאוטי, נראה כי הונם של ביטקוין קאש פנה לפינה בספטמבר והמחירים עלו בהתמדה מאז.

אז האם ביטקוין קאש עדיין מהווה השקעה טובה בהמשך? בניתוח המחירים הבא של מזומן הביטקוין לשנת 2021 נשקול את הגורמים השונים המשפיעים על המטבע הקריפטוגרפי ונגלה מה חוזים כמה מומחים לשנה הבאה..

אם אתה רוצה לקנות BCH במהירות ובקלות, בדוק Exchange eToro!

תוכן:

ביטקוין מזומן – סקירה כללית

ההיסטוריה של תנועת מחיר מזומן של ביטקוין

ביטקוין מזומנים בשנת 2020

תחזיות מומחים עבור ביטקוין מזומנים בשנת 2021

גורמים המשפיעים על מחיר המזומן של ביטקוין

ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין לשנת 2021


אתה צריך להשקיע בביטקוין מזומן בשנת 2021?

סיכום

ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין 2021 – שאלות נפוצות

ביטקוין מזומן – סקירה כללית

שלב חיוני בכל ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין 2021 הוא פירוט חלק מהפרטים הטכניים של הרשת ובדיקת הדרכים העיקריות בהן הוא שונה מביטקוין..

כפי שכבר ציינו, ביטקוין מזומנים נוצר כאשר ביטקוין פגע במזלג קשה עוד בשנת 2017. כשזה קרה, כל מי שהחזיק ביטקוין קיבל סכום שווה ערך של ביטקוין מזומן. זה הוביל לכך שהאחרון היה בעל מחיר הופעה גבוה במיוחד בבורסות הצפנה, בסביבות 600 $.

עד שהמזלג התרחש, הביטקוין המקורי הגיע לבעיות מסוימות. עלות האישור על הבלוקצ’יין עלתה ועסקאות הושפעו מפיגור ועיכובים. הכוונה הייתה כי ביטקוין מזומנים יפתור את הבעיות הללו עם גודל חסימה מוגדל. באותה תקופה גודל החסימה ברשת הביטקוין הוגבל ל -1 מגה-בייט, ואילו ביטקוין מזומנים הגדיל את הגודל בין 8 מגה-בייט ל -32 מגה-בייט, ובכך איפשר עד 25,000 עסקאות לחסימה (נכון לספטמבר 2018) בהשוואה ל -1,000. – 1500 אפשריים באמצעות הבלוקצ’יין של ביטקוין. הכוונה של ביטקוין מזומן הייתה כי ניתן להשתמש בו לעסקאות יומיומיות, פוטנציאל להתחרות בשיטות מסורתיות קיימות, כגון VISA או Mastercard..

כמובן, יש הרבה קווי דמיון בין BCH ל- BTC. שניהם מסתמכים על מנגנון ההסכמה Proof of Work, כלומר מחשבים – או צמתים – ברשת פותרים משוואות מורכבות ל’שלי ‘עבור מטבעות חדשים. למטרה זו, הן ביטקוין והן ביטקוין מזומנים משתמשים בכריית המטבעות הגדולה בעולם, ביטמיין. בתחילה, שני המטבעות חלקו את אותו אלגוריתם כרייה (התאמת קושי לשעת חירום), אם כי מאוחר יותר ביטקוין קאש התאים את גרסתו כדי להקל על הכורים ליצור את אסימון ה- BCH ולמנוע מהם לסירוגין בין BTC ו- BCH לטובתם. ההיצע של ביטקוין וגם של ביטקוין מזומן מוגבל ל -21 מיליון מטבעות.

מעניין כי ביטקוין קאש חווה מזלג קשה משלו כשנה לאחר עלייתו. בשנת 2018 הוא התפצל לביטקוין מזומן ABC – מה שאנחנו מכנים כיום ביטקוין מזומן – וביטקוין מזומן SV (Satoshi Vision). המזלג היה קשור לעדכונים המוצעים כדי לכלול חוזים חכמים ברשת הבלוקצ’יין של ביטקוין קאש ולהגדיל את גודל החסימה הממוצע. לאחר מכן BCH עברה מזלג קשה נוסף בנובמבר 2020, כחלק מהעדכונים המתוכננים לפרוטוקול הרשת.

אז מה המשמעות של כל זה עבור ניתוח מחירי המזומנים של ביטקוין לשנת 2021? על הנייר, Bitcoin Cash צריך להיות גרסה ‘טובה יותר’ של קודמו, אך נכון לעכשיו הוא לא התקרב ליריב עם Bitcoin. עם התפתחותו של Bitcoin SV, שמתיימר לטפל בבעיות עם Bitcoin Cash, הפרטים הטכניים של BCH נותנים לנו מעט מאוד להמשיך בחיזוי תנועות מחירים, אך עם זאת חשוב להיות מודעים לאופן שבו Bitcoin Cash מזו מהאחרים. גלגולי ביטקוין שיעזרו לנו לחזות שונות פוטנציאלית במסלול המחירים של כל אחד.

קרא עוד: מה זה מזומן ביטקוין ושווה להשקיע ב- BCH בשנת 2021?

ההיסטוריה של תנועת מחיר מזומן של ביטקוין

אחת הדרכים להתחיל להקים ניתוח מחירי ביטקוין מזומנים לשנת 2021 היא עם רטרוספקטיבה לתנועת המחירים הקודמת של המטבע הקריפטוגרפי. זה יכול לעזור לנו לזהות דפוסים באופן שבו התרשימים עברו, ולבחון במידה מסוימת כיצד כוחות שוק מסוימים עשויים להשפיע על BCH בעתיד..

כפי שהזכרנו, Bitcoin Cash היה התחלה שונה במקצת בחיי מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים. בעוד שרוב המטבעות – כולל ביטקוין – נכנסו לשוק כמעט שווה כמעט כלום, BCH החלה להיסחר בסביבות 600 $ מלכתחילה. זה היה, כמובן, כל היצירה שלה הייתה תוצאה של מזלג הביטקוין. עם זאת, בתחילה הייתה שפע של תמיכת משקיעים במטבע החדש והמחירים זינקו ליותר מ -2,400 דולר עד דצמבר 2017. אך הצלחה ראשונית זו התבררה כמשהו של גביע מורעל מכיוון ששמועות על סחר פנים החלו במהירות להסתובב, מה שגרם למונבייס להשעות. מסחר ב- BCH. זה צנח את הערך של ביטקוין מזומנים לצניחה של 704 דולר. מלבד עלייה באפריל 2018, מגמת הירידה נמשכה עד ינואר 2019, אז BCH נסחרה בשפל כל הזמנים של 107 דולר. גם שאר שנת 2019 הייתה מעט חסרה, כאשר ביטקוין מזומנים קפץ בין 200 ל -300 דולר, לפני שסיים את השנה בסכום מאכזב של 209 דולר..

נראה כי רבים מההתקדמות הטכנולוגית שהובטחה על ידי ביטקוין מזומן לא הצליחו להתממש – לפחות לא במידה שחזו משקיעים רבים. בניגוד לציפיות הראשוניות, גודלן הממוצע של הבלוקים שנמכרו בבלוקצ’יין של ביטקוין קאש היה בסופו של דבר קטן בהרבה מזה של ביטקוין, מה שאומר ששיעורי העסקה המוגברים שהובטחו לא מומשו במלואם. מה עוד, מאז הקמת ביטקוין קאש, דמי העסקה של ביטקוין הופחתו משמעותית, לא מעט בזכות שדרוג SegWit, מה שהפחית את היתרונות של ביטקוין קאש על קודמו..

תרשים מחיר מזומנים בביטקוין

עם זאת, למרות שהדברים עשויים להישמע פסימיים במקצת בשלב זה בניתוח מחירי הביטקוין המזומנים שלנו לשנת 2021, נראה שמשקיעים עדיין מאמינים באלטקוין והדברים החלו להסתובב עד שנת 2021..

האם היית שוקל להשקיע ביטקוין מזומן BCH?

ביטקוין מזומנים בשנת 2020

זה הוגן לומר כי 2020 בקושי יכולה לשמש אמת מידה לניתוח מחיר מזומנים של ביטקוין לשנת 2021; מגפת ה- COVID-19 הייתה חריגה שגרמה להידרדרות עולמית חסרת תקדים. עם זאת, עדיין כדאי לשקול כיצד מטבעות עברו את הסערה – או לא, לפי העניין.

לאחר סוף מאופק לשנת 2019, BCH זינק בין קצת יותר מ- $ 200 ל- $ 393 עד ה- 31 בינואר 2020. היא המשיכה לטפס בתלילות, לפני שהגיעה לשיא של 12 חודשים של כמעט $ 500 בתחילת פברואר. לאחר 2019 המאכזב, נראה כאילו ביטקוין מזומנים אולי הפנה פינה, עד שהמגפה פגעה ומחירה ירד בחדות, והסתכם בסביבות 149 $..

הדברים השתפרו מעט במהלך חודשי הקיץ והייתה הפגנה מפתיעה באוגוסט, שראתה את BCH זחילה ליותר מ- 309 $, לפני שהיא חזרה לירידה, עד לסכום של כ 200 $ ל -250 $ בספטמבר ובאוקטובר. עם זאת, נראה ששוב הביטקוין קאש בדרך להתאוששות, בעוד שייתכן שצמיחת המחירים שלו לא הייתה יציבה כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, היא סיימה את המסחר ב -2020 מעל 340 דולר והייתה בדרך לשבור את רף 400 הדולר, מה שגרם לריבית מחודשת. וספקולציות מתעשיית הקריפטו הרחבה יותר.

לא ברור כיצד המזלג הקשיח בנובמבר ישפיע על מחיר ה- BCH בהמשך. בתיאוריה, שדרוג רשת אמור להוביל לסנטימנט שורי, אך היו בעיות בבורסות שמסרבות לרשום את האסימונים המתחרים הנובעים מהמזלג: Bitcoin Cash Node (BCHN) ו- Bitcoin ABC (BCHA). Coinbase, למשל, הודיעה כי היא לא תפרט את האחרונה.

תחזיות מומחים עבור ביטקוין מזומנים בשנת 2021

שיקול חיוני לכל ניתוח מחירי ביטקוין מזומנים לשנת 2021 הוא האם יש הסכמה בין נתוני תעשיית הקריפטו ובין אם לאו צפויה ביצוע BCH בשנה הקרובה. מצאנו כי הדעות חלוקות במקצת בנוגע לביטקוין מזומנים, אך הנה מה היו כמה אנליסטים ומשקיעים בולטים לומר:

רוג’ר ור

מומחה הקריפטו ותומך ותיק של Bitcoin Cash, רוג’ר ור, חזר על תמיכתו ב- BCH, והתעקש כי Bitcoin Cash הוא הגרסה היחידה שתואמת באמת את העיתון המקורי של סאטושי. לאחרונה צוטט באומרו: “אני מאוד שורי לגבי ביטקוין מזומנים, בדיוק כמו שהייתי המשקיע הראשון בביטקוין בשנת 2011.” בכל מה שקשור לניתוח מחירי ביטקוין מזומנים לשנת 2021, הוא מאמין כי בעוד ש- BTC יראה שערכו יעלה פי 10 עד 20 בשנה הקרובה, מחיר מזומן של ביטקוין יכפיל לפחות את ערכו ממה שהוא עכשיו. מר ור טוען כי BCH תמשיך להיות פופולרית מכיוון שניתן לאחסן אותה ולהוציא אותה בדומה למזומנים, מה שמקל על ההוצאות היומיומיות.

מייק נובוגרץ

בעוד שמייק נובוגרץ התאפק בניתוח מחירי ביטקוין במזומן לשנת 2021, הוא אכן פנה לטוויטר כדי לשאול את עוקביו איזה מטבעות קריפטוגרפיים מהדיום, מזומנים בביטקוין, USDC וקשירה (USDT) “יש את הסיכוי הטוב ביותר לזכות בתשלומים? ” קולות רבים ובולטים בתעשיית הקריפטו, כולל מפתח ג’ונתן סילברבלוד, מפתח הפרוטוקולים הכלליים, שאמר “מתוך המתמודדים הנוכחיים, אני עובד על ומאמין ב- [bitcoin cash] BCH כמסילה. בפרט, אני עושה זאת מכיוון שהם מתמקדים במקרה השימוש הנכון, ומחדשים בתחום זה באופן ספציפי. ”

קים דוטקום

משקיע קריפטו שנוי במחלוקת ומייסד שירות האחסון Megaupload, קים דוטקום הוא שורי ביותר על BCH. “ביטקוין > נהדר לאחסון נכסים, Bitcoin Cash > נהדר לתשלומים. ” ביטקוין מזומן ב -310 דולר היום. אני מצפה 3000 $ + בשנה הבאה. למה? יותר ויותר ספקים מקבלים קריפטו. הספקים רוצים עמלות נמוכות ועסקאות מהירות. אני שורי על BCH. אני אהיה ציוץ זה בעוד שנה. אולי קודם לכן, “צייצה לאחרונה לפני שהוסיפה:” ל- BCH יש מקרי שימוש רבים כיום. וקים ישתמש ב- BCH. ” דוטקום יצרה את פלטפורמת K.im, ומיתגה אותה כ”פלטפורמה האולטימטיבית למונטיזציה של תוכן “.

ג’דידאג’ה אוט

Jedidajah Otte כותב כמנטור הכסף של טיימס ומייעץ בזהירות לאלטקוינים באופן כללי – כולל ביטקוין מזומן באופן ספציפי. למרות שהוא אינו מציע ניתוח מחירי ביטקוין מזומנים לשנת 2021, מר אוט ‘מזהיר כי על המצטרפים החדשים לקריפטו “לנהוג בזהירות” כאשר הם ניגשים ל- BCH, ולא להסתכן ביותר מ -5% מקרנות ההשקעה הזמינות שלהם..

גורמים המשפיעים על מחיר המזומן של ביטקוין

מחיר cahs bitcoin

ביטקוין

כל המטבעות הקריפטוגרפיים מושפעים מביטקוין בצורה כזו או אחרת. המטבע הקריפטוגרפי המקורי נתפס כמשהו לאינדיקטור לשוק הרחב יותר, ובהתחשב בכך ש- BTC פועל לרוב כסוג של מטבע מילואים בעסקאות קריפטו רבות, ביצועיו תמיד יהיו רלוונטיים למטבעות אחרים העשויים להיות בתיק ההשקעות שלך . זה לבדו הופך את הביטקוין לשיקול מרכזי בניתוח מחירי המזומנים של ביטקוין לשנת 2021.

עם זאת, ביטקוין מזומן נמצא למעשה גם בתחרות ישירה עם קודמו, ולכן ישנם גורמים אחרים שמשחקים כאשר בוחנים כיצד BTC יכולה להשפיע ישירות על ביטקוין מזומנים. לדוגמא, BCH נועדה להפחית את עלויות העסקה עם חסימות גדולות יותר, אך כל חידושים טכנולוגיים המאפשרים לביטקוין לשפר את התועלת שלו כפלטפורמת תשלומי עמיתים לעמית יאכלו את היתרונות של ביטקוין מזומנים, מה שעלול להפריע כל צמיחה פוטנציאלית.

ככזה, כל מי שמשקיע ב- BCH יצטרך לעקוב מקרוב אחר ההתפתחויות הטכנולוגיות ביחס לביטקוין המקורי, כמו גם כיצד BTC עשוי לשקף את תיאבון המשקיעים לקריפטו בכלל..

תקנות הקשורות לקריפטוגרפיה

הרגולציה היא דאגה מתמשכת לחובבי קריפטו ומשקיעים. למעשה, חתיכה אחת של רגולציה אגרסיבית של אחת הכלכלות הגדולות בעולם יכולה להפחית את ערך המטבע לכמעט כלום בן לילה. Ripple, למשל, ראתה כי כ -50% מחקו את ערכה בסוף 2020, כאשר ה- SEC קבע כי האסימון המקורי שלה, XRP, היה נייר ערך סחיר ולא מטבע..

עם זאת, יש לזכור כי קיים פוטנציאל לשינויים רגולטוריים חיוביים, אשר עשויים לראות רווחים עצומים עבור שוק הקריפטו בכלל. אחת מחלקי הרגולציה המשמעותיים ביותר לניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין בעתיד לשנת 2021, תהיה המסגרת הרגולטורית הקרובה של האיחוד האירופי שאמורה להסתיים בחודשים הקרובים..

תמיכה קמעונאית

כפי שדנו, ביטקוין מזומנים נועד להיות פלטפורמת תשלומי עמיתים לעמית עבור הצרכן הכללי. ככזה, לכל רשתות השיווק הגדולות או הפלטפורמות המסחריות שמתחילות לתמוך ב- BCH כאופציית תשלום תהיה השפעה חיובית על ערך המטבע. פלטפורמות תשלומים כמו Flexa הקלו על צרכנים לשלם עבור דברים באמצעות קריפטו ופעם האחרונה PayPal החלה לאפשר למשתמשים לקנות ולהוציא BTC, כך של- BCH יש איזו קרקע לכסות במובן זה..

דרישת הקונה

בסופו של דבר, המחיר של ביטקוין מזומן, כמו כל מכשיר אחר, יוכתב על ידי היצע וביקוש. ישנן דעות מעורבות בנוגע לביטקוין קאש והפוטנציאל שלו להעלות את מקומו לקודמו, מה שמקשה על ספקולציות לגבי עלייה אפשרית בביקוש. שילוב של הגורמים המפורטים לעיל יניע או יניע מוטיבציה למשקיעים, אך התנודתיות של BCH פירושה שיש הרבה פוטנציאל למשקיעים נבונים להשיג רווחים משמעותיים – אם הם יכולים לחזות במדויק מתי להיכנס ומתי לצאת.

מוכן להשקעה ביטקוין מזומן BCH?

ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין לשנת 2021

ביצוע ניתוח מדויק של מזומן של ביטקוין לשנת 2021 אינו דבר של מה בכך. האלטקוין חווה הון משתנה מאז שנוצר בשנת 2017 וקולות מובילים רבים בתחום הקריפטו לא הצליחו לחזות במדויק את ההשפעה של BCH. בעוד שגם התומכים הנלהבים ביותר בביטקוין קאש אינם יכולים להיות מאוכזבים מעט מהביצועים הכוללים של המטבע, יש לציין שהוא הראה גמישות ניכרת ושמר על מעמדו כאחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר לפי שווי השוק..

אפילו פנייה לניתוח טכני מפלטפורמות מטבעות קריפטוגרפיים מובילות אינה מציירת תמונה ברורה במיוחד.

סמארטריום אופטימית מאוד, ומנבא כי מחיר המזומנים של ביטקוין יגיע לסכום של 6700 דולר בסוף שנת 2021 וימשיך לצמוח לאורך 2022. בינתיים, טק מטילי מטען הציע תחזית מאופקת יותר, מתוך אמונה כי המזלגות הקשות בנובמבר 2020 יובילו לריצה שורית על BCH. , אך מקסימום הסתכם בסביבות 400 $ לשנת 2021.

מצד שני, תחזיות TradingBeasts מציעות כי BCH תעמוד בכמויות לאורך השנה הבאה, כאשר מחיר ביטקוין מזומנים ינוע סביב 350 דולר מינואר עד דצמבר 2021..

אתה צריך להשקיע בביטקוין מזומן בשנת 2021?

אין ספק כי לביטקוין קאש יש פוטנציאל להניב תשואות טובות בשנה הקרובה, אך על המשקיעים הפוטנציאליים להישמע לדברי קולות מסוימים בתעשייה ולגשת לאלטקוין בזהירות. כפי שהדגיש ניתוח מחיר המזומנים של ביטקוין לשנת 2021, ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מחיר ה- BCH וכמה מהם הם, במידה רבה, כמויות לא ידועות..

כמובן שניתן לומר את אותו הדבר לגבי כל אלטקוין אחר, אך הצלחתו של ביטקוין מזומנים תלויה במידה רבה בכדאיותו כמערכת תשלומי עמיתים לעמית, וכן בשמירה על יתרון כלשהו על פני מטבעות קריפטוגרפיים אחרים המתחרים במרחב זה..

שיקול חשוב נוסף הוא שלמרות שאנליסטים רבים מנבאים צמיחה עבור ביטקוין מזומנים בשנת 2021, הם נבדלים מאוד לגבי הצמיחה המדויקת. את האומדנים האופטימיים יותר של BCH המתרומם לאלפי דולרים צריך לקחת עם קורט מלח. במקום זאת, על המשקיעים לנהל את ציפיותיהם ולחפש צמיחה מאופקת יותר. יעד הגיוני יהיה באזור של קצת יותר מ -400 דולר – כאשר כל דבר נוסף נראה בבונוס.

לבסוף, ייתכן שההשפעות של המזלג הקשיח בנובמבר יתממשו במלואן. המשקיעים יותר סוחרי הסיכון עשויים לרצות להמתין בשבועות הראשונים של 2021 לפני שהם מתחייבים כספים ומוסיפים BCH לתיקים שלהם..

ניתוח מחירי ביטקוין מזומן – סיכום

Bitcoin Cash היה תמיד מטבע קריפטוגרפי מחלק במקצת. בעוד שחלק ממומחי התעשייה סבורים שזה כל מה שסאטושי התכוון לביטקוין המקורי להיות, אחרים סבורים שהוא לא הצליח לעמוד בהבטחותיו ומה שמתואר לעתים קרובות כסביבה עוינת עבור הכורים יגביל מאוד את יכולת BCH לצמיחה בת קיימא. 12 החודשים האחרונים היו תקופה מנסה לכל השווקים הפיננסיים, אך כפי שציין ניתוח מחירי המזומנים של ביטקוין לשנת 2021 – נראה כי BCH עשתה התקדמות עם שור מוצק לפני שהמגפה של COVID פגעה..

אופן הביצועים של ביטקוין מזומנים בשבועות הראשונים של שנת 2021 יהיה תלוי במידה רבה בתגובת התעשייה למזלגות בנובמבר והאם חילופי דברים כמו Coinbase מרגיעים את עמדתם בסירוב לרשום הן Bitcoin Cash Node ו- Bitcoin ABC. עם זאת, ייתכן שמשקיעים רבים יחזיקו מעמד עד שיתבררו השפעות המזלג – מה שעשוי לעכב עוד יותר את צמיחת המחירים.

כמובן שסוחרי יום יתענגו על התנודות התכופות בערכו של ביטקוין קאש, אך משקיעים המתבוננים בטווח הארוך יצטרכו לעקוב אחר מספר גורמים: בפרט, תוצאת מזלג הביטקוין קאש, כל שינוי ושינוי רגולטוריים צפויים בתוך את הבלוקצ’יין המקורי של הביטקוין.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת ביטקוין מזומן BCH

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין 2021 – שאלות נפוצות

האם ביטקוין קאש יעלה בשנת 2021?

ייתכן שתמצא מדי פעם ניתוח מחירי ביטקוין מזומנים לשנת 2021, שמנבא פה אחד ש- BCH יעלה בערכו בשנה הקרובה, אך המציאות היא שיכולה ללכת בשני הכיוונים. ישנם סימנים רבים המצביעים על 2021 חיובי, אך ישנם גם גורמים העלולים להעלות צמיחה פוטנציאלית. בכל מקרה, Bitcoin Cash הוא בהחלט מטבע קריפטוגרפי שצפוי לצפות בו בשנת 2021.

כיצד ישפיע המזלג הקשיח על שווי ביטקוין מזומן?

להגיד שהמזלג הקשיח של ביטקוין קאש בנובמבר 2020 היה שנוי במחלוקת זה יהיה לשון המעטה. בעוד שרבים בירכו על האירוע כעל שדרוג נחוץ לפרוטוקול, כמה בורסות סירבו לרשום את שני המטבעות הקריפטוגרפיים שהתקבלו. מוקדם לומר כיצד המזלג ישפיע על המחירים בהמשך, אך הסבירות שהדברים יתבררו בשבועות הפתיחה של 2021.

מה צופים המומחים עבור ביטקוין מזומנים בשנת 2021?

היו כמה דעות שונות בין המומחים לגבי ביצועי BCH בשנה הקרובה. מבין אלה שביצעו ניתוח מחירי ביטקוין במזומן לשנת 2021, קים דוטקום היא אולי האופטימית ביותר, ומנבא שהאלטקוין יכול לעלות בשנה הבאה על 3,000 דולר. עם זאת, האנליסטים הבולטים ביותר צופים צמיחה מאופקת בהרבה.

זהו זמן טוב להשקיע בביטקוין מזומן?

2021 מוצג כשנה גדולה עבור מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי, ולכן אין זה מפתיע מעט שמשקיעים רבים מפנים את תשומת ליבם לשוק החדש והמרתק הזה. בעוד שחלק מהמטבעות צפויות לצמיחה עצומה, אחרים נראים בטוחים יותר. לביטקוין קאש יש פוטנציאל רב לצמיחה ומומחים רבים מאמינים כי שנת 2021 תהיה שנה טובה ליציאת הביטקוין. עם זאת, ההשקעה ב- BCH צריכה להיעשות רק כחלק מתיק מגוון – במיוחד מכיוון שתוצאות המזלג הקשיח בנובמבר 2020 עדיין לא נצפו במלואן..

היכן אוכל לקנות ביטקוין מזומן?

אם ניתוח מחירי המזומנים של ביטקוין לשנת 2021 שכנע אותך בפוטנציאל של BCH לשנה הקרובה, אז תצטרך למצוא בורסה שתאפשר לך לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים. אנו ממליצים על eToro כאופציה למשקיעים מתחילים, מכיוון שהוא תומך בכל האסימונים הגדולים – כולל BCH – כמו גם מציע שפע של משאבי ניתוח ומשאבים חינוכיים..

קרא עוד על Bitcoin Cash:

האם מזומן של ביטקוין הוא השקעה טובה והאם עלי להשקיע בכסף ביטקוין?

היתרונות והחסרונות של השקעה בכסף ביטקוין, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?

כיצד לקנות מזומן ביטקוין – מדריך למתחילים 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map