מטבעות קריפטוגרפיים מובילים לשנת 2021! אלה 5 Cryptos יכול לעזור לך להרוויח מיליון

5 Cryptos יכול לעזור לך להרוויח מיליון

להרוויח מיליון על ידי השקעת כסף בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים היה עיסוק פופולרי במשך שנים רבות. לוקח זמן לבנות רווח של שבע ספרות. אך השגת התשואות השנתיות החד-ספרתיות הגבוהות של הקריפטוגרפיים על בסיס קבוע עשויה להפוך השקעה חודשית צנועה למיליונים.

מטבעות קריפטוגרפיים קיימים כבר לא מעט שנים, והפכו ממשהו שרק חובבי קריפטו ישקיעו, והפכו לאחת מהזדמנויות ההשקעה המבוקשות ביותר. כיום, מטבעות קריפטוגרפיים מנצחים בקלות רווחים שנוצרו מהזדמנויות השקעה קונבנציונליות כמו שוק המניות.

אבל מה הם מטבעות קריפטוגרפיים? מטבעות קריפטוגרפיים הם מטבעות דיגיטליים המובטחים בקריפטוגרפיה. זה כמעט בלתי אפשרי לזיוף. מטבעות קריפטו אינם מונפקים על ידי שום רשות מרכזית, מה שהופך אותם לחסינים מפני כל הפרעה של צד שלישי.

ישנם משקיעים רבים, חדשים ומנוסים, המחפשים להשקיע בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, ומסיבה טובה, מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים נמצאים במהלכי שור וזה הזמן המושלם לקנות אותם. עם זאת, ישנם מעל 500 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, והסיכוי הוא שבחירה באחד תהיה מכריע למדי. זה חל במיוחד במקרה של מתחילים.

ישנם מספר מטבעות קריפטוגרפיים לבחירת המשקיעים. מטבעות מטבעות כמו ביטקוין ואת’ריום קיימים זמן רב. ישנן אפשרויות אחרות כמו Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple וכו ‘. למרות שחיזוי שוק הקריפטו הוא מסובך, מומחים מאמינים כי 2021 יראו מטבעות קריפטוגרפיים רווחים משמעותיים הודות להתאוששות בשוק לאחר COVID וגורמים אחרים..

מאמר זה ידון במטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שתוכלו לקנות בשנת 2021 ובתחזית המטבעות הקריפטוגרפיים הללו. אז מהם המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות בשנת 2021?

חמשת המטבעות המובילים לרכישה בשנת 2021:

1. ביטקוין

2. אהתרום

3. ליטקוין

4. אַדְוָה

5. מזומן ביטקוין

5 Cryptos יכול לעזור לך להרוויח מיליון:

1. ביטקוין


אף רשימת מטבעות קריפטוגרפית אינה שלמה ללא הכללת הביטקוין. המטבע הקריפטוגרפי אינו זקוק לשום מבוא ונמצא ברשימת המשאלות של כל משקיע. הביטקוין שלט בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים מאז הקמתו בשנת 2009. הוא הקריפטוגרפי הגדול ביותר לפי שווי שוק והפופולרי ביותר, ואין שום סימן שהוא יופטר בקרוב. מומחים צופים כי שנת 2021 תהיה השנה החזקה ביותר בביטקוין. מומחים צופים כי ביטקוין יאחד את מעמדו כקריפטוגרף מוביל בשנת 2021.

ערך הביטקוין ספג מכה קשה כשהמגפה פגעה בשפל של 4721 דולר. אבל זה הוברש בצד כשביטקוין התגייס בצורה מדהימה, והפר 40000 דולר בינואר 2021 ונגע ב 41299 דולר. היה תיקון מחירים שראה שהביטקוין מסתכם ב -35,000 דולר, ובזמן כתיבת שורות אלה מטבע הקריפטוגרפיה נסחר ב -38,283 דולר..

אז איך 2021 ייראה לביטקוין? יש מומחים שחזו שביטקוין יכול לחצות 100,000 דולר בסוף שנת 2021. יש שניבאו שהוא יכול אפילו להגיע ל -300,000 $ עד שנת 2022. אם התחזיות הללו נכונות וביטקוין אכן יפגע בגבהים הללו או יעלה אפילו מעבר לכך, תוכל להפיק את המיטב ההשקעה מתחילה בשנת 2021.

קרא עוד: ניתוח מחירי ביטקוין לשנת 2021

2. את’ריום

את’ריום הוא המתחרה הקרוב ביותר של ביטקוין, הקריפטו השני בגודלו לפי שווי שוק, והשני הפופולרי ביותר. Ethereum שוחרר בשנת 2015 וצמח באופן אקספוננציאלי עם מספר פרויקטים שהפכו את Ethereum לפלטפורמה הנבחרת שלהם. שווי שוק של את’ריום הוא כמעט 138 מיליארד דולר, ולמרות המגפה של COVID-19 שקשקש במטבעות קריפטוגרפיים, הייתה לאתרום שנה חזקה.

Ethereum הגיע ל -1,000 דולר בדצמבר 2020 ונכון להיום נסחר במחיר של 1177.67 דולר בזמן כתיבת מאמר זה. מהם הגורמים העומדים מאחורי העלייה במחיר Ethereum? ישנם שני גורמים. הראשון הוא הצמיחה של DeFi (פיננסים מבוזרים). Ethereum היא הפלטפורמה הנבחרת עבור פרויקטים חדשים של DeFi, והפלטפורמה תומכת בקריפטות מרכזיות המניעות את מגזר DeFi. הגורם השני מאחורי הצמיחה של את’ריום הוא השקת Ethereum 2.0. Ethereum 2.0 מבטיח להפוך את Ethereum ליעיל יותר ומסוגל להתמודד עם יותר עסקאות בשנייה.

DeFi ו- Ethereum 2.0 ימשיכו להשפיע באופן חיובי על Ethereum בשנת 2021, כאשר המטבע הקריפטוגרפי ייהנה מ -2021 שורי, מה שהופך את זה לזמן מצוין להשקיע ב- Ethereum..

3. ליטקוין

Litecoin היא אפשרות מצוינת להשקעה בשנת 2021. זו יכולה להיות השקעה טובה עבור משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד. שווי השוק של ליטקוין פשוט מבייש 10 מיליארד דולר וצפוי לגדול עוד יותר. יש משקיעים שרואים ב- Litecoin עותק של ביטקוין. עם זאת, ישנם מספר יתרונות שיש לו על פני ביטקוין. Litecoin הוא הרבה יותר מהיר מביטקוין, לוקח רק שתי דקות וחצי לעיבוד חסימה. לעומת זאת, לביטקוין לוקח עשר דקות לעבד חסימה. Litecoin דורש גם פחות כוח מחשוב, ואפילו שולחנות עבודה רגילים יכולים לכרות את Litecoin.

בשנת 2020 חשפה ליטקוין גם התפתחויות משמעותיות. השנה הושקה Litebringer, RPG הפועל על בלוקצ’יין Litecoin. ליטברינגר גרמה לשלש עסקאות, כאשר המשחק מהווה למעלה מ- 70% מהעסקאות. לליטברינגר הייתה השפעה כזו שחלק מהפלטפורמות ניבאו עלייה חדה במחיר הליטקוין בשנת 2021. הקשרים ההדוקים של ליטקוין עם ביטקוין הופכים אותה גם לבחירה המועדפת על המשקיעים..

קרא עוד: ניתוח מחירי ליטקוין לשנת 2021

4. אַדְוָה

אדווה היא בחירה מצוינת עבור אלה המעוניינים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים מבלי לרצות להוציא יותר מדי כסף. למחיר של Ripple מחיר נמוך, ונסחר כרגע ב -0.30 דולר. אל תתנו למחיר הנמוך להטעות אתכם. זהו המטבע הרביעי בגודלו, והוא בחירה מצוינת עבור משקיעים שנזהרים מעט בזמן ההשקעה.

Ripple צפויה לראות עליית מחירים בשנת 2021, כאשר מומחים צופים כי היא עשויה להגיע לכמעט 3 $ עד סוף 2021. הצפוי של המטבע הצפוני יתקן את עצמו לאחר שהוא ישיג את מחירו הגבוה. אסטרטגיה טובה תהיה לקנות את המטבע הקריפטוגרפי עכשיו ולמכור אותו לפני שהמחיר יתקן את עצמו. אדווה היא אפשרות טובה למי שמתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים או למשקיעים שרוצים להיכנס לשוק הקריפטו בנקודת מחיר נמוכה ולהרוויח.

קרא עוד: מדריך למתחילים אדווה

5. מזומן ביטקוין

ביטקוין קאש היא מערכת מזומנים אלקטרונית. זה נחשב לגרסה ניתנת להרחבה של הביטקוין. יש לה שווי שוק של מעל 10 מיליארד דולר והיא הקריפטוגרפיה השישית בגודלה לפי שווי שוק. ביטקוין מזומנים נסחר כרגע ב -515.49 דולר, והתחזית שלו לשנת 2021 נותרה שורית, כאשר המטבע הצפוי צפוי להרוויח רווחים משמעותיים במהלך השנה. מומחים מאמינים כי Bitcoin Cash יכול להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021, מה שהופך את זה לזמן מצוין להוסיף אותו לתיק העבודות שלך..

קרא עוד: ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין לשנת 2021

סיכום

חיזוי מגמות מחירי מטבעות קריפטוגרפיים הוא מסובך מכיוון שהמחיר תלוי ברגש השוק, שיכול להשתנות בכל עת. מחירי מטבעות קריפטוגרפיים תלויים גם במחיר של מטבעות אחרים. עם זאת, המטבעות הקריפטוגרפיים המפורטים לעיל צפויים לראות צמיחה ניכרת בשנת 2021. לכל משקיע יש יעדים אחרים. על המשקיעים לבצע מחקר מעמיק לפני שהם משקיעים במטבעות קריפטוגרפיים.

מה הם 10 ה- Altcoins הטובים ביותר להתפוצץ בשנת 2021?

מהם היתרונות של מסחר במטבעות מטבעות?

מהו המטבע הצפוי הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021?

כיצד להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים – מדריך סופי

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר הן לסוחרים והן למשקיעים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map